Įkraunama...
Įkraunama...

Pramogos, užduotys, žaidimai

AS per naujus metus susiorganizavau senio salcio rubus, apvilkom viena vaikinuka ir buvau keleta uzduociu sugalvojusi. Super buvo musu senis smile.gif Visiems labai patiko,nes tai buvo netiketa...dar nupirkau visiems po maza dovanele uz 5lt...tai visi liko laimingi.
pAvardinsiu keleta uzduociu...
1. uzrisi akis zmogui, o ant kedes sudedi nuo alaus kamstelius kelis,tais astriais galais ir liepi tam zmogui atsisedus,pasitrinti ir suskaiciuoti,kiek ten ju padeta.
AS tai nesakiau kas padeta ant kedes tam zmogui uzristom akim... Kiti gal pasako.

2. uzrisi akis zmogui, paimi tabure ir apverti aukstyn kojomis... ir jam liepi sudeti degtukus dezutes ant taburetes koju. Aisku,kai buna jau ikause,tai daug idomiau,nes kordinacija jau buna sutrikusi smile.gif)

deklamavom eileracius pagal pasakytus poetus, dainavom dainuskas...

Atsakyti
Mano žinomas žaidimas tinka ne vien naujiems metams, bet ir kitiems draugų susibūrimams.

Visi ant popieriuko užrašo norus, na pvz.: noriu atsistoti ant stalo ir pagiedoti. (bet negalima rašyti, noriu, kad Jonas suvalgytų svogūną ir t.t., tai turi būti asmeniška, kad tu nori)
Sudeda visus norus į kokį nors indą. ir po vieną eina prieš "auditoriją" ir traukia popierėlius. Ir kas būna parašyta turi įvykdyti. Aišku proto ribose, bet čia jau prieš pradedant žaidimą reikia susitarti.
Šiaip tai įdomu žaisti, kai yra bent 8 žmonės. Ir labai linskma. biggrin.gif
Atsakyti
Na va, artėja ir man fejerverkas. Atrodo, beveik viską suorganizavom, tik trūksta užduočių išsiperkant fantus. Kolektyvas nemažas- 37 žmogeliai, bet tokie O- HO- HO tease.gif ok.gif good.gif Taip kad reikia ko nors išradingo, smagaus ir originalaus. Gali būt su potekstėm, kiaulystėm- liaudis tikrai thumbup.gif , supras. Gal turit kokių įdėjų, gal pačios ką darėt ar jums kas ką panašaus buvo padaręs? Padėėėkit, nes jau stogas nebe ant galvos...
Atsakyti
Na yra dar toks fainas zaidimas, kuri mes praeitais metais per naujaka zaidem kazkas panasaus koki paskelbe Kozete, bet siek tiek apsunkintas biggrin.gif Kiekvienas suraso uzdavinius, galima ir po du ir suraso ant lapeliu, ant kitu lapeliu surasomi visu dalyvaujanciu vardai, ir tada kiekvienas traukia po uzduociu lapeli ir po varda. Ir tuso metu, pasirinkes viena uzduoti is dvieju uzrasytu, turi ja priversti paaryti neisiduodant ta zmogu, kurio varda istraukei. Kas susitvarko su uzduotim gali padeti kitam.... Kuris padarydavo uzduoti, issitraukdavo is maiso dovanele, kurias buvom visi sunese. Del dovaneliu ir buvo prikolas: kiekvienas turejo nupirkti dovanele uz eura, t.y. 3,5 Lt ir tureti ceki, kas brangiau ar pigiau nupirko, dare tiek atsispaudimo ar atsilenkimu kiek centu neatitiko dovanos verte biggrin.gif

Tai musu buvo 10 issitraukem lapelius ir prasidejo... visu akys dideles, vieni i kitus ziuri, kad neisdurtu kits kito, pvz. man uzduotis buvo priverst viena drauga isnest siuksles is kambario, kai sventem viesbucio kambary, o nest nelabai buvo kur... Tai teko pasistengti:) Taip pat pati issiduriau blush2.gif kai kitas draugas istrauke su manim susokt valsa, tai as ivykdzius savo uzduoti tokia patenkinta, ziurinejuosi kam cia padeti, o tas draugas prieina, taip apsikabinam, pradedam sokti, as cia kaip didziausia suokalbininke sakau, as tau padesiu, ka cia reik apgaut, sako tuos pasakysiu tik susokam valsa, pasokom ir pradejo jis luzti... nu tam tikra prasme padejau jam.... tongue.gif

Tai va buvo dar visokiu zaidimu, vakarelio tema-mafija. Nu zodziu linskma buvo, tik jau ir taip daug prirasiau, gal kam pades.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Žaidimai
Aš idėjų sėmiausi iš šito puslapio. Pakoregavus ir pritaikius konkrečiai kompanijai, visai neblogai gaunasi. ax.gif
Dar mes vieno susibūrimo metu tokią atrakciją surengėm: prigalvojom užduočių įvairių, reikėjo jas išsitraukt ir vykdyt kas parašyta. Visa esmė užduotyse, jos turi būti kuo įdomesnės pvz. mūsų vyrai mezgė, nėrė vašeliu, lakavosi rankų - kojų nagus, depiliavosi kojas (bent bandė tai daryti biggrin.gif ), darėsi makiažą ir pan. Nu visokius tokius jiems neįprastus dalykus thumbup.gif Moteriškėms galima liepti šaukštu žemę suarti, rogutėmis nusileisti nuo kalniuko (pas mus viskas vyko gamtoj, vasarą) ir pan. Čia fantazijos reikalas, kuo didesnė nesąmonė tuo smagiau thumbup.gif
Na, prieš visą balių nedrąsiai jaučiausi, ypač su tom depiliacijom, bet nuomonės nepakeičiau ir gavosi labai thumbup.gif Kompanijai labai patiko.
Atsakyti
paprasyk, kad ateitu visi apsirenge kazkelintu metu stiliumi, a la pankai - hipiai, arba kokiais nors Jadzemis_Poviliukais (kandukais,- nerealiai idomu) Tie kostiumai ipareigoja atitinkamai elgtis ir automatiskai prisigalvojama zaidimu ir ka daryt atsiranda:) nu nzn, as viena karta tokiam baliuke buvau papuolus tai taip patikoooo, kad............... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
niu o aš pasiūlysiu toki žaidimuką "Gimdymo namai" (man jis labai patiko) :

