Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos (rausvieji apgamai)

QUOTE(ma @ 2007 02 19, 12:46)
neoficialiai vistiek kažkokia suma tikriausiai mokama  g.gif

Gal cia priklauso nuo sudetingumo, pas buvo labai paprasta, tai nemaciau reikalo moketi.
Atsakyti

Kaip bebūtų, Lietuva yra Lietuva... Visi yra patenkinti, kai gauna... smile.gif
Kaip vienai mamai buvo pasakyta, tai garbės ir sąžinės reikalas...
Tad spręsti kiekvienam asmeniškai!!!
Aš manau, kad kiekvienas žmogus geriau darbą atliks, jei bus paskatintas ir bus jo darbas įvertintas...
Kitas dalykas ir į tavo vaiką ir į tave patį visai kitaip yra žiūrima...
Bet čia tik mano nuomonė, o šiaip kiekvienas vadovaujamės sava galva... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laauraa: 20 vasario 2007 - 17:01
Pritariu laauraai dėl gydytojų paskatinimo...tas davimas, kad ir prieštarauja mano principams, reikalingas...ypač jei tai liečia tavo vaikus...Beje kovo 15 d, važiuojam į Kauną...Bandysiu iš daktarytės išmušt siuntimą į Santariškes...prašau visų mamų laikyti kumščius.Dėkui quote už atsakymą, man palengvėjo, tvirtai tikiu, kad gal ir mums nereikės tos operacijos...
Atsakyti
sveiki,
mes jau po lazerio. Laukėm laukėm kol Kauno ligonių kasa pasirašys sutartį su GK klinika, bet taip ir nesulaukėme. verysad.gif
Tad Pošiūnas patarė geriau daryt Santariškėse.. Ketvirtadeinį atsigulėme į Santariškes ir penktadienį jau buvome namie po lazerio. Viskas praėjo labai sklandžiai. Tik va tinimas iki dabar liko... Matyt,kaip reikiant pasistengė lazerį padaryt, nes pirmą kartą, kad nosis tiesiog dviguba..
O kaip jums sekasi?
Kaip, Ryna, tavo vaikeliui gyjimas? Kiek pamenu ir lazerį turėjo daryt?!
Atsakyti
QUOTE(laauraa @ 2007 03 05, 16:54)
sveiki,
mes jau po lazerio. Laukėm laukėm kol Kauno ligonių kasa pasirašys sutartį su GK klinika, bet taip ir nesulaukėme. verysad.gif
Tad Pošiūnas patarė geriau daryt Santariškėse.. Ketvirtadeinį atsigulėme į Santariškes ir penktadienį jau buvome namie po lazerio. Viskas praėjo labai sklandžiai. Tik va tinimas iki dabar liko... Matyt,kaip reikiant pasistengė lazerį padaryt, nes pirmą kartą, kad nosis tiesiog dviguba..
O kaip jums sekasi?
Kaip, Ryna, tavo vaikeliui gyjimas? Kiek pamenu ir lazerį turėjo daryt?!


