Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių šeimininkės

Rekomenduoju Šeimininkę iš Plungės(gali dirbti ir aplinkiniuose miestuose). Jei susidomėsit galėsiu atsiųsti patiekalų pavyzdžių. Nei vienas dar nėra nusiskundęs maistu. thumbup.gif Tel 862016241 Jolanta
Atsakyti
QUOTE(really @ 2010 07 05, 04:56)
Sveikos busimos nuotakos 4u.gif

buvau vestuvese ana savaitgali ir labai buvau patenkinta seimininkemis, nusprendziau pasidalinti su Jumis ir mano draugai labai liko patenkinti. Maistas buvo skanus, labai gerai apskaiciavo kiek maistelio reiks, nes nereikejo nieko ismesti, puikiai padaryta kalkuliacija, matyt patirtis daro savo, nes man ir mano draugei iskart pasirode, kad bus mazai visko, kazkoks nerimas buvo, bet istikruju maisto uzteko, visi buvo sotus ir dar liko kelioms dienoms kazko uzkasti siaip. Taigi, jei reikia kontaktu - rasykite. Vestuves buvo prie Vilniaus, tai atvaziavo, gal sutiktu vaziuoti ir i kitus miestelius, reik dometis. beje ir kaina labai superine  thumbup.gif

mane taip pat domintų tai 4u.gif

Man reiktų, tieisog maisto pristatymo į namus.. na kelios rūšys sumuštinukų, gal mišrainytės, kokios vištytės ir t.t. nereikėtų nei patarnauti, nei serviruoti stalų... Gal kam teko kažkuo panašaus naudotis? 4u.gif

http://www.vestuvesa...ems-102884.html
čia radau info truputį.. ir tokias kainas - įdaryta žuvis nuo 30 Lt/kg,įdaryta višta nuo 20 Lt/kg.,mišrainės 8-20 Lt/kg,naminiai mėsos,žuvies ir vištienos vyniotiniai nuo 25 Lt/kg,vieno kąsnio sumuštiniai nuo 1,50 Lt/vnt.,marinuotas šašlykas nuo 11 Lt/kg ;karštieji patiekalai nuo 8 Lt.
g.gif
būčiau dėkinga už info 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 07 vasario 2011 - 17:37
QUOTE(saulyteee @ 2011 02 07, 18:35)

Man reiktų, tieisog maisto pristatymo į namus.. na kelios rūšys sumuštinukų, gal mišrainytės, kokios vištytės ir t.t. nereikėtų nei patarnauti, nei serviruoti stalų... Gal kam teko kažkuo panašaus naudotis? 4u.gif

http://www.vestuvesa...ems-102884.html 
čia radau info truputį.. ir tokias kainas - įdaryta žuvis nuo 30 Lt/kg,įdaryta višta nuo 20 Lt/kg.,mišrainės 8-20 Lt/kg,naminiai mėsos,žuvies ir vištienos vyniotiniai nuo 25 Lt/kg,vieno kąsnio sumuštiniai nuo 1,50 Lt/vnt.,marinuotas šašlykas nuo 11 Lt/kg ;karštieji patiekalai nuo 8 Lt.
g.gif
būčiau dėkinga už info 4u.gif

tai niekam neteko su tuo susidurti? unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 02 16, 17:06)
tai niekam neteko su tuo susidurti? unsure.gif  g.gif

