Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Karpos
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Indrushacka
QUOTE(dotiokyte @ 2007 11 16, 19:25)
Kiek kartų jų turėjau, visada eidavau gydyti jų skystu azotu. Nėra malonu, bet efektyvu ir greičiau nei kokiomis nors kitomis gydomosiomis priemonėmis. rolleyes.gif
*

Ir jos dingsta visam laikui?
princiupesa
Tos, kurias pridegina - visam. Bet niekas negali garantuoti, kad neatsiras kitoje vietoje.

Ant ranku ir kitose kuno vietose azotu karpas isnaikina is pirmo-antro karto. O padu karpos tai bjaurios. Jas vis įminam vis gilyn, todel svarbu pries deginima ir kitoki gydyma jas ismirkyti ir "nuskobti" su pemza ar pan. Su padu karpom paprastai kovojama ilgiau. Kartais net iki metu ir ilgiau...
Betse
O su tuo skystu azotu tai turbūt poliklinikoj.
Niekada negiredėjau g.gif

Man ant pado tai nepadeda jokie tepimai, nei su Duofimu, nei su ugniažolės ektraktu doh.gif Tos karpos kolkas netrukdo, bet rytoja jau gali trukdyti.
***Žaltvykslė
Parašysiu,kaip prieš kokius 25 metus nusigydžiau tiesiog pilnai abi rankas ir pirštus apėjusias karpas.Beje,tai esu papasakojusi kokiems 5 žmonėms,visiems padėjo.Nukarpiau tas karpas aštriom manikiūrinėm žirklutėm,kad pasirodytų kraujo,tada išsitryniau visas rankas stambia druska,žiūrėjau,kad ant tų karpų būtinai pakliūtų,biškį graužė,bet trumpai.Paskui pasėdėjau taip kokią valandą prie televizoriaus,nusiploviau ir ...pamiršau.Po kokios savaitės kažkaip žiūriu-nėr nė vienos karpos!Ir iki šiandienos nėra.Paslaptis paprasta-druska-stipri dezinfekuojanti priemonė ,ji ir sunaikino tuos virusus.Draugė net nuo padų taip nugydė,tik ji ant druskos dar pleistrą lipino ir po namus vaikščiojo.Pabandykit,jei nesat didelės jautruolės.
ziv!
o kaip manote (ar zinote), ar ant lytiniu organu atsirandancios karputes yra susijusios su karpomis, atsirandanciomis ant pvz. ranku? Sakykim, jeigu as turiu karpu ant ranku, tai ar taip galiu uzkresti savo lytinius organus, ir ten ju "uzauginti"? Ar lytiniu organu karputes plinta tik lytiniu budu arba nuo gimimo?
Indrushacka
QUOTE(kisiukas @ 2007 11 26, 19:01)
Parašysiu,kaip prieš kokius 25 metus nusigydžiau tiesiog pilnai abi rankas ir pirštus apėjusias karpas.Beje,tai esu papasakojusi kokiems 5 žmonėms,visiems padėjo.Nukarpiau tas karpas aštriom manikiūrinėm žirklutėm,kad pasirodytų kraujo,tada išsitryniau visas rankas stambia druska,žiūrėjau,kad ant tų karpų būtinai pakliūtų,biškį graužė,bet trumpai.Paskui pasėdėjau taip kokią valandą prie televizoriaus,nusiploviau ir ...pamiršau.Po kokios savaitės kažkaip žiūriu-nėr nė vienos karpos!Ir iki šiandienos nėra.Paslaptis paprasta-druska-stipri dezinfekuojanti priemonė ,ji ir sunaikino tuos virusus.Draugė net nuo padų taip nugydė,tik ji ant druskos dar  pleistrą lipino ir po namus vaikščiojo.Pabandykit,jei nesat didelės jautruolės.
*

