Įkraunama...
Įkraunama...

Želmenų sultys

Girdejau, zelmenu sultys - labai sveika, be to, tai jaunystes eliksyras. Gal kas bandet ir zinot, kur tokiu gauti?
Atsakyti
As geriau! Bjaurastis ir tiek smile.gif Ka as zinau, koks efektas smile.gif Karta teisgeriau, tai nebuvo jokio efekto, tik neskanu smile.gif Man morku sultys skaniau smile.gif

As ju radau Kaune, kur yra Girstupio IKI. Ten apacioj yra turgelis. Tai va tam turgely yra toks diedas ir jisai prie akiu spaudzia tas sultis, neatsimenu kiek kainuoja, bet pigiau negu maximoj smile.gif Ar tai 2 Lt stikline, o zelmenu - 2 Lt maziukas toks stikliniukas, nu manau, nesupainiojau...

Jis dar spaudzia morku, burokeliu, obuoliu ir kopustu, kartais dar agurku, maiso reikalingom proporcijom ir viskas prie akiu, mat jos tik ka tikisspaustos galioja... Dar gali pirkt issinesimui, duoda buteliuka, bet ilgai laikyt vistiek negali - gydomas efektas prapuls. Fainas toks dziadas...smile.gif
Atsakyti
As irgi bandziau gert pora savaiciu, bet mane net purtydavo nuo to skonio. Negalejau gert
Atsakyti
Neseniai teta pradėjo gerti kviečių daigų sulčių. Labai patenkinta, nes pastebėjo ženklius sveikatos pagerėjimus: dingo guzas kakle ir gali dabar lengvai be skausmo sukioti galvą ir apskritai, kažkaip lengviau jaučiasi smile.gif . Tas sultis ji perka Kaune, netoli namų Kalniečiuose. Sakė yra kažkokia firma, turinti licenciją ir galinti jomis prekiauti.
Norėjau paklausti, gal kas žino, kur galima būtų tokių sulčių nusipirkti Vilniuje ar Panevėžyje?
Atsakyti
Vakar su uosviene buvo Kaune Urmobazej, maciau moteri spaudziancia tas zelmenu sultis smile.gif kainos nemaciau blink.gif

taciau uosviene yra tuo domejusis ir sako, kad tos sultys yra gerai tiems, kuriie niekad nesirgo veziu ir kieno seimoje nera asmenu sirgusiu veziu, vienu zodziu, jei tu lasteliu yra organizme tai zelmenu sultys padeda toms vezinems lastelems supiktybeti blush-anim-cl.gif

kazin kaip cia istikruju yra?

gal kas kokioj literaturoj ka nors skaitet?
Atsakyti
Laba diena. Šias sultis aš pati ne kartą dariausi - susidaigini kviečių, pasėji, išauga daigai, tada išspaudi sultis ir geri. Įdomiausia tai, kad kuo ilgiau geri, tuo darosi skaniau. Pažįstu moterį (tiesa, ne Vilniaus mieste), kuri savo dviejų kambarių bute vieną kambarį paskyrusi būtent želmenims auginti. Trumpai tariant, turi savo ,,versliuką'' - išvežioja sultis po įvairias įstaigas įstaigėles. Ir žmonės perka.
Vilniuje bent jau prieš metus Gedimino prospekte buvo kavinė, kurioje būtent ir prekiavo šiomis sultimis. Nedrįstu teigti, kad dabar jos nebėra.
Atsakyti
Giedriukas, papasakok apie savijauta- pajautei pagerejima ar kokius kitokius pokycius? 4u.gif

mane domina tokie dalykai ax.gif

ieskau, kas galetu padeti mano patresusiam organizmui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadele @ 2005 02 04, 12:09)
Giedriukas, papasakok apie savijauta- pajautei pagerejima ar kokius kitokius pokycius?  4u.gif

mane domina tokie dalykai  ax.gif

ieskau, kas galetu padeti mano patresusiam organizmui smile.gif

Tiesą sakant, turbūt per trumpai vartojau, kad ką nors ypatinga pajausčiau. Bet kas geria ilgiau - tikrai jaučia. Dabar ,,mečiausi'' prie savo spaustų morkų sulčių - tai irgi neką menkesnės naudos duoda.
O kas tavo organizmą nualino? sad.gif
Atsakyti
Man tai toks klausimas iskilo: gerai, nusiperki tuos zelmenis, ale kaip issispaust tas sultis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadele @ 2005 01 09, 13:48)
Vakar su uosviene buvo Kaune Urmobazej, maciau moteri spaudziancia tas zelmenu sultis smile.gif kainos nemaciau blink.gif

taciau uosviene yra tuo domejusis ir sako, kad tos sultys yra gerai tiems, kuriie niekad nesirgo veziu ir kieno seimoje nera asmenu sirgusiu veziu, vienu zodziu, jei tu lasteliu yra organizme tai zelmenu sultys padeda toms vezinems lastelems supiktybeti  blush-anim-cl.gif

kazin kaip cia istikruju yra?

gal kas kokioj literaturoj ka nors skaitet?

Sako,kad is tikruju taip,deja.
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2005 02 08, 16:50)
Man tai toks klausimas iskilo: gerai, nusiperki tuos zelmenis, ale kaip issispaust tas sultis?  ax.gif

Isspaudi per sulciaspaude biggrin.gif ,bet as (labai nekantri tongue.gif ),tad nieko negaliu ,komentuot doh.gif ,neturejau -tiek Kntrybes blush2.gif
Atsakyti
Galima ir paciom namuose prisidaiginti kvieciu .
Urmo bazeje yra ir kvieciu zelmenu speciali sulciaspaude , kainuoja 99lt. mirksiukas.gif
Atsakyti