Įkraunama...
Įkraunama...

Liekninantys šortukai, diržai ir pan.

QUOTE(betite @ 2007 03 24, 11:50)
Zinoma pasidalinsiu. drinks_cheers.gif  Tik kad laiko reik sulaukt kada man juos atsius.  doh.gif

O sakyk, kaip su pilvuku reikalai, gal irgi pasitrauke.  ax.gif

Sakai megoj pirkot, o tai cia tie patys ir top shop???  unsure.gif

Kas liecia pilvuka,tai negaliu pasakyti kad rezultatai stulbinantys g.gif ,gal siek tiek pasitrauke,bet ne tiek ,kad buciau patenkinta schmoll.gif .O del celiulito labai patenkinta thumbup.gif thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(cherruti @ 2007 03 27, 10:53)
na, mergaites, galiu ir as pasidalinti savo patirtimi bigsmile.gif
nesioju tuos sortukus is topshop jau 2-3 savaites, na, dar naudoju anticeliulitini kremuka (paskelbiau dideli kara celiulitui mirksiukas.gif ) ir esu tikrai patenkinta!! slaunu oda tapo tikrai lygesne ir, man rods netgi ju apimtys sumazejo!!
siaip man su jais nei per karsta (kazkas minejo), nei jie smunka schmoll.gif . uzsidedu ir beveik pamirstu, kad esu su jais thumbup.gif
tikrai jais labai dziaugiuosi, ir, tikiuosi, kad vasara dziaugsiuosi sortuku rezultatais thumbup.gif

Ar anticeliulitinis kremukas "nesipjauna" su šortukuose impregnuotu karnitinu ir kofeinu? Ar nekliudo tos medžiagos vienos kitoms, kaip nors neigiamai nereaguoja( neberia ar pan.)?
Atsakyti
QUOTE(Mantė @ 2007 03 27, 14:56)
cherruti, o tai tavo šortukai iš top shop?



aga, manieji is topshop. 'sveltesse' vadinasi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lelija33 @ 2007 03 27, 16:03)
Ar anticeliulitinis kremukas "nesipjauna" su šortukuose impregnuotu karnitinu ir kofeinu? Ar nekliudo tos medžiagos vienos kitoms, kaip nors neigiamai nereaguoja( neberia ar pan.)?



na, kazkaip nepastebejau jokiu 'pjovimosi' pozymiu.. g.gif nei beria, nei kazkaip kitaip blogai reaguoja..tuo labiau, kad mano kremukas yra su karnitinu, tai gal tik 'gaunu' didesne jo doze ir tiek smile.gif isties, sunku pasakyti, gerai tai ar blogai (na sortukai ir kremukas vienu metu), bet nebegaliu apsikesti su ta apelsinu zievele ant slaunu, tai bandau viska, kas imanoma blush2.gif
kol kas nesigailiu mirksiukas.gif
Atsakyti
O klausykit tos kurios nesiojat jau tuos sortukus vaikstot i soliariuma. Nes as vaikstau ir galvoju kaip cia bus juk soleriumo krema tai naudoju. g.gif
Atsakyti
As vaikstau ir jokio pasalinio poveikio nejauciu.
Atsakyti
Radau šią temą ir prisiminiau, kad ir aš turiu šiuos šortus. biggrin.gif

Gavusi nešiojau savaitę, paskui kažkaip pamiršau tongue.gif . Aš manau, kad tai nieko įspūdingo. Žinoma jie labai aptempia ir tikrai masažuoja, bet efekto po savaitės aš nepastebėjau. Dabar vėl užsidėjau, reiks ilgiau panešioti, nes jei kam tinka ir yra efektas, gal ir man pasiseks biggrin.gif dar ir kremu papildomai išsitepiau
Šiaip man tai ne itin malonūs pojūčiai būti visą dieną apsitempus. Ir karšta. Kai nusiimi vakare net palengvėja lotuliukas.gif

Manau, kad labai efektyvu turėtų būti iškarto po gimdymo vietoj korsetų, nes labai aptempia pilvą ir padėtų greičiau susitraukti pilvui. Daug patogiau nei korsetas



