Įkraunama...
Įkraunama...

Organizmo valymas

QUOTE(Nervita @ 2009 02 05, 17:46)
nezinau 4u.gif  as tai neturiu kantrybes tai dazniausia viskas kartu biggrin.gif ... einu issivalyti veida...valausi organizma, lekiu i soliariuma ir t.t. praeina thumbup.gif ....bet po kiek laiko vel atsiranda unsure.gif ....ir vel begu viska daryti. o jau veida tai visada priziurau, jau jei bent karta nenusiprausciau su prausikliu ir visom kitom savo valymo priemonem....tai man iskart iskyla "rodiklis"
- pamirsai doh.gif ... bet vien ju man nepakanka


O as soliariumu stengiuosi privengti, nors kartais tenka smile.gif o kokias priemones naudoji veido odai?
Papildyta:
QUOTE(vilmado @ 2009 02 06, 01:24)
Turiu ir aš tą bėdą  blush2.gif , tai va, išsityriau Vokietijoje, priežastys 2 pagrindinės; 1. Genai - paveldėjau riebią odą (pliusas - lėčiau sensta)  lotuliukas.gif , 2. Mityba, mityba ir dar kartą MITYBA, t.y. kiaušiniai, šokoladas ir kt. daug baltymų turintis maistas yra spuogų atsiradimo priežastis NR.1, reikia valgyti kuo daugiau vaisių ir daržovių, be to reikia gerti daug skysčių (moterims apie 2L per dieną) - gerina medžiagų apykaitą, šalina visokias negeroves iš organizmo, na ir aišku odos priežiūra. Tai visa šita taip ir pastebiu kai "sugriešiju" su meniu - tai taip ir išlipa viskas ant veido ir visai nesvarbu, kad seniai ne 16.  doh.gif


Sutinku, kad meniu labai svarbus. Ir genai daug ka lemia smile.gif ir dar visko visko daug. ir tada ieskai visokiu budu , kaip su tuo kovoti .. hm, nezinau ar su sitais valymais man verta prasidet. nors gal.. taciau, tuo paciu reikia atrast kazkokias veido prieziuros priemones , kurios padetu pagydyt tuos padaugejusius spuogelius.
Atsakyti

taip genai daug reiskia...nuo to jau nebepabegsim... sokoladas....pienas, jo produktai, kiausiniai jau galima sakyti nebevartojami...dar mane beria nuo mandarinu...o juo as megau ir megsiu... biggrin.gif
gerti isgeriu daug...bet ne grynas vanduo...tai arbata...balta kava...ir sriubos...manau viska sudejus tikrai 2 l. per diena isgeriu ax.gif balta kava gal reiktu mesti...bet ji man saknu ax.gif
priemones...prausiklis riebiai odai, losijonas ir kremas riebiai odai ax.gif , kai prireikia, cia dazniausia ziema. spuogams nakti turiu tokio tepaliuko...cia is kosmetologe man isiulius...visai neblogas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nervita: 06 vasario 2009 - 14:37
QUOTE(Nervita @ 2009 02 06, 15:36)
taip genai daug reiskia...nuo to jau nebepabegsim... sokoladas....pienas, jo produktai, kiausiniai jau galima sakyti nebevartojami...dar mane beria nuo mandarinu...o juo as megau ir megsiu... biggrin.gif
gerti isgeriu daug...bet ne grynas vanduo...tai arbata...balta kava...ir sriubos...manau viska sudejus tikrai 2 l. per diena isgeriu ax.gif  balta kava gal reiktu mesti...bet ji man saknu ax.gif
priemones...prausiklis riebiai odai, losijonas ir kremas riebiai odai  ax.gif , kai prireikia, cia dazniausia ziema. spuogams nakti turiu tokio tepaliuko...cia is kosmetologe man isiulius...visai neblogas 4u.gif


O gal gali pasidalinti, kokios firmos sitie kremukai, tepaliukai? man , ka kosmetologes siule, niekas netiko smile.gif tai dabar bandau atrasti savo, kartais pavyksta, bet labai trumpam laikui. plius, bandau kuo naturalesnes priemones naudot, na, nebutinai be chemijos, bet kad nenaudotu jokiu kenksmingu preparatu. bