Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

QUOTE(laisveja @ 2009 02 01, 11:30)
Pasikartosiu  ax.gif Ir man padėjo acetocaustin. Ir kolegei nunešiau, ji irgi išsinaikino karpas  rolleyes.gif

O sitie vaistukai parduodami be recepto? Ir gal galite patarti kokiose vaistinese ieskoti. Kiek klausinejau Eurovaistinej ir Camejoj tai jie jokiu nuo karpu isvis neturi, bet cia gal tik musu miestely.
A, dar pamirsau paklausti - kokia ju mazdaug kaina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vovere74: 01 vasario 2009 - 12:13
QUOTE(vovere74 @ 2009 02 01, 12:13)
O sitie vaistukai parduodami be recepto? Ir gal galite patarti kokiose vaistinese ieskoti. Kiek klausinejau Eurovaistinej ir Camejoj tai jie jokiu nuo karpu isvis neturi, bet cia gal tik musu miestely.
A, dar pamirsau paklausti - kokia ju mazdaug kaina?

Nuėjau į eurovaistinę, parodžiau savo karpą ir pasiūlė iškart acetocaustin be jokio recepto. Kainos tiksliai nepamenu, bet apie 40 litų kainavo.
Atsakyti
Sveikos,
noriu ir as pasidalinti savo patirtimi. Niekad neturejus karpu pries metus pastebejau nuospauda ant pado. Toj vietoj buvo nutrynusios basutes ir maniau, kad tai praeis. Laikas bego, vaikscioti daresi vis sunkiau. Kreipiausi į Kauno 2-aja ligonine. Siuntimo pas juos nereikia (uzsiregistruoji, uzsivedi kortele ir nueini. Odos ir veneros ligų poliklinika (registratūra) (8 37) 306084. Daugiau info: http://www.2kkl.lt/index.php?s_id=2)
Zodziu mano baime pasitvirtino. Pasiule salinti elektra. Kai klausia ar norite nusipirkti nuskausminamuosius siūlyčiau sutikti (kaina >10lt).
Procedura ne is maloniuju. Nors nieko nesijaucia tik svylesiu kvapas smile.gif Veliau priziureti slapiuojancia vieta buvo sudetinga. "Kraterį" ispjauste gana didelį ir vaikscioti buvo sunku. Darbe vis pasikeisdavau tvarscius, vakare ir ryte plaudavau su vandenilio peroksidu, nusausindavau ir patepdavau jodu. Ilgainiui jodas perdaug nusausina odele, tai jo nebenaudojau. Po menesio nutariau maziau kistis i naturalu gyjima ir tik vakare pasikeisti tvarsti. Taciau tai buvo klaida, nes didele zaizda sunkiai gyjo priminama ir pradejo slapiuoti. Zodziu, kazkoks uzkratas ilgai neleido sugyti. Pradzioj naudojau paprastus pleistriukus, bet baistinej radau labai gerus pleistrus (maždaug 8cm x 8cm iskart su mazu binto gabaliuku centre. Kaina ~50ct)
Apgijus pastebejau, kad salia rando atsirado mazas darinukas tik dabar jau su juodu taskuciu (tai jau akivaizdu, kad karpa).
Pabijojus senosios praktikos emiausi naudoti ACETOCAUSTIN (kaina 49lt) ir Ugniažoles oranziniu skysciu, kuris pasirodo svieziai nulauzus sakele (lot. Chelidonium - ieskodavau laukuose). Niekas negelbejo.
Prisejo pakartoti viska is naujo. Karpa buvo laaabai gili. Zaizda dar didesne uz pirmaja. Gyjo 4 menesius. Liko sukietejes randukas, bet atsikraciau.
Tiesa jau buvau radus kazkur pamineta prasta gydymo istaigos aptarnavimo/zmogiskumo lygi. Pritarciau. Tik tiek, kad gydantis neisleidau simtu uz salinima.
Tiek pradziai. Kantrybes ir sekmes visoms wink.gif
Atsakyti
As savo karpa pasalinau, pries pora saviciu lazeriu, vilniaus lazerines dermatologijos centre. jau mazdaug puse zaidzos uzgijo, bet speju dar kol visai uzgis tai praeis nemazai laiko... bjauriausia kad degist teko per sanario linki tai negaliu pirsto lankstyt kol kas, bet tikiuosi kad ta bjaurybe daugiau nebeataugs 4u.gif
Atsakyti
gyvenime neturejau karpu. po vasaros pastebejau kazkokias nuospaudas ant padu. bet jos nepraeidavo, o galiausiai pradejo skaudeti, net batu ant kulnu negalejau aveti sad.gif nebeistveriau ir apsilankiau pas gydytoja, ji mane ir nudziugino, kad turiu po karpa ant kiekvieno pado. reikia gydyti. ir israse acetocaustin tirpaliuka. pasake tepti 1 karta per savaite, kon neisnyks. patepiau viena karta ir jau kita diena nebegalejau atsistoti ant koju. ar jums irgi taip skaudejo?
isvis negaliu priminti kojom. vairuoti negaliu, jauciuosi kaip invalide... sad.gif ziuriai skauda, o gal as tokia nepaknti skausmui? nejaugi jums visoms taip skaudejo? kiek kartu jus tepdavote tuo vaistuku?
Atsakyti
QUOTE(oncee @ 2009 03 04, 10:49)
gyvenime neturejau karpu. po vasaros pastebejau kazkokias nuospaudas ant padu. bet jos nepraeidavo, o galiausiai pradejo skaudeti, net batu ant kulnu negalejau aveti sad.gif  nebeistveriau ir apsilankiau pas gydytoja, ji mane ir nudziugino, kad turiu po karpa ant kiekvieno pado. reikia gydyti. ir israse acetocaustin tirpaliuka. pasake tepti 1 karta per savaite, kon neisnyks. patepiau viena karta ir jau kita diena nebegalejau atsistoti ant koju. ar jums irgi taip skaudejo?
isvis negaliu priminti kojom. vairuoti negaliu, jauciuosi kaip invalide... sad.gif ziuriai skauda, o gal as tokia nepaknti skausmui? nejaugi jums visoms taip skaudejo? kiek kartu jus tepdavote tuo vaistuku?

