Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima maudytis karštoje vonioje/ pirtyje?

karstos vonios ar pirtys tikrai kenkia...nuo prasideda gimdos susitraukinejimai...
Atsakyti
Sveikutes mergaites 4u.gif
Manau nei viena mamyte nenoretu pakenkt mazam stebukleliui ir ji jaucia ar gali megautis ar ne!mes lendam ir mums tai patinka thumbup.gif .Su pirmu vaikeliu sau to neleidau verysad.gif .su antru tiesiog ir gyvenau vonioje nestuke.gif ir skausmai ne tokie baisus,nes nuo 32savaites kas keturiasdesimt min.buvo paruosiamieji saremiai (dakteres zodziais tap turi but).Taip ir atvaiksciojau iki numatyto termino thumbup.gif .Tik ka galiu pridurti mano sunytis grinas vandens zmogeliukas biggrin.gif
Atsakyti
Mamytes, pasistenkit siek tiek del savo atzalu...... jeigu iskyla mitas kazkoks, pasitikslinkite pas gydytoja, ji/ jis tikrai pasakys ko reiketu pasissaugoti, kuo tiketi o kuo ne.....

sekmes mamutes nesiojant ir auginant angelelius smile.gif
Atsakyti
visur bunu ir pirtyje ir vonioje

bet ne karstose 4u.gif
Atsakyti
Įvairioje literatūroje skaičiau įvairias nuomones dėl vonios arba pirties nėštumo metu. Šiaip visi sutinka, kad labai karšta vonia ar pirtis padidina persileidimo arba ankstyvo gimdymo vėlesniame nėštumo laikotarpyje riziką. Dėl šiltos vonios nuomonės išsiskiria... Man irgi šis klausimas rūpėjo, visai mėgstu šiltoj vonioj pagulėti, ypač žiemą ax.gif . Kai buvau paskaitėlėj poliklinikoj, specialiai šito paklausiau gydytojos, jos nuomone, vonioss kaip ir pirties, reikėtų visiškai atsisakyti. Aišku, nebučiau tokia kategoriška, gal nieko ten blogo ir neįvyks... Bet aš nenusiteikusi rizikoti savo mažuliuku wub.gif Visai gi nesunku tuos devynis mėnesiukus be vonios/pirties malonumų išbūti smile.gif
Atsakyti
Kai man itare gresianti persileidima gydytojai uzdraude bet koki kaitinimasi (vonios pirtys ir visa kita). Taigi manau, kad net jei jums tai ir negresia visvien neverta rizikuoti. Juk galima 9 menesius ir susilaikyti nuo sito malonumo mirksiukas.gif
Atsakyti
Į pirtį nevaikštau dabar, bet į vonią dažnai užsuku smile.gif
Atsakyti
vonioje siuo metu stengiuosi dazniau praustis po duzu, nei mirkti vonioje blush2.gif
Atsakyti
tiek per pirma, tiek per antra nestumus maudziausi karstoje vonioje ir netgi labai karstoje, ne visi tokia pernesa biggrin.gif ir nieko blogo neatsitiko bigsmile.gif
Atsakyti
Man taip gera, kai paguliu karštoje vonioje blush2.gif ir šilta ir ramu pasidaro rolleyes.gif
Atsakyti
karstoj tai tegalima o va siltoj tai niekas nedraudzia.gi ir kai kuriuose GN galima naudotis silta vonia saremiu skausmui numalsint
Atsakyti
nu pas mus taip šalta kad karšta vonia (ne verdanti aišku) yra vienintelis būdas normaliai sušilt prieš einant gult.ypač dabar man amžinai šalta.aš į vonia lendu tokios temp., kad būtų malonu, tai man ji neatrodo per karšta, daug geriau jaučiuos kai sušylu, o ne stimpu po dušu.Nes dušas turi būt dar karštesnis kad normaliai sušilčiau, kaži kas blogiau? unsure.gif
Atsakyti