Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Liekninantys šortukai, diržai ir pan.
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Sportas ir dietos > Lieknėjimo preparatai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
silka
Kadangi turiu solidea sortukus, o topshopiniu nemaciau, tai galiu tik speti is pasisakymu, kad solidejos tvirtesni g.gif Solidea turi tokias iaustas rieveles vidineje puseje, kurie masazuoja oda, nusimovus kelnes dar ilgai matosi ispaudai. Beje, pirma savaite tie ispaudai buvo labai gilus ir ilgai islikdavo, dabar, nesiojant trecia savaite, tie ispaudai zymiai mazesni tapo, speju del to, kad nulygino jau virsutini ta puruji riebalini sluoksni, oda stangresne pasidare ir maziau isipaudzia. Nors jie tikrai tamprus ir reikia papluseti kol uzsitempi, dar ne viena siule nei akis nenubego ir skyliu neatsirado.
elenele
QUOTE(Bronė @ 2007 06 13, 13:43)
Ar patenkinta tu tomis kelnėmis iki pusės blauzdų? kokios spalvos pirkai?
*

as tai labai patenkinta, oda tikrai lygesne, o vyras pastebejo, kad uzpakalis labiau uzsiriete blush2.gif pirkau juodos spalvos 4u.gif

o siaip tai jei namie nesioji tai nekarsta su jais, bet jei silta diena eiti i lauka po kokiais dzinsais tai ne kas, jei po sijonu, tai normaliai smile.gif o as ir susidariau nuomone, kad solidejos tvirtesni, nei akys nubega, nei ka...
organizatore
as esu nusiziurejusi Silver Wave Long, tik man iskilo klausimas, ar tu grioveliu rashtas matosi is isores? ax.gif
ir kiek tos ilgosios jums kainavo?

galit pasiskaityti aprasymus arba paziuret pristatymus ir pasirinkt jums labiausiai tinkancius, as paziurejau pristatymus ir pasirinkau su sidabro jonais (Silver Wave Long)
Klaipeda
QUOTE(organizatore @ 2007 06 25, 15:14)
as esu nusiziurejusi Silver Wave Long, tik man iskilo klausimas, ar tu grioveliu rashtas matosi is isores?  ax.gif
*

Is toli gal ir nelabai matosi tie rastai, bet is arti tai gerai matosi ax.gif as su jais vienais tik po namus vaikstau apsivilkusi ilga maikute, o i gatve nedristu iseiti blush2.gif
elenele
QUOTE(organizatore @ 2007 06 26, 10:58)
na tuomet lai visi galvoja,kad tai rashtuotos pedkelnes smile.gif nes jas nusipirkusi ketinu nesiot su sijonu...po kelnem pedkelniu - negaliu pakest  blink.gif
*

As ir po sijonu nesioju, man normaliai drinks_cheers.gif
Leila83
QUOTE(linele** @ 2007 06 02, 11:02)
beveik menesi laiko nesioju, tai rezultatas -2cm nuo klubu... oda daug lygesne. Del tu akiu nubegimo, tai cia tikrai gal kokie brokuoti, nes man jokiu problemu... tik liemens  juosta issitampe baisiai, tai pastoviai smunka sortuka...  ax.gif  doh.gif
*

gal gali parasyt kokie rezultatai ir kaip tiksliai masazuojiesi, nes man oda lygeja, bet apiltys nemazeja, tai galvoju, gal kazka netaip darau. doh.gif
svetelis
Dabar jau naujus sortukus reklamuoja per Top shop, siluet 40, kartu ir gelis. Gal kuri turite ir naudojate?
organizatore
o kazi tos silver wawe long neapsiburbuliuoja jei kartais nesioji po kokiom kelnem, o po to su sijonuku nori nesiot... g.gif
editute
o kaip reikia priziureti solidejos sortukus?Nu ta prasme skalbti 4u.gif juk ten irgi sidabro jonai tai ar jie veiks iskalbus ax.gif o kas atsitiktu jei juos skalbtum su tom tabletem?ae jus paprastai skalbiat?
organizatore
QUOTE(editute @ 2007 08 13, 13:00)
o kaip reikia priziureti  solidejos sortukus?Nu ta prasme skalbti 4u.gif juk ten irgi sidabro jonai tai ar jie veiks iskalbus ax.gif o kas atsitiktu jei juos skalbtum su tom tabletem?ae jus paprastai skalbiat?
*

manau kad jokiu tableciu nereikia, jos papildomo efekto nesukurs 4u.gif
editute
solideja sortukai man nenusibumbulavo, dabar paziurejau gal keli ir yra nu bet nedaug smile.gif bet as ju nenesiociau po sijonuku nes tas rastas visvien persimato, nu gal cia tik man jis trugdo nezinau ax.gif o dabar kai karsta as juos nesioju tik namie smile.gif vien su jais ir vaikstau nu man nekarsta smile.gif o efekto nezinau, dabar truputi pamazinau porcijas , truputi apkudau tik nezinau nuo to ar ano g.gif
@ktyvi
QUOTE(edska @ 2007 08 30, 10:44)
parasykit ar tikrai padejo jum tie sortukai nuo celiulito

schmoll.gif man nepadėjo
Pėdutėss
Nu tau gal ir nepadejo tongue.gif bet man asmeniskai tai stebuklas thumbup.gif saziningai nesioju kiekviena diena mazdaug apie 12 d tai zinokit pagerejo nerialiai biggrin.gif mama pamate tai sake viskas ir ji pirks biggrin.gif o is pradziu juokesi is manes , kad i bala pinigus metu doh.gif na pas mane solidea . Vakarais kai jau nusimaunu tai dar pasitepu tokiu tipo termokontrentratu is Faberlic mama nupirko tai irgi zinokit lb geras dalykelis biggrin.gif o kai maudaus pasisveitineju kavos tirsciai . Ir viskas blush2.gif Esu be galo be krasto patenkinta seis sortais biggrin.gif ir savo kojytemis ir uzpakaliuku blush2.gif
porsche
Man ne padejo. Vienu zodziu--š.... schmoll.gif
Pėdutėss
Seip mano nuomone sie sortukai yra ne tiek lieknejimoj o celeliutuj naikinti thumbup.gif
Pėdutėss
Jos yra zemiau keliu Corsaro vadinas man rodos biggrin.gif

O del kremuko tai tepuosi Faberlic termokoncentratu lb fainulis thumbup.gif
organizatore
QUOTE(Pėdutėss @ 2007 09 02, 14:28)
Seip mano nuomone sie sortukai yra ne tiek lieknejimoj o celeliutuj naikinti  thumbup.gif
*

sureguliavus mityba ir celiulitas sumazeja 4u.gif
viktorija1972
nusipirkau as tuos sortukus tikras s.... .Nieko jie nepadeda. verysad.gif doh.gif
ingace
Sveikutes. nu gi esu tikru tikriausia reklamos auka doh.gif užsisakiau ta vibra tone dirža tik va klausimas ar jis man kiek nors pades. Gal kas naudojot? g.gif
Linciaika
aš ir turiu tuos šortus. Sąžiningai panešiojau 1 mėnesį, bet kad nieko ten nevyko blink.gif , tai bent jau vasarą nešiojau, kaip timpas prie sijono, vis negaila išmestų pinigėlų tongue.gif
Panele:)
QUOTE(Linciaika @ 2007 10 04, 17:12)
aš ir turiu tuos šortus. Sąžiningai panešiojau 1 mėnesį, bet kad nieko ten nevyko blink.gif , tai bent jau vasarą nešiojau, kaip timpas prie sijono, vis negaila išmestų pinigėlų tongue.gif
*

As tai saziningai tuos sortukus nesiojau apie du menesius, dar papildomai tepiausi anticeliulitiniais kremais ir vakarais tryndavausi kavos tirsciais. Nezinau kas man pagelbejo, bet vasara drauges tikrai pastebejo, kad celiulito pasmane nelabai jau ir matosi bigsmile.gif
Dabar laukiu kol vel atves i top shopa, pirksiu naujas, nes tas atidaviau draugei naudotis tongue.gif
cacukas
QUOTE(ingace @ 2007 10 03, 12:15)
Sveikutes. nu gi esu tikru tikriausia reklamos auka  doh.gif užsisakiau ta vibra tone dirža tik va klausimas ar jis man kiek nors pades. Gal kas naudojot?  g.gif
*

Na ir aš galvoju apie diržo pirkimą, tik nežinau ar kas pagelbės. Brolis (ATA) buvo užsisakęs ankstesnį treniruoklį raumenims iš Topshopo, kur reikia patepti želė ir eletra vibruoja, tai jam tikrai matėsi poveikis, matėsi raumenukai ir figūra buvo pagražėjusi, kai aš jį naudojau, tai man rodos jis netiko, nes pradėjo skaudėti pilvą, dėl kurio turėjau daug problemų, tad dabar prisibijau kad vėl nepakenktų. Gal jau tau atvežė? 4u.gif
ingace
Sveikutes tai va naudoju aš ta vibra tone dirža ir gal visai nieko tik reklamoj nerodo kad jis jungiamas i rozete tai kai atsisedi tai kaip pririšta niekur, bet rezultatai šiokie tokie jaučiasi. Tiksliau nežinau ar nuo jo ar nuo sporto g.gif ji naudoti reikia daug kantrybės ,čia taspats kaip save kiekviena diena priverst daryt atsilenkimus biggrin.gif
cacukas
QUOTE(ingace @ 2007 11 20, 17:37)
Sveikutes tai va naudoju aš ta vibra tone dirža ir gal visai nieko tik reklamoj nerodo kad jis jungiamas i rozete tai kai atsisedi tai kaip pririšta niekur, bet rezultatai šiokie tokie jaučiasi. Tiksliau nežinau ar nuo jo ar nuo sporto g.gif ji naudoti reikia daug kantrybės ,čia taspats kaip save kiekviena diena priverst daryt atsilenkimus biggrin.gif
*

Bet ar nesigaili, kad pirkai. Mane labai jis domina, o šiaip ar kažką jauti, kai treniruojiesi? Su praeitų diržu tai ta elektra keistai veikdavo. g.gif
dydy88
As turiu solideja sortukus, bet tiksliau tas kur puses blauzdos(bridzai) tai jau nesioju sekmingai antra savaite.apimciu nematavai ir nemanau kad verta jas matuot nes tikrai netikiu kad jos apmazes, bet celiulitui gal kiek ir pades.nesiojas labai gerai man jos, niekur jokios siules nebega labai tvirtos.dabar nenusiimu ir i darba su jom ir po darbo.labai gerai atrodo jos prie sijonuko tokiu laiku nes nera plonos o ir pakankamai siltos.tik nepatariu pirkt ilgu, nes as pati 164cm ugio tai jos man pasidaro ilgos labai lengvai.nes jos labai elastines i visas puses tai pat ir i ilgi o aptempia labai gerai ir neslysta.
laurriukas
Apie tuos elektrinius dirzus tai as pasakysiu , nesamone kazkokia schmoll.gif . Turejau dar seniai, kaip tik prasidėjo "ABGymnic" ar kaip ten vadinosi. Tai klijavau as ji ir ant pilvo ir ant uzpakalio. Ir jokių matomų rezultatų, po poros mėnesių numeciau.
Pavasarį isbandziau Svetlese sortukus, tai jau tikrai labiau apciuopiami rezultatai buvo. Bet irgi nusibodo, spintoj guli ir kapsulių ir sortukai blush2.gif Gal kada vel noras uzeis.
ingace
taip gal ir nesamone tas diržas kaip ir visi tie šortukai, kaip ir visi kremai nuo celiulito jei jų nenaudoji, o tik nusiperki doh.gif paskui save keiki kad geriau butum ką nors naudingo nusipirkus g.gif bet jei naudoji reguliariai tai ir rezultatai matosi. Diržą užsidejus po kokiu 5 min pradedi jaust kaip kaista tos vietos kur jis drebina. O kas dar del jo naudojimo tai net mano vyras didžiausias skeptikas sake kad jaučias kai panaudoji cool.gif
laurriukas
Kodėl gi nenaudoju, naudojau aš tą diržą porą mėnesių sąžiningai. Ir tiesa užsidėjus ten krato kaip reikalas. Bet va rezultatų buvo nulis. doh.gif Nei suplonėjau, nei celiulitas dingo, nei raumenų atsirado. Jau tikrai patogiau daryti atsilenkimus. Čia mano asmeninė nuomonė. O kokius rezultatus pajautėte jūs?
Beje apie šortukus as žymiai geresnės nuomonės smile.gif Tikrai keliais cm suplonėjau ir oda stangresnė pasidarė. ax.gif
ingace
rezultatai neblogi nes per men. liemens apimtis sumažejo 3cm. o klubu net 4cm. aš manau kad tai neblogi rezultatai thumbup.gif aišku tai ne tik diržo nuopelnas,pradejau mažinti maisto porcijas o ir pasportuoju truputi, nors sako kad pilates užsiėmimai tik laikysenai patobulint, o joga kunui atpalaiduot. Bet kažkas padedair tai labiausiai džiugina thumbup.gif
laurriukas
Kai sumažinau porcijas, per porą mėnesių numečiau 5 kg, jau nekalbant apie centimetrus hihihi.gif Visus drabužius reikėjo keisti dydžiu mažesniais.
Taip kad, jei porcijas sumažinai, tai čia ne diržo nuopelnas irnesakyk.gif Nebet jis tave įkvėpė, mažinti porcijas.
Kai kalbėjau apie šortukų rezultatus, tai porcijų nemažinau, cm tikrai mažėjo nuo šortukų, bet labai jau lėtai, tai mečiau į šalį tuos šortukus ir pamažinau porcijas blush2.gif
zemaituke
ech, pagaliau ir as gavau savo kelnes is solidea... uzsisakiau ilgas ir dydi pamazinau tiko XL ir L tai paemiau L. kai isemiau is pakuotes maniau sakes, niekaip as i juos neisipaisysiu. Nu bet ka jus manot... Isilindau,db va sedziu visa apspausta, ryt eisiu su juom sportuot bigsmile.gif

Dar turiu klausima, ar esat kuri pirkusi is topshop apatinius aptempencius, na ne tuos sortukus bet kur ant sleikuciu apatiniai... Idomu ar gerai jie apspaudzia, tampri medziaga???neliuliuoja lasiakai? g.gif smile.gif
ausrine7
As labai norejau isigyt ta dirza bet niekaip nesiryzdavau, o kai ryzdavausi sprto prekiu parduotuvese nerasdavau tai taip ir nenusipirkau, vyras anksciau nieko pries nebuvo, pats net zadejo nupirkt, bet dabar pradejo nepritart sako visai raumenys astrofuosis ypac jei rezultatai bus, pamatysi kad veikia ir isbvis tada net nebesportuosi, tai va taip ir nezinau ar verta ka nors is tu prekiu pirkt sortukus ar dirza??? g.gif
laurriukas
Aš, kaip išbandžiusi abu, būčiau už šortukus. ax.gif Bent jau sveikatai nekenkia. O diržo negalima naudoti per mėnesines, ir jei turi problemų su širdim. Tai spėju kad nelabai sveika, tos elektros iškrovėlės organizmui. Kai turėsi šortukus bus didesnis stimulas pasportuoti.
ausrine7
O ka tie sortukai daro???Pas mane niekad nebuvo problemu su pilvu buvo plokscias tik klubai platus, bet kazkas ivyko pradejau nerealiai storet vien nuo vestuviu priaugau 7-8 kg per 4 menesius nerealu-pilvas auga jau ner susilenkt sunku net nezinau ka daryt, darau atsilenkimus dar keliata pratimu, po 18 val stengiuosi nebevalgyt,bet nieko.... g.gif verysad.gif
dekolte
geriausi shortukai - negyvosios juros purvas, su juros druska po pirties, issitepi ir toks geras pylingas, arba i plevele susivynioji ir namus tvarkai, oda lygi, grazi, jei dar paora kartu per savaite pasidarai - pasaka...
pluke1
Labutis , visoms 4u.gif
užsisakiau ir aš solidejos šortukus , vat laukiu su nekantrumu kada gausiu . Jau taip norisi išbandyt ax.gif ....

Praeitais metais pirkau šortukus iš topšopo , tai įspūdis šiaip sau .Pačią pirmą dieną matuojantis nubėgo akis , panešiojau juos gal mėnesį , negalima sakyt ,kad visai jokių rezultatų nėra , bet ir nestebuklas .Ypač nepatiko ,kad neatsparios , neužteko net mėnesiui ,nes suplyšo ir teko išmest .Sesuo mano irgi susigundė ,nusipirko ,pas ją taip pat suplyšo ...Tai ji dabar nusipirko treniruoklį ,o aš dar nusprendžiau solidėjos šortukus išbandyt smile.gif
endi555
QUOTE(pluke1 @ 2008 01 30, 17:04)
Labutis , visoms  4u.gif
užsisakiau ir aš solidejos šortukus , vat laukiu su nekantrumu kada gausiu . Jau taip norisi išbandyt  ax.gif ....

Praeitais metais pirkau šortukus iš topšopo , tai įspūdis šiaip sau .Pačią pirmą dieną matuojantis nubėgo akis , panešiojau juos gal mėnesį , negalima sakyt ,kad visai jokių rezultatų nėra , bet ir nestebuklas .Ypač nepatiko ,kad neatsparios , neužteko net mėnesiui ,nes suplyšo ir teko išmest .Sesuo mano irgi susigundė ,nusipirko ,pas ją taip pat suplyšo ...Tai ji dabar nusipirko treniruoklį ,o aš dar nusprendžiau solidėjos šortukus išbandyt  smile.gif
*

as tai va kaip tik ir esu uzsidejus solidejos sortukus.nu mano ne sortai siek tiek ilgesni zemiau keliu.tai pati medziag pakankamai stora ir plysti tikrai neplysta.nei akys nenubega nieko.ir nereikia naudoti jokiu tableciu plovimui kaip kad yra is top shop smile.gif visai nieko.tik reikia tinkama dydi pasirinkti.tik juos reikia daznokai muveti kad matytu rezultatas.
pluke1
QUOTE(endi555 @ 2008 02 03, 00:40)
negalima skalbimo masinoje skalbti, ta tai tikrai zinau. smile.gif
*

...visgi kokia aš žiopla ,radau ant pakuotės ženkliukus , supratau ,kad galima skalbti 30 laipsnių temperatūroje ...

endi555
QUOTE(pluke1 @ 2008 02 05, 13:55)
...visgi kokia aš žiopla ,radau ant pakuotės ženkliukus , supratau ,kad galima skalbti 30 laipsnių temperatūroje ...
*

sita man irgi minejo mat as pirkau is parduotuves tai man pardaveja ir sake kad neaukstoj temperaturoj, geriausia rankomis ir kad geriau nedziauti ant gyvatuku ar radiatoriu. na aisku nebent jie nera l karsti.pas mane kaip vonioj vos drungni tai tada galima smile.gif mat pati pardaveja tuos sortukus naudoja tai ir pasidalino patirtimi biggrin.gif
ajd
O gal kas pirkote iš select žurnaliuko masažuojančius šortukus? gal bent atsiliepimus žinote?
endi555
QUOTE(ajd @ 2008 02 05, 17:41)
O gal kas pirkote iš select žurnaliuko masažuojančius šortukus? gal bent atsiliepimus žinote?
*

as asmeniskai is ten nepirkau bet man atrodo kad is ten perkant juos plauti reikalingos specialios tabletes, kurios taip pat kainuoja.as pirkau solidea firmos sortukus, tiksliai vadinasi silver wave masazuojancios nuo celiulito su sidabro jonais.pati turiu labai esu patenkinta cia

endi555
QUOTE(ajd @ 2008 02 06, 10:28)
Šitie brangesni, bet jei anuos reikai spec.priemonių...O kiek laiko tokie šrtukai-ta parsme kol išsitampo ir suplyšta pastoviai nešiojant?
*

as del spec priemoniu tiksliai nzn.bet sakau jei zadi anuos pirkti tai tikrai pasidomek buna informacijos tel nr, kur galima pasiskambinti ir butinai paklausk ar nereikia tableciu.savuosius turiu jau metus laiko tai tikrai turiu.kol kas niekur nesuplyse, nepraire.as juos nesioju kaip bridzus, atskirai vienus.kadangi jie nera l ploni tai nenesioju po dzinsais nes man per silta.bet kitos panos nesioja tai cia nuo zm priklauso.kai namie bunu tai pastoviai jais muviu, taip pat turiu treniruokli namie tai sportuoju tik su jais, nes judant geriausiai masazuoja.kai nusimaunu juos vakare tai kojos buna isispaudusios nuo rasto tu sortuku.man patinka nesigailiu kad pirkauapsitempia jie gerai.l svarbu tinkama dydi pasirinkti, nes kitaip jokio efekto smile.gif
ajd
O man reikia tokiai nukarusiai ir sudribusiai odai ant kinku, tai kažin tikėtis kad padės šortukai, nes su kremais per pusmetį tik labai nežymiai pagerėjo?
endi555
QUOTE(ajd @ 2008 02 06, 15:45)
O man reikia tokiai nukarusiai ir sudribusiai odai ant kinku, tai kažin tikėtis kad padės šortukai, nes su kremais per pusmetį tik labai nežymiai pagerėjo?
*

ka as galiu pasakyti.vien sortukai nepades tikrai.as pati esu pakankamai liekna bet pas mane celiulito buvo nemazai (daznai nukrisdavo priaugdavau tai pasekmes) dabar jis matosi nezymiai, o kas nzn tai nemato visai.as darau masazus su tauremis.labai rekomenduoju.masazo metu suaktyveja kraujotaka, oda ikaista, trukineja riebalai, susikaupe po oda, oda labai pagrazejo, tapo stangresne.nera brangus malonumas tereikia taure nusipirkti 12 lt ir alieju masazui apie 20lt ir darytis kiekviena diena menesi- du, po to kad neatsirastu vel profilaktiskai vel daryti.rezultatas puikus.o sortukai man yra priedas.jei sudribusi oda tai jie tau l gerai aptems muvesi po dzinsais ir atrodys stangrios kojos. smile.gif
ingfeting
QUOTE(endi555 @ 2008 02 07, 22:23)
dydis geras jei neliktu bangeliu tada blogai.tame ir yra esme.sortukus muvint masazuojamos kojos todel liekai ispaudimai, jie pranyksta l greitai, nereikia ne pusvalandzio.nematau cia jokios problemos, juk celiulitas del to ir isnyksta g.gif
Papildyta:

jei nori kad butu rezultatas reikia daznai juos nesioti.reikia kantrybes nesitikek greit rezultatu, nesiok menesi du tris.cia kiekvienam individualiai.kad ir isnaikini celiulita po kurio laiko jis vel sugrista tad vel tenka nesioti sortukus.nereikia apsileisti.sekmes smile.gif
*

NA AS UZSISPYRIAU IR NORIU EFEKO. TAI KAS RYTA MAUSIUOS KAIP EILINIUS DRABUZIUS IR EISIU IKI TOL,KOL SILTA BUS. smile.gif
Papildyta:
PER TUOS ISISPAUDIMUS CELIULITAS MAZIAU MATOSI biggrin.gif
Raganėlė
merginos noriu paklausti, gal zinot kur galima sortus su neoprenu (cia sportuojan riebalus tirpdo, kaip naro medziagos panasus) nusipirkti, kad iki krutines butu, nes iki pilvo tokiu zinau kur yra

ir dar prasau gal galit pasikartot, jei nesunku bus, su kuriais is temoj minetu dar galima paprakaituot gerai, nes puse temos perskaiciau daugiau nebeturiu laiko siam kartui
aciu
Jonytė
Vietoj brangių ir abejotinos kokybės šortukų siūlyčiau paprastą politileną ant storesnių kūno vietų užsivynioti ir pasportuoti, tikrai veikia, pati bandžiau 4u.gif
Thierry
Sveikos,

Labai idomu ar bandete VIBRA TONE dirza, kuri per TVSHOP reklamuoja.
Ar nors kiek efektyvus? smile.gif
Raganėlė
QUOTE(tusiukas8 @ 2008 02 17, 22:14)
O iki kiek uzsitempia tie sortukai, man aktualiau pilvo srities celiulitas doh.gif .
Ir ar tie pigesni, kuriuos jau cia minejo, kokybiski?

nezinau kieno klausiat, tik as spec ieskojau su paaukstintu liemeniu, tai jie kazkur siek tiek auksciau negu sonkauliai uzsitraukia.
man pirko sporto prekiu parduotuvej, taigi nezinau kokie vaistinej, kaip bus su kokybe isaiskes tik su laiku, be to as tai kazkokio stebuklo nesitikiu man svarbiausiai apimtis sumazinti, taigi be sporto (raumuo akivaizdziai stipreja) mitybos sureguliavimo, rezultatu nebus su tais sortai man rekomendavo krosus prasibekti
vigai
Noriu paklausti ar kuriai nor pavyko sumažinti celiulitą ant kojų su solidea silver šortais?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.