Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

QUOTE(Gitatuka @ 2009 06 21, 15:10)
Dėkui, ieškosim šito. Išbandysime  doh.gif turbūt viską. Viršūnėlė truputį buvo pajuodavus, tad tepant su tuo pieštuku nusiėmė. Ir vėl bandom visas priemones. vargo vakarienė.
Gal reikia, kad pašalintų lazeriu tas karpas?

Pabandykit su siuo vaistuku. jis labai stiprus. Atsargiai, kad nepatektu ant odeles aplink karpa.
Atsakyti
Ačiū už info,jau nusipirkau bazėj 5 Lt.Na žiūrėsim,dėkoju drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labukas,

Sau karpas ant rankos pirštų išsigydžiau su DUOFILM skysčiu, o sūnui su Wartner 4u.gif
Atsakyti
As mazdaug pries metus turejau karpu. Viena buvo didele, nemaloni ant desines rankos pirsto. Kai nuvaziavau pas dermatologa, jis pamates karpa pasake, kad geriausia jos atsikratyti ispjaunant ja. Aisku, skaudejo, bet uz tai dabar jokio vargo su karpomis thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz patrarima. Meginsiu gydytis tas papailomas, nes ju jau priviso labai daug. g.gif
Atsakyti
Man karpa 1 atsirado pries kokius metus ant pedos, tai pirmiausiai
bandziau salinti su Wartner tik truputi sumazino ja, bet visiskai neisnyko, po keliu menesiu pradejo dideti ir atsirado dar plius 5 mazytes, o ta viena jau tokia didoka,
tada bandziau su Acetocaustin, poveikio jokio g.gif
Teko vaziuoti i ligonine konsultuotis ir patare man jas "isdeginti" (kaip tiksliai ta procedura vadinasi nezinau blush2.gif ) jau dvi savaites po proceduros, tai dabar jau laukiu kada viskas uzgis ir galesiu normaliai vaikscioti, labai tikiuosi jos neatsinaujins, nes sita procedura nera is maloniuju, i pada duria po kelis kartus vaistu, nuskausminimui doh.gif verysad.gif
Gal kam jau "isdegintos" idomu po kiek laiko visiskai uzgyja ? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indre*: 26 birželio 2009 - 10:50
Užvakar buvau pas pedikiūrininkę pamačius karputę man ant kulno papasakojo vieną receptą kaip jas išgydyt g.gif sakė padeda aš nebandžiau

Reikia nusipirkt acto esencijos ir sumaišyt su miltais. aplink karpą aptepti vazelinu ir užlašinti tos masės ant karpos.
Reiks ir man pabandyt, tiesa karpa man dar netrukdo bet vis tiek ji auga g.gif
Atsakyti
man padejo kur reklamuoja per televizoriu, wartner atrodo vadinasi, taciau padejo tik is antro karto, o ir skaudejo nemazai
Atsakyti
Pas vyresneli buvo atsiradusios ant kojos ir ant ranku pirstu kelios karputes. Nuejau i vaistine ir paprasiau, kad duotu vaistu, nes maciau reklama, kad galima gydytis ir be mediku pagalbos. Vaistininke pasijuoke is mano nurodytu vaistu pavadinimo, suzinoto per tv ir padave ACETOCAUSTIN. Labai veiksmingas vaistukas, beto perpus pigesnis nei isreklamuotas televizijoje. Reikia atidziai elgtis kaip parasyta informaciniame lapelyje ir jusu karpos bus sunaikintos, tiesa - neskausminga (bent mano sunui neskaudejo).
Atsakyti
Sveikos,

Neradau panašios temos, taigi užvedžiau.
Turiu bėdą: daug karpų ant veidų sad.gif Ypač apie akis.
Gal galite patarti ar pasidalinti patirtimi apie veiksmingas karpų šalinimo priemones ar procedūras, nes esu "žalia" visiškai.
Atsakyti
QUOTE(airina4u @ 2009 06 26, 11:53)
Pas vyresneli buvo atsiradusios ant kojos ir ant ranku pirstu kelios karputes. Nuejau i vaistine ir paprasiau, kad duotu vaistu, nes maciau reklama, kad galima gydytis ir be mediku pagalbos. Vaistininke pasijuoke is mano nurodytu vaistu pavadinimo, suzinoto per tv ir padave ACETOCAUSTIN. Labai veiksmingas vaistukas, beto perpus pigesnis nei isreklamuotas televizijoje. Reikia atidziai elgtis kaip parasyta informaciniame lapelyje ir jusu karpos bus sunaikintos, tiesa - neskausminga (bent mano sunui neskaudejo).

Kurioje vaistinėje galima nusipirkti ACETOCAUSTIN? Man Eurovaistinėje šiandien sakė, kad nuo karpų jie turi tik Wartner... g.gif
Per kiek laiko sūnui sunyko karpos?
Atsakyti
Pirkome Kalnieciu poliklinikos vaistineje, Kaune. Isgijo per menesi, nes ant kojos buvo didoka karpa, bet tepeme tik du kartus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airina4u: 26 birželio 2009 - 19:26