drinks_cheers.gif Saunu kad tau pavyko, reiktu pabandyti, bet labai bijau, kad skaudes doh.gif
Betse
QUOTE(kisiukas @ 2007 11 26, 19:01)
Parašysiu,kaip prieš kokius 25 metus nusigydžiau tiesiog pilnai abi rankas ir pirštus apėjusias karpas.Beje,tai esu papasakojusi kokiems 5 žmonėms,visiems padėjo.Nukarpiau tas karpas aštriom manikiūrinėm žirklutėm,kad pasirodytų kraujo,tada išsitryniau visas rankas stambia druska,žiūrėjau,kad ant tų karpų būtinai pakliūtų,biškį graužė,bet trumpai.Paskui pasėdėjau taip kokią valandą prie televizoriaus,nusiploviau ir ...pamiršau.Po kokios savaitės kažkaip žiūriu-nėr nė vienos karpos!Ir iki šiandienos nėra.Paslaptis paprasta-druska-stipri dezinfekuojanti priemonė ,ji ir sunaikino tuos virusus.Draugė net nuo padų taip nugydė,tik ji ant druskos dar  pleistrą lipino ir po namus vaikščiojo.Pabandykit,jei nesat didelės jautruolės.
*

dar viena neišbandyta priemonė, šiandien pat pradėsiu su druska gydyti thumbup.gif
Indrushacka
QUOTE(Betse @ 2007 11 27, 10:22)
dar viena neišbandyta priemonė, šiandien pat pradėsiu su druska gydyti  thumbup.gif
*

Ar bandei, labai grauze? 4u.gif
Magnifique
Aš turėjau karpų ant padų-baseine užsikrėčiau..bet vienu metu tepiau gydytojus išprašytu tepalu padarytu universiteto vaistinėj...tik vat labai daug jo prisipirkau..2 savaites mirkydavau kojas..tada su pamza trindavau o poto užtepusi tepalo uždėdavai maistinę plėvelę užsimaudavau kojines ir į lova...nuo to tepalo pradeda luptis oda nuo padų ir pakankamai nemažai gali karpų nebelikti jei jos nėra giliai bet taip man tik kelios pranyko...o kitų taip ir neprisiruošiau nudenginti...dabar pažiūrėjau,kad ant padų nė vienos karpos!!!!!!Ą doh.gif blink.gif
Betse
QUOTE(*Paslaptis* @ 2007 11 28, 10:28)
Ar bandei, labai grauze?  4u.gif
*

Pabandžiau, tai tikrai nieko tokio, truputį paperštėjo ir viskas, labai tikiuosi kad padės. Pas mane ant pėdos, tai turbūt rezultatas nebus toks greitas, bet labai tikiuosi kad bus tongue.gif
fokus
Savo mergaitei isgydziau su Duofilm, jei gerai pamenu pavadinima. Bet gydymas truko ilgai apie du men. biggrin.gif
skaiciukas
QUOTE(fokus @ 2007 11 28, 11:57)
Savo mergaitei isgydziau su Duofilm, jei gerai pamenu pavadinima. Bet gydymas truko ilgai apie du men. biggrin.gif
*

Su šia nesamonė ir aš gydžiausi, tik deja Jums atrodo ilgai 2 mėnesiai, o aš prasiterliojau apie 10... Nuo to karto atsižegnojau... jei turėsiu reikalų su jomis - eisiu šaldyt... unsure.gif
***Žaltvykslė
Parašykit,kaip sekėsi su druska gydyti,kurios bandėt??????
Indrushacka
Man is triju viena jau isnyko, tikiuosi taip pat isnaikinsiu ir kitas dvi biggrin.gif ismirkau, tada apkarpau zirklutem ir tepu toki raudona piestuka, atrodo veikia thumbup.gif , nors reikia kantrybes doh.gif
Pacankė

