Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Organizmo valymas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Joliuke
QUOTE(Vilniete @ 2007 04 27, 12:38)
Sveikos, esu bandziusi valytis organizma, kepenis, inkstus homeopatiniais vaistukais (rinkinys is 3 buteliuku), pavadinimo jau nepamenu doh.gif Patare gydytojas. Na, akivaizdaus poveikio (svorio kritimo) nebuvo, bet gal kepenys ir inkstai atsigavo...

*

Čia turbūt kalbi apie detox kit g.gif Man labai patiko, svorio gal kokie 3 kg nukrito, viduriai susitvarkė thumbup.gif
vilmux x
O tas pavadinimas tikrai toks, detox kit? g.gif Pažiurėjau internetinėj vaistinėj, ten tokiu pavadinimu vaistu neranda. Kiek jie kainuoja ir kurį laika reikia juos naudoti? g.gif
Joliuke
QUOTE(vilmux x @ 2007 04 29, 19:18)
O tas pavadinimas tikrai toks, detox kit? g.gif  Pažiurėjau internetinėj vaistinėj, ten tokiu pavadinimu vaistu neranda. Kiek jie kainuoja ir kurį laika reikia juos naudoti? g.gif
*

Internete apie jį lietuvių kalba informacijos mažokai ir ne visose vaistinėse yra. Camelijoj tai tikrai būna - pasiteirauk. Visos pakuotės gali ir neturėti, bet surenka atskirai buteliukus. Jie atrodo Taip. Kainuoja viena pakuotė apie 50 litų, bet reikia gerti 6 savaites, tai gaunas 100lt 4u.gif
vilmux x
Labai ačiu už informacija aciuks.gif Radau kur parodėt, reiks gal nusipirkt pabandyt mirksiukas.gif
agnyte26
tai va baigiau as savo valyma baltuoju moliu.valiau 8 dienas.Ta 8 diena man pradejo lyg ir inkstus taip nemaloniai skaudeti.tai valyma nutraukiau.Labai kazkokio poveikio tai nepajutau.Tiktai virskinimas susitvarke.
Dabar skaitau Malachovo knyga"Organizmo valymas ir tinkama mityba".Siaip visai nieko ta knyga.Ten visa organizmo valyma rekomenduoja atlikti klizmu pagalba.
Gal kas bandet?kaip sekesi?
Mod2
Nieko aš jau nebesuprantu - tos informacijos toks kiekis, kad net pasimečiau.
Agnyte26 kur mini knygą rašo, kad klizmo gerai...aš skaičiau kitur nete, kad klizmos kaip tik blogai...
taip ir nebesuprantu kokiu būdų saugiai valytis organizmą....
So Lucky
QUOTE(agnyte26 @ 2007 04 30, 15:19)
tai va baigiau as savo valyma baltuoju moliu.valiau 8 dienas.Ta 8 diena man pradejo lyg ir inkstus taip nemaloniai skaudeti.tai valyma nutraukiau.Labai kazkokio poveikio tai nepajutau.Tiktai virskinimas susitvarke.
Dabar skaitau Malachovo knyga"Organizmo valymas ir tinkama mityba".Siaip visai nieko ta knyga.Ten visa organizmo valyma rekomenduoja atlikti klizmu pagalba.
Gal kas bandet?kaip sekesi?
*

Kiek zinau Malachovas siulo klizmas is slapimo statytis. Na man tai gydymas slapimu nepriimtinas schmoll.gif
agnyte26 kur pirkaisi baltaji moli?
agnyte26
balta moli pirkau Vilniuje universitetineje vaistineje.tai turbut vienintele vaistine kur jo isvis yra.
su moliu man atrodo vienas is priimtimiausiu budu valyti organizma, nera taip sudetinga
Di8
QUOTE(vilmux x @ 2007 04 26, 10:22)
Sveikutės!

Man įdomu, kuo turi pasireikšti organizmo valymas, kiek suprantu tai regurialiu tuštinimusi, o gal dar kuo nors?

Man teko girdėti, kad labai gerai organizma valo toks receptėlis: ryte ant tuščio skrandžio reikia pasidaryti ir išgerti toki "eleksyra": stiklenėj šilto vandens ištirpdyti šaukšteli medaus ir įpilti šaukšteli naturaliu citrinos sulčiu, viska išmaišyti ir išgerti, valgyti, ne anksčiau kaip po pusvalandžio. Šitas receptas ne tik valo organizma, bet ir labai gera profilaktikos priemonė nuo peršalimo ligu. Pati vartoju nuo rudens, tai, patikėkit, nei slogos, nei gripai neužpuolė ir į toleta regliariai vaikščiojau, nes šiaip turiu problemu su viduriu užkietėjimu.
*

Labutis, 4u.gif

aš taip pat vartoju šį eleksyrą biggrin.gif , poveikis thumbup.gif , bet citrinos sulčių dedu ne vieną šauktelį, o išspaudžiu visą citrina, gaunasi ketvirtis stiklinės grynų sulčių maždaug 50 ml. smile.gif

o dėl organizmo valymosi irgi pagalvoju apie klizma g.gif , bet dar nebandžiau.
So Lucky
man valymas su moliu irgi pasirode pats nekalciausias. Gaila, kad jo nera kitur pirkti.
lilja
Ir man kosmetologė parekomendavo Detox-kit, sakė, kad pati vartoja ir labai patenkinta, o atrodo ji gražiai, nors ir problematišką odą turi. gal galite parašyti kiek kainuoja?
idommi
Už visų trijų rinkinuką apie 60Lt vaistinėj mokėjau. Beje, liko puse neišgerta, nes nemačiau rezultatų.
Tiesa, gal palaukt reikėjo bent kelias savaites lotuliukas.gif
Joliuke
QUOTE(idommi @ 2007 05 05, 01:09)
Už visų trijų rinkinuką apie 60Lt vaistinėj mokėjau. Beje, liko puse neišgerta, nes nemačiau rezultatų.
Tiesa, gal palaukt reikėjo bent kelias savaites  lotuliukas.gif
*

Reikia gerti 6 savaites, tai išgersi 2 pakuotes. Man rezultatas pradėjo matytis po kokių 4 savaičių 4u.gif
gretka
O as organizma valau dilgelemis. Uzplikau ryte lapelius, po 10 min. perkosiu ir isgeriu. Naudoti galima saldytas ir dziovintas, bet dabar tai svieziu pilna. Tik reikia jaunas dilgeles imti(iki 20cm. aukscio). Pabandykit.
Dar gerai tuo paciu nuoviru plaukus perskalaut: stiprina saknis ir lplaukuciai zvilga.
rjolancikas
QUOTE(gretka @ 2007 05 08, 10:12)
O as organizma valau dilgelemis.  Uzplikau ryte lapelius, po 10 min. perkosiu ir isgeriu. Naudoti galima saldytas ir dziovintas, bet dabar tai svieziu pilna. Tik reikia jaunas dilgeles imti(iki 20cm. aukscio).  Pabandykit.
Dar gerai tuo paciu nuoviru plaukus perskalaut: stiprina saknis  ir lplaukuciai zvilga.
*

kiek zinau tai dilgeles tik stiprina krauja.o kad valytu organizma dar negirdejau... g.gif o be to jos tirstina krauja,su jomis reikia atsargiai. mirksiukas.gif
agnyte26
sutinku, dilgeles valo krauja,sergant ivairioms kraujo ligoms.
jei dar apie stiprinima, tai as pries koki menesi vakarais, jau gulint lovoje, 12 dienu valgiau po skiltele cesnako.tai visos slogos, ir seip persalymo lygos praejo.cia stiprinimo procedura jogai naudoja
So Lucky
QUOTE(gretka @ 2007 05 08, 08:12)
O as organizma valau dilgelemis.  Uzplikau ryte lapelius, po 10 min. perkosiu ir isgeriu. Naudoti galima saldytas ir dziovintas, bet dabar tai svieziu pilna. Tik reikia jaunas dilgeles imti(iki 20cm. aukscio).  Pabandykit.
Dar gerai tuo paciu nuoviru plaukus perskalaut: stiprina saknis  ir lplaukuciai zvilga.
*

o rugstingumo ar nesukelia ?
Plaukam tinka ir dziovintos is vaistines pirktos 4u.gif
rjolancikas
dar zinau kad krauja stiprina gyslotis.cia net nuo mazakraujystes.gerti kaip arbata.as pati ja geriau net nezinodama,kad gerina krauja.as ji geriau kad pakeltu skrandzio rugstinguma. mirksiukas.gif
Lelija33
Labai daug prieštaringos informacijos visur apie organizmo valymą. Skaičiau straipsnį, kur visi metodai tarsi nureikšminami ir teigiama, kad organizmas pats savaime turi savybę valytis. Svarbiausia, gerti pakankamai vandens - 35g kiekvienam kūno svorio kilogramui per dieną.
rjolancikas
QUOTE(Lelija33 @ 2007 05 09, 17:08)
Labai daug prieštaringos informacijos visur apie organizmo valymą. Skaičiau straipsnį, kur visi metodai tarsi nureikšminami ir teigiama, kad organizmas pats savaime turi savybę valytis. Svarbiausia, gerti pakankamai vandens - 35g kiekvienam kūno svorio kilogramui per dieną.
*

sutinku. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif geriausiai organizma isvalo vanduo.as isgeriu 3 litrus per diena. thumbup.gif
Lelija33
QUOTE(rjolancikas @ 2007 05 09, 15:14)
sutinku. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif geriausiai organizma isvalo vanduo.as isgeriu 3 litrus per diena. thumbup.gif
*

Oho drinks_cheers.gif O kokį vandenį geri? Virintą? Ar tie 3 l - bendrai skysčiai per dieną, įskaitant arbatas, sriubas ir pan.?
rjolancikas
QUOTE(Lelija33 @ 2007 05 09, 19:16)
Oho  drinks_cheers.gif O kokį vandenį geri? Virintą? Ar tie 3 l - bendrai skysčiai per dieną, įskaitant arbatas, sriubas ir pan.?
*

ne ,cia tik vanduo.paprastas is krano,nevirintas.be arbatu ir sriubu-tik vanduo.dar ir puse saukstelio druskos reikia prie vandens.de jos organizmas vandens nepasiima.
rutulux

O gal kuri bandėt klizmas g.gif
Skaičiau Tombako berods knygą "Kaip išgyventi 150 metų"
Ten buvo aprašyta kaip statyti: pirmoji savaitė-kiekvieną dieną
antroji-kas antrą
trečioji-kas trečia
ketvirta-dukart per savaitę.

Į termoforą pilamas šiltas parūgštintas vanduo (citrina įspaudžiama, vanduo perkošiamas).

Kaži gal ir mačytų toks valymas
agnyte26
jo vanduo yra labai gerai, o ypac su druska. as esu bandzius viena toki valyma, kur reikia vien silta pasudyta vandeni gerti ir tam tikrus pratimus daryti, bet man nepavyko, nes niekaip negalejau isgerti dvieju litru to slykstaus suraus vandens.kas dare, tai sake rezultatai labai neblogi.
klizmos irgi labai efektyvus valymo budas.bet as tam niekaip nesiryztu
Daivaa
QUOTE(rjolancikas @ 2007 05 09, 20:16)
ne ,cia tik vanduo.paprastas is krano,nevirintas.be arbatu ir sriubu-tik vanduo.dar ir puse saukstelio druskos reikia prie vandens.de jos organizmas vandens nepasiima.
*

O jei negazuotas mineralinis, vis tiek reikia tos druskos?
agnyte26
kiek zinau, tai didziausias efektas-virintas, siek tiek atsaldytas (kad butu imanoma gerti) pasudytas vanduo. saltame vandenyje, turbut, tau druska ir neistirps
agniux911
teko ir man ir mamai valytis su klizmom, aišku nepatogu, reikia derintis kad kas netrikdytų, bet veiksminga, virskinimas atsitaisė man normaliai ir nebeaugo tiek svoris, geresnė savijauta, bettam reikianusiteikimo, laiko ir aplinkinių supratimo, jaučiu mano vyras mane išdurnintų bet gyvenau su tėvais ir tai dariau,net tėtis
Ikulia
QUOTE(rutulux @ 2007 05 09, 20:36)
O gal kuri bandėt klizmas  g.gif
                                              antroji-kas antrą
                                              trečioji-kas trečia

Į termoforą pilamas šiltas parūgštintas vanduo (citrina įspaudžiama, vanduo perkošiamas).

*

labai efektyvi priemone.
rjolancikas
QUOTE(Daivaa @ 2007 05 10, 15:50)
O jei negazuotas mineralinis, vis tiek reikia tos druskos?
*

daug mineralinio ir negerai,nes jame daug visokiu drusku,kuriu daug geriant mineralini gali buti perteklius.nereikia virinti to vandens.druska tirpsta ir saltam vandenyje.as pries gerdama vandeni-uzsidedu druskos truputi ant liezuvio,ja suciulpus-uzsigeriu vandeniu. mirksiukas.gif taip as apgaunu smegenis-tipo su vandeniu i organizma patenka daug druskos.per diena jos suvartoju puse arb.saukstelio.geriu paprasta vandeni is vandentiekio-pripylus ji i buteli,palaikau per nakti kad isgaruotu chloras........ mirksiukas.gif ............skanaus.atsiverskit-JUSU KUNAS MALDAUJA VANDENS,ten geras straipsnis,pasiskaitysit. thumbup.gif
Lelija33
QUOTE(rjolancikas @ 2007 05 10, 14:33)
daug mineralinio ir negerai,nes jame daug visokiu drusku,kuriu daug geriant mineralini gali buti  perteklius.nereikia virinti to vandens.druska tirpsta ir saltam vandenyje.as pries gerdama vandeni-uzsidedu druskos truputi ant liezuvio,ja suciulpus-uzsigeriu vandeniu. mirksiukas.gif taip as apgaunu smegenis-tipo su vandeniu i organizma patenka daug druskos.per diena jos suvartoju puse arb.saukstelio.geriu paprasta vandeni is vandentiekio-pripylus ji i buteli,palaikau per nakti kad isgaruotu chloras........ mirksiukas.gif ............skanaus.atsiverskit-JUSU KUNAS MALDAUJA VANDENS,ten geras straipsnis,pasiskaitysit. thumbup.gif
*

Taip, ir aš gavau dietologo patarimą, kad druską ne tirpinti vandenyje, o ant liežuvio reikia dėti.
agnyte26
tai dar geriau, kad reikia ant lezuvio.turbut ne taip slikstu, kaip gerti suru sil tavandeni,reiks pabandyti
rjolancikas
QUOTE(agnyte26 @ 2007 05 11, 20:08)
tai dar geriau, kad reikia ant lezuvio.turbut ne taip slikstu, kaip gerti suru sil tavandeni,reiks pabandyti
*

nebutina gerti silta vandeni.gali ir salta. lotuliukas.gif
gaga99
as jau antrus metus is eiles klaipedoje per paroda nusiperku adeles karaliunaites grudu nuovira su kvieciu gemalais,mieziu daigais ir zoleliu seklomis "lieknek" 4u.gif
reikia is vakaro to misinio apie 5-6s uzpilti 2lt vandens, o ryte uzvirinti ir pavirti ir ta skysti per diena isgerti.
poveikis liuks!!! thumbup.gif
vilmukas77
QUOTE(niekada @ 2007 01 29, 17:44)
O kur yra tas "Medicinos tyrimų centras"? Ir kiek kainavo? Kiek laiko naudojai, kol poveikis pasijautė?
*

Med. tyrimu centras yra Partizanu g.\Savanoriu pr.kampas, Ortopedinio pastato II- ame aukste. O apie papildus - atkreipkite demesi i galiojimo laika lotuliukas.gif
Lelija33
QUOTE(gaga99 @ 2007 05 14, 11:38)
as jau antrus metus is eiles klaipedoje per paroda nusiperku adeles karaliunaites grudu nuovira su kvieciu gemalais,mieziu daigais ir zoleliu seklomis "lieknek" 4u.gif
reikia is vakaro to misinio apie 5-6s uzpilti 2lt vandens, o ryte uzvirinti ir pavirti ir ta skysti per diena isgerti.
*

O gal žinai, kur Kaune gaut to daikto? Norėčiau pabandyt.
Cikadelė
QUOTE(rutulux @ 2007 05 09, 20:36)
O gal kuri bandėt klizmas  g.gif
                                              antroji-kas antrą
                                              trečioji-kas trečia
domina ir mane valymas dėl kelių priežasčių- turiu daug problemų su oda, o sako, kad odos ligos atspindi, kad visokio brudo daug viduje, tai noriu išsivalyt, dar norėčiau labai svorio numest.....kaži ar klizmos padėtų g.gif o kai nutrauksiu ar vėl nesugrįš tie kilogramai g.gif beje, o kam ta citrina? aš kai po gimdymo negalėjau tų reikaliukų atlikti net 3 mėn klizmavausi, nes negijo siuvimas ir šiaip l.užkietėję buvo, bet su paprastu vandeniu klzimavausi ax.gif
QUOTE(gaga99 @ 2007 05 14, 12:38)
kokia čia paroda? atletikos manieže kokia nors vyksta? g.gif
sssaule
QUOTE(Lelija33 @ 2007 05 14, 14:21)
O gal žinai, kur Kaune gaut to daikto? Norėčiau pabandyt.
*

Kaune yra sveiko maisto parduotuvė Savanoriu pr.214, ten yra žolėlės iš Jadvygos Balvočiūtės ekologinio vaistažolių ūkio, yra toks mišinys organizmui valyti.
sssaule
QUOTE(rjolancikas @ 2007 05 09, 20:16)
*

Nemanau kad iš krano labai tinkamas vanduo, nes jis kalkėtas, arba nebent name yra įdėti vandens filtrai kurie išvalo vandenį, arba reikia pirkti geriamą vandenį, bet reikia žinoti kuris geras, pvz. apie Žaliagirį girdėjau, kad jis nekoks.
Dėl sriubų ir kavos tai sutinku, kad neužsiskaito, bet negi ir arbatos netinka?
rambrige
Jau menuo kaip valausi organizma naturaliu zoleliu ir "fibru" rinkiniu. Vadinasi Colonix, o tinklapis kur apie tai galima pasiskaityti ir uzsisakyti- www.drnatura.com, o Europos atstovas - www.colonix.hu. Ten pasirinkit sali, pvz. Ireland ir visa informacija gausit anglu kalba, Prancuzija-prancuzu.
Siuo metu tai geriausiai ivertinta organizmo valymo programa pasaulyje. Gamintojas-Amerika. Siaip pirma karta valant rekomenduojama 2-3 menesiai. O po to reguliariai viena menesi per metus.
Galiu drasiai sakyti, kad produktas tikrai efektyvus. Jauciu kad is zarnyno tikrai pasisalina daugiau mases nei anksciau. rolleyes.gif
Per daug ziureti ten nedristu, bijau kad kokiu ateiviu nepamatyciau. Mat sis produktas valo ir nuo ivairiu parazitu...
O naudojimas paprastas: rytais geriamos kapsules su ivairiu zoleliu misiniu jose nuo parazitu, po to uz 15-20 min isgeriama fibru, o vakare pries einant gult-specialios arbatos.
Siaip valyti kepenis ar kitus organus patariama tik kartu su zarnyno valymu arba po jo, kitaip galima tik dar labiau uznuodyti organizma.
Turiu pamineti, kad produktas brangokas!
Sekmes visoms besisvarinancioms mirksiukas.gif
Lelija33
QUOTE(sssaule @ 2007 05 14, 20:59)
Kaune yra sveiko maisto parduotuvė Savanoriu pr.214, ten yra žolėlės iš Jadvygos Balvočiūtės ekologinio vaistažolių ūkio, yra toks mišinys organizmui valyti.
*

Turbūt, ta parduotuvė priešais HYPER MAXIMĄ? Labai ačiū už info.
zaismas
QUOTE(rambrige @ 2007 05 15, 04:37)
Jau menuo kaip valausi organizma naturaliu zoleliu ir "fibru" rinkiniu. Vadinasi Colonix, o tinklapis kur apie tai galima pasiskaityti ir uzsisakyti- www.drnatura.com, o Europos atstovas - www.colonix.hu. Ten pasirinkit sali, pvz. Ireland ir visa informacija gausit anglu kalba, Prancuzija-prancuzu.
Siuo metu tai geriausiai ivertinta organizmo valymo programa pasaulyje. Gamintojas-Amerika. Siaip pirma karta valant rekomenduojama 2-3 menesiai. O po to reguliariai viena menesi per metus.
Galiu drasiai sakyti, kad produktas tikrai efektyvus. Jauciu kad is zarnyno tikrai pasisalina daugiau mases nei anksciau.  rolleyes.gif
Per daug ziureti ten nedristu, bijau kad kokiu ateiviu nepamatyciau. Mat sis produktas valo ir nuo ivairiu parazitu...
O naudojimas paprastas: rytais geriamos kapsules su ivairiu zoleliu misiniu jose  nuo parazitu, po to uz 15-20 min isgeriama fibru, o vakare pries einant gult-specialios arbatos.
Siaip valyti kepenis ar kitus organus patariama tik kartu su zarnyno valymu arba po jo, kitaip galima tik dar labiau uznuodyti organizma.
Turiu pamineti, kad produktas brangokas!
Sekmes visoms besisvarinancioms  mirksiukas.gif
*

O kur jo galima nusipirkti?

Lelija33
QUOTE(sssaule @ 2007 05 14, 21:19)
Nemanau kad iš krano labai tinkamas vanduo, nes jis kalkėtas, arba nebent name yra įdėti vandens filtrai kurie išvalo vandenį, arba reikia pirkti geriamą vandenį, bet reikia žinoti kuris geras, pvz. apie Žaliagirį girdėjau, kad jis nekoks.
Dėl sriubų ir kavos tai sutinku, kad neužsiskaito, bet negi ir arbatos netinka?
*

Arbatos, sultys ir kt. gėrimai įsiskaito į tuos 2 l skysčio, kurį reikia išgert per dieną. O kava - ne, nes ji kaip tik yra organizmo valymo trukdis.
rambrige
nusipirkti galima tik tame tinklapyje www.drnatura.com, tiksliau www.colonix.hu (atstovauja Europos salims).
sssaule
QUOTE(Lelija33 @ 2007 05 15, 10:06)
Turbūt, ta parduotuvė priešais HYPER MAXIMĄ? Labai ačiū už info.
*

Taip
agnyte26
QUOTE(rambrige @ 2007 05 15, 15:05)
nusipirkti galima tik tame tinklapyje www.drnatura.com, tiksliau www.colonix.hu (atstovauja Europos salims).
*

ir kiek tas malonumas kainuoja?
So Lucky
QUOTE(Joliuke @ 2007 05 05, 10:27)
Reikia gerti 6 savaites, tai išgersi 2 pakuotes. Man rezultatas pradėjo matytis po kokių 4 savaičių 4u.gif
*

O kaip tau pradejo rezultatas matytis, kokie pozymiai 4u.gif ?
rambrige
QUOTE(agnyte26 @ 2007 05 15, 22:37)
ir kiek tas malonumas kainuoja?
*

nepigiai jei toki valyma darysi pirma karta. per daug metu organizmas prisikaupia visokio purvo, tad ir valymas negali trukti tik savaite...jie rekomenduoja 2-3 menesiu kursa, o po to pakanka vieno menesio kasmet.
as nutariau isigyti triju menesiu kursa ir tai kainavo apie 200 euru. po to jau nebebus taip brangu, i metus teiseis apie 70.
na, jei sako, kad daugelis ligu prasideda nuo nesvaraus zarnyno, tai verta investuoti, ar ne? mirksiukas.gif
Lelija33
Hmmm, man kažkaip priimtiniau organizmą valytis Tibeto pieno grybo pagalba. Ir tikrai tai veiksminga, jau išbandžiau. O kainuoja tik pieno stikline kasdien. Beje, labai patiko ir valantys preparatai iš MIRRA kompanijos - kainos prieinamos ir veiksminga.
Nova
QUOTE(Lelija33 @ 2007 05 16, 09:38)
Hmmm, man kažkaip priimtiniau organizmą valytis Tibeto pieno grybo pagalba. Ir tikrai tai veiksminga, jau išbandžiau. O kainuoja tik pieno stikline kasdien. Beje, labai patiko ir valantys preparatai iš MIRRA kompanijos - kainos prieinamos ir veiksminga.
*

kaip suprast - tik pieno stikline kasdien?
rjolancikas
QUOTE(Nova @ 2007 05 16, 11:46)
kaip suprast  - tik pieno stikline kasdien?
*

tai toks grybas,kuris auga tik piene.ji reikia kiekviena diena uzpilti svieziu pienu[stikline].o ta vakar dienos isgerti.nuo to grybuko pienas buna kaip kefyras.kas 15-17 dienu jo priauga,reikia vel atskirti,ir pasilikti tik sauksteli grybo.zodziu visko gerai nepamenu,tu atsiversk TIBETO GRYBAS-ten temoj bus aiskiau paaiskinta. mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.