Įkraunama...
Įkraunama...

Arbata arba vanduo tarp žindymų

geriausias gėrimas mp arba vanduo...dabar kai mp tik naktį,tai vanduo thumbup.gif ..kartais kai dbr šalta iš po laukelio ar ryte geriam karštu vandeniu užplikytas awietes bigsmile.gif
Atsakyti
iki 6 men tik MP. Jokiu arbatu schmoll.gif ir dabar jau kai pradejau primaitinima duodu atsigerti tiesiog vandens ax.gif
Atsakyti
mane bando ikalbeti,kad nuo kito men.primaitinciau vaikuti ar duociau atsigerti papildomai.Bet si to nesiruosiu daryti,nes pilnai uztenka mano pienuko ir isvis kazkokia nesamone duoti kudikiui atsigerti papildomai,taip tik paciai mamai sumazes pieno
Atsakyti
Man gydytoja sake kad vaikui galima atsigerti duoti 1 val po maitinimo tai kai mums buvo 1 men kankino pilvo diegliai tada duodavau hipp pankoliu arbateles,o dabar tarp maitinimu duodu sulciu atsigerti thumbup.gif
Atsakyti
mes duodame pankoliu arbatele
Atsakyti
As taip pat duodu tik savo pienuko. Nors mociutes vis liepia duoti kmynu arbateles. Gerai, kad daznai anytos nematau, nes susipykciau, jei taip ikyriai mokytu. Savo mama jau nusvieciau, kaip dabar maitinami vaikai ir ji su viskuo sutiko. Taciau su anyta bus sunkiau doh.gif
Atsakyti
ir aš nieko nedaviau papildomai gerti, kol nepradejom kosiu valgyti
Atsakyti
Aš irgi pradėjau duoti kažko atsigert iš buteliuko tik įvedus košes.
Atsakyti
pradedu duot darzovines, bet is skysciu teduodu MP
Atsakyti
Mano maziui jau 11 menesiu, iki 6 menesiu valge tik MP, kartais pasiulau kokios arbatos ar sulciu, bet net negeria tai ir nekisu per prievarta, dar ir dabar ji maitinu ir manau kad jam pakanka MP.
Atsakyti
Mes gėrėm pankolio arbatėlę nuo antro mėn. vėliau pirkom žolelių arbatą "Pumpurėliams" vadinasi.Ją gamina žolininkė J.Balvočiūtė smile.gif
Atsakyti
mes vis dar nevartojam jokiu arbatu tik MP arba vandenuka mirksiukas.gif
Atsakyti