Įkraunama...
Įkraunama...

Liekninantys šortukai, diržai ir pan.

QUOTE(Tyva @ 2009 12 06, 19:54)
Papildyta:
Man tai nieko panasaus nebuvo, nors pirkau keliu rusiu. Tiesa, tos masazuojancios "anticeliulitines" su bangelem tai jautes kad apspaudzia,
nusimovus net bangeles kuri laika ant odos liko, bet man paaiskino
kad taip ir turi but, cia atseit tas masazuojantis anticeliulitinis veikimas.


O gal bandet su jomis sportuoti sporto klube,ar jos tokios visiskai aiskiai matosi,kad korekcines ir zmones akmenim uzmetytu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 12 06, 21:15)
O gal bandet su jomis sportuoti sporto klube,ar jos tokios visiskai aiskiai matosi,kad korekcines ir zmones akmenim uzmetytu? biggrin.gif



Jos grazios nieks neuzmetys,bet ties uzpakaliuku apsitempus persisviecia kelnaites, bent man, manau gal ilgesne bliuskute tada reiketu

o siaip tai labai fainos siandien gavau maniau neilysiu 2 metu vaiko kelnes bet itilpau tempiasi ir labai aptempia , gavus iskart apsisimoviau.

jei kas dar idomu klausk, zinau kaip sunku pasirinkt svarbu dydzio nepamazint
Atsakyti
sveikos, gal kas esate bandziusios Slimming sportini dirža? arba nepastebejau arba nera jokio pasisakymo apie ji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kenkeja @ 2009 12 09, 10:39)
sveikos, gal kas esate bandziusios Slimming sportini dirža? arba nepastebejau arba nera jokio pasisakymo apie ji 4u.gif



manau kaip ir vibra tone , jo paskirtis tokia pati tik pav. kitoks
Atsakyti
hm.. keita del to Vibratone dirzo.. pries kelias savites pradejau dometis visokiais tais dirzais, vat net vienoj temoj rasiau, kad man aktualu tik pilvo apacios lasinukai.( kazkas klause apie tas vaakumines ciuda bankas, jos padeda, bet rezultatas matosi po gero menesio, kasdien masazuojantis. Man beveik dingo visas celiulitas, apsitryne klubu lasiniai.. skausminga, bet veikia, tik reikia laiko ir kantrybes). Nava, nukrypau nuo temos... Noriu isigyt AB X2 Troic dirza, bet niekur neradau komentaru, o siandien netycia darbe issikalbejau su tokiu jau gana pagyvenusiu kolega ( vyru), jis jau pora metu naudoja Vibratone - atsikrate lasiniu ir , kaip jis sake, issigyde nugaros skausma.. nemanau, kad jam cia buvo tikslas man meluoti... na tai va, ir dabar jau visai nezinau ka daryt, pirk ar nepirkt... ( triruoklis, brangus elipsiukas naujas taip ir dulka, nes vaikstau i sporto kluba, bet va tie apatiniai lasiniai,.... gal sakau dirzas padetu=
plius sportas... g.gif
Atsakyti
sh.... tie drugeliai, dar ir sirdziai kenkia, nes raumenys susitraukineja, o sirdis veikia normaliai. tai nera sveika tongue.gif
Atsakyti
Ane?.. O mane taip visai sudomino..
Tai štai, dabar jau pati sau galėčiau atsakyti viską kas buvo neaišku, visų pirma tai ilgiau nei dienąŪnet dėvint!) žiauriai guma smirdėjo, o ir išnagrinėjau taip ir yra nieko blatno neišrado- meilinė guma iš abiejų pusių plonyčiu trikotažiuku užklijuota, žodžiu panaudotas tas seniausias metodas kai celofanu apsivyniodavo. Ir kaip ir maniau man S tas jų mažiausias M aiškiai didelis, na prigludę, bet ir užtrauktuku neudotis nereikia ir jokio ko norėjau aptempimo nesijaučia. o po dienos pasirodo ir vis tik dar ir apsitampė.. liemuo matyt nuo sėdėjimo visai platus patapo.. Jei atvirai, tai net su tokia nuolaida nematau už ką tiek mokėti... Na prisiminiau kodėl visad buvau skeptikė tokio tipo pardavimams lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu va, grižau iš Italijos ir galiu pasidalint įspudžiais iš slidinėjimo su Solidea Silverwave smile.gif Nerealu, ir šilta, tinka vietoj terminiu apatiniu, ir dar masažuoja visą laiką kol važinėji. Atvariau visą savaitę, prakaitavau, o kvapo jokio, skirtingai nuo
tu pačiu terminiu apatiniu. Kai grįždama vėl į džinsus įlindau - ogi tikrai per šlaunis kojos suplonėjo!!! Gal tikrai ne tik sportas padėjo?smile.gif dabar nešioju kasdien, žiūrėsiu kas toliau bus.
Atsakyti
As tai negaliu susilaikyt nepasidziaugus savo Silverwave Long. Esu baisi tingine ir nesportuoju, bet nusipirkau sitas timpes kasdien nesiot - aj galvoju, padet gal ir nelabai pades, bet tikrai nepakenks ax.gif O ziema dar pora kilogramu priaugau, tai vos i sukneles savo telpu. Ir ka jus galvojat - pilva atgal sukisa, sukneles atrodo gerai, o ir pacios timpes taip fainai atrodo, kad visos drauges pavydi thumbup.gif
Aisku, dabar pagunda dar daugiau saldumynu valgyt, bet ka padarysi... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 25 birželio 2012 - 11:21
QUOTE(jolax @ 2010 01 09, 22:54)
O kas cia do daiktas tas ,,drugelis"?Kaip jis veikia ir asiku ar veiksmingas?


Tai masazuoklis, jo impulsai prilygsta sportuojancio zmogaus gaunamais impulsais, tai tarsi sporto atmaina,..tiesiog skirtas tingesniems zmonems kurie neprisivercia sportuoti, ar tiesiog neturi tam laiko smile.gif naudojant reguliariai veiksmingas wink.gif
Atsakyti
ir pas mane beda su apatine pilvo dalimi verysad.gif tai gal ir nusipirkti VibraTon dirza,net nz ka daryt g.gif o jei nepades pinigai i bala blink.gif
Atsakyti
kas nesiojat bermuda sortukus apart to kad jie aptempia lasinukus ar yra dar koks nors poveikis?
Atsakyti