Įkraunama...
Įkraunama...

Liekninantys šortukai, diržai ir pan.

ech, pagaliau ir as gavau savo kelnes is solidea... uzsisakiau ilgas ir dydi pamazinau tiko XL ir L tai paemiau L. kai isemiau is pakuotes maniau sakes, niekaip as i juos neisipaisysiu. Nu bet ka jus manot... Isilindau,db va sedziu visa apspausta, ryt eisiu su juom sportuot bigsmile.gif

Dar turiu klausima, ar esat kuri pirkusi is topshop apatinius aptempencius, na ne tuos sortukus bet kur ant sleikuciu apatiniai... Idomu ar gerai jie apspaudzia, tampri medziaga???neliuliuoja lasiakai? g.gif smile.gif
Atsakyti
As labai norejau isigyt ta dirza bet niekaip nesiryzdavau, o kai ryzdavausi sprto prekiu parduotuvese nerasdavau tai taip ir nenusipirkau, vyras anksciau nieko pries nebuvo, pats net zadejo nupirkt, bet dabar pradejo nepritart sako visai raumenys astrofuosis ypac jei rezultatai bus, pamatysi kad veikia ir isbvis tada net nebesportuosi, tai va taip ir nezinau ar verta ka nors is tu prekiu pirkt sortukus ar dirza??? g.gif
Atsakyti
Aš, kaip išbandžiusi abu, būčiau už šortukus. ax.gif Bent jau sveikatai nekenkia. O diržo negalima naudoti per mėnesines, ir jei turi problemų su širdim. Tai spėju kad nelabai sveika, tos elektros iškrovėlės organizmui. Kai turėsi šortukus bus didesnis stimulas pasportuoti.
Atsakyti
O ka tie sortukai daro???Pas mane niekad nebuvo problemu su pilvu buvo plokscias tik klubai platus, bet kazkas ivyko pradejau nerealiai storet vien nuo vestuviu priaugau 7-8 kg per 4 menesius nerealu-pilvas auga jau ner susilenkt sunku net nezinau ka daryt, darau atsilenkimus dar keliata pratimu, po 18 val stengiuosi nebevalgyt,bet nieko.... g.gif verysad.gif
Atsakyti
geriausi shortukai - negyvosios juros purvas, su juros druska po pirties, issitepi ir toks geras pylingas, arba i plevele susivynioji ir namus tvarkai, oda lygi, grazi, jei dar paora kartu per savaite pasidarai - pasaka...
Atsakyti
Labutis , visoms 4u.gif
užsisakiau ir aš solidejos šortukus , vat laukiu su nekantrumu kada gausiu . Jau taip norisi išbandyt ax.gif ....

Praeitais metais pirkau šortukus iš topšopo , tai įspūdis šiaip sau .Pačią pirmą dieną matuojantis nubėgo akis , panešiojau juos gal mėnesį , negalima sakyt ,kad visai jokių rezultatų nėra , bet ir nestebuklas .Ypač nepatiko ,kad neatsparios , neužteko net mėnesiui ,nes suplyšo ir teko išmest .Sesuo mano irgi susigundė ,nusipirko ,pas ją taip pat suplyšo ...Tai ji dabar nusipirko treniruoklį ,o aš dar nusprendžiau solidėjos šortukus išbandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pluke1 @ 2008 01 30, 17:04)
Labutis , visoms  4u.gif
užsisakiau ir aš solidejos šortukus , vat laukiu su nekantrumu kada gausiu . Jau taip norisi išbandyt  ax.gif ....

Praeitais metais pirkau šortukus iš topšopo , tai įspūdis šiaip sau .Pačią pirmą dieną matuojantis nubėgo akis , panešiojau juos gal mėnesį , negalima sakyt ,kad visai jokių rezultatų nėra , bet ir nestebuklas .Ypač nepatiko ,kad neatsparios , neužteko net mėnesiui ,nes suplyšo ir teko išmest .Sesuo mano irgi susigundė ,nusipirko ,pas ją taip pat suplyšo ...Tai ji dabar nusipirko treniruoklį ,o aš dar nusprendžiau solidėjos šortukus išbandyt  smile.gif

as tai va kaip tik ir esu uzsidejus solidejos sortukus.nu mano ne sortai siek tiek ilgesni zemiau keliu.tai pati medziag pakankamai stora ir plysti tikrai neplysta.nei akys nenubega nieko.ir nereikia naudoti jokiu tableciu plovimui kaip kad yra is top shop smile.gif visai nieko.tik reikia tinkama dydi pasirinkti.tik juos reikia daznokai muveti kad matytu rezultatas.
Atsakyti
QUOTE(endi555 @ 2008 02 03, 00:40)
negalima skalbimo masinoje skalbti, ta tai tikrai zinau. smile.gif

...visgi kokia aš žiopla ,radau ant pakuotės ženkliukus , supratau ,kad galima skalbti 30 laipsnių temperatūroje ...

Atsakyti
QUOTE(pluke1 @ 2008 02 05, 13:55)
...visgi kokia aš žiopla ,radau ant pakuotės ženkliukus , supratau ,kad galima skalbti 30 laipsnių temperatūroje ...

sita man irgi minejo mat as pirkau is parduotuves tai man pardaveja ir sake kad neaukstoj temperaturoj, geriausia rankomis ir kad geriau nedziauti ant gyvatuku ar radiatoriu. na aisku nebent jie nera l karsti.pas mane kaip vonioj vos drungni tai tada galima smile.gif mat pati pardaveja tuos sortukus naudoja tai ir pasidalino patirtimi biggrin.gif
Atsakyti
O gal kas pirkote iš select žurnaliuko masažuojančius šortukus? gal bent atsiliepimus žinote?
Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2008 02 05, 17:41)
O gal kas pirkote iš select žurnaliuko masažuojančius šortukus? gal bent atsiliepimus žinote?

as asmeniskai is ten nepirkau bet man atrodo kad is ten perkant juos plauti reikalingos specialios tabletes, kurios taip pat kainuoja.as pirkau solidea firmos sortukus, tiksliai vadinasi silver wave masazuojancios nuo celiulito su sidabro jonais.pati turiu labai esu patenkinta cia

Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2008 02 06, 10:28)
Šitie brangesni, bet jei anuos reikai spec.priemonių...O kiek laiko tokie šrtukai-ta parsme kol išsitampo ir suplyšta pastoviai nešiojant?

as del spec priemoniu tiksliai nzn.bet sakau jei zadi anuos pirkti tai tikrai pasidomek buna informacijos tel nr, kur galima pasiskambinti ir butinai paklausk ar nereikia tableciu.savuosius turiu jau metus laiko tai tikrai turiu.kol kas niekur nesuplyse, nepraire.as juos nesioju kaip bridzus, atskirai vienus.kadangi jie nera l ploni tai nenesioju po dzinsais nes man per silta.bet kitos panos nesioja tai cia nuo zm priklauso.kai namie bunu tai pastoviai jais muviu, taip pat turiu treniruokli namie tai sportuoju tik su jais, nes judant geriausiai masazuoja.kai nusimaunu juos vakare tai kojos buna isispaudusios nuo rasto tu sortuku.man patinka nesigailiu kad pirkauapsitempia jie gerai.l svarbu tinkama dydi pasirinkti, nes kitaip jokio efekto smile.gif
Atsakyti