Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima maudytis karštoje vonioje/ pirtyje?

as bijau rizikuot i pirti, nors laabai megstu. Bet kai eidavau tai kaisdavau iki vezio raudonumo- man turi buti karsta karsta.gif . po prities kuno oda tampa svari (ishsivalo ish vidaus) ir svelni kaip kudikio, ir nuotaika ir energija pakyla iki auksciausio skaitliuko parodymo bigsmile.gif na o vonia tai man kartais tik pries miega atsipalaiduoti, zvakute, kokia relax muzika rolleyes.gif beje, nemegstu kaip is po vonios susirauksleja pirstu galiukai, buna tokie ishmirke, visa tokia gliti oda pasidaro ax.gif
Atsakyti
as iki mazdaug 17sav nesimaudziau vonioje o tik po dusu bet daba kartais pasilepinu vonia tik vandenukas buna ne karstas o tik siltas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2006 04 17, 20:22)
o as bijau listi i vonia  ax.gif
tai kol kas tik dusas buna mano draugu  blush2.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Yra manoma, kad karštis veikia neigiamai į besivystantį kūdikį, todėl medikai nerekomenduoja iki 12 sav kol pilnai susiformuoja kūdikėlis eiti į pirtį ir maudytis labai karštame vandenyje. O šilta vonie dar niekam nepakenkė.
Atsakyti
Kiekviena turetu ziureti pagal savo savijauta. Su pirmu vaiku as gyventi be vonios negalejau ir sau to nedraudziau thumbup.gif . Bet siuo metu si malonuma sau draudziu ir tenkinuosi dusu.
Kas liecia pirti manau irgi reikia spresti pagal savo savijauta, kai as jos nemegstu, tai man vienodai.
Atsakyti
Vonios namie neturiu, tik dušą, tačiau be pirties tiesiog negaliu schmoll.gif Iki 12 sav. į pirtį nėjau, o visą kitą nėštumo laiką kaitindavausi, tik aišku ne iki raudonumo, ne pačiame viršuje, bet man ir to pakakdavo, tiesiog po to labai gerai miegodavau. Tiesa paskutinį mėnesį į pirtelė nebevaikštau, nes tiesiog fiziškai labai sunku biggrin.gif
Bet toms, kurios prieš tampant nestuke.gif pirties malonumais nesilepino tikrai nepatarčiau piktnaudžiauti biggrin.gif
Atsakyti
As laisvai guliu vonioje, aisku siltoje vonioje, nes i karsta tai tikrai nepatartina. Ir i pirti irgi einu, tik ne i sauna, o i turkiska(ten ne taip karsta), einu po 2-3 kartus per savaite. Po pirties i baseina ir man tai patinka, labai faina. Niekada jokiu pasekmiu nebuvo, bet mano sveikata yra gera. Visa nestuma jauciuosi gerai ir man tikrai tai nepakenke.
Atsakyti
Neeeeeeeeeee!!!!!! jokių pirčių ! jokių vonių! Tai pirmas kelias persileisti!!!!!!!!!!!! schmoll.gif
Atsakyti
pradžioje tikrai nerekomenduojama, nors jei vieną kartą ir pabūsi (pvz., jei dar nežinai kad laukies) nieko blogo nenutiks.
gale nėštumo (likus 1-2sav.) kai lankiau baseiną, užeidavau į garinę pirtį truputį pasišildyt - gimdos kaklelis minkštėja ir greičiau atsidaro - tik aišku viskas su saiku
Atsakyti
i pirti ko gero visai negalima, o vonios malonumo nesugebejau atsisakyti. tik ziuriu, kad vanduo butu nekarstas, o maloniai drungnas thumbup.gif knygose raso, kad pavojinga kudikiui yra tada, kai pakyla vaisiaus vandenu temperatura.
Papildyta:
ir aisku, svarbiausia, ilgai nesedeti umn.gif
Atsakyti
aš visą nėštumą vonioj nesimaudžiau tik po dušu ir į jokias pirtis nėjau schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Labutis, nors esu nestuke.gif tik 4 savaiteles, tuoj 5 mirksiukas.gif nors dazniausiai maudausi duse ax.gif bet be pirties neisivaizduoju, kaip reikes isbuti doh.gif dar pas gydytoja nebuvau, bet klausiu ar tikrai labai jau negalima i pirtele doh.gif blush2.gif
Atsakyti