Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

QUOTE(Vikitita @ 2011 03 14, 13:23)
Gal galite kas patarti... Turiu karpa ant akies voko, tarp blakstienu, noreciau pasinaikinti, taciau baisu kokiais preparatais tepti, kadangi tokia jautri vieta, ir odele bijau nudeginti doh.gif  doh.gif  doh.gif



Žiūrint kokia ta karpa.Jei ji tokia pailga su kojele,tai jas labai sėkmingai galima nurišti su plauku.Tą reikėtų daryt per delčią,tik žiūrėt,kad mėnulis nebūtų Ožiaragio ar Vėžio ženkluose.
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 03 14, 13:58)
eik pas daktara. kokio patarimo nori?


Gal kas kokiais liaudiskais budais issigyde? Skaitinejau cia daug visokiu patarimu, bet info daugiau apie karpas ne tokiose sudetingose vietose doh.gif
Papildyta:
QUOTE(nute2 @ 2011 03 14, 14:26)
Žiūrint kokia ta karpa.Jei ji  tokia pailga su kojele,tai jas labai sėkmingai galima nurišti su plauku.Tą reikėtų daryt per delčią,tik žiūrėt,kad mėnulis nebūtų Ožiaragio ar Vėžio ženkluose.


O kaip cia su plauku? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikitita @ 2011 03 14, 20:17)

O kaip cia su plauku? blush2.gif



Nu paprastai.Paimi plauką iš galvos ir ant piršto arba tiesiog ore riši kilputę vienu mazgeliu,po to kitu,bet neužverži.Tuomet kilputę perneši ant karpos ir stipriai užverži.Pajauti,kad skauda.Viskas.Karpukė sudžiūsta ir po savaitės nukrenta.


Dar karpas labai gerai galima panaikinti su kalio permanganatu.Čia tinka didesnėm karpom ant rankų,ant pirštų.Reikia karpą čiut sudrėkint,uždėt kalio permanganato grūdelių ir užklijuot pleistru.Po paros-dviejų pleistrą galima nuimt.Daugiau nieko daryt nereikia.Tiesiog tą karpą reikia pamiršt.Ji nunyksta.Tik tą daryt irgi reikėtų per delčią.
Atsakyti
[quote=nute2,2011 03 14, 21:15]
Nu paprastai.Paimi plauką iš galvos ir ant piršto arba tiesiog ore riši kilputę vienu mazgeliu,po to kitu,bet neužverži.Tuomet kilputę perneši ant karpos ir stipriai užverži.Pajauti,kad skauda.Viskas.Karpukė sudžiūsta ir po savaitės nukrenta.

Taip skaudziai atrodo, bet teks bandyti doh.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikitita @ 2011 03 14, 21:17)
Gal kas kokiais liaudiskais budais issigyde? Skaitinejau cia daug visokiu patarimu, bet info daugiau apie karpas ne tokiose sudetingose vietose doh.gif
Papildyta:
O kaip cia su plauku? blush2.gif

prie akies pavojinga vieta, pati niekuo labai nepatepsi
Atsakyti
as turejau karpas ant rankos. daug budu isbandziau ir skausmingu daugybe iskenciau. blush2.gif man iskarto padejo wartner preparatas, purskiantis azota man atrodo.. unsure.gif ir man ir vienam draugui, kuriam parekomendavau, labai padejo! dabar net pamirsau ka reiskia turet karpa drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos.
QUOTE(NYLE MA @ 2010 08 19, 09:10)
O man po pjovimo niekur nedingo. Pjovimas skausmingas, gyja ilgai, abiem kojom raiša buvau. Ir dabar dar kamuojuosi. Ir Acetocaustin nepadeda, tik dar labaiu blogina viską. Skausmas baisus. Jau nebežinau ką daryt....

Ir man po pjovimo niekur nedingo... Neveikė nei "Duofilm", nei "Wartner", nei šaldymas skystu azotu....

