Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

QUOTE(etainy @ 2008 10 08, 17:31)
N Po puses metu vel atsirado toje pacioje vietoje:

Gal saknies nepasalinai - tai ir ataugo g.gif
Atsakyti
labas merginos,o kaip reiktu naikinti karpytes tokias mazutes? atsirado ant kaklo ir pati nezinau nuo ko.Jos tokios mazutes jei jas tept kuo tai daug jau klius ant kitos odos. Gal kas patarsit?
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2008 10 06, 21:28)
Yra toks skystis Alpina. Jis lyg ir nuo nuospaudu, bet ir karpoms tinka. Kasvakar teptis reikia. Sluoksnis po sluoksnio ir islenda saknis. Tik laiko uztruks...

o jis lb brangus? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(etainy @ 2008 10 08, 18:31)
Nusipirkau Wartner.. o dabar skaitau komentarus kad nelabai kas is jo... O kainavo 53Lt.. Gaila bus pinigu jei nepades.

Kazkada naikinau su cesnako sultimis, padejo, bet labai nusideginau aplinkui oda. Po puses metu vel atsirado toje pacioje vietoje, todel nusprendziau bandyti ka kita.. Na o jei Wartner nera toks geras - tikrai gaila  unsure.gif

nenusimink, gal tau ir pades. seip taai jau tikrai brangokas, bet man neisnaikino nei vienos karpos. butinai parasyk, kaip seksis naikinti? ar padeda. smile.gif
Atsakyti
sveikos.mums tai tas Wartner visiskai nepadejo verysad.gif doh.gif nei man nei vaikams.mergytei tai dar kazkokia zaizda atsirado doh.gif zodziu pinigai i bala ismesti
Atsakyti
QUOTE(Angeliuke_ @ 2008 10 14, 13:32)
o jis lb brangus? smile.gif


Man rodos, lyg 8 Lt. Tikrai nebrangus...
Atsakyti
Sveikos smile.gif Esu turejus vienu metu 9 karpas ant ranku, visas ishsinaikinau viena vasara. Nezinau gal toki buda jau kas rashe.. Ish pradziu pradraskydavau jas adata iki kraujo, po to uztepdavau ugniazoles sulciu. Na toks budas tik vasara imanomas, bet is kaimo grizau tada be karpu smile.gif
Beja gal draskyti ir nebutina, o tiesiog uztepti g.gif
Atsakyti
Panaudojau ta Wartner. Praejo jau savaite laiko - kolkas dideliu nykimo poziumiu nematyti, bet uztat jos nebejauciu - t.y. man ja nuolatos skaudedavo, o dabar jokio skausmo nebejauciu. Tik tiek.

Ten raso kad karpa isnyksta per 10-14d.
Atsakyti
sveikos 4u.gif turiu nemalonios patirties su tom karpom, isbandziau tikriausiai jau visus gydymo budus, ir su viena susidorot nepadejo niekas blink.gif todel kad organizme yra virusas, todel sunku sakyt, kad kaazkoks budas gali but simtaprocentinis 4u.gif taciau kaunietem galeciau pasiulyt tikrai efektyvu tirpala, azuolyno vaistinej, nebrangus ir tikrai veikia 4u.gif
Atsakyti
Mergaites turiu karpa ant pedos... toks jau didokas guzas pasidare, ir skauda ...
Tuo WARTNERiu (pedoms) proceduras kartojau jau 4 kartus... nieko nepadeda... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(diddle @ 2008 10 15, 19:44)
sveikos 4u.gif turiu nemalonios patirties su tom karpom, isbandziau tikriausiai jau visus gydymo budus, ir su viena susidorot nepadejo niekas blink.gif todel kad organizme yra virusas, todel sunku sakyt, kad kaazkoks budas gali but simtaprocentinis 4u.gif taciau kaunietem galeciau pasiulyt tikrai efektyvu tirpala, azuolyno vaistinej, nebrangus ir tikrai veikia 4u.gif


Tikrai būčiau dėkinga diddlei biggrin.gif už tirpalo pavadinimą, nes niekai nepavyksta susidorot su pado karpa. Bandžiau čistotelį, bet efekto nebuvo, gal kažką ne taip dariau... tongue.gif Tikiuosi parašysit biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,

Turiu bedele. Uzsikreciau viesajame duse ar kazkur karpomis. Viena ant kojos pirstelio, kita intymioj vietoj.
Gal zinote kaip naikinti karpas nuo lytiniu organu? Vaistu kokiu patikimu, geru bei nebrangiu patartumet?
Atsakyti
sveiki, turejau as karpa ant delno, ir azotu deginau, ir cesnakais tepiau... ir kirpau karpa zirklem.... bet nieko... prasikankinau 1,5metu, pinigu lazeriui gaila buvo (apie 200lt) ... kol Universiteto vaistinej uz 8lt nusipirkau ju vietines gamybos tirpaliuko smile.gif , po 2 dienu panaudojimu karpa pabalo, dar po 2dienu apmire- mirusia odyte apkirpau ... karpa mazeja is dienos i diena thumbup.gif
tept reikia tik pries miega, tirpaliukas greit dziuna ... patogu!
Atsakyti