Įkraunama...
Įkraunama...

Organizmo valymas

kur galima butu surasti detox kit anotacija g.gif
Atsakyti
gal mano klausimas ir juokingas bus,bet jau visai pasimeciau su tais valymais.prasau man paaiskinkite ar organizmo valymas ir zarnyno valymas tai tas pat? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2008 11 13, 12:15)
gal mano klausimas ir juokingas bus,bet jau visai pasimeciau su tais valymais.prasau man paaiskinkite ar organizmo valymas ir zarnyno valymas tai tas pat? blush2.gif


Kiek suprantu, organizmo valymas yra pradedamas nuo žarnyno valymo. Kai išvalytas žarnynas, tada valome kepenis, inkstus ir t.t. Kol gerai neišvalytas žarnynas, bet koks kitoks valymas tiesiog neturi prasmės...
Kaip įsitikinau pati, išsivalyti žarnyną yra be galo sunkus ir didžiulės valios reikalingas dalykas...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 11 13, 13:28)
Kiek suprantu, organizmo valymas yra pradedamas nuo žarnyno valymo. Kai išvalytas žarnynas, tada valome kepenis, inkstus ir t.t. Kol gerai neišvalytas žarnynas, bet koks kitoks valymas tiesiog neturi prasmės...
Kaip įsitikinau pati, išsivalyti žarnyną yra be galo sunkus ir didžiulės valios reikalingas dalykas...


kodel zarnyna issivalyti tu sakai,kad sunku.kiek cia beskaiciau nueini kelioms proceduroms ir viskas,zarnynas svarus ir tuomet jau galima pradeti organizmo valyma.ar taip as tave supratau?nepyk jei neteisingai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2008 11 13, 14:30)
kodel zarnyna issivalyti tu sakai,kad sunku.kiek cia beskaiciau nueini kelioms proceduroms ir viskas,zarnynas svarus ir tuomet jau galima pradeti organizmo valyma.ar taip as tave supratau?nepyk jei neteisingai 4u.gif


Nueini kelioms procedūroms ir tikiesi, kad jei pinigučius sumokėjai, jau ir švaru? Ojoj, kokios reklamos aukos esat... doh.gif Mano draugė, gyvenanti JAV, tris mėnesius gėrė tik daržovių sultis (pagal tam tikras receptūras, kad nebūtų badavimas), pasakojo, kiek brudo per tą laiką išėjo, dabar ji dar darėsi atskirą programą parazitų išvarymui, ir tai dar ne viskas. Tik pradžia.
Aš pagal tam tikrą programą valiausi 10 mėn ir tai efektas tik vos vos jaučiasi.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 11 13, 18:06)
Nueini kelioms procedūroms ir tikiesi, kad jei pinigučius sumokėjai, jau ir švaru? Ojoj, kokios reklamos aukos esat... doh.gif  Mano draugė, gyvenanti JAV, tris mėnesius gėrė tik daržovių sultis (pagal tam tikras receptūras, kad nebūtų badavimas), pasakojo, kiek brudo per tą laiką išėjo, dabar ji dar darėsi atskirą programą parazitų išvarymui, ir tai dar ne viskas. Tik pradžia.
Aš pagal tam tikrą programą valiausi 10 mėn ir tai efektas tik vos vos jaučiasi.

Valymo medikamentais bijau, nepasitikiu. Farmacininku tikslas vienas - $,l tai nezinai ko ten i tas piliules prides. Kur kas rimciau man atrodo rusiska pirtele, zarnyno valymas na ir galetu buti kelios druskos tirpalo lasines lasines
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 11 13, 17:06)
Nueini kelioms procedūroms ir tikiesi, kad jei pinigučius sumokėjai, jau ir švaru? Ojoj, kokios reklamos aukos esat... doh.gif  Mano draugė, gyvenanti JAV, tris mėnesius gėrė tik daržovių sultis (pagal tam tikras receptūras, kad nebūtų badavimas), pasakojo, kiek brudo per tą laiką išėjo, dabar ji dar darėsi atskirą programą parazitų išvarymui, ir tai dar ne viskas. Tik pradžia.
Aš pagal tam tikrą programą valiausi 10 mėn ir tai efektas tik vos vos jaučiasi.


tai nesuprantu,kaip galima per metus pasidayti du tokius valymus(rekomenduojama pavasari ir rudeni),jei tai tau uztruko 10men ir rezultatas tik vos,vos g.gif .tai ,kad normaliai issivalyti kiek reiketu, keliu metu? g.gif .
Papildyta:

o kas del reklamos,tai gal kaip kam,bet asmeniskai as delto cia ir skaitineju,jog pasirinkti tinkamiausia buda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandralija: 13 lapkričio 2008 - 17:32
Netikiu trumpalaikėmis valymo programomis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2008 11 12, 17:09)
kur galima butu surasti detox kit anotacija g.gif


Detox-kit yra Heel'o produkcija. Rinkinį sudaro Berberis-homaccord, Lymphomyosot ir Nux vomica homaccord.

http://www.heelusa.c...amp;Product=165
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2008 11 13, 19:17)
Detox-kit yra Heel'o produkcija. Rinkinį sudaro Berberis-homaccord, Lymphomyosot ir Nux vomica homaccord.

http://www.heelusa.c...amp;Product=165


aciu tau,gal pati vartojai?jei taip kokie atsiliepimai 4u.gif
Atsakyti
Jeigu konkrečiai šitą komplektą - ne.

Šiaip, saviškiams gydyti naudoju homeopatinius. ax.gif

Šiaip, homeopatija individualus gydymo būdas. Patarčiau pasiskaityti apie atskirus vaistus, tada nuspręsti, ar šitas kompleksas tinkamas pačios organizmui (pagal negalavimus).
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 11 13, 20:00)
Netikiu trumpalaikėmis valymo programomis... ax.gif

Cia kiekvieno reikalas tiketi,ar ne,o nuo tikejimo labai daug kas priklauso
Atsakyti