QUOTE(*Paslaptis* @ 2007 10 08, 12:23)
Gal kas bandet placiai reklamuojamus vaistus nuo karpu ACETOCAUSTIN, girdejau, kad kaina apie 30 lt, tik idomu ar padeda  ax.gif
*

aš turiu, kaina kažkur 42Lt, vyras tepė ant rankos, tai karpa nukrito po 3dienų...pa mane yra ant kojos pado...skauda zaraza..nežinau...jaučiu kad rašysiuos į kosmetinį kab., kad naikintu kitais būdais....
rytine rasa
mes ir sia beda turim tai sunus tepa su rusisku tepaliuku ir jam padeda terecia procedura ir vienos karpos is triju jau neber thumbup.gif
Indrushacka
Man padejo tiesiog karpymas ir nudildinimas thumbup.gif
inesaS
Kazkada as karpom uzsikreciau nuo savo brolio.Buvau paaugle,ir isgirdau,kad ten kazkaip su plauku pabruzini ,paskui ta plauka sudegini ir karpos dingsta.Nu zodziu kazkokia nesamone,bet kadangi pas broli buvo nemazai ju ranku tai pabandziau.Aisku broliuko karpos nedingo,bet ir pas mane atsirado .Issigydem su skystu azotu.Pamenu kaip gydytoja aiskino,kad svarbu isdeginti pacia pagrindine karpa,o tada ir kitos dings.Tikrai,visu netepliojo su tuo azotu,nes buvo ant ranku tikrai labai daug,bet jos paskui pacios pradingo.Su menesinem,pusesere savo dukrai ant veido atsiradusia karpa isgyde.Bet zmogus turi nezinoti,apie tai.Jei mieganciau pora kart patepliojo ir tikrai,karpa dingo.Ant pado turejau viena karpa,kazkaip nekreipiau demesio,kol nepamaciau,kad dar dvi atsirado.Tai ta pirmaja karts nuo karto patepliodavau acto asencija.Po kazkiek laiko dingo visos trys.
Anira
Man padejo Ricinu alejus, reikejo tepti kasdien. Be to dar Ricinu alejus labai pagelbeja, kai sausa oda ar kokios zaizdeles yra blush2.gif
Saule100
QUOTE(Inga-mama @ 2008 01 13, 21:14)
aš turiu, kaina kažkur 42Lt, vyras tepė ant rankos, tai karpa nukrito po 3dienų...pa mane yra ant kojos pado...skauda zaraza..nežinau...jaučiu kad rašysiuos į kosmetinį kab., kad naikintu kitais būdais....
*

Aš dukrai tepu acetocaustinu karpą ant pado. Viską darau pagal instrukciją, tepu 1k per savaitę. Jau taip žaidžiu kokias geras 4 savaites ir žymaus rezultato nematau. O mano diedas spojvęs į visas instrukcijas ir mano rekomendacijas (esu gydytoja), pasiklausė vaistinėj ir jam pasakė, akd tepsti juo reikia 2-3k per dieną. Tą ir darė. Nuo rankos karpa dingo. Bet reikalas tame, akd ant pado karpos kitokios. Jau ir pati manau, akd spjausiu aš į visas rekomendacijas ir pradėsiu tą karpą tept kasdien.
villu
Tepiau ir as su tuo acetocaustinu, nieko nepadejo schmoll.gif . Is pradziu lyg ir nukrito jos, bet laaabai greit tos pacios ataugo doh.gif Sakau, pasiskaitysiu dar cia komentaru apie azotini saldyma ir gal pati tam pasirysiu cool.gif
Pacankė
QUOTE(Saule100 @ 2008 01 14, 14:45)
Jau ir pati manau, akd spjausiu aš į visas rekomendacijas ir pradėsiu tą karpą tept kasdien.
*

