Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

QUOTE(nep @ 2010 01 25, 19:23)
Tai gi galima su azotu, jei tos karpos paprastos, kosmetologiniame. Jei Vilniuje - Jogailos gatveje.

Gi sako: norim pašalint be skausmo.O su azotu toks skausmas,kad net aš,pakanti skausmui,kaukiu! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 01 25, 21:30)
Gi sako: norim pašalint be skausmo.O su azotu toks skausmas,kad net aš,pakanti skausmui,kaukiu! doh.gif

biciu pikis lotuliukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 01 25, 19:30)
Gi sako: norim pašalint be skausmo.O su azotu toks skausmas,kad net aš,pakanti skausmui,kaukiu! doh.gif

Nezinau, ziurint tada kur ta karpa. Man dar vaikas kai buvau salino, su azotu, tai tikrai neskaudejo g.gif Azotas beto ir saldo dar.
Papildyta:
QUOTE(tetarima @ 2010 01 25, 19:45)
biciu pikis lotuliukas.gif  bigsmile.gif

gal jo sakau kokioj Maximoj dar buna, isskyrus turgus ir Bitineli g.gif
Atsakyti
na nezinau ar Maximoj buna, bet pirkom turguje, tai vaikui ant pedos buvo, patare viena mociute, tai istrauke su visa saknim ax.gif
kai beda tai ko tik neisbandai,visgi nedegint azotais visokiais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tetarima: 25 sausio 2010 - 19:56
QUOTE(nep @ 2010 01 25, 19:50)
Nezinau, ziurint tada kur ta karpa. Man dar vaikas kai buvau salino, su azotu, tai tikrai neskaudejo  g.gif Azotas beto ir saldo dar.
Papildyta:

gal jo sakau kokioj Maximoj dar buna, isskyrus turgus ir Bitineli g.gif

Ant rankų pirštų,ant delno,visur LABAI skaudėjo!Visus kartus kiek degino (kokius 7 gal.).Turėjau ant pado,bet gydytoja sakė,kad neverta bandyt,nes skausmas DIDŽIULIS!
Atsakyti
O kaip atrodo ta karpos saknis blush2.gif ? Ta piki gal tikrai reiktu pabandyt
Atsakyti
nežinau mano 6 -metis azotą ištvėrė net nesurikęs ir nesuverkęs, žinoma nebuvo patenkintas , nes net du kart teko eiti, bet yra dalykų, kuriuos tiesiog privalu padaryti blush2.gif , aš dar vis neatsidžiaugiu pirštuku be karpos, ir negaliu patikėt,kad viskas baigta, tie visokie ale tepliojimai tik laiko gaišimas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 25 sausio 2010 - 23:35
QUOTE(tetarima @ 2010 01 25, 19:45)
biciu pikis lotuliukas.gif  bigsmile.gif
prašom plačiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 01 25, 21:53)
Ant rankų pirštų,ant delno,visur LABAI skaudėjo!Visus kartus kiek degino (kokius 7 gal.).Turėjau ant pado,bet gydytoja sakė,kad neverta bandyt,nes skausmas DIDŽIULIS!



azotas tikrai nedegina, o šaldo... rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mane buvo daug metų karpa ant kojos prie pedos apačioje,bet praėjusia vasara kalbėdamos su sodo kaimyne ji pagavo žioga,ir užsiminė kaip jos dukrai panaikino karpas.Tai ji man uždėjo ta žioga ant karpos, jis isisiurbe i karpa ,pradejo siurbt iš jos skisti, blink.gif ir leidau siurbti nors tai nera malonu blink.gif ir patikekit po kurio laiko ji susitrauke ir dingo.Išbandyta tirai pasitvirtino.Vasara gaudykit žiogus. smile.gif Pabandykite 100 % karpos išnyks.

Atsakyti
QUOTE(sandraspo @ 2010 01 29, 18:50)
Vasara gaudykit žiogus. smile.gif Pabandykite 100 % karpos išnyks.


brrrr... net šiurpas perėjo.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sandraspo @ 2010 01 29, 17:50)
Pas mane buvo daug metų karpa ant kojos prie pedos apačioje,bet praėjusia vasara kalbėdamos su sodo kaimyne ji pagavo žioga,ir užsiminė kaip jos dukrai panaikino karpas.Tai ji man uždėjo ta žioga ant karpos, jis isisiurbe i karpa ,pradejo siurbt iš jos skisti, blink.gif ir leidau siurbti nors tai nera malonu  blink.gif ir patikekit po kurio laiko ji susitrauke ir dingo.Išbandyta tirai pasitvirtino.Vasara gaudykit žiogus. smile.gif Pabandykite 100 % karpos išnyks.
o kiek tas daug metų, pas mane gal jau kokie 4 metai ant kojos nykščio viena, ir vis neprisiruošiu naikint blush2.gif aš labai bijau žiogų doh.gif bet jaučiu, kad reiks pabandyt, gal gi nenukas viso piršto lotuliukas.gif
Atsakyti