Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

QUOTE(as-berry @ 2009 10 29, 16:31)
na idomiai cia su tuo nupjaustymu  g.gif nes pas mane ant rankos pirsto pries kokius metu atsirado. ji padidedavo, o as vis nukirpdavau arba kokia atplaisa nuplesdavau  ax.gif kai praeita savaite nuplesiau dali viena, tai dabar labai man traukia oda toje vietoje  verysad.gif siandien nuejau i vaistine ir nusipirkau Wartner - tikiuosi pades  mirksiukas.gif ir beje, vaistininke sake, kad blogai padariau, kad ten nukirpdavau  schmoll.gif

Man taip patare gydytojas (privatus). Atrode, jog paprasciausiai nenorejo gilintis i beda ir nusprende, kad cia nuospauda. Bet man ant kitos kojos taip nera, be to nupjpvus matosi daug mazu taskeliu, tai nusprendziau, kad cia kazkokios karpos. Parasyk, jei pades, pabanndysiu ir as ta Wartner... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2009 09 21, 13:20)
kam moketi uz Wartner didele suma,kai galima uz 5 lt issigydyti.Is Rusijos atveza,toks piestuko storio stiklinis buteliukas "Super Cistotel" pavadinimu.Sese su juo issigyde karpas.



QUOTE(saulutem @ 2009 09 21, 16:19)
isbandziau ir ji, nepadejo  schmoll.gif  gal kitose vietose arba mazesnes karpas ir isnaikintu, bet maniske buvo ant pedos ir didziule> per ta bandymu isnaikinti meta ji issikerojo iki didesnes nei 1 sm diametro dydzio  verysad.gif


Na man tikrai padėjo "Čistatel", tik reikia kantrai 2-3 kart per dieną tepti. Man buvo ant kulno tikrai didelė, ir ji išnyko thumbup.gif
Nepadėjo jokie deginimai azotu, nei Acetocaustinum schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2009 11 01, 19:23)
Na man tikrai padėjo "Čistatel", tik reikia kantrai 2-3 kart per dieną tepti. Man buvo ant kulno tikrai didelė, ir ji išnyko  thumbup.gif
Nepadėjo jokie deginimai azotu, nei Acetocaustinum  schmoll.gif

O kur ji galima isigyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika_22 @ 2009 11 03, 06:55)
O kur ji galima isigyti? ax.gif


man mama nupirko camelijos vaistinej...apie 12-14 lt kainavo.
Atsakyti
Su Wartner nusigydžiau didelę kartą ant pado, bet va viena dar yra ant piršto ir nirkaip nepasiduoda. o sūnui išbandėm viską, ko yra vaistinėj, niekas nepadėjo, tai kreipėmės į gydytoją. Nuo vienos kojos jau pašalino azotu, kaip ir liepė mirkėm, ir iškarpėm tas bjaurybes, tikimės nebeataugs, dar laukia kita koja tos pačios procedūros, beje skausmingos... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika_22 @ 2009 11 03, 08:55)
O kur ji galima isigyti? ax.gif


Gal ir Camelijoje yra, bet ir ne tinklinėse, mažose, privačiose vaistinėse. Būna 2 išfasavimų: kelių ml (toks kaip mėginukas) ir buteliukas, tai jį pirkti žymiai apsimokiau, nes man to mėginuko nebūtų užtekę. Tiesa naudojant šį vaistuką, reikia nepamišti ir pemzos smile.gif
Atsakyti
Mums Wartner ir "Čistatel" nepadejo schmoll.gif česnaku bandėm irgi nesamonė doh.gif tai vaistinej nusipirkom balzama Gornij čistatel,toks tamsiai rudas skystis,kaina 6,35 ir po savaites rezultatas thumbup.gif o karpa dukrai ant pėdos buvo didelė ir po warnerio atsirado dar kokios 5 doh.gif
Aprašymas
Unikalus savo sudėtimi ir Baikalo žolelių švarumu. Jums visam laikui padės atsikratyti kosmetinių defektų-karpų,sausųjų nuospaudų,papilomų. Balzamo ypatumas - tai,kad balzamas ne tik ardo karpų ląsteles,paversdamas jas paprasta odele,bet taip pat sunaikina šio defekto sukėlėją.
Atsakyti
na va parasysiu savo patirti su Wartner ax.gif
rytoj bus lygiai dvi savaites kaip naudojau Wartner. rezultatas toks - toks mazas kaubiuriukas dar liko, bet siaip viskas uzsitrauke ir atrodo graziai ax.gif galvoju palauksiu dar kokia savaitele ir jei tas mazas kauburiukas neisnyks, dar karta pabandysiu, nes noriu, kad isvis neliktu tongue.gif
Atsakyti
Aš irgi nusipirkau Gornij čistatel, jau kokia savaite naudoju, bet man nera tokio efekto, kaip tikejausi... Siek tiek nudegina, tačiau man dar neisnyko jos.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika_22 @ 2009 11 11, 22:38)
Aš irgi nusipirkau Gornij čistatel, jau kokia savaite naudoju, bet man nera tokio efekto, kaip tikejausi... Siek tiek nudegina, tačiau man dar neisnyko jos..  unsure.gif


dar panaudok... gali 2-3 kart per dieną. Kantrybės smile.gif
Atsakyti
Man tai labai padejo "Super cistotel" leker firmos, ten toks melynas piestukas.. Karpa buvo diidele ir labai skaudejo...pradzioj galvojau, kad tai nuospauda ir gydziau, kaip nuospauda..tai labai uzleidau. blush2.gif O su piestuku galvojau, kad reiks ilgai tept, bet! padejo labai greit.
Atsakyti
o tas wartner kai naudoji, skausmas labai didelis? blush2.gif
Atsakyti