Įkraunama...
Įkraunama...

Liekninantys šortukai, diržai ir pan.

Paskaitinejau ir radau toki dalyka nuo celiulito FARMACELL kremas ir sortai,kaina apie 80 Lt,ar kas girdejot ar bandet,parsiduoda Ortopedijos technika.
Atsakyti
as tuos ortopedijos centre reklama irgi maciau, bet kainos nemaciau... uz viena kaina ir sortukai ir kremas, gal neblogas variantas...
Atsakyti
sveikos,as jau 2 savaites nesioju,oda gal ir lygesne pasidare,bet zinot ka patarsiu,jai norit geresnio rezultato,butinai darykit pratimus,skirtus kojoms,nes vien tik sortai nepades
Atsakyti
QUOTE(Antuana @ 2007 05 21, 16:10)
sveikos,as jau 2 savaites nesioju,oda gal ir lygesne pasidare,bet zinot ka patarsiu,jai norit geresnio rezultato,butinai darykit pratimus,skirtus kojoms,nes vien tik sortai nepades



pritariu 100% thumbup.gif
MB jau irgi pamate rezultata, tai, vadinasi, poveikis yra... sortukai+sportas= thumbup.gif
tik juokingai pasijutau siandien sokolada valgydama....ir sededama su sortais smile.gif valgai ir liekneji, vadinas lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Linciaika @ 2007 05 23, 13:12)
Užsisakiau internetu praeitą antradienį šortukus ir tuos kur koreguoja figūrą, o šian jau gavau iš pašto pranešimą  thumbup.gif nu ką važiuoju pasiimt ir aš prisedėsiu prie jūsų thumbup.gif karšta bus visom biggrin.gif Jai kam bus įdomu galėsiu parašyt ir apie tuos kurie grąžina figūrą, kai pati apsitemsiu ant savęs.


o kokia ta sortuku medziaga? gal panasi i timkes ir butu galima nesiot sijona uzhsidejus ar su suknute trumpa? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 05 24, 13:40)
o kokia ta sortuku medziaga? gal panasi i timkes ir butu galima nesiot sijona uzhsidejus ar su suknute trumpa?  blush2.gif


As tai nesioju kaip timpas. mirksiukas.gif Ar po sarafanu ar po sijonuku thumbup.gif atrodo.
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 05 24, 14:40)
o kokia ta sortuku medziaga? gal panasi i timkes ir butu galima nesiot sijona uzhsidejus ar su suknute trumpa?  blush2.gif


Solidejos tai tikrai galima nesiot po sijonu, atrodo kaip timpos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 05 24, 14:40)
o kokia ta sortuku medziaga? gal panasi i timkes ir butu galima nesiot sijona uzhsidejus ar su suknute trumpa?  blush2.gif

Galima nešiot ir trumpą sijonuką smile.gif Aš jau antrą dieną su jom, tai toks keistas jausmas lyg po jomis bėgiotų skruzdės biggrin.gif
O štai koreguojančių tai nelabai, nes jos panašios į senolės pantaloniukus biggrin.gif figūrą tikrai koreguoja, aišku netaip kaip rodo per TV, kad tapsi kūda kaip lenta, tačiau tikrai grąžina nugaros lašinukus ir lengviau laikyt įtrauktą pilvą. Bet jos man keistai ilgos nuo klubų iki krūtinės galėtų būt kokiais 10cm trumpiau. Ir petnešėles nėra labai patogios truputi veržia rankas. Kasdien aš jų tikai nenešiočiau, tačiau kokiam renginiui kur reikia "pasirodyt" tikrai gerai.
Atsakyti
Na štai 3 dienos ir man akys nubėgo verysad.gif
Atsakyti
as nesioju diena is dienos... Ne karsciau kaip su viengubom kelnem. Nubegusias akis uzsiuvus buvau dabar vel ziuriu viena nuo uzsiuvimo pradejo begt... Namie isvis su sortukais vaikstau tik, tai toks jausmas, kad nieko neuzsidejus... Rezulatatus skaiciuosiu kai panesiosiu 4 sav.
Atsakyti
Sveikutes,
Aš irgi šortukus iš TV SHOP dėviu jau nuo kovo pabaigos, tad gaiu pasidalinti savo įspūdžiais smile.gif Man akys nubego jau antra diena nuo nusipirkimo. Bandžiau pakeisti tačiau man tą daryti griežtai atsisakė, apatinio trikotažo nekeičia schmoll.gif Tai laku patepiau ir nieko nesiuvau daugiau nenubėga jau kelis mėnesius. Stengiausi nešioti arba miegoti apie 8 valandas, na per kelis menesius gal kokias tris dienas ir praleidau... Kokybė aišku jų tikrai ne iš geriausių po kelių mėnesių devėjimo jau gerokai susinešioje, kuo toliau tuos sunkiau juos nešioti, nes labai karšta. Jaučiu, kad visą vasarą teks daryti pertrauką. Rezultatais esu patenkinta: apimtys pasidarė dailesnės ir celiulito požymiai pradėjo nykti. Geriausias poveikis buvo matomas pirmas tris savaites, na o vėliau kažkaip ir nepajutau ypatingo pasikeitimo...
Taip, kad pirkiniu nenusivyliau biggrin.gif tačiau celiulitui naikinti vis dėlto nesuradau geresnio būdo kaip kas vakarą daryti pilingą iš kavos tirščių ir apie 30 min masažuoti stangrinamuoju kremu, o ryte praustis po dušu ir teptis anticeliulitiniu kremu. Žinau kaip tai yra sudėtinga daryti kasdien, tačiau būtent taip praėjusiais metais po trijų savaičių kasdieninio darbo sumažinau šlaunų apimtys 5 centimetrais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Avengeress @ 2007 05 29, 21:10)
niu ir kaip rezultatai nesiojancioms  smile.gif



beveik menesi laiko nesioju, tai rezultatas -2cm nuo klubu... oda daug lygesne. Del tu akiu nubegimo, tai cia tikrai gal kokie brokuoti, nes man jokiu problemu... tik liemens juosta issitampe baisiai, tai pastoviai smunka sortuka... ax.gif doh.gif
Atsakyti