Atsakyti
o as turiu tokius storesnius sortus nuoceliulito iki keliu ir beveik iki pazastu,nu super! bent jau suliekneti tai tikrai galima,nes ten susidaro toks silumos efektas,o jei dar su anticliulitiniu kremu tai is viso....jei kam reiketu galeciau pora suorganizuoti thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai turiu jau seniai nusipirkusi SOLIDEA masažuojančias kelnes, ne šortukus, bet iki pėdos kauliuko spec pirkau, kad man tiktų su jom ir sportuoti, kadangi truputį turiu problemų dėl išsiplėtusių venų. Mokėjau biešinai daug, kažkur netoli dviejų šimtų ir taip pat labai baiminausi, ar verta, be va nešioju daugiau pusė metų, ir jos vis dar puikiam stovy, tik liemuo truputį prasitampė. Iš pradžių nešiojau kasdien ir tepdavausi dar anticeliulitiniu kremuku, bet kadangi tuo pačiu ėjau ir į masažus ir į sporto salę, tai poveikis buvo tikrai didelis, celiulitas vizualiai stipriai apsilygino. Dabar nešioju tik kai sportuot einu, aunuos po treninginėm, tai tikrai kad jau darosi šilta su jom. Šiaip jos labai stipriai apspaudžia kojas ir subinę, masažuoja, sportuoti daug lengviau, taip nepavargsta kojos, o ir šiaip visai man jas malonu dėvėti. Tik kai nusiaunu, tai kojos visos dryžuotos būna lotuliukas.gif Šiaip oda su jom kvėpuoja puikiai, neprakaituoja nei kiek, namie kai nešiodavau nieko daugiau ant jų ir nesiaudavau, nes jos tokios storokos. Todėl manau, kad ir "tomis dienomis" galima drąsiai jas dėvėti. Bendrai paėmus, tai esu jomis labai patenkinta, manau, kad dar tarnaus ilgai, o kad pasiekt gerų rezultatų dėl celiulito, vien jomis pasikliauti nereikėtų. Būtinai prieš apsiaudamos pačios gerai įmasažuokit į problemines vietas ir anticeliulitinio preparato (ir visai nebūtinai brangių kremų, yra ir iki 10 lt kainuojančių labai veiksmingų, kas norės, parašysiu, ką naudoju) arba dar geriau pasitaupykit pinigėlio ir papildomai 1-2 k metuose į spec masažus nueikit ax.gif

Tiesa, tų pėdkelnių priežiūrai nereikia jokių kapsulių ir tt. Tiesiog išsiskalbi jas paprastai rankomis ir viskas. Visa esmė jų rašte, kuris išorinėj pusėj atrodo kaip ir lygus, o vidinėj pusėj stipriai juostuotas tokiomis eglutėmis, vat jos stipriai apsispaudžia ir judant tie rimbai masažuoja, išjudina kraujo apykaitą ir pan 4u.gif