nejuokauk, aš taip padariau, tai man taip koja ištino kad jomajo...skauda jau 4 dienas....negaliu kojos į batą įkišti...ketvirtą dieną koja jau "atitirpo" bet skauda...vaikščioti normaliai negaliu.....ryt nuo ryto ieškosiu kosmetikos kab mirksiukas.gif , gal galit patarti ką Klaipėdoj????
paika
Noriu ir as savo patirtimi pasidalinti - gal kam pades...as irgi turejau (na teoriskai dar turiu, nes gi virusas realiai organizme gyvena) karpa ant pado..pati net nebuciau pastebejus, jei ne pedikiuriste, as pati galvojau kad pritrynus su batu puslike buvau.. blush2.gif tai ji man irgi kazkokio smirdancio rusisko tepaliuka naudot patare ir su ugniazole tept..tepaliuka nusipirkau, bet tepliojau tepliojau..nieko nepadejo..tada atsibodo ir palikau as ja ramybej, nes nelabai skaudejo. po metu kita pedikiuriste ta pada pamacius pradejo juoktis ir pasake, kad ten visai ne karpa, o mazolis ir man smagiai tarkuodama visa kulna ir ta 'mazoli' nutarkavo isismaginus..nu as apsidziaugiau, kol po savaites nepamaciau, kad tas 'mazolis' - i daug mazu karpyciu pavirto aplink ta viena didele karpa kur turejau anksciau..tai uzsirasiau i poliklinika degint su azotu. Gydytoja sake, kad padu karpos bjauriausios - nes 'geluoni' suleidzia i vidu ir sunku isnaikint. zodz kai man ji pridegino, tai net saldu buvo..paskui tris savaites slubciojau doh.gif po to sasas uzsidejo, po to as ta sasa ismirkiau vandeni su soda ir su pemca nutryniau, apkarpiau ja kiek galejau ir tada kiekviena vakara pries eidama i lova ant jos viena diena uzpildavau arbatmedzio aliejaus (labai gerai dezinfekuoja) ir kojine uzmaudavau, o kita diena paprasciausiai storai medetku tepalo uztepdavau (irgi dezinfekuoja ir maitina oda, nes arbatmedzio aliejus nudegindavo ta odyte ir ji lupdavos)..na zodziu as taip saziningai koki menesi kiekviena diena kaitaliodama alieju ir medetku tepala pamazu issigydziau, dabar grazi odyte, nieko nesimato, tikiuosi daugiau bjaurybe nebepasirodys!!

Tikiuosi kam pades!
ZaZ
Turejau kelis metus, buvau nuo draugo uzsikretus. Ant ranku pirstu kelios ir ant pado atsirado. Bandziau ivairiu nesamoniu, net pati degindavau su acto tirpalu...skaudejo ziauriai, dingdavo ir vel atsirasdavo.

Viena diena nuejau ir su azotu issideginau visas... dabar jau kokie 4 metai ramuma, smaguva...jokio pedsako thumbup.gif
Darfe
Gal žinote kur Vilniuj azotu karpas degina?
ausrytyja
QUOTE(Saule100 @ 2008 01 14, 14:45)
Aš dukrai tepu acetocaustinu karpą ant pado. Viską darau pagal instrukciją, tepu 1k per savaitę. Jau taip žaidžiu kokias geras 4 savaites ir žymaus rezultato nematau. O mano diedas spojvęs į visas instrukcijas ir mano rekomendacijas (esu gydytoja), pasiklausė vaistinėj ir jam pasakė, akd tepsti juo reikia 2-3k per dieną. Tą ir darė. Nuo rankos karpa dingo. Bet reikalas tame, akd ant pado karpos kitokios. Jau ir pati manau, akd spjausiu aš į visas rekomendacijas ir pradėsiu tą karpą tept kasdien.
*