Vaikinai vaidina tėvus, merginos – mamas. Vienas žaidėjas nupasakoja žaidimo situaciją: tėčiai stovi lauke, o tik ką pagimdžiusios mamos už lango palatose. Lauke vėjuota, triukšminga. Tėvai užduoda mamoms klausimus, o mamos turi pavaizduoti atsakymus (nes jų atsakymų tėvai per triukšmą negirdi).
Tėvams duodamos kortelės su klausimais:
· Kas gimė?
· Kokiu vardu krikštysim?
· Koks kūdikio svoris?
· Ką tau atnešti kitą kartą?

Mamoms duodamos kortelės su atsakymais, pvz:
· Mergaitė. Marija. 2500 g. Bananų. Sausainių. Veidrodį.
· Berniukas.Tadas. 3 kg. Knygą. Šlepetes.
· Dvynukai.Adomas ir Ieva. 2700 g. ir 2800 g. Vokų. Rašiklį. Popieriaus.

Laimi ta pora, kuri geriausiai susikalba. biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas tuos žaidimus pirmame atsakyme į lietuvių kalbą išversti gali, na nelabai moku aš jų,o manau, kad per Kalėdas gali tekti vesti enginuką, tai tokių visokių žaidimukų reikia. 4u.gif
Atsakyti
Aš žinau žaidimą prie stalo arba šiaip susėdus. Išsiskaičiuoja visi iš eilės: pirmas, antras, trečias ir t.t. Sakykim, kad šeimininkas yra pirmas, tai jis sako: ne pirmas, o penktas; penktas numeris greit turi atsakyti: ne penktas, o antras: antrasis vėl greit turi atsakyti. Kas neatsako greitai - išgeria arba duoda fantą. Negalima sakyti šalia sėdinčio numerio. Pavyzdžiui, pirmas negali sakyti antro numerio ir paskutinio (šalia sėdinčių). Viskas turi vykti greitai ir geras efektas, kai jau truputį įkaušę, tada ne taip greit susigaudo. Pabandykit
Atsakyti
Mes dažnai tokius balius organizuojam. naujametiniai tai nebūna teminiai, bet tiesiog kaukių balius. Kas kokią nori, bet ji būtina. Jei rašom pakvietimus parašome, jei bus be kaukės tai teks nusirengti nuogai. Tipo ievos ir adomo kostiuku bus tada. O šiaip būna vienas iš svečių senis šaltis ir snieguolė kokia originali. vienai metais vietoj snieguolės vienas vyrukas apsirengė sesele. dovanas sunešam simboliškas, bet originalias iki 5 lt. Man patiko kažkuri minėjo, kad kaina būtu tiksli ir neviršytu ir mažesnė , kad nebūtų. Būtinai panaudosiu. Ir su išsiskaičiavimu patiko.
o per mano gimtadieni man patiko irgi vieną pokštą darėm. Tada visoms moteriškėms pasakiau, kad ateitu su mini sijonais. sakiau tai būtina sąlyga. tada daroma taip. Visas išprašai iš kambario. Patiesi ant žemės kokį rankšluostį ar platesnį šaliką. pakvieti vieną merginą ir paprašai kad ji apsižergus apeitų tą rankšluostį, kai ji tai padaro paprašai tai padaryti užrištomis akimis. Kai ji praeina pro šaliką užrištomis akimis ir rišasi nuo akių raišti , ant rankšluoščio greit atsigula kuris nors vyrukas. ji nusiriša ir galvoja, kad jis matė viską po jos sijonu. tada kviečiama sekanti, ir kai ta pirmoji pamato esmę tad jai irgi jau būna juokinga. Viena pas mus kukli tokia pasitaikius buvo tai pradžioje net pyktelėjo. paskui įsikirto į esmę, kai sekanti ėjo. atsileido. nežinau ar aiškiai papasakojau tik.
Atsakyti
1, 2.
Cia simtai geru zaidimu, mokantiems anglu kalba 4u.gif
Atsakyti
As irgi siais metais Naujiesiems ruosiu vaikams zaidimu. Per kaledas gauna dovanu po eglute, o Naujieji kazkokie nebeidomus ir nebelaukiami palieka, tai pripirkau 30 prizu (ir valgomu ir siaip visokiu mazu zaisliuku) nebrangiu nuo 1 iki 5 litu, sventiskai suviniojau, tai trauksim burtus, pries tai reikes kokia nors uzduoti atlikti. Galvoju tuos lapelius su numeriukais kur traukti reikes gal i balionus sudesiu, tai tada reiketu issirinkti baliona ji susprogdinti ir ziureti koki priza laimejo. Man atrodo kad vaikams idomu tures buti, bent jau didziajai, o gal ir suaugusius itrauksim i visa tai, dar nemazai laiko sugalvosiu ka cia daryti, tik tada reiketu ir jiems prizu nupirkti, na vistiek kinderis nelabai tiktu na kad ir mano bociui smile.gif Na bendrai koks skirtumas, tai anukui padovanos, ne prizas svarbiausiai.
Atsakyti