Laba diena,

Mažasis teroristas neleidžia mamai SM pasėdėt, tai kažkaip ir nebeparašiau blush2.gif Buvome praeitą penktadienį GK klinikoje, operacija pavyko puikiai, sekantis pasimatymas bus gal rudenį, o gal ir dar vėliau ax.gif Šį kartą normaliai apšaudė tą kampą prie nosies, kuris nelabai gerai gyjo, tai rezultatas thumbup.gif Pošiūnas mano, kad dabar reikia leisti gyti natūraliai ir paskui pakartot procedūrą tik prieš darželį biggrin.gif
Laauraa, o Jums ne per stiprus Santariškių lazeris g.gif
Ai, sakė, kad Klaipėdos TLK dar nepasirašė sutarties su GK klinika, o jei ir pasirašys, tai tik 10000 Lt, bet mes vis tiek į kliniką važiuojam.
Labai smagu girdėti geras naujienas mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai šaunu, kad jums taip nuostabiai sekasi... Sveikinu! clap.gif
Pas mus taip nėra.. verysad.gif Viskas į priekį, bet ne taip, kaip norėtų Pošiūnas...Todėl ir važinėjam vos ne kas 3savaites (jis bijo, kad hemangioma vėl nepradėtų augt).
O maniškė irgi pasiutus, nes kaip tik prieinu prie kompo, jai irgi reikia klaviatūrą paspausti, pelę pajudinti... Turi tik dvi rankutes, o atrodo, kad jų koks šimtas. lotuliukas.gif
Dėl lazerio: tai šį kartą mums tokio ir reikėjo. Tik Pošiūnas sakė luktelt, nes jei įmanoma padaryt privačioje už "dyką", tai ko gultis į Santariškes. Plius narkozė GK klinikoje geresnė. Nors ir kainos, kaip supratau, pakilo, nes minėjo, kad narkozė kainuotų 800Lt.
O kai jus buvote jau brangiau mokėjote? Įdomu, nes vis vien neapsieisime be GK klinikos.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laauraa @ 2007 03 06, 15:50)
Labai šaunu, kad jums taip nuostabiai sekasi... Sveikinu! clap.gif
Pas mus taip nėra.. verysad.gif  Viskas į priekį, bet ne taip, kaip norėtų Pošiūnas...Todėl ir važinėjam vos ne kas 3savaites (jis bijo, kad hemangioma vėl nepradėtų augt).
O maniškė irgi pasiutus, nes kaip tik prieinu prie kompo, jai irgi reikia klaviatūrą paspausti, pelę pajudinti... Turi tik dvi rankutes, o atrodo, kad jų koks šimtas. lotuliukas.gif
Dėl lazerio: tai šį kartą mums tokio ir reikėjo. Tik Pošiūnas sakė luktelt, nes jei įmanoma padaryt privačioje už "dyką", tai ko gultis į Santariškes. Plius narkozė GK klinikoje geresnė. Nors ir kainos, kaip supratau, pakilo, nes minėjo, kad narkozė kainuotų 800Lt.
O kai jus buvote jau brangiau mokėjote? Įdomu, nes vis vien neapsieisime be GK klinikos..  doh.gif


Nu kaip įdomiai g.gif mums apie pabrangimą nieko nesakė, o mokėjom kaip ir praeitą kartą – 1300 Lt. Vaikas su narkoze prabuvo apie 30 min. lazeriavo daugiau tą nosies kampą ir tik truputį kaktą, gal lazeriavimo ir buvo mažiau negu paprastai, nu nežinau, kažkaip nesigilinau blush2.gif
Laikykitės, Saulytei ištvermės, o tėveliams tikėjimo, kad viskas bus gerai, nu juk negali ta hemangioma ištisai augti, turėtų juk pagaliau sustot unsure.gif
Atsakyti
Matai, mes buvome antradienį ir bekalbant Pošiūnas pasakė, kad būtų mums per brangu, nes narkozės kaina... Kaip jau minėjau.
O Saulytei gerėja tik paviršius, jau vidurys ypač nušviesėjo (balzgani plotai),bet pati nosytė pasipūtus kaip seniau (giluminė nelabai gerėja).
Bet viskas įveikiama, jei nepasiduodi... Kantrybės visiems!!
Atsakyti
O kokios Pošiūno prognozės? Ar dar hormonus geriat?

Beje, mes lankom baseiną, tai baseine viena mamytė paklausė, kas mums yra, išsišnekėjom, tai sakė, kad draugė prieš savaitę pagimdė leliuką ir irgi yra didelė hemangioma ant veiduko, pediatrai liepia laukti ir stebėti, gal pranyks savaime... Rekomendavau kuo skubiau kreiptis į Pošiūną, juolabiau, kad jie vilniečiai. Man tai pikta, kiek dar vaikų turi laukti, nežinia ko verysad.gif
Tikiuosi, kad jie paklausė patarimo ir kreipėsi, įdomu būtų sužinoti...
Atsakyti
sveikos visos mamytes
perskaiciau sia temele ir baugu pasidare, mano mazylei po akyte yra melyna issipletusi kraujagysle, gydytoja sake reikia laukti, iki metuku stebet ar dideja, ar traukiasi,bet mano manymu kiek matau vaika kas dien gi lyg didesne ji pasidare, bijau del jos akytes, nors okulistas sake viskas gerai, nebezinau ka galvot, o pas ta Posiuna, kaip reikia papult konsultacijai? ar mokama ta lazerio procedura? dekoju kuri apsvies 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryna @ 2007 03 06, 17:52)
O kokios Pošiūno prognozės? Ar dar hormonus geriat?