tepu ir aš savo mergaitei, jai dar tik 8 m., bet labai jau skaudus tas acetokaustinum. Karpos ant pado, o oda tai stora, bet mes rezultatą kol kas matom, nes jos dingsta, gal sakyčiau net išpūliuoja. Tačiaui tepu aš kiekvieną dieną, aišku, skauda, nes į jokį batą įkišti kojos neina. Matysim kai baigsim tepti kas bus. g.gif
merga
Labas rytas.As taip pt turejau su karpom.O pasigavau jas nuo bendradarbes.Ko tik nebandziau ir nedairu viskas veltui.Buvau girdejusi apie kazkokius rusiskus vaistus.Teko pavargti kol radau,tiesa nezinau ar tuos ar ne.Taciau vaistineje pasiguodziau provizorei ir ji pasiule-"Lekker-Supercistotelo"Siuo pietuko pagalba naudojausi apie 5-6savaites.Dabar jau 1.5m. rankos svarios.Piestuko kaina apie 15 lt. 4u.gif
rsc
Mes tai karpa ant pado issinaikinom tokiu skysciu Wartremover. Pries kelis metus budavo visose vaistinese, tikiuosi ir dabar yra g.gif Labai nenorejau vaikui azotu deginti - ir skauda, ir vaiksciot kiek laiko nepatogu... Tepem kasdien gal du - tris menesius. Vis sluoksnis nusilupa, o karpyte (mazesnio dydzio) lieka unsure.gif Kol galu gale su karpyte pasimate ir toks juodas siuliukas - gal saknis. Kai nusieme sluoksnis su tuo juoduliuku - baigem tepti bigsmile.gif Ir jau kiek metu ramu (tfu, tfu, tfu) bigsmile.gif
grange
aš ir turiu tų bjaurybių doh.gif na buvo jų dvi, dabar naikinu likusią.

to skysčio pavadinimo dabar nepasakysiu, nes išmečiau pakuotę, bet laukiu, kol parveš kitą, irgi iš rusijos, tik jis visai nesmirda. nėra jokio kvpao, o buteliukas toks kaip kvepalų mėginukas, o skystis skaidrus, tirštokas.
tai va turėjau vieną ant piršto, kuri atsirado pernai gal, tai dėdavau po biški nieko nesijuto, kol vieną vakarą vis pyliau pastoviai, kol dar viršūnė degė, skausmo nebuvo, paskiau sėdėjau dantis sukandus ir ašarotom akim, nes skaudėjo žaiuriai.... sunkės skystis kažkoks, ir juodas kraujas, nes nuo tų vaistų doh.gif išdeginau iki pat atviros žaizdos ir tam kartui palikau, ir viskas. to už-teko, dabar užsitruakė, tpfu tpfu, niekas neatsinaujina.
tą patį darau dabar ant pėdos, ten ji senesnė. bet man vasarą ji sumažėja, gal dėl to, kad daugiau basa vaikštau.
nu bandysiu su tuo tepalu išdegint, gal nebeliks tų nelabūjų.

mama sakė kažkada seniai ji turėjo, tai irgi nukarpė kiek galėjo ir česnako lašino, sakė skausmas ir buvo, bet dingo iki šiol.
panaite
turbut jau zinote, bet dabar Northway medicinos centre galima nusiimti apgamus nemokamai turint gydytojo siuntima is poliklinikos biggrin.gif
tinara26
QUOTE(mantuke @ 2007 10 08, 08:06)
pas mane ant pirsto buvo atsiradus karpa, kai pastojau, ju dar daugiau isdygo. bet kaip nekeista, net nepajutau ir nepastebejau kaip jos pacios dingo...tereikejo pasigimdyt ir dingo  smile.gif gal ir juokingai skamba, bet man taip nutiko...
*

