Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

O pas mane karpu tai ant ranku yra tai mano kelios drauges kurios jau isbande si metoda liepe ugniazoles sultimis pasitepti karpas, tai as vakar susiradau tos ugniazoles,isiroviau pasitepiau tas karpas ir jos pajuodo,tikiuosi tikrai pades liaudies ismintis biggrin.gif
Atsakyti
Aš su ugniažole žaidžiau visą ugniažolės sezoną - kokia buvo, tokai ir liko karpa. Tada jau nusibodo, o ir nebeliko ugniažolių... smile.gif Minėtu aukščiau būdu susitvarkiau per nepilną mėnesį
Atsakyti
QUOTE(pupik @ 2010 05 14, 11:22)
Vaistinėse parduodamas toks Warp Remover
Dangtelyje - teptukas
Pasitepi kasdien karpą teptuku (skausmo jokio, tepti tik karpą)
Pamažu karpa kietėja ir pasidaro kaip akmenukas
Vieną dieną (po kokių 2-3 savaičių) akmenukas iškrinta
Lieka maža duobutė su gražia normalia gyva oda
Greitai duobutė išsilygina
Jokių kraujų, skausmų, perrišimų, šlapiavimų  4u.gif
Sveikit  smile.gif
internetas neišmeta jokios informacijos apie šį vaistą,kokioje vaistinėje pirkot, kiek maždaug kainuoja ax.gif
Atsakyti
gal kam liko nuo karpu vaistuku...gal parduodate kas likuti... ax.gif jai ka iaz...
Atsakyti
Pasidalinsiu ir as savo patirtimi:pas sunu ant pado buvo is pradziu lyg nuospaudos(bent taip galvojom,nes daug sportuoja,gal nuo netinkamos avalynes ar pan.)Taciau ,kai jis pradejo nepriminti vienu sonu,tada kreipemes i odos gydytoja,pasirodo,kad karpu miskas...Israse vaistu ACETOCAUSTIN,galiu visom rekomenduoti,po dvieju-triju kartu pradejo gyti.Tik labai atsargiai reikia elgtis,nes ta rugstis gali isdeginti sveika oda,tepti tik ant pacios karpos!O karpu priskaiciavom apie 20 ivairaus dydzio.
Atsakyti
nusipirkau tirpala universiteo vaistinej uz 10lt , tenai pagaminta, gal kas bande, ar geras? 4u.gif
Atsakyti
Kiek mano patirtis leidzia teigti, tai karpas labai gerai gydo ugniazoles, broliui tooookia didele panaikino thumbup.gif , nors pries tai ilgai gyde vaistais doh.gif As pati esu issigydziusi burtais...niekada netikejau, kad taip gali buti, bet kai netekau kantrybes su ziogais, pleistrais ir kitais tepaliukais (tuo metu apie ugniazole nieko nezinojau) paklausiau mamos...ir dingo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(babausiuke @ 2007 08 14, 17:15)
nejuokaukit su karpom. man ant pado buvo plokščioji karpa(ji neiškyla, o gekuonį leidžia gilyn). Vargau su ja ilgai, nepadėjo nei jokie vaistukai, nei liaudies medicina, darėsi sunku vaikščioti.. baigėsi tuo, kad man ją išpjovė, nes gydytojas sakė, kad ji užkrečiama. 10 dienelių vaikščiojau susiūta pėda  verysad.gif
bet dabar jau viskas tvarkoj smile.gif

O man po pjovimo niekur nedingo. Pjovimas skausmingas, gyja ilgai, abiem kojom raiša buvau. Ir dabar dar kamuojuosi. Ir Acetocaustin nepadeda, tik dar labaiu blogina viską. Skausmas baisus. Jau nebežinau ką daryt....
Atsakyti
o jetus, net po op. nepadeda unsure.gif eian sau, o aš galvoju kaip man tą pirštą reikia susitvarkyt.... ant kojos tai kažkaip neskauda, kai einu, pirštas tik knisa...

o tai nedaro nejautros bent rankai, kad jauti viską? verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
Užsiregistravau ryt į Odos dispancerį pas gyd. Stravinskienę. Žiūrėsiu ką pasakys. Jau pjauti nebenoriu.

O kaip šaldymo procedūra? Skausminga?
Atsakyti
As tik pasidziaugti norejau. Buvo ant pirsto karpa. Vis ruosiausi eit pas gydytoja susizinoti kaip man jos atsikratyti. Nesiryzdavau. Baisu gi. As kai skausmui visai nepakanti tai kol ta karpa netrukde tol tempiau guma. ir ka?! Pasigimdziau antra vaikeli ir viena diena bemaitindama kaskaip uzmeciau aki i karpa, o toji mazeja. smile.gif Suuper! Savaites begyje karpa dingo visiskai. Va cia tai as suprantu thumbup.gif Kad visi nesklandumai taip isnyktu butu suuper
Atsakyti
Turėjau vieną tokią didelę ant pėdos, ir kokius metus ji nenyko, o toliau leido šaknis. Maniau numirsiu kai reiks vasarą pasirodyt basai unsure.gif Na tai sutelkiau kantrybę ir kokią savaitėlę kasdien tepiau miltų ir acto esencijos mišinuku. Padėjo bigsmile.gif Mamai irgi padėjo. Liko tik mikroskopinis randukas, bet juokas palyginus su tuo guzu prieš tai happy.gif
Atsakyti