Įkraunama...
Įkraunama...

Pramogos, užduotys, žaidimai

Na pasidalinkite patirtimi ir idėjomis kur ir kaip galima atšvesti Naujuosius, kad jie būtų įsimintini ir kitokie nei praėję rolleyes.gif
Atsakyti
O aš dar nežinau ... Praeiti Naujieji buvo geri. Pirmą kartą Vilniuj, tai man įspūdį paliko... O dar tas oras, tokios didelės drėgnos snaigės... Megstu tokį orą smile.gif
Atsakyti
clap_1.gif Prieš keletą metų sutikom savo pirmuosius su vyru Naujuosius metus prie jūros. Patiko, įspūdis geras, bet pakartoti nenorėčiau. rolleyes.gif Galvojau apie sutikimą Naujųjų Metų kokioje kavinėje, tačiau draugai atkalbėjo, sako bereikalingas pinigų išleidimas. g.gif Taigi, nežinau kaip čia šiemet bus? g.gif
Atsakyti
Manau svarbiausia yra gera kompanija. Kaip tik pernai pirmą kartą šventėm kavinėj ir visai patiko (neskaitant maisto). Pasikeitė aplinka ir nebuvo jokių rūpesčių, nei švenčiant namuose ar pas draugus.
Dar yra viena svajonė, kada nors sutikt Naujus miške. Bet turėtų būt daug sniego ir ne daugiau kaip -3 šalčio.
Atsakyti
O man šauniausios Naujųjų šventės būna data, kai jų iš anksto neplanuoji biggrin.gif Ir šiemet kol kas neplanuojame nieko tongue.gif
Atsakyti
Mes irgi niekaip nesugalvojam, kur Naujuosius sutikti... Vis skaitaineju cia forume, gal kokia gera ideja, kas pasiulys rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dikė: 03 gruodžio 2004 - 21:34
Pernai Naujus sventem dviese namuose,siemet vel tas pats,nes pusbrolis,kuris kvietesi persigalvojo ir pats isvaro sad.gif Labai liudna,o taip noreciau bent kiek linksmiau sad.gif
Atsakyti
o as apskritai nekenciu kaledu ir nauju metu, taigi labai puikiai pasijauciu sausio 1d. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Kopa @ 2004 12 04, 09:32)
zdurela.com, gal zdurela?
Nejauti jokio virpuliuko?
Ar tik iš idėjos taip kategoriškai teigi?

biggrin.gif ne tikrai ne is idejos taip teigiu. virpuliuka jauciu pirkdama dovanas, visa kita ne man doh.gif tai teko pripazinti po daugelio saves stebejimo metu per kaledas laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
as irgi kokius 4 metus nieko nebeplanuoju. Nera didele svente tie naujieji - jie ateina ir viskas wink.gif
Taigi pastaruosius 3 metus kokia 10 val su vyru (dabar jau) nuvazhiuodavom i miesta - i katedros aikste, gurksnodavom karsta vyna is termoso. Taip sulaukdavom 12 val fejerverku dar koki pusvalandi prasitrainiodavom aisteje - ten nuotaika tikrai pakili is sventiska - visko prisiziureti galima. O tada prasidedavo sveikinimai mobiliakais ir taip susitardavom kur nors pas draugus vykti keletui valandikiu. Man toks tikrasis sventimas atrodo wink.gif
Atsakyti
QUOTE (zdurela.com @ 2004 12 04, 11:38)
virpuliuka jauciu pirkdama dovanas, visa kita ne man doh.gif tai teko pripazinti po daugelio saves stebejimo metu per kaledas laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Man tas pats... blink.gif
Mane draugai kartais ir Grinču pavadina... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Na, as irgi nieko gero nesugalvoju. Kavineje - pinigu ismetimas, o be to dviese neidomu. Manau bet kur - namie, kavineje...- svarbu gera kompanija. Svajoju sutikti naujuosius kokioje kalnu trobeleje, degant zidiniui, geru draugu kompanijoje. Ir svarbiausia be petardu! Nezmoniskai bijau petardud! Man tai toks nepatikimas reikalas!
Atsakyti