ir man buvo panasiai.atsirado pirma karpa pries 5metus.suzinojau kad galima azotu uzdeginti,tai ir nuvariau..nieko tada dar buvo,bet gal per mazai kliuvo,nes ta mano paprasta karpa pradejo i virsu eiti,link nago..deginau vel,o ji vel augo,lindo po nagu..tada pradejo rastis vis daugiau,vel deginau..tada jau nekas buvo,be proto skaudejo..ir kas is to-vienos isnyko,kitos atsirado..ir taip tesesi kokius 3metus..visos karpos apie nagus ejo,ir net ne kaip karpos,o kaip koks odos suragejimas,tik ta pirmoji,tiesiog naga ede..taip slykstu buvo...tada nuejau privaciai su lazeriu degintis.galvoju,pasvies koks spinduliukas ir vsio.o ka jus galvojat,i kiekviena pirsta kur karpa-leido vaistus po kelis kartus,tada pjove ir dar degino.nu zodziu raiciaus as ten is skausmo normaliai.jei buciau zinojus kas laukia,nebuciau ejus,nors dar pas ta daktara atejus pasakiau-jau iskesciau viska kad tik ju atsikratyciau..na ir ka,po operacijos liko zaizdos,o is tu zaizdu vel pradejo augti karpos!!!!! doh.gif tada pastojau..pamirsau kazkaip-o ziuriu,kad karpu nebera,o ta didzioji issilupo ir tiek!zodziu taip ir nesupratau,ar lazeris po laiko suveike ar nestumas padejo thumbup.gif o dar kai su azotu vaiksciojau degintis,ta moteriske man ir sake,kaip auga ir atsiranda,taip ir isnyks viena diena...
bet sako,kad jei jau turi ta virusa,tai jis bet kada gali islisti vel,ir kad tas virusas 20metu gyvas buna...
o liaudiski budai ir net burtai man ne velnio nepadejo...
*MiAu*
QUOTE(kristina r. @ 2008 04 14, 18:48)
ar nestumas padejo thumbup.gif
*

įtariu, kad nėštumas bigsmile.gif nes man irgi šiuo metu nuo kojos piršto dingo karpos, kurias prieš tai naikinau azotu, įvairiais tepalais, liaudiškais metodais, o po to numojau ranka, nes niekas nepadėjo... o va užteko pastoti, ir jos nubyrėjo thumbup.gif
Karolis73
Na aš ir turėjau tų karpų ant pado, ant pirštų, ant delnų.. visur.. buvo baisu net.. ejau degint su azotu, nieko nepadėjo, baisus skausmas buvo kai karpa prie nago.. tačiau senelei į darbą tokia moteriškė atnešė tokį galim sakyt tapaliuką, bonkutė gal 5ml, rusiškoje pakuotėje, firmos dėja neatsimenu.. bet ten atrodo kažkokia žolelė buvo. Žodžiu tą tepalą reik išmirkius koją/ranką gerai vandeny užtept vieną kart dienoj.. tas tepaliukas išgriaužią karpą, kas giliai viduj yra, iškelia į viršų. Taip patepliojus 3-4 dienas visos karpos išnyko. Greita ir efektyvu. smile.gif
Faustinata
Netikėtai užklydau į jūsų gvildenamą temelę apie karpas, tai galėčiau duot patarimą, labai efektyviai išsigydyti su rusišku vaistu, kuri vadinasi "ČISTOTIEL", tai čia minėtos ugniažolės ekstraktas. Flakonėlis panašus, kaip anksčiau būdavo pilstomas rožių aliejus. Turguose pas bobutes paklausinėjus galima rasti, kurios prekiauja muiliukais, dantų pastom ir t.t.
rsc
QUOTE(Faustinata @ 2008 04 29, 22:29)
Netikėtai užklydau į jūsų gvildenamą temelę apie karpas, tai galėčiau duot patarimą, labai efektyviai išsigydyti su rusišku vaistu, kuri vadinasi "ČISTOTIEL", tai čia minėtos ugniažolės ekstraktas. Flakonėlis panašus, kaip anksčiau būdavo pilstomas rožių aliejus. Turguose pas bobutes paklausinėjus galima rasti, kurios prekiauja muiliukais, dantų pastom ir t.t.
*

Aš tai jį pirkau Norfoj, kur važiuojant į Naujininkus yra 4u.gif Ten atskiras skyrelis, netoli cigarečių, jau praėjus pro kasas rolleyes.gif
kaisa
man ugniažolės ekstraktas nepadėjo schmoll.gif tepu dabar acetonkaustinu pažiūrėsiu kas bus ax.gif
TerrorisTe69
QUOTE(rsc @ 2008 04 30, 10:52)
Aš tai jį pirkau Norfoj, kur važiuojant į Naujininkus yra 4u.gif Ten atskiras skyrelis, netoli cigarečių, jau praėjus pro kasas rolleyes.gif
*