Tik dar pagalvojau, kad vasarą tai tikrai bus nepatogu dėvėti, per karšta unsure.gif Čia geriausia rudenį, žiemą ir pavasarį, kai dar nėra labai šilta ir galima pasiauti po džinsais arba kad ir vietoj timpų po sijonuku 4u.gif
Atsakyti
Tai pasidalink ir su mumis, kokie anticeliulitiniai kremukai nebrangūs ir veiksmingi. Aš pirkau "Rasos" celiulitinės odos kremą (apie 14 Lt) ir dar labai patiko "Viteks" baltarusiškas masažinis anticeliulitinis kremas (apie 10 Lt). Tas "Viteks" ypač patiko: pasimesažavus jaučiasi šildantis poveikis, lyg skruzdėlės bėgiotų. Tik dabar negaunu jo. Pirkdavau MAXIMOJ, prie pirties reikmenų.
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2007 03 31, 10:44)
Aš tai turiu jau seniai nusipirkusi SOLIDEA masažuojančias kelnes, ne šortukus, bet iki pėdos kauliuko spec pirkau, kad man tiktų su jom ir sportuoti, kadangi truputį turiu problemų dėl išsiplėtusių venų. Mokėjau biešinai daug, kažkur netoli dviejų šimtų ir taip pat labai baiminausi, ar verta, be va nešioju daugiau pusė metų, ir jos vis dar puikiam stovy, tik liemuo truputį prasitampė. Iš pradžių nešiojau kasdien ir tepdavausi dar anticeliulitiniu kremuku, bet kadangi tuo pačiu ėjau ir į masažus ir į sporto salę, tai poveikis buvo tikrai didelis, celiulitas vizualiai stipriai apsilygino. Dabar nešioju tik kai sportuot einu, aunuos po treninginėm, tai tikrai kad jau darosi šilta su jom. Šiaip jos labai stipriai apspaudžia kojas ir subinę, masažuoja, sportuoti daug lengviau, taip nepavargsta kojos, o ir šiaip visai man jas malonu dėvėti. Tik kai nusiaunu, tai kojos visos dryžuotos būna  lotuliukas.gif Šiaip oda su jom kvėpuoja puikiai, neprakaituoja nei kiek, namie kai nešiodavau nieko daugiau ant jų ir nesiaudavau, nes jos tokios storokos. Todėl manau, kad ir "tomis dienomis" galima drąsiai jas dėvėti. Bendrai paėmus, tai esu jomis labai patenkinta, manau, kad dar tarnaus ilgai, o kad pasiekt gerų rezultatų dėl celiulito, vien jomis pasikliauti nereikėtų. Būtinai prieš apsiaudamos pačios gerai įmasažuokit į problemines vietas ir anticeliulitinio preparato (ir visai nebūtinai brangių kremų, yra ir iki 10 lt kainuojančių labai veiksmingų, kas norės, parašysiu, ką naudoju) arba dar geriau pasitaupykit pinigėlio ir papildomai 1-2 k metuose į spec masažus nueikit ax.gif

Tiesa, tų pėdkelnių priežiūrai nereikia jokių kapsulių ir tt. Tiesiog išsiskalbi jas paprastai rankomis ir viskas. Visa esmė jų rašte, kuris išorinėj pusėj atrodo kaip ir lygus, o vidinėj pusėj stipriai juostuotas tokiomis eglutėmis, vat jos stipriai apsispaudžia ir judant tie rimbai masažuoja, išjudina kraujo apykaitą ir pan  4u.gif

Tik dar pagalvojau, kad vasarą tai tikrai bus nepatogu dėvėti, per karšta  unsure.gif  Čia geriausia rudenį, žiemą ir pavasarį, kai dar nėra labai šilta ir galima pasiauti po džinsais arba kad ir vietoj timpų po sijonuku  4u.gif

As irgi gundausi pirkti butent iki kauliuku,sakyk,o su sijonu jas galima nesioti?Jos kaip timpos atrodo?ar daugiau kaip pedkelnes?Ir kur pirkai?
Atsakyti
Aš tai nešioju Solidea iki keliu Silver Wave, tai ir ant kelių užmaunu, nes ten celiulito truputį yra, o ilgų vasarai tai nenorėjau .

Ir pilvuką truputį apsapaudžia. Iš pradžių kai užsidedu tai truputį nervuoja, nes jaučiasi, o po to pamirštu apie jas ir galiu ilgai nešioti.

Atsakyti
na as jau tuos sortukus nesioju gal kokias 3-4 savaites (jau pati nebepamenu) ir tikrai nesigailiu thumbup.gif celiulitas siek tiek sumazejo (aisku, nera ko tiketis stebuklu ax.gif ), bet akivaizdziai sumazejo slaunu ir uzpakaliuko apimtis thumbup.gif - vel ilendu i kelnias, kurias jau buvau 'palaidojusi'! dar panesiosiu koki menesiuka ir darysiu pertrauka-turbut nepatogu vasara su jomis bus g.gif
Atsakyti