Na, vistos niekaip neisfarsiruociau uz 20 lt. kg., vien grietineles pokelis 5 lt., o kur visa kita, nebent batono prifarsiruota vista doh.gif Nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2011 02 26, 20:53)
Na, vistos niekaip neisfarsiruociau uz 20 lt. kg., vien grietineles pokelis 5 lt., o kur visa kita, nebent batono prifarsiruota vista  doh.gif  Nezinau  g.gif

thumbup.gif thumbup.gif cia tai gerai pakomentavai, bet matai pasirodo kazkas tai sugeba padaryti.
Atsakyti
Galiu rekomenduoti vieną jauną šeimininkę iš Kauno. Dalyvavau vestuvėse ir gimtadienyje, kur buvo jos ruoštas maistas. Labai labai patiko smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, planoju atshokti vastuves sia vasarele Paluseje. Gal turite pazistamu seimininkiu is tu apylinkiu. Zmoniu skaicius 60. Svente vyks 2 dienas. Gal kas galetu pasakyti aptisklias kainas seimininkiu be maistu ar su maistu. Net neisivaizduojam kaip daryti su maistu, ar patiems viska pigiai ieskotis ir pirktis ar patiketi sheimininkems. Ka patartumete? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sansansun @ 2011 03 26, 21:15)
Sveikutes, planoju atshokti vastuves sia vasarele Paluseje. Gal turite pazistamu seimininkiu is tu apylinkiu. Zmoniu skaicius 60. Svente vyks 2 dienas. Gal kas galetu pasakyti aptisklias kainas seimininkiu be maistu ar su maistu. Net neisivaizduojam kaip daryti su maistu, ar patiems viska pigiai ieskotis ir pirktis ar patiketi sheimininkems. Ka patartumete?  smile.gif

Suvargsite, dar patys ir maisto ieskodami. Jums ir taip rupesciu uzteks sociai.
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2011 02 26, 20:53)
Na, vistos niekaip neisfarsiruociau uz 20 lt. kg.

QUOTE(graziniux @ 2011 02 27, 12:51)
thumbup.gif  cia tai gerai pakomentavai, bet matai pasirodo kazkas tai sugeba padaryti.

Sugeba. Ir net, sakyčiau, čia nurodyta pakankamai didelė kaina. Bet va jums bile rėkt - paskaitykit dar kartą, ką parašė: nuo 20Lt/kg.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tepaluota: 24 balandžio 2011 - 15:11
Na, prasome taip jau neisižeisti. Šiaip komentuojame tik iš didelėėėės patirties ir tiek.
Atsakyti
Zinau, kad kalba ejo praeitais metais, bet gal dar galetum atsiusti sios seimininkes numeri smile.gif Labai reiketu . Aciu smile.gif




QUOTE(ievune @ 2010 02 17, 22:47)
Karštų buvo po vieną abi dienas. Mūsų šventė vėlai prasidėjo, tad dviejų karštų patiekalų pirmąją dieną nereikėjo. Plius antrąją dieną iš pat ryto buvo šaltibarščiai su karštomis bulvėmis. Jau tikslaus meniu beveik ir nepamenu  doh.gif Saldžiam ji pagamino vaisių asorti, taip pat svočios karvojų (buvo tortas Napoleonas, o jaunosios tortas 3-ju aukštų, kiekvienas aukštas skirtingas, o vienas iš jų - 18 sluoksnelių  bigsmile.gif ) Aš dar buvau užsakiusi 3 naminius šakočius, buvo saldainių - tikrai užteko. Alaus stalas taip pat gausus buvo - atsimenu, kad labai skanios įdarytos slyvos, taip pat vaflių vėduoklytės, sūrio "kukuliukai" ir pan...

70 Lt tai čia įskaitant darbą - gal 75 Lt - tiksliai jau nebepamenu  4u.gif Mūsų vestuvėse jų visa šeimyna dirbo - keturiese  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2011 04 24, 16:10)
Sugeba. Ir net, sakyčiau, čia nurodyta pakankamai didelė kaina. Bet va jums bile rėkt - paskaitykit dar kartą, ką parašė: nuo 20Lt/kg.


Jeigu normaliai pagaminta višta, tai kaina tikrai maža.

QUOTE(rusaite @ 2011 04 24, 21:20)
Na, prasome taip jau neisižeisti. Šiaip komentuojame tik iš didelėėėės patirties ir tiek.


drinks_cheers.gif
Atsakyti