Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima maudytis karštoje vonioje/ pirtyje?

Sveikutes, o ka jus manot apie vandens kubilus. Ruosiames tuoktis ir ten bus galima pasinaudoti tokia pramoga. Tai ir nezinau ar galiu sau leisti. Man dar tik pati pradzia nestumo 5 sav ax.gif
Atsakyti
O kas tie vandens kubilai? ax.gif Pirmą kartą apie tokius girdžiu, kaip jie veikia?
Atsakyti
Kubile vandens temperatura buna 35-38 laipsniai. As patarciau to atsisakyti, kad tokia svente po to isvis nebutu tragiskai sugadinta. Juose kartais pasidaro silpna net vyrams. Nors mano pussesere dar nezinodama, kad nescia kubile mirko ir nieko neatsitiko. Ji buvo 1 savaite nescia. Bet jei jai nieko neatsitiko, nereiskia kad ir kitoms nieko neatsitiks, kiekvienos organizmas i viska reaguoja skirtingai. Vienos nestumo metu jauciasi puikiai ir stiprios kaip vyrai, o kitos praguli su gresianciais. As per nestuma buvau stipri, bet ir tai labai visko saugojausi. Pastoji ir reikia jaustis kaip porcelianui biggrin.gif

Gal geriau pasitark su gydytoja, kuri zino kas yra kubilas arba nesimaudyk jame si karta, bus tu kubilu smile.gif

Linksmos jums sventes ir gero nesiojimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deville: 08 rugpjūčio 2009 - 16:20
QUOTE(Deville @ 2009 08 08, 16:17)
Kubile vandens temperatura buna 35-38 laipsniai. As patarciau to atsisakyti, kad tokia svente po to isvis nebutu tragiskai sugadinta. Juose kartais pasidaro silpna net vyrams. Nors mano pussesere dar nezinodama, kad nescia kubile mirko ir nieko neatsitiko. Ji buvo 1 savaite nescia. Bet jei jai nieko neatsitiko, nereiskia kad ir kitoms nieko neatsitiks, kiekvienos organizmas i viska reaguoja skirtingai. Vienos nestumo metu jauciasi puikiai ir stiprios kaip vyrai, o kitos praguli su gresianciais. As per nestuma buvau stipri, bet ir tai labai visko saugojausi. Pastoji ir reikia jaustis kaip porcelianui  biggrin.gif

Gal geriau pasitark su gydytoja, kuri zino kas yra kubilas arba nesimaudyk jame si karta, bus tu kubilu  smile.gif

    Linksmos jums sventes ir gero nesiojimo  smile.gif


Aciukas uz toki nuosirdu atsakyma drinks_cheers.gif Pas gydytoja einu paskutine rugpjucio savaite ir tuo labiau bus pirmas mano apsilankymas. Tai ir pasidomesiu ka ji mano apie tokias pramogas.
Atsakyti
Kadangi pirmus keturis mėnesius praktiškai nebuvo nei vieno nėštumo požymio ir apie tai nežinojau. Tai ir pirtyse sėdėjau ir vonioje karštoje po pusvalandį gulėdavau. Išvis nesistengiau savęs saugoti...
Atsakyti
Mano gyd. griežtai uždraudė karštą vonią ir pirtį nes man persileidimas grėsė kelis kartus verysad.gif o dabar (t.y. nėštumo pabaigoje) tai manau gana geras būdas iššaukti gimdymą smile.gif
Atsakyti
labas merginos, vakar ziurejau laida per TV3 kanala ''Mamyciu klubas'' ir ten buvo tema apie pirtis ir jos malonumus nestukems. Jei nematete sios laidos, kartojima rasite mamyciuklubas.lt arba tv3 tinklapyje. gal ten rasite atsakymus i rupimus klausimus smile.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(demonija @ 2009 08 08, 10:58)
Vonioj kiek žinau maudytis galima, bet karštoj tai tikrai ne  schmoll.gif


Tai kokia tada turi būti vandens temperatūra, kad galima būtų maudytis?
Atsakyti
mano gie sake galima, bet ne karstoje
Atsakyti
Girdėjau ir laikiausi tos nuomonės, kad nėštukei karščio reikia vengti: tiek vandens, tiek pirties... ir vieną kartą labai nustebau pirtyje pamačiusi kokį 7 mėn. nestuke.gif Mano draugė sakė, kad nėr ko čia stebėtis, jei į pirtį reguliariai ėjo iki nėštumo ir jo metu, atceit nieko tokio, bet aš, kai buvau nestuke.gif nedrįsau ir nedrįsčiau.
Atsakyti
QUOTE(ievbuk @ 2009 09 10, 20:13)
Girdėjau ir laikiausi tos nuomonės, kad nėštukei karščio reikia vengti: tiek vandens, tiek pirties... ir vieną kartą labai nustebau pirtyje pamačiusi kokį 7 mėn.  nestuke.gif  Mano draugė sakė, kad nėr ko čia stebėtis, jei į pirtį reguliariai ėjo iki nėštumo ir jo metu, atceit nieko tokio, bet aš, kai buvau  nestuke.gif  nedrįsau ir nedrįsčiau.


karstoje vonioje guliu 2 kart per savaite nuo pirmu savaiciu iki dabar ( 37-38sav) Karstos pirties vengiu, bet tokia jau pavesusia, kai vos vos prakaiciukas pila.. thumbup.gif
kaip man vienas masazuotojas sake- visa nestuma jo zmona prabuvo Indijoj,kur 50 laipsniu, tai kodel negali guleti vonioj kur 40. reikia klausyti savo kuno
Atsakyti
Šeip ir aš laikausi tos nuomonės, kad reikia privegti karšto vandens vonių ir juolab pirčių. ax.gif Aš labai mėgdavau pamirkti karštoje vonioje, bet kol esu nestuke.gif tą malonumą iškeičiau į dušą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letta26: 09 sausio 2010 - 07:23