Įkraunama...
Įkraunama...

Organizmo valymas

Ir kokia kaina maždaug? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2007 03 02, 13:59)
O kur ji nusipirkti galima?Vaistinei?

Deja vaistinese jo nera , gali nusipirkti pas platintojus .
Papildyta:
QUOTE(idommi @ 2007 03 02, 14:04)
Ir kokia kaina maždaug?  ax.gif  4u.gif

60 tabl.- 60 lt. ,90 tabl.- 80 lt,cia priklausys nuo to kaip ir pas ka pirksi wink.gif
Atsakyti
Na jei tokias kiekiais gerti , tai gal kiek brangokas. Bet pagal parasyma atrodo nekenksmingas bent jau. Gal kada ir verta pabandyti. Idomu kur tuos platintojus rasti Siauliuose arba Klaipedoj?

http://www.blogas.lt...ulti-fiber.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucky81: 03 balandžio 2007 - 17:27
Gal kas bandet valyti savo organizma naturaliomis priemonemis. Ir galite pasidalyti savo patirtimi?
siuo metu as bandau tai atlikti balto molio pagalba.Jau ji geriu su vandeniu trecia diena, bet kazkokio rezultato labai nejauciu.tik gal kiek dazniau i tualeta lakstau mirksiukas.gif ziuresim kas bus toliau
Atsakyti
Apie šitą valymo būdą girdėjau ir jis man pasirodė pats priimtiniausias, bet dar neišbandžiau. Būtinai parašyk, kaip sekėsi tau. Labai įdomu.
Atsakyti
Ogranizma ketinu valyti su linu semenu ir nerafinuotu saulegrazu aliejumi. Bandziusiuju atsiliepimai buvo geri - ziuresim kaip veiks mane g.gif
Atsakyti
parasyk kaip reikia valyti su semenimis ir aliejumi.idomu
idek receptuka
Atsakyti
Sveikutės!

Man įdomu, kuo turi pasireikšti organizmo valymas, kiek suprantu tai regurialiu tuštinimusi, o gal dar kuo nors?

Man teko girdėti, kad labai gerai organizma valo toks receptėlis: ryte ant tuščio skrandžio reikia pasidaryti ir išgerti toki "eleksyra": stiklenėj šilto vandens ištirpdyti šaukšteli medaus ir įpilti šaukšteli naturaliu citrinos sulčiu, viska išmaišyti ir išgerti, valgyti, ne anksčiau kaip po pusvalandžio. Šitas receptas ne tik valo organizma, bet ir labai gera profilaktikos priemonė nuo peršalimo ligu. Pati vartoju nuo rudens, tai, patikėkit, nei slogos, nei gripai neužpuolė ir į toleta regliariai vaikščiojau, nes šiaip turiu problemu su viduriu užkietėjimu.
Atsakyti
apie ta recepteli su citrina skaiciau ka tik vienoje knygoje.Tai labai gerai kepenis valo.
organizmo valymas pasireiskia tuo, kad mes is jo ivairiais metodais bandome pasalinti susikaupusi bruda. o jo pas mus tikrai susikaupia nemazai.
Reguliarus tustinimas- vienas is rodikliu, rodantis, kad musu organizme medziagu apykaita gera
Atsakyti
gėriau biodraina, bandžiau šaukšteli alyvuogių aliejaus kasryt ant tuščio skrandžio, bet geriausias ir skaniausias būdas- alijošiaus sultys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 04 26, 14:58)
gėriau biodraina, bandžiau šaukšteli alyvuogių aliejaus kasryt ant tuščio skrandžio, bet geriausias ir skaniausias būdas- alijošiaus sultys thumbup.gif


Man alyvuogiu aliejus labai padejo nuo viduriu uzkietejimo. Kai pradejau gert rytais, tai kasdien "prasivalo" organizmas wink.gif
Atsakyti
Sveikos, esu bandziusi valytis organizma, kepenis, inkstus homeopatiniais vaistukais (rinkinys is 3 buteliuku), pavadinimo jau nepamenu doh.gif Patare gydytojas. Na, akivaizdaus poveikio (svorio kritimo) nebuvo, bet gal kepenys ir inkstai atsigavo...
Dar esu bandziusi selenas - is ryto 1-2 saukstus semenu uzpilti karstu vandeniu, palikt kol isbrinks ir suvalgyti. Visa diena gerti kuo daugiau skysciu. Taip daryti menesi, du - kol pradesit semenimis tustintis. tongue.gif
Cia poveikis buvo - kasdien i tualeta po 1-2 kartus, bet paskui jau matyt vien nuo kvapo lotuliukas.gif
Atsakyti