Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

QUOTE(dominyka3 @ 2011 09 21, 14:09)
man irgi nieks nepadejo biggrin.gif  paprasciausiai is buteliuko uzsilasinu ant pirsto ir masazuoju tv ziuredama kokias 5 min. ir viskas,jokiu kompresu thumbup.gif

Ir per kiek laiko po tokiu masazu nukrito karpos?
Atsakyti
dziaugiuosi, kad ir kitiems padeda. viskas parasyta cia, sena_pazystama, skirkit laiko paskaityt, kur buvau idejus http://www.homosanit...ejus_kitu_kampu
nera nieko sudetingo ar neaiskaus. man tiesa nuo pedos dar nedingo, bet rezultata tikrai matau, ir manau, kad dings tikrai. tradicine medicina daznai pries visus tokius dalykus arba nori buti, ar yra bejege...
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 09 21, 14:37)
Ir per kiek laiko po tokiu masazu nukrito karpos?
as turejau viena,du kartus pamasazavau,paskui atsidurem su vaiku ligoninej-uzmirsusi jau buvau apie ja,o kai grizau ziuriu ,kai nieko neber,bet dar patepu,kad butu viskas iki galo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2011 09 22, 07:35)
as turejau viena,du kartus pamasazavau,paskui atsidurem su vaiku ligoninej-uzmirsusi jau buvau apie ja,o kai grizau ziuriu ,kai nieko neber,bet dar patepu,kad butu viskas iki galo biggrin.gif

ten po to straipsnio komentaruose rasoma lygiai taip pat, kad ant pedos desimtmecio senumo darinius net nunaikino. o peda tokia vieta bjauri, dabar kaip tik nuo ten bandau . gaila, nebeatsiranda pagal nuoroda straipsnis, bet reikia i google ivesti Angelina Zalatoriene "Ricina kitu kampu" ir ismes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 22 rugsėjo 2011 - 10:49
QUOTE(mėnulis @ 2011 09 22, 11:46)
ten po to straipsnio komentaruose rasoma lygiai taip pat, kad ant pedos desimtmecio senumo darinius net nunaikino. o peda tokia vieta bjauri, dabar kaip tik nuo ten bandau . gaila, nebeatsiranda pagal nuoroda straipsnis, bet reikia i google ivesti Angelina Zalatoriene "Ricina kitu kampu" ir ismes.

10 dienu vaikams karpas ricina masazavau verysad.gif Nei vienam nepadejo... angel_sadangel.gif Gal nakciai uzdeti, kokiu pleistru prispausti? Gal per mazai laiko masazuojam? Jau as ir vilti praradusi, tiek brangiausias, tiek pigiausias priemones isbandem, o nepadeda niekas. doh.gif
Atsakyti
man pries mazdaug puse metu ant sedmenu atsirado pora karpu, taciau laikui begant jos tik dauginasi, jau nebezinau ko griebtis, bandysiu ricinos alieju,pries tai dar nebuvau apie tai girdejusi 4u.gif
Atsakyti
mano gydymo budas, kuri paskyre gana prabangi dermotologe, isimine visam laikui. Istorija tokia - turejau uzsisejusiu karpu ant padu - ivairiu dydziu ir senumo, nebuvo tokios, kad jau paeit negaleciau, bet gyvent siek tiek trukde.. zodziu, susiradau, pagooglinau kur cia geriau eiti, nuejau i odos kazkokia klinika, palikau uz ta konsultacija 100 Lt ir isejau persiutus, nes gydytojos patarimas buvo - "tikek, kad isnyks ir jos isnyks" . lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskinuke: 03 lapkričio 2011 - 15:28
laba diena.. visos temos neskaiciau, gal kas minejo... pati karpas sau, ant ranku ir ant koju pasalinau su savo krauju (per mmm, su tokiu krauju) ir nereikejo jokiu vaistu, nei operaciju mini..
Atsakyti
QUOTE(egleegle3002 @ 2011 09 21, 12:54)
Bent jau man tai WARTNER buvo tik pinigų išmetimas į balą.  Jokio efekto.

Tiktai su Wartner pavyko isisenejusia didziule karpa isnaikinti delno srity,net ir elektra jos salinti nebuvo galima,nes negaleciau dirbti del dideles zaizdos,o ir randas liktu didziulis.Tiesa,su Wartner tepliojausi ne tiek,kiek ten parasyta,o kazkur apie du menesius,gal netgi ilgiau,efektas kazkoks pradejo rodytis po pusantro menesio naudojimo,iki tol nusilupus virsutiniam sluoksniui karpa vis likdavo.Bet issinaikino tai super,tik nereikia per anksti nustoti tepti (keturias dienas tepi du kart per diena,kitas keturias lauki kol nusilups,po to vel tepi ir taip kol nusilupus bus visai svari oda,o ta nauja oda reikia vis kremais riebiais tepti,kad neuzdziutu ir vel neatsinaujintu) thumbup.gif .
Papildyta:
QUOTE(saldūška @ 2011 11 04, 09:34)
laba diena.. visos temos neskaiciau,  gal kas minejo... pati karpas sau,  ant ranku ir ant koju pasalinau su savo krauju (per mmm,  su tokiu krauju) ir nereikejo jokiu vaistu,  nei operaciju mini..

mes abi su dukra ismeginom-nepadejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saldūška @ 2011 11 04, 09:34)
laba diena.. visos temos neskaiciau,  gal kas minejo... pati karpas sau,  ant ranku ir ant koju pasalinau su savo krauju (per mmm,  su tokiu krauju) ir nereikejo jokiu vaistu,  nei operaciju mini..

o kiek laiko tai darete kad padejo?
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2011 11 06, 14:43)
Tiktai su Wartner pavyko isisenejusia didziule karpa isnaikinti delno srity,net ir elektra jos salinti nebuvo galima,nes negaleciau dirbti del dideles zaizdos,o ir randas liktu didziulis.Tiesa,su Wartner tepliojausi ne tiek,kiek ten parasyta,o kazkur apie du menesius,gal netgi ilgiau,efektas kazkoks pradejo rodytis po pusantro menesio naudojimo,iki tol nusilupus virsutiniam sluoksniui karpa vis likdavo.Bet issinaikino tai super,tik nereikia per anksti nustoti tepti (keturias dienas tepi du kart per diena,kitas keturias lauki kol nusilups,po to vel tepi ir taip kol nusilupus bus visai svari oda,o ta nauja oda reikia vis kremais riebiais tepti,kad neuzdziutu ir vel neatsinaujintu) thumbup.gif .


mano suneliui taip pat padejo bet ne po 1 ar 2k.tepimo, turbut po kokiu 4k.bet epdavau kas 2sav.nes jis dar mazas, tai bijojau dazniau smile.gif salia dar buvo tos didziules karpos atsirade 3mazos, bet isnyko kartu thumbup.gif
Atsakyti
Man ant pėdų daug karpų verysad.gif Tai netgi nežinau, ar jas pavyks išnaikinti kažkokiais tepaliukais ;/
Atsakyti