aš irgi tik šituo ir išsigydžiau. o pirkau vaistinėje,nes buvo iš visų siūlomų pigiausias smile.gif
Gabe
mano dukrai nepadejo tie rusiski vaistukai.. verysad.gif buvo viena karpa, tepliojo, bet dar 2 papildomos atsirado.. unsure.gif nuveziau i Kildos klinika saldyt su azotu, man seniau pagelbejo, ziuresim.. tik tas malonumas kainavo nemazai, uz 3 karpas ant pedos sumokejau 140Lt doh.gif
rsc
QUOTE(Gabe @ 2008 06 04, 16:19)
mano dukrai nepadejo tie rusiski vaistukai..  verysad.gif  buvo viena karpa, tepliojo, bet dar 2 papildomos atsirado..  unsure.gif  nuveziau i Kildos klinika saldyt su azotu, man seniau pagelbejo, ziuresim.. tik tas malonumas kainavo nemazai, uz 3 karpas ant pedos sumokejau 140Lt  doh.gif
*

Mes karpa ant pedos naikinom 3 menesius, bet pasiseke 4u.gif Tik kantrybes reikia: kasvakar mirkyt siltam vandeny, tept ir laikas nuo laiko nuimti atsokusi odos sluoksni rolleyes.gif
"molla"
Merginos man iškilo toks klausimas: kaip jūs atskiriate, kad ant pėdų karpos o ne nuospaudos? Pati turiu bėdą: prieš n metų ant pado turėjau nuospaudą, po kurio laiko lyg ir dingo. Bet dabar viena šalia kitos gal 20! Vos paeit galiu. Išbandžiau galybę vaistų ir nieko. Tai mastau gal čia karpos ir aš visai ne taip iš viso gydau. gal galit patarti. 4u.gif
kaisa
QUOTE("molla" @ 2008 06 05, 00:44)
Merginos man iškilo toks klausimas: kaip jūs atskiriate, kad ant pėdų karpos o ne nuospaudos? Pati turiu bėdą: prieš n metų ant pado turėjau nuospaudą, po kurio laiko lyg ir dingo. Bet dabar viena šalia kitos gal 20! Vos paeit galiu. Išbandžiau galybę vaistų ir nieko. Tai mastau gal čia karpos ir aš visai ne taip iš viso gydau. gal galit patarti.  4u.gif
*

buna toks taškas vidutyje, kaip skylute - tada karpa
Gabe
QUOTE(rsc @ 2008 06 04, 22:46)
Mes karpa ant pedos naikinom 3 menesius, bet pasiseke 4u.gif Tik kantrybes reikia: kasvakar mirkyt siltam vandeny, tept ir laikas nuo laiko nuimti atsokusi odos sluoksni rolleyes.gif
*

mes jau 5men. vargom doh.gif pradzioj gedijosi pasakyt, tepe su arbatmedzio aliejum, paskui nupirkau to skyscio, tepliojo - dar 2 atsirado nesenai blink.gif galu gale kantrybe man jau truko ir vakar nuveziau saldyt ax.gif manau loterija su gydymu is tikruju, vieniems vienas gydymas padeda, kitam - kitas 4u.gif
man kai maza buvau padejo "bobuciu burtai", teta su siulu kazkaip uzkalbejo ir nukrito po savaites rolleyes.gif
Angeliuke_
As irgi turiu karpu, ir ju daugeja, pries kelis metus issigydziau pleistriukais, bet db perejau per kelias vaistines, tai net neberadau tokiu, tik tepaliukus siulo. smile.gif
@KIMIRK@
karpas isigydziau pati pries daug metu.kam moketi didelius pinigus jei turite nors viena seimos nari kuris serga menesinemis,patepkite ir viskas,kaip nebuta,isnyksta.
wife
Sena tetulyte kaime yra sakiusi smile.gif
Betse
Nenyksta tos karpos doh.gif
Išbandžiau vos ne kiekvieną būdą kurį čia radau, bet rezultato nei nematyt.
Dabar bandysiu acetocaustiną, tik kažkaip keliose vaistinėse klausiau, tai jo neturi g.gif reikės internetu užsisakyti.
Čia labai jau reklaminis straipsnis, bet suteikia kažkiek info, gal kam pravers:
Straipsnis
Enya
Nors jau rasiau savo karpas, kitam supermamos forumo puslapy, bet ir sitam pasidalinsiu.
Turiu tokia bjaurybe ant rankos nykscio, kuri pusiau po nagu palindus. Nagutis tikrai nekaip atrodo verysad.gif Ir kaip kad kazkas cia sake - jis net nelabai panasus i karpa, tik kad toks odos suragejimas. Ale, bet visi gydytojai patvirtino, kad karpa. Bet nieko veiksmingo nepasiule. Nepadejo ne azotas (cia Jogailos gatvej kabinetas yra), nei elektra (Zveryne), nei lazeris (Sugiharoj). Dar bandziau Verumal - toks kaip nagu lako buteliukas su teptuku. Dabar prisiskaiciau visokios isminties cia - bandau su rusiskuoju Cystotel. Dar ieskosiu kokiu homeopatiniu vaistuku imunitetui pastiprinti. Gal kaip nors ja iveisksiu??? Nes jau 4 metus su ja kovoju, stengiausi ir nekreipti demesio - sakau, gal pati praeis. Bet ne... verysad.gif
Dalelytė
O aš turiu tokių karpų lyg kabančių ant siūlo. Gal žinote ar jos karpomis vadinamos ar dar kaip kitaip. Ir kaip su jomis kovoti?
sausine
QUOTE(Enya @ 2008 06 11, 16:30)
Nors jau rasiau savo karpas, kitam supermamos forumo puslapy, bet ir sitam pasidalinsiu.
Turiu tokia bjaurybe ant rankos nykscio, kuri pusiau po nagu palindus. Nagutis tikrai nekaip atrodo  verysad.gif  Ir kaip kad kazkas cia sake - jis net nelabai panasus i karpa, tik kad toks odos suragejimas. Ale, bet visi gydytojai patvirtino, kad karpa. Bet nieko veiksmingo nepasiule. Nepadejo ne azotas (cia Jogailos gatvej kabinetas yra), nei elektra (Zveryne), nei lazeris (Sugiharoj). Dar bandziau Verumal - toks kaip nagu lako buteliukas su teptuku. Dabar prisiskaiciau visokios isminties cia - bandau su rusiskuoju Cystotel. Dar ieskosiu kokiu homeopatiniu vaistuku imunitetui pastiprinti. Gal kaip nors ja iveisksiu??? Nes jau 4 metus su ja kovoju, stengiausi ir nekreipti demesio - sakau, gal pati praeis. Bet ne... verysad.gif
*

mano sūnus irgi turėjo toki1 bėdą prieš kelis metus.Buvo palietos abi rankos.Išbandė visas šitas minėtas priemonės,efekto jokio,tik skausmas ir piniginės tuštinimas.Pati buvau skaičiusi,kad kartais tai tai būna ir psichologinė problema,nors tai atrodė mažai įtikėtina.Sūnus po tų visų berezultatinių kankininų išvažiavo vasarai padirbėt į Angliją,nieko nebedarė ir po poros mėnesių grįžo švarionis rankomis. biggrin.gif Neaišku iš kur atsiradusios,neaišku ir kur dingo.Tai va tada ir patikėjau,kad tai išties susiję su nervais,kuo daugioua pergyveni ir gydais,tuo mažesnis efektyvumas. blink.gif
@KIMIRK@
DAR ZINAU TOKI PIGU BUDA,KAS TURITE KAIMA IR TEN YRA AUGINAMOS KARVES AR KIAULES.PATRINKITE TAS VIETAS MESLU,PRAEIS.GAL BUS SLYKSTU,BET GROZIS REIKALAUJA AUKU.KAS GYDOTES ISBANDYKIYE SITA.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.