Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

QUOTE(Faustinata @ 2008 04 29, 22:29)
Netikėtai užklydau į jūsų gvildenamą temelę apie karpas, tai galėčiau duot patarimą, labai efektyviai išsigydyti su rusišku vaistu, kuri vadinasi "ČISTOTIEL", tai čia minėtos ugniažolės ekstraktas. Flakonėlis panašus, kaip anksčiau būdavo pilstomas rožių aliejus. Turguose pas bobutes paklausinėjus galima rasti, kurios prekiauja muiliukais, dantų pastom ir t.t.

Aš tai jį pirkau Norfoj, kur važiuojant į Naujininkus yra 4u.gif Ten atskiras skyrelis, netoli cigarečių, jau praėjus pro kasas rolleyes.gif
Atsakyti
man ugniažolės ekstraktas nepadėjo schmoll.gif tepu dabar acetonkaustinu pažiūrėsiu kas bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2008 04 30, 10:52)
Aš tai jį pirkau Norfoj, kur važiuojant į Naujininkus yra 4u.gif Ten atskiras skyrelis, netoli cigarečių, jau praėjus pro kasas rolleyes.gif




aš irgi tik šituo ir išsigydžiau. o pirkau vaistinėje,nes buvo iš visų siūlomų pigiausias smile.gif
Atsakyti
mano dukrai nepadejo tie rusiski vaistukai.. verysad.gif buvo viena karpa, tepliojo, bet dar 2 papildomos atsirado.. unsure.gif nuveziau i Kildos klinika saldyt su azotu, man seniau pagelbejo, ziuresim.. tik tas malonumas kainavo nemazai, uz 3 karpas ant pedos sumokejau 140Lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2008 06 04, 16:19)
mano dukrai nepadejo tie rusiski vaistukai..  verysad.gif  buvo viena karpa, tepliojo, bet dar 2 papildomos atsirado..  unsure.gif  nuveziau i Kildos klinika saldyt su azotu, man seniau pagelbejo, ziuresim.. tik tas malonumas kainavo nemazai, uz 3 karpas ant pedos sumokejau 140Lt  doh.gif

Mes karpa ant pedos naikinom 3 menesius, bet pasiseke 4u.gif Tik kantrybes reikia: kasvakar mirkyt siltam vandeny, tept ir laikas nuo laiko nuimti atsokusi odos sluoksni rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos man iškilo toks klausimas: kaip jūs atskiriate, kad ant pėdų karpos o ne nuospaudos? Pati turiu bėdą: prieš n metų ant pado turėjau nuospaudą, po kurio laiko lyg ir dingo. Bet dabar viena šalia kitos gal 20! Vos paeit galiu. Išbandžiau galybę vaistų ir nieko. Tai mastau gal čia karpos ir aš visai ne taip iš viso gydau. gal galit patarti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE("molla" @ 2008 06 05, 00:44)
Merginos man iškilo toks klausimas: kaip jūs atskiriate, kad ant pėdų karpos o ne nuospaudos? Pati turiu bėdą: prieš n metų ant pado turėjau nuospaudą, po kurio laiko lyg ir dingo. Bet dabar viena šalia kitos gal 20! Vos paeit galiu. Išbandžiau galybę vaistų ir nieko. Tai mastau gal čia karpos ir aš visai ne taip iš viso gydau. gal galit patarti.  4u.gif

buna toks taškas vidutyje, kaip skylute - tada karpa
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2008 06 04, 22:46)
Mes karpa ant pedos naikinom 3 menesius, bet pasiseke 4u.gif Tik kantrybes reikia: kasvakar mirkyt siltam vandeny, tept ir laikas nuo laiko nuimti atsokusi odos sluoksni rolleyes.gif


mes jau 5men. vargom doh.gif pradzioj gedijosi pasakyt, tepe su arbatmedzio aliejum, paskui nupirkau to skyscio, tepliojo - dar 2 atsirado nesenai blink.gif galu gale kantrybe man jau truko ir vakar nuveziau saldyt ax.gif manau loterija su gydymu is tikruju, vieniems vienas gydymas padeda, kitam - kitas 4u.gif
man kai maza buvau padejo "bobuciu burtai", teta su siulu kazkaip uzkalbejo ir nukrito po savaites rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi turiu karpu, ir ju daugeja, pries kelis metus issigydziau pleistriukais, bet db perejau per kelias vaistines, tai net neberadau tokiu, tik tepaliukus siulo. smile.gif
Atsakyti
karpas isigydziau pati pries daug metu.kam moketi didelius pinigus jei turite nors viena seimos nari kuris serga menesinemis,patepkite ir viskas,kaip nebuta,isnyksta.
Atsakyti
Sena tetulyte kaime yra sakiusi smile.gif
Atsakyti
Nenyksta tos karpos doh.gif
Išbandžiau vos ne kiekvieną būdą kurį čia radau, bet rezultato nei nematyt.
Dabar bandysiu acetocaustiną, tik kažkaip keliose vaistinėse klausiau, tai jo neturi g.gif reikės internetu užsisakyti.
Čia labai jau reklaminis straipsnis, bet suteikia kažkiek info, gal kam pravers:
Straipsnis
Atsakyti