Skaudėjo ir man... norėjosi į darbą su tapkėm eiti doh.gif Tepiau dažniau, nes kartą per savaitę tepant poveikio nei nesimatė. Iš šio forumo prisikaičiau patarimų, tai dar ir pleistriuku patepus nakčiai užklijuodavau.
Laikykis 4u.gif
Atsakyti
Pasigirsiu 4u.gif Jau minejau kad man pasalino karpa lazeriu, bet as dar po viena turejau ant pedu, tai kai pasalino ta didziausia nuo rankos pirsto, pamaciau kad mirsta tos ir ant koju biggrin.gif Ranka jau baigia uzgyt, tikriausiai bus mazas randelis, bet jau geriau jis nei ta karpa doh.gif Jei kam nepadeda visokie tepaliukai, tai tikrai nebijokit salint lazeriu, tik eikit pas gydytoja gera, tai ir sutvarkys ta beda kaip reikiant thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki.
Perskaiciau visa Karu tema bet niekur nemaciau mano atvejo.
Jau ~4 metai as turiu ant rankos labai mazyciu karpuciu (toks vaizdas kad ju priseta). Bandziau jas naikinti bet nepavyko... Daktaras sake kad cia kazkokia infekcija ir geriau ju nejudinti, pacios turetu isnykti... Bet tos karputes labai nemalonios, labai niezti!!! Gal kasnors susidure su panasiom karputem? Prasau patarkit...
Atsakyti
QUOTE(sancirl @ 2009 03 04, 19:48)
Sveiki.
Perskaiciau visa Karu tema bet niekur nemaciau mano atvejo.
Jau ~4 metai as turiu ant rankos labai mazyciu karpuciu (toks vaizdas kad ju priseta). Bandziau jas naikinti bet nepavyko... Daktaras sake kad cia kazkokia infekcija ir geriau ju nejudinti, pacios turetu isnykti... Bet tos karputes labai nemalonios, labai niezti!!! Gal kasnors susidure su panasiom karputem? Prasau patarkit...

Gali buti virusines papilomos blush2.gif , jas net butina salinti, keista gyditojo reakcija. Man po ligonines buvo atsirade visa juosta, parodzius odos gyditojai klinikose iskart visas degino, negalima ju liesti-jos uzkreciamos, gali plisti verysad.gif ...
Atsakyti
As pastebejau kai tik ziemos pabaiga, taip man ant padu vis atsiranda karpu pora, bet jos tokios atrodo kaip siaip toj vietoj oda truputi nusilupus, bet is arciau paziurejus matos kad karpa, bet kazkaip man jos kai jau labiau atsyla oras isnyksta.. Cia gal del imuniteto gal susilpnejusio ar vitaminu trukumo?
Atsakyti
QUOTE(Sanita @ 2009 03 05, 09:32)
Gali buti virusines papilomos  blush2.gif , jas net butina salinti, keista gyditojo reakcija. Man po ligonines buvo atsirade visa juosta, parodzius odos gyditojai klinikose iskart visas degino, negalima ju liesti-jos uzkreciamos, gali plisti verysad.gif ...


Sunku pasakyte.... As tai pat skaiciau, jog ploksciosios karpos kaip ir daugelis kitu karpu atsiranda del ZPV... Taciau esu tyrusis del ZPV, bet rezultatai buvo neigiami (neaptiko ZPV mano organizme). Su vyru gyvenu jau 4.5 m. bet jis neturi nieko panasaus... Pas mane ju neperdaugiausiai... karts nuo karto man jas paniesti ir tiek. Kaikurios yra net apgamo pavidalo.
Atsakyti
Pasidalinsiu savo patirtim. smile.gif Pas mano dukra ant pedos pries puse metu atsirado tokia plokscia vidine karpa. As is pradziu galvojau kad tai nuospauda, bet kai ji paaugo, net issigandau,kai pamaciau, nes anksciau nieks musu seimoje ju neturejo. biggrin.gif Tai va, paskaiciau as cia jusu patarimu, isbandziau cesnaka- nepadejo, acto koncentrata- nepadejo, tik oda stipriai nudegino tuoj vietoj. Nuejau i parduotuvele, kuri prekiauja rusiskais vaistais ir nusipirkau uz 6 lt toki skisti su aplikatoriumi 3 ml, tuo skisciu reikia patepti karpa, pries tai vieta aplink karpa reikia patepti kokiu rebesniu kremu. Tas skistis vadinasi SUPER CISTOTELO. Tai ne ugniazoles ekstraktas, nes paskaiciau jo sudeti, tai kazkokia gidrookis. Vienu zodziu patepiau karta, ant tos karpos susidare sasas, ji atmirkiau vandeny, pakirpau zirklutemis, vel ant karpos to skiscio patepiau ir taip 5 kartus, siandien paskutini sloksni tos karpos nuemiau, o ten jau grazi ir svari oda. thumbup.gif smile.gif , karpos nebera.
Pabandykite ir jus, turetu padeti, ir nereikes pirkti acetocaustina, kuris dabar jau 53 lt kainuoja. biggrin.gif
Atsakyti