Beje, mes lankom baseiną, tai baseine viena mamytė paklausė, kas mums yra, išsišnekėjom, tai sakė, kad draugė prieš savaitę pagimdė leliuką ir irgi yra didelė hemangioma ant veiduko, pediatrai liepia laukti ir stebėti, gal pranyks savaime... Rekomendavau kuo skubiau kreiptis į Pošiūną, juolabiau, kad jie vilniečiai. Man tai pikta, kiek dar vaikų turi laukti, nežinia ko  verysad.gif
Tikiuosi, kad jie paklausė patarimo ir kreipėsi, įdomu būtų sužinoti...



Matai pats Pošiūnas pasakojo, kad Lietuva tuo atžvilgiu labai po mažu stumiasi į priekį.
Mažai kas ką žino, o pasakoti pasakoja. Niekaip iki šiol nesuprantu, kaip gydytojas gali teigti info, jei pats nežino... Tarkim ir mūsų atveju 8 gydytojai pasakojo, kad taip ir turi viskas vykt, reikia laukti... O kas išėjo?!
Taigi labai šauniai pasielgei, kad patarei kreiptis.
Ir aš visoms patariu nieko nelaukti, kas bebūtų važiuoti ir pasikonsultuoti. Jei viskas bus gerai ir reikės laukti, tai tik džiugu. Juk nuo to tik ramiau jausitės.

O mūsų atvejis yra pavėluotas (kaip Pošiūnas sako).
Kiek klausiu,tai tik tą ir akcentuoja. Nieko nežada.. Nors vilties šiek tiek duoda..

Tačiau viskas išsispręs, tik reikia kantriai laukti!!! mirksiukas.gif

O dabar dar kartelį priminsiu (nors apie tai jau rašiau).
Konsultaciją nemokamą suteiks Pošiūnas Santariškėse, Vaikų chirurgijos skyriuje. Priėmimas su šeimos gydytojo siuntimu (tyrimų vežtis nebūtina) ir registracija antradieniais 10-12val.
Konsultacija mokama GK klinikoje. Kontaktus galima rasti internete.

Koks bus lazeris, ar mokamas (Gk klinikoje), ar finansuojamas (Santariškėse) spręs jau pats gydytojas individualiai...
Be je GK klinika jau pasirašiusi su kai kurių miestų ligonių kasomis ir mokėti gal nereikės... mirksiukas.gif

O daugiau info galima rasti, jei pasiskaitysi praeitus puslapius..

Sėkmės! Ir nelaukite per ilgai, kad vėliau nesakytų, kad per vėlai atvažiavote (kaip mūsų atveju). Jei aš būčiau apie tai žinojusi, tai sekančią savaitę važiuočiau ir be registracijos.
Atsakyti
Sveikos mamytės! 4u.gif

Mėgstu permest aki apie vaiku ligeles, nes ir pati 2 auginu. Kažkaip staptelėjau ties hemagiomom, nes pačiai teko prieš 10 metu susidurti. Ištikrųjų nustebau paskaičius, kad daugumai jas šalina ir, kad jos sudaro nemažai problemėliu. Mano dukra, prieš 10 m., taip pat gimė su hemagioma ant galvytės, ir su gan nemaža, kažkur gero žirnio dydžio. Bet man niekas neskė, kad čia kažkas blogai, tiesiog pasakė, kad išaugs ir tiek. Tad aš gyvenau ir dukra auginau nesukdama galvos, ir mūsų bėdelė, kaip ir sakė išnyko thumbup.gif
Atsakyti