QUOTE(Merlina96 @ 2011 03 05, 21:16)
Man taip pat dažna problema tos pėdų karpos... vargau ilgai bet nusipirkau to acetocaustin, patepiau gal 6 kartus per diena, tai paskuj neturėjau kur dėtis iš skausmo, ot protas norėjau greito efekto o gavos... verysad.gif  nors po mėnėsio iškrito ir ta kai uždegimas baigės. Dabar vėl... doh.gif  bandysiu toliau su tuo acetocaustin patept tik apsiribosiu pagal instrukciją šį kartą blush2.gif  Bet vaistukas tikrai veiksmingas ko tik nebuvau išbandžiu ir operacijos skausmingos ir visi liaudiški, bet tik šitas padėjo smile.gif

Šito nebandžiau - turbūt tada dar tokio nebuvo...
Kai buvau paradus viltį, ėmiausi visiškai nelogiško liaudiško metodo, kuriuo anei lašelio netikėjau, net juokiausi: reikia karpą (ar karpas) patepti savo MM krauju ir, užklijavus pleistru, laikyti. Taip dariau tris dienas - ir karpos (giluminės - viena ant pado, kita ant piršto prie nago) pranyko... Mistika kažkokia, paaiškinimo jokio neturiu, bet labai džiaugiuosi ir perdaug nesigilinu. Karpos daugiau neatsinaujino.
Jei pati nebūčiau pabandžius, netikėčiau... Ir dabar neįtikėtina.
Atsakyti
negi ir man taip reiks bandyt doh.gif nes deja ir duofilm nepadeda iki galo, jau seniai naudoju, apmažėjo kaip ir, bet iki galo neišnyksta schmoll.gif daugiau ir nesidaugina, ta pati viena ant piršto ir dvi ant pado..
Atsakyti
Išbandžiau daug būdų, ir liaudiškų, ir tepamų vaistų, niekas nepadeda. Su azotu ir nieko gero nesigavo. Karpa ant rankos, didelė, šiek tiek palindusi ir po nagu. Norėtųsi kažkokios garantijos, ar bent jau nuolaidos, jei prireiktų pakartoti procedūrą.
Ko gero geriausias variantas šalinti lazeriu (o gal išpjaut?), taigi kokią įstaigą ar gydytoją patartumėt Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(goodvibes @ 2011 04 12, 01:32)
Išbandžiau daug būdų, ir liaudiškų, ir tepamų vaistų, niekas nepadeda. Su azotu ir nieko gero nesigavo. Karpa ant rankos, didelė, šiek tiek palindusi ir po nagu. Norėtųsi kažkokios garantijos, ar bent jau nuolaidos, jei prireiktų pakartoti procedūrą.
Ko gero geriausias variantas šalinti lazeriu (o gal išpjaut?), taigi kokią įstaigą ar gydytoją patartumėt Vilniuje?

Pats pats geriausias budas karpom gydyti,bent mano manymu nes man labai padejo,tai va toksai receptukas smile.gif
reikia pasidaryti tokia kosyte,saukstelyje ipilti acto esencijos ir ideti miltu pasidaryti tokia kose ir uztepti ant karpu paskui galima pleistriuku uzklijuoti,zinokit man jis labai tiko ir pas mano vaika ant pado buvo didele karpa,jau net nezinojau kuo gydyti tai sita buda ismeginau ir po keliu dienu ji nukrito,net pade skylute tokia likus buvo nes su visom saknim ta karpa pabego smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2011 04 12, 20:17)
Pats pats geriausias budas karpom gydyti,bent mano manymu nes man labai padejo,tai va toksai receptukas smile.gif
reikia pasidaryti tokia kosyte,saukstelyje ipilti acto esencijos ir ideti miltu pasidaryti tokia kose ir uztepti ant karpu paskui galima pleistriuku uzklijuoti,zinokit man jis labai tiko ir pas mano vaika ant pado buvo didele karpa,jau net nezinojau kuo gydyti tai sita buda ismeginau ir po keliu dienu ji nukrito,net pade skylute tokia likus buvo nes su visom saknim ta karpa pabego smile.gif

man nepadejo sitas budas ant pedos, gal tik neseniai atsiradusioms tinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 04 12, 20:18)
man nepadejo sitas budas ant pedos, gal tik neseniai atsiradusioms tinka  g.gif

oi tikrai seniai buvo,net galvojom kad vaikuciui reikes operacija daryti tai karpai pasalinti,bet mums sis metodas labai padejo,as ir pati isigydziau jas visas,nezinau gal dienos tinkamos karpom salinti buvo biggrin.gif
Atsakyti