Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pramogos, užduotys, žaidimai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Kalėdų karštligė
Pages: 1, 2, 3
murzinyte
Na pasidalinkite patirtimi ir idėjomis kur ir kaip galima atšvesti Naujuosius, kad jie būtų įsimintini ir kitokie nei praėję rolleyes.gif
*lim->0*
O aš dar nežinau ... Praeiti Naujieji buvo geri. Pirmą kartą Vilniuj, tai man įspūdį paliko... O dar tas oras, tokios didelės drėgnos snaigės... Megstu tokį orą smile.gif
DODAITE
clap_1.gif Prieš keletą metų sutikom savo pirmuosius su vyru Naujuosius metus prie jūros. Patiko, įspūdis geras, bet pakartoti nenorėčiau. rolleyes.gif Galvojau apie sutikimą Naujųjų Metų kokioje kavinėje, tačiau draugai atkalbėjo, sako bereikalingas pinigų išleidimas. g.gif Taigi, nežinau kaip čia šiemet bus? g.gif
gandrė
Manau svarbiausia yra gera kompanija. Kaip tik pernai pirmą kartą šventėm kavinėj ir visai patiko (neskaitant maisto). Pasikeitė aplinka ir nebuvo jokių rūpesčių, nei švenčiant namuose ar pas draugus.
Dar yra viena svajonė, kada nors sutikt Naujus miške. Bet turėtų būt daug sniego ir ne daugiau kaip -3 šalčio.
Braskiukas
O man šauniausios Naujųjų šventės būna data, kai jų iš anksto neplanuoji biggrin.gif Ir šiemet kol kas neplanuojame nieko tongue.gif
Dikė
Mes irgi niekaip nesugalvojam, kur Naujuosius sutikti... Vis skaitaineju cia forume, gal kokia gera ideja, kas pasiulys rolleyes.gif
Mirabela
Pernai Naujus sventem dviese namuose,siemet vel tas pats,nes pusbrolis,kuris kvietesi persigalvojo ir pats isvaro sad.gif Labai liudna,o taip noreciau bent kiek linksmiau sad.gif
Coca - cola
o as apskritai nekenciu kaledu ir nauju metu, taigi labai puikiai pasijauciu sausio 1d. biggrin.gif
Coca - cola
QUOTE (Kopa @ 2004 12 04, 09:32)
zdurela.com, gal zdurela?
Nejauti jokio virpuliuko?
Ar tik iš idėjos taip kategoriškai teigi?

biggrin.gif ne tikrai ne is idejos taip teigiu. virpuliuka jauciu pirkdama dovanas, visa kita ne man doh.gif tai teko pripazinti po daugelio saves stebejimo metu per kaledas laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Onora
as irgi kokius 4 metus nieko nebeplanuoju. Nera didele svente tie naujieji - jie ateina ir viskas wink.gif
Taigi pastaruosius 3 metus kokia 10 val su vyru (dabar jau) nuvazhiuodavom i miesta - i katedros aikste, gurksnodavom karsta vyna is termoso. Taip sulaukdavom 12 val fejerverku dar koki pusvalandi prasitrainiodavom aisteje - ten nuotaika tikrai pakili is sventiska - visko prisiziureti galima. O tada prasidedavo sveikinimai mobiliakais ir taip susitardavom kur nors pas draugus vykti keletui valandikiu. Man toks tikrasis sventimas atrodo wink.gif
murzinyte
QUOTE (zdurela.com @ 2004 12 04, 11:38)
virpuliuka jauciu pirkdama dovanas, visa kita ne man doh.gif tai teko pripazinti po daugelio saves stebejimo metu per kaledas laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Man tas pats... blink.gif
Mane draugai kartais ir Grinču pavadina... doh.gif doh.gif doh.gif
Li ute
Na, as irgi nieko gero nesugalvoju. Kavineje - pinigu ismetimas, o be to dviese neidomu. Manau bet kur - namie, kavineje...- svarbu gera kompanija. Svajoju sutikti naujuosius kokioje kalnu trobeleje, degant zidiniui, geru draugu kompanijoje. Ir svarbiausia be petardu! Nezmoniskai bijau petardud! Man tai toks nepatikimas reikalas!
Čiauškutė
Zaidimas vyrams - prikolas. O prasideda nuo to , kad sustatai visus vyrus i viena eile, liepi atraitot kelnes iki kelieniu ir liepi visiems kartu dainuot skirtingas dainas - kas graziau , garsiau...o laimi tas pas ka kojos labiau apzele laugh.gif reakcija gera kai zmones taip stengesi plesytis , o prizas visai uz kitka tongue.gif
melagele
QUOTE (Arvira @ 2004 12 09, 00:25)
Zaidimas vyrams - prikolas. O prasideda nuo to , kad sustatai visus vyrus i viena eile, liepi atraitot kelnes iki kelieniu ir liepi visiems kartu dainuot skirtingas dainas - kas graziau , garsiau...o laimi tas pas ka kojos labiau apzele laugh.gif reakcija gera kai zmones taip stengesi plesytis , o prizas visai uz kitka tongue.gif

Prisijuokiau negaliu thumbup.gif

tai galima ir koju konkursa surengtiuzdengti kad niekas nematytu veidu ir kunu tik kojas, o tada prabalsuoti kieno kojytes buvo graziausios tongue.gif laugh.gif
Leita
cia kai ko rasi smile.gif --> http://day.lt/zaidimai/
pa_radize
na,man visai patiko toks zaidimas-reikia adatos ir ilgo siulo.ta adata visi paeiliui veria per koki nors savo drabuzi...paskui vadantysis liepia ta ruba,per kuri perverta adata su siulu,nusirengt.ir tada prasideda fantu ispirkinejimas.smagiausia,kai kas perveria per kelnes ar bliuska,kai po apacia daugiau nieko nera laugh.gif

dar vienas,skirtas vyrams (nors galima zaist visiem).grieztu taisykliu nera-viskas priklauso nuo noro.tai va,reikia lapu,ant kuriu butu surasytos kokios tai vietos,pvz:dantistas,viesnamis,baras,psichiatras,darbas,baznycia...tada norintiem zaist jie prisegami prie nugaru,bet reikia,kad patys nezinotu,kas ten parasyta.isvis geriausia,kai nieko nenutuokia apie zaidima.ir tada prasideda-vedantysis visu is eiles klausineja:
1.ar daznai lankais savo megstamiausioj vietoj?
2.kiek kartu per savaite?
3.kiek laiko ten praleidi?
4.ar zmona nepyksta,kad ten lankais?
5.kiek pinigu ten isleidi?
ir panasiai,cia nuo fantazijos priklauso...efektas didziausias,kai zmones jau i save itrauke gera alkoholio kieki.smagu,kai kas nors pasako,kad jo zmona labai pyksta,kad jis eina i darba laugh.gif
žiuželis
niu kodėl gi?

aš tai visiem labai patariu važiuot miškan prie gyvos eglutės. kadangi, spėju visos šeimos dabar ratuotos, tai jokių probmlemų ir su vaikučiais neturėtų būti.
prieš pora metų per kalėdas su draugais miške klajojom. du susitarėliai iš kompanijos buvo paruošę staigmeną - turėjom ieškot "degančios" eglutės. klaidžiojom keletą valandų, radom...sausainias saldainiais žvakutem apkarstytą medelį. be proto buvo smagu, o dar ir karšto vynelio turėjom.
o naujieji 2004 dar puikesni buvo. juos (beveik) sutikom su vyru mindami dviračiais link užpustytos draugų trobelės ignalinos rajone. mynem ne nuo vilniaus žinoma, gavosi apie 15km, bet ir tai mum, gelių vaikų:) šeimynėlei buvo ekstrymas:)
šįmet auginu pilvuką ir laukiu kovo, tai kitos šventės ne tiek rūpi. busim namie su jaunuoju šuva, kuris paniškai bijo fejerverkų.

na ar atsiras, tarp mamų turisčių?wink.gif
madrid
turiste as tai esu, bet vat maniskis tai nelabai sad.gif taip kad lieka tik su draugais sutikt. siemet ytariu imsiuos iniciatyvos ir pas mus baliavosim. arba dar turiu ideja - gal kam tiks? - kadangi musu draugai (dveji) turi po maza 2.gif , tai apsirengsim kaledu seniu ir angeliuku ir keliausim per juos. as kaip gert nelabai megstu, tai uz vairuotoja pabusiu, o manishkis gales gert. ir dovanas ishvezhiosim, nes tarpushventis uzhimtas ir aplankysim visus kurie su 2.gif negali isheiti niekur.
petardu as irgi nemegstu, tai pasistengsim pachia 12 val sutikti pas mano sesute, kuri gyvena 6 aukshte ir jokiu aplink namu dideliu daugiau nera, tai atsiveria vaizdas i visa kauna - todel patys graziausi tie ferverkai ish shono - ir kartu nepavojingi tongue.gif
konfiguracija28
Na man Nauji metai yra didziausia metu svente svesti su draugais o Kaledos svesti su seima...

ir man sios sventes labai patinka, tik va kad musu draugai kazkokie keisti sugeba pavesti vis susigalvoja vis ka nors kita eilini karta liekam dviese, na nevisai dviese dar mano sese atlek. ir uosviai ir dukra, bet is draugu nieko... ir tupesim namie paskuinueisim prie egles.. o taip noretusi geraipaselti uz visu metus.... taip noreciau su kaukem, kostiumais, ech.... gal as dar nesuaugau g.gif
ricija
na nezinau ar tai originalu, bet pasakysiu ka as siais metais draugams sugalvojau. kadangi i miska nelabai turim galimybiu isvaziuoti, bet labai norisi, tai sugalvojau bute padaryti miska. na kilimas zalias, tai beveik zole, dar reiks kelis medzius nupiesti, koki uztiesala pakloti. vienkartiniai indai, o ir man patogu, nereiks indu plauti. kepsim saslykiukus balkone, nu juk ten nieko neatsitiks (kepsim tose vienkartinese dezutese=grilyje, kur vasara prekybos centruose buna), na tik tiek kad kvapas kaimynams biggrin.gif

na ir apsirengti liepsiu kaip i gamta, taigi gal visai ir idomu bus g.gif
ai dar kokiu sniego gniuzciu reiks padaryti laugh.gif kad turetume ka veikti laugh.gif
Skruzdeliukas
Gal as uzbegsiu ivykiams uz akiu, nes dabar kalbama apie Kaledas, bet kur svesti Naujus tryse (2 moterys, 1 vyras)? As suprantu, kad galima paprasciausiai ar pas vienus, ar pas kitus namie, bet noriu, kad butu kazkas isradingo.Pasedeti prie stalo kai sviecia TV ekranas labai jau nuobodu.Nezinau, gal kas mieste (Vilniuje) vyks per Naujus, gal koks renginys (bet jei salta...sunku isstoveti iki 24 val.)? Kazkas kazkokioje forumo skiltyje rase, kad sutinka Kaledas prie eglutes gerdami karsta vyna is termoso....cia idomi ideja....
Jei kazko nesugalvociau is anksto, tai nieko gero ir neiseitu.Mums kazkaip ekspromtu nepavyksta.. g.gif
Skruzdeliukas
Patarkit kur svesti Naujus tryse (2 moterys, 1 vyras)? As suprantu, kad galima paprasciausiai ar pas vienus, ar pas kitus namie, bet noriu, kad butu kazkas isradingo.Pasedeti prie stalo kai sviecia TV ekranas labai jau nuobodu.Nezinau, gal kas mieste (Vilniuje) vyks per Naujus, gal koks renginys (bet jei salta...sunku isstoveti iki 24 val.)? Kazkas kazkokioje forumo skiltyje rase, kad sutinka Kaledas prie eglutes gerdami karsta vyna is termoso....cia idomi ideja....
Jei kazko nesugalvociau is anksto, tai nieko gero ir neiseitu.Mums kazkaip ekspromtu nepavyksta.. g.gif
monimona
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2004 12 23, 16:42)
Be reikalo uzvedziau nauja tema, visai pamirsau, kad panasi buvo uzvesta.
*

Na, mes, kol nebuvo maziukes svesdavom naujuosius gan audringai-balius organizuodavom kavinese, baruose su tai sventei paruosta programa.Taciau siais metais atsvesime namuose su draugais ar seneliais.
Rugiliux
Labutis. su shventem visas smile.gif
nezhinau gal jau ir buvo ta tema (tikiuosi atleisit, jei pasikartosiu)...
arteja naujuju metu sutiktuviu vakaras, gal zinote kokiu linksmu zaidimu.
pasidalinkite prashau savo zhinojimu biggrin.gif
Kazimiera d'Artanjan
man patinka namų- vakarėlio žaidimai, bet per naujus? g.gif ..dar neteko
paprastai labai smagus- truputį intymus žaidimukas.
Kiekvienas surašo ant lapelio visų esančių narių mėgstamiausią, jam gražiausią kūno dalį ir tipo viskas labai slapta. paskui kas ką prirašė-tas tą bučiuoja.
Įprastas, bet smagus. Tik nežinau ar Naujiems tinka. Šiuos Naujus reik pasitikt triukšmingai, o ne ramiai- gaidžio metai.
Rugiliux
aciu brangioji uz zaidima,
bandysime sutikt triuksmingai smile.gif
darome karnavala, shokiai pokiai o tarpuose vietoj reklamines pertraukeles zaidimukas, dovaneles smile.gif

gal dar kas nori ka zino ? newyear.gif
As :)
Mes syki per Naujus ejom maudytis i upe ( tiesa, as ne)... kita syki vazhinejom su rogutem, pririshtom prie mashinu smile.gif . Na, man nelabai jau ir patiko, ish mashinos smirdejo dumai, bet shiaip tokia atrakcija biggrin.gif . Tiesa, shiemet, kazhin, kaip cia bus su tuo sniegu doh.gif .
Šiaurė
Берутся женщины на них прилепляешь бельевые прищепки (чтоб не видели мужчины)biggrin.gif мужчинам в это время завязываешь глаза, и они должны с женщин снять прищепки. Кто быстрее.
As :)

QUOTE(Kopa @ 2004 12 28, 15:56)
nieko sau... biggrin.gif extremalai jūs, o ne žaidėjai blink.gif
*

Zhaidejai, zhaidejai... biggrin.gif . Prisiminiau, dar krepshini esam zhaide per naujus, bet tada turejom spec. salygas. Labai smagu, tik 1 blogybe, ishsiblaivem l. greit megalol.gif .
dzudi
O mes griebem neapsisprendelius draugus uz skvernu, liepem pasirupint kaukemis ir atvaryti pas mus Naujuju sustikti. Bus vienkartiniai indai, kiekvienas atsines sio to pavalgyt, sio to isgerti, kiekvienas pagalvos kazkokiu zaidimuku, atrakciju na ir SVESIM newyear.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif yess.gif
ViShy
O as noreciau kad bent jau kazkiek pasnigtu... smile.gif nes jau ir Kaledos be sniego buvo,labiau jau kokias Velykas primine,nesijaucia sventines nuotaikos smile.gif na bent jau man smile.gif
Su artejanciais Visas !!! smile.gif Laimingu kad ir be sniego jie butu ... biggrin.gif
paiduke
Beveik visą forumą išžiūrėjau,bet apie žaidimus nieko neradau,tik apie velykų žaidimus, bet jei kažkas panašaus buvo, įdėkit nuorodą wink_3.gif
Taigi artėja naujų metų šventė,mes ruošiame vakarėlį ir būtų labai įdomu prisigalvoti visokių užsiėmimų. Geriausi užsiėmimai,tai žaidimai,keletą žinau,bet norisi dar.Gal galit kokių pasiūlyti???Labai įdomu būtų
Dažniausiai visokios pramogos būna per vestuves,vaikų stovyklose, gal prisimenate kokių pramogų, žaidimų
linulka26
sveikutes, paskaiciau ir man issakyt savo mintis norisi,na dauguma turim savo mazus angeliukus todel ne ka per daug galima suorganizuoti Naujiems,musu kompanija jau trecius metus is eiles(nuo nestumo iki dabar )svenciam pas mus visad astuoniese ir visada linksmai prigalvojam zaidimu,net uz stalo neatsisedam be zaidimu,tai burtus traukiam tai ieskom paslepto lekstes skaiciaus ir aisku tradicinius stalo zaidimus zaidziam taciau visu svarbiausia atviri,silti santykiai su draugais as juos tokius ir turiu linkiu ir jums is sirdies taip pat taip gerai sutarti su draugais. drinks_cheers.gif
Ginija
Kai vakarėlis jau įkarštyje, vyrams pasiūloma išmatuoti girtumo laipsnį. Ant sienos pritaisomas lapas, ant kurio surašomi laipsniai – 20, 30, 40 ir t.t.

Vyrai turi pasilenkti pro kojas ir pasiekti rankomis skaičių. Skaičiai surašomi taip, kad mažesnį laipsnių skaičių būtų kuo sunkiau pasiekti, t.y. reiktų kuo aukščiau kelti ranką.

newyear.gif newyear.gif newyear.gif newyear.gif
Rino
mes su vyru tai švęsim su draugais, pernai kai šventėm draugų kompanijoj tai buvo labai faina.
dzudi
QUOTE(linulka26 @ 2004 12 29, 16:42)
sveikutes, paskaiciau ir man issakyt savo mintis norisi,na dauguma turim savo mazus angeliukus todel ne ka per daug galima suorganizuoti Naujiems,musu kompanija jau trecius metus is eiles(nuo nestumo iki dabar )svenciam pas mus visad astuoniese ir visada linksmai prigalvojam zaidimu,net uz stalo neatsisedam be zaidimu,tai burtus traukiam tai ieskom paslepto lekstes skaiciaus ir aisku tradicinius stalo zaidimus zaidziam taciau visu svarbiausia atviri,silti santykiai su draugais as juos tokius ir turiu linkiu ir jums is sirdies taip pat taip gerai sutarti su draugais. drinks_cheers.gif
*

O kokius konkreciai jus zaidimus zaidziate? As kaip tik dabar ieskau linksmu zaidimuku kompanijai doh.gif
Blue_rose
AS per naujus metus susiorganizavau senio salcio rubus, apvilkom viena vaikinuka ir buvau keleta uzduociu sugalvojusi. Super buvo musu senis smile.gif Visiems labai patiko,nes tai buvo netiketa...dar nupirkau visiems po maza dovanele uz 5lt...tai visi liko laimingi.
pAvardinsiu keleta uzduociu...
1. uzrisi akis zmogui, o ant kedes sudedi nuo alaus kamstelius kelis,tais astriais galais ir liepi tam zmogui atsisedus,pasitrinti ir suskaiciuoti,kiek ten ju padeta.
AS tai nesakiau kas padeta ant kedes tam zmogui uzristom akim... Kiti gal pasako.

2. uzrisi akis zmogui, paimi tabure ir apverti aukstyn kojomis... ir jam liepi sudeti degtukus dezutes ant taburetes koju. Aisku,kai buna jau ikause,tai daug idomiau,nes kordinacija jau buna sutrikusi smile.gif)

deklamavom eileracius pagal pasakytus poetus, dainavom dainuskas...

Kozete
Mano žinomas žaidimas tinka ne vien naujiems metams, bet ir kitiems draugų susibūrimams.

Visi ant popieriuko užrašo norus, na pvz.: noriu atsistoti ant stalo ir pagiedoti. (bet negalima rašyti, noriu, kad Jonas suvalgytų svogūną ir t.t., tai turi būti asmeniška, kad tu nori)
Sudeda visus norus į kokį nors indą. ir po vieną eina prieš "auditoriją" ir traukia popierėlius. Ir kas būna parašyta turi įvykdyti. Aišku proto ribose, bet čia jau prieš pradedant žaidimą reikia susitarti.
Šiaip tai įdomu žaisti, kai yra bent 8 žmonės. Ir labai linskma. biggrin.gif
Utiuitiutė
Na va, artėja ir man fejerverkas. Atrodo, beveik viską suorganizavom, tik trūksta užduočių išsiperkant fantus. Kolektyvas nemažas- 37 žmogeliai, bet tokie O- HO- HO tease.gif ok.gif good.gif Taip kad reikia ko nors išradingo, smagaus ir originalaus. Gali būt su potekstėm, kiaulystėm- liaudis tikrai thumbup.gif , supras. Gal turit kokių įdėjų, gal pačios ką darėt ar jums kas ką panašaus buvo padaręs? Padėėėkit, nes jau stogas nebe ant galvos...
RAMAŠKĖ
Na yra dar toks fainas zaidimas, kuri mes praeitais metais per naujaka zaidem kazkas panasaus koki paskelbe Kozete, bet siek tiek apsunkintas biggrin.gif Kiekvienas suraso uzdavinius, galima ir po du ir suraso ant lapeliu, ant kitu lapeliu surasomi visu dalyvaujanciu vardai, ir tada kiekvienas traukia po uzduociu lapeli ir po varda. Ir tuso metu, pasirinkes viena uzduoti is dvieju uzrasytu, turi ja priversti paaryti neisiduodant ta zmogu, kurio varda istraukei. Kas susitvarko su uzduotim gali padeti kitam.... Kuris padarydavo uzduoti, issitraukdavo is maiso dovanele, kurias buvom visi sunese. Del dovaneliu ir buvo prikolas: kiekvienas turejo nupirkti dovanele uz eura, t.y. 3,5 Lt ir tureti ceki, kas brangiau ar pigiau nupirko, dare tiek atsispaudimo ar atsilenkimu kiek centu neatitiko dovanos verte biggrin.gif

Tai musu buvo 10 issitraukem lapelius ir prasidejo... visu akys dideles, vieni i kitus ziuri, kad neisdurtu kits kito, pvz. man uzduotis buvo priverst viena drauga isnest siuksles is kambario, kai sventem viesbucio kambary, o nest nelabai buvo kur... Tai teko pasistengti:) Taip pat pati issiduriau blush2.gif kai kitas draugas istrauke su manim susokt valsa, tai as ivykdzius savo uzduoti tokia patenkinta, ziurinejuosi kam cia padeti, o tas draugas prieina, taip apsikabinam, pradedam sokti, as cia kaip didziausia suokalbininke sakau, as tau padesiu, ka cia reik apgaut, sako tuos pasakysiu tik susokam valsa, pasokom ir pradejo jis luzti... nu tam tikra prasme padejau jam.... tongue.gif

Tai va buvo dar visokiu zaidimu, vakarelio tema-mafija. Nu zodziu linskma buvo, tik jau ir taip daug prirasiau, gal kam pades.... mirksiukas.gif
liniokas
Žaidimai
Aš idėjų sėmiausi iš šito puslapio. Pakoregavus ir pritaikius konkrečiai kompanijai, visai neblogai gaunasi. ax.gif
Dar mes vieno susibūrimo metu tokią atrakciją surengėm: prigalvojom užduočių įvairių, reikėjo jas išsitraukt ir vykdyt kas parašyta. Visa esmė užduotyse, jos turi būti kuo įdomesnės pvz. mūsų vyrai mezgė, nėrė vašeliu, lakavosi rankų - kojų nagus, depiliavosi kojas (bent bandė tai daryti biggrin.gif ), darėsi makiažą ir pan. Nu visokius tokius jiems neįprastus dalykus thumbup.gif Moteriškėms galima liepti šaukštu žemę suarti, rogutėmis nusileisti nuo kalniuko (pas mus viskas vyko gamtoj, vasarą) ir pan. Čia fantazijos reikalas, kuo didesnė nesąmonė tuo smagiau thumbup.gif
Na, prieš visą balių nedrąsiai jaučiausi, ypač su tom depiliacijom, bet nuomonės nepakeičiau ir gavosi labai thumbup.gif Kompanijai labai patiko.
Karenina
paprasyk, kad ateitu visi apsirenge kazkelintu metu stiliumi, a la pankai - hipiai, arba kokiais nors Jadzemis_Poviliukais (kandukais,- nerealiai idomu) Tie kostiumai ipareigoja atitinkamai elgtis ir automatiskai prisigalvojama zaidimu ir ka daryt atsiranda:) nu nzn, as viena karta tokiam baliuke buvau papuolus tai taip patikoooo, kad............... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
mazas_bembiukas
niu o aš pasiūlysiu toki žaidimuką "Gimdymo namai" (man jis labai patiko) :

Vaikinai vaidina tėvus, merginos – mamas. Vienas žaidėjas nupasakoja žaidimo situaciją: tėčiai stovi lauke, o tik ką pagimdžiusios mamos už lango palatose. Lauke vėjuota, triukšminga. Tėvai užduoda mamoms klausimus, o mamos turi pavaizduoti atsakymus (nes jų atsakymų tėvai per triukšmą negirdi).
Tėvams duodamos kortelės su klausimais:
· Kas gimė?
· Kokiu vardu krikštysim?
· Koks kūdikio svoris?
· Ką tau atnešti kitą kartą?

Mamoms duodamos kortelės su atsakymais, pvz:
· Mergaitė. Marija. 2500 g. Bananų. Sausainių. Veidrodį.
· Berniukas.Tadas. 3 kg. Knygą. Šlepetes.
· Dvynukai.Adomas ir Ieva. 2700 g. ir 2800 g. Vokų. Rašiklį. Popieriaus.

Laimi ta pora, kuri geriausiai susikalba. biggrin.gif
dovesa
Gal kas tuos žaidimus pirmame atsakyme į lietuvių kalbą išversti gali, na nelabai moku aš jų,o manau, kad per Kalėdas gali tekti vesti enginuką, tai tokių visokių žaidimukų reikia. 4u.gif
paukstyte
Aš žinau žaidimą prie stalo arba šiaip susėdus. Išsiskaičiuoja visi iš eilės: pirmas, antras, trečias ir t.t. Sakykim, kad šeimininkas yra pirmas, tai jis sako: ne pirmas, o penktas; penktas numeris greit turi atsakyti: ne penktas, o antras: antrasis vėl greit turi atsakyti. Kas neatsako greitai - išgeria arba duoda fantą. Negalima sakyti šalia sėdinčio numerio. Pavyzdžiui, pirmas negali sakyti antro numerio ir paskutinio (šalia sėdinčių). Viskas turi vykti greitai ir geras efektas, kai jau truputį įkaušę, tada ne taip greit susigaudo. Pabandykit
Vėtružė
Mes dažnai tokius balius organizuojam. naujametiniai tai nebūna teminiai, bet tiesiog kaukių balius. Kas kokią nori, bet ji būtina. Jei rašom pakvietimus parašome, jei bus be kaukės tai teks nusirengti nuogai. Tipo ievos ir adomo kostiuku bus tada. O šiaip būna vienas iš svečių senis šaltis ir snieguolė kokia originali. vienai metais vietoj snieguolės vienas vyrukas apsirengė sesele. dovanas sunešam simboliškas, bet originalias iki 5 lt. Man patiko kažkuri minėjo, kad kaina būtu tiksli ir neviršytu ir mažesnė , kad nebūtų. Būtinai panaudosiu. Ir su išsiskaičiavimu patiko.
o per mano gimtadieni man patiko irgi vieną pokštą darėm. Tada visoms moteriškėms pasakiau, kad ateitu su mini sijonais. sakiau tai būtina sąlyga. tada daroma taip. Visas išprašai iš kambario. Patiesi ant žemės kokį rankšluostį ar platesnį šaliką. pakvieti vieną merginą ir paprašai kad ji apsižergus apeitų tą rankšluostį, kai ji tai padaro paprašai tai padaryti užrištomis akimis. Kai ji praeina pro šaliką užrištomis akimis ir rišasi nuo akių raišti , ant rankšluoščio greit atsigula kuris nors vyrukas. ji nusiriša ir galvoja, kad jis matė viską po jos sijonu. tada kviečiama sekanti, ir kai ta pirmoji pamato esmę tad jai irgi jau būna juokinga. Viena pas mus kukli tokia pasitaikius buvo tai pradžioje net pyktelėjo. paskui įsikirto į esmę, kai sekanti ėjo. atsileido. nežinau ar aiškiai papasakojau tik.
Fannya
1, 2.
Cia simtai geru zaidimu, mokantiems anglu kalba 4u.gif
smile smile
As irgi siais metais Naujiesiems ruosiu vaikams zaidimu. Per kaledas gauna dovanu po eglute, o Naujieji kazkokie nebeidomus ir nebelaukiami palieka, tai pripirkau 30 prizu (ir valgomu ir siaip visokiu mazu zaisliuku) nebrangiu nuo 1 iki 5 litu, sventiskai suviniojau, tai trauksim burtus, pries tai reikes kokia nors uzduoti atlikti. Galvoju tuos lapelius su numeriukais kur traukti reikes gal i balionus sudesiu, tai tada reiketu issirinkti baliona ji susprogdinti ir ziureti koki priza laimejo. Man atrodo kad vaikams idomu tures buti, bent jau didziajai, o gal ir suaugusius itrauksim i visa tai, dar nemazai laiko sugalvosiu ka cia daryti, tik tada reiketu ir jiems prizu nupirkti, na vistiek kinderis nelabai tiktu na kad ir mano bociui smile.gif Na bendrai koks skirtumas, tai anukui padovanos, ne prizas svarbiausiai.
Antarė
4u.gif jau daug metų švenčiam su draugaisir visada suorganizuojam kaukiu vakareli kokia nors tema, jei yra nepritarianciu, tuomet bent domino vadinamus akinukus blizgancius ant akiu ar kazka panasaus, kad butu vakaras iskilmingesnis, keleta zaidimu, keiskites dovanomis, dovanas uzsidirbkite, t.y. sudainuokite, pasokite ar pan. zaidimai gali buti ir vestuvinio tipo, per vakareli vistiek linksma buna. jeigu yra vakaro tema, tai ir aplinka galima paruosti tuo stilium, bus tikrai linksma. Is anksto liepkite i vakareli ateinantiems paruosti po staigmena mazyte kolektyvui arba is anksto istrauktam asmeniui vakaro metu.
Gintarasa
Mes tai per balius visada žaidžiam tokį žaidimą. Vedantysis sako: atvažiavo meška su alučio bačka (gynimas iš dešinės) kas gers, kas negers, bet Jonas gers. Tada tas žmogus, kuris sėdi Jonui iš dešinės sako: Jonas negers, gers Petras. Tada Petrą gina žmogus, sėdintis jam iš dešinės. Kai būna įkaušę, o ir neįkaušę labai painiojasi, pradeda ginti save. Tai kuris taip daro, arba turintis ginti - "miega", reikia išgerti stikliuką. Galima net sakyti gersiu aš, tai tas, kuris laukia tik vardo, ir toliau smakso. Kai jau visi įsivažiuoja, galima gynimą pakeisti iš kairės. Tada vėl viskas keičiasi. Po kiek liko galima pakeisti gynimą kas antram iš dešinės ir t.t Po to žaidimo daug jau belūžtančių būna. Nžn, ar aiškiai parašiau. Klauskit mirksiukas.gif .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.