Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai-2

Kepiau Prancūzišką pyragą. Viršų karštą apibarsčiau šokoladu (jį kapojau kombaino peliuku), tai gražiai atrodė ir skanus buvo visiems, kas valgė. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva S @ 2006 02 23, 16:02)
g.gif
Vis tiek turėjo iškepti, tik gal riebesnis būtų buvęs. Gal uogienę į tešlą įmaišei? Ją reikia tik paskirstyti ant tešlos.
Pas mane kepa apie pusvalandį, o pas mamą apie valandą, nes ten dujinė orkaitė.

nu ne schmoll.gif as ja tik paskirsciau ir tiek smile.gif
o kieno gamybos buna tas kepiniu sviestas g.gif ir jo prie sviestu ieskoti rolleyes.gif
Atsakyti
Aš "Iki" parduotuvėje dažnai perku pyragą "Mamudas". Gal kas žinot kaip tokį galima namuose pasigaminti??? Jis kažkoks, toks kaip iš batono ir razinų, lyg ir želatino yra. Nežinau. Niekaip neišsiaiškinu kaip jis gali būti gaminamas.
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2006 02 24, 13:47)
nu ne schmoll.gif  as ja tik paskirsciau ir tiek smile.gif
o kieno gamybos buna tas kepiniu sviestas g.gif ir jo prie sviestu ieskoti rolleyes.gif

Paprasčiausias sviestas (paprastai naudoju "Smetonišką") arba kepinių margarinas ("Vilnius" ar koks nors kitas).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ieva S: 24 vasario 2006 - 14:13
kątik išsikepiau vieną obuolių pyragą, galvojau gausis ar ne, kepiau su variacijom, bet labai liuks išėjo, tad siūlau pabandyt, nes tikrai skanus ir greitas smile.gif

obuolių pyragas

4 puodeliai nuluptų supjaustytų obuolių
450gr balto cukraus (aš dėjau tik 200gr, bet pilnai užteko, nors gal nuo skonio receptorių dar priklauso)
450 gr miltų (dėjau 400 gr)
2 arbatiniai šaukšteliai sodos
2 arb. šaukšt. cinamono
1 arb. šaukšt. druskos (realiai dėjau apie pusę šaukštelio, nes ir cukraus mažiau dėjau)
120ml aliejaus (pas mane kaip tik baigesi, tai pyliau tik pusę normos)
2 kiaušiniai
2 arbatiniai šaukšteliai vanilės ekstrakto (pyliau tik ą šaukštelį, bet dar įbėriau vanilinio cukraus)
230 gr graikinių riešutų (į parduotuvę nebėgau, tai kepiau be riešutų)


obuolius sumaišyt su cukrum ir padėt į šoną. sumaišyt miltus, sodą, cinamoną ir druską ir taip pat padėt į šoną. tuomet atskiram dubenyje išmaišyt kiaušinius, aliejų ir vanilės ekstraktą, į masę supilt obuolius ir išmaišyt ir galiausiai subert sausą mišinį. (tai ne idealiai atrodanti tešla, o toks tešla aplipusių obuolių vaizdas turi gautis)
viską įdėt į riebalais patepta ir miltais pabarstytą blėtą ir dėt į iki 175 laipsnių įkaitintą orkaitę. kepti apie 45min(man užteko 30min)

skanaus!
Atsakyti
QUOTE(seima @ 2006 02 25, 16:50)
kątik išsikepiau vieną obuolių pyragą, galvojau gausis ar ne, kepiau su variacijom, bet labai liuks išėjo, tad siūlau pabandyt, nes tikrai skanus ir greitas smile.gif

obuolių pyragas

4 puodeliai nuluptų supjaustytų obuolių
450gr balto cukraus (aš dėjau tik 200gr, bet pilnai užteko, nors gal nuo skonio receptorių dar priklauso)
450 gr miltų (dėjau 400 gr)
2 arbatiniai šaukšteliai sodos
2 arb. šaukšt. cinamono
1 arb. šaukšt. druskos (realiai dėjau apie pusę šaukštelio, nes ir cukraus mažiau dėjau)
120ml aliejaus (pas mane kaip tik baigesi, tai pyliau tik pusę normos)
2 kiaušiniai
2 arbatiniai šaukšteliai vanilės ekstrakto (pyliau tik ą šaukštelį, bet dar įbėriau vanilinio cukraus)
230 gr graikinių riešutų (į parduotuvę nebėgau, tai kepiau be riešutų)
obuolius sumaišyt su cukrum ir padėt į šoną. sumaišyt miltus, sodą, cinamoną ir druską ir taip pat padėt į šoną. tuomet atskiram dubenyje išmaišyt kiaušinius, aliejų ir vanilės ekstraktą, į masę supilt obuolius ir išmaišyt ir galiausiai subert sausą mišinį. (tai ne idealiai atrodanti tešla, o toks tešla aplipusių obuolių vaizdas turi gautis)
viską įdėt į riebalais patepta ir miltais pabarstytą blėtą ir dėt į iki 175 laipsnių įkaitintą orkaitę. kepti apie 45min(man užteko 30min)

skanaus!

sita butinai issikepsiu ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2005 04 14, 10:14)
Citrininis pyragas
Nelly Rubinstein (pianisto Arturo Rubinsteino žmonos) receptas
Skanaus!

nu laaaaabai skanus essen.gif o jau tie šulinukai thumbup.gif aš jų daug pridariau thumbup.gif ir tikrai nebuvo per daug bigsmile.gif su vyru dviese vėl per 15 min patvarkėm doh.gif o jis dar pareiškė kad mažai buvo doh.gif
Atsakyti
Nelabai tinka prie saldžių patiekalų, bet daugiau niekur neradau schmoll.gif , kur būtų galima paskelbti šitą receptą g.gif Labai greita ir skanu thumbup.gif

Žūvies pyragas

Tešla: 1 stiklinė grietinės, 0,5 stiklinės majonezo, 3 kiaušiniai, 1 stiklinė miltų, 1 arb. šaukšt. sodos, gesintos actų.

Įdaras: lašišos dėžutę sutrinti šakute (aš ėmiau skumbrės konservus aliejuje), prieš tai nupylus sultinį ir sumaišyti su apkepintais svogūnais (pagal skonį).

Produktus tešlai sumaišyti mikseriu, išpilti pusę tešlos į formą (keptuvę), tolygiai paskirstyti įdara (rankomis) ir užpilti likusia tešla. Kepti 20 min. 200-250 laipsniu orkaitėje
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2006 02 28, 15:21)
Nelabai tinka prie saldžių patiekalų, bet daugiau niekur neradau schmoll.gif , kur būtų galima paskelbti šitą receptą g.gif Labai greita ir skanu thumbup.gif

Žūvies pyragas

Tešla: 1 stiklinė grietinės, 0,5 stiklinės majonezo, 3 kiaušiniai, 1 stiklinė miltų, 1 arb. šaukšt. sodos, gesintos actų.

Įdaras: lašišos dėžutę sutrinti šakute (aš ėmiau skumbrės konservus aliejuje), prieš tai nupylus sultinį ir sumaišyti su apkepintais svogūnais (pagal skonį).

Produktus tešlai sumaišyti mikseriu, išpilti pusę tešlos į formą (keptuvę), tolygiai paskirstyti įdara (rankomis) ir užpilti likusia tešla. Kepti 20 min. 200-250 laipsniu orkaitėje

vau, kaip idomiai skamba, būtinai bandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=seima,2006 02 25, 17:50]
kątik išsikepiau vieną obuolių pyragą, galvojau gausis ar ne, kepiau su variacijom, bet labai liuks išėjo, tad siūlau pabandyt, nes tikrai skanus ir greitas smile.gif

obuolių pyragas





Vakar isbandziau.Tikrai labai skanus.Galima valgyt ir valgyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2004 10 27, 15:55)
Nepastebėjau, kad turėčiau kada problemų su varškės pyragais. Pirmadienį kepiau paprastą tokį, sluoksniuota tešla + varškės įdaras. Kepiau lygiai valandą ir jokių problemų.
Žodžiu dariau taip:
išklojau formą kepimo popieriumi, tada dėjau sluoksniuotą šaldytą tešlą, ant jos pyliau varškės įdarą (4 indeliai mūsų švelniosios liesos, 4 kiaušiniai - baltymai išplakti, 1 stiklinė cukraus, 1 šaukštas miltų, 1 šaukštelis kepimo miltelių, konservuoti persikai supjaustyti kubeliais ir pavolioti šaukšte miltų), ant viršaus vėl dėjau tešlą ir ją patepiau persikų sirupu ir pabarsčiau cukrumi. Kepiau 200 laipsnių įkaitintoje orkaitėje valandą laiko. Labai gražiai pakilo, po to nusileido kai išėmiau (taip ir turi būti), bet varškytė buvo puri ir minkštutė.

sveikutės 4u.gif
nors prieš kepdama konsultavausi su bea, bet verysad.gif
tai, ką pakeičiau, nes dariau apvalioje torto formoje blush2.gif
dėjau du indelius Mūsų švelniosios liesos varškės, trynių neįdėjau, nes svarsčiau, ar čia dėt, ar ne, nes recepte nepaminėta, tai bijojau ką pridirbti, persikus pamiršau šaukšte miltų apvolioti doh.gif cukraus dėjau mažiau, kepiau trumpiau tongue.gif įdaras gavosi visai kitoks, kokio tikėjausi verysad.gif ne kaip pyrago, bet kaip kokio apkepo, o Saulyce kaip tik perkant sakė, kam tau ta švelnioji g.gif bet bėda ne ta schmoll.gif viršus iškepė ir nusileido, bet dugnas doh.gif taip ir liko tešla, skysčiu apibėgusi, varvanti doh.gif tai nulupau ir vežiau mamai žadėtą, tik be dugno blush2.gif
bea, gal reikėjo dugno tešlą pakepti kiek, prieš dedant įdarą? verysad.gif g.gif o gal neiškepė, nes naudojau šaldytą sluoksniuotą mielinę tešlą? g.gif
visgi nereikia eksperimentuoti blush2.gif tikriausiai geriausia kepti kepimo skardelėje blush2.gif wub.gif
Atsakyti
kregzduce, padarei kai ka ne taip, todel ir gavosi nelabai kaip : trynius reikejo deti, persikus pavolioti, o tesla - sluoksniuota, bemiele. O varskes pyrago idaras man visada siek tiek panasu i gera apkepa
Atsakyti