Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima maudytis karštoje vonioje/ pirtyje?

buvau šį savaitgalį su draugais pirty,na bet aš nesu didelė pirčių mėgėja,tai daugiau baseinuke mirkau.trumpam pasišildyt buvau užėjus ir nemanau,kad galėjau pakenkti,nes jaučiausi gerai.
Atsakyti
As sakiau eisiu kiek sveikata leis , aisku nepersikaitinsiu, bet savo malonumui pasedesiu.
Atsakyti
QUOTE(ligita123 @ 2007 11 28, 18:04)
As sakiau eisiu kiek sveikata leis , aisku nepersikaitinsiu, bet savo malonumui pasedesiu.


Ruošėmės į pirtį, tai pasiieškojau info :

iš zebros

Taigi kaitra ir temperatūrų kaita kenkia kūdikiui, gali sukelti kraujavimus, persileidimą.
Bet būtų įdomu sužinoti kaip skandinavai elgiasi. Jie juk saunose kiekvieną savaitę šildosi tongue.gif Tai ir jų nėščiosios taip pat ax.gif ?
Atsakyti
Niu man neprasidejo nei kraujavimas nieko todel labai dziaugiosi lotuliukas.gif lotuliukas.gif manu kad viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
As irgi megstu karstas vonias ir pirtis, bet teko kuriam laikui atsisakyti, kam rizikuoti?
Atsakyti
mėgstu ir aš,bet mažiuko sveikata nerizikuoju wub.gif
Atsakyti
To paties savo daktaro klausiau, jau esu 7men ir einu i vandens aerobika kas antra diena, pasisildau garu pirtyje ir laabai gerai jauciuos, imunitetas sustiprejo ir cia mitas kad negalima, nu nebent begalo uzsikaitintumet. biggrin.gif
Atsakyti
nestumo pradzioj tikrai negalima,o jau pabaigoj kodel gi ne tongue.gif
Atsakyti
As tai su pirmu kai laukiausi buvau labai atsargi nei i pirti nei i vonia,net ezere nesimaudziau. O dabar viskas paprasciau kazkaip mastymas pasikeite nueinu ir i vonia ir pirteleje ant apatinio laiptuko su vyru pasedziu. Svarbu viska su saiku daryti.
Ir kazkur teko skaityti kad nescios moters savisaugos instinktas labai stiprus, kad i karstesni nei 38 laipsniai vandeni paciai nesinori lipti. smile.gif
Atsakyti
siandien buvau pas gydytoja, man sake negalima, bet kiekvienai siulyciau asvo gydytojo paklaust, nes as su dvynukais, didesne rizika.
Atsakyti
aš kai buvau Šemėtos kursuose, sakė nėštukėm galima maudytis vonioje, vandens temperatūra turi būti ne aukštesnė nei 37 laispsniai, ir netgi rekomenduojama su aromatiniais aliejais ir visokiais atpalaiduojančiais kvapais mirksiukas.gif
Atsakyti
jei vaikščiojote į pirtį iki nėštumo, tai galima ir nestuke.gif į pirtį, aišku visko reikia su saiku, ne per karštai ir ne per ilgai mirksiukas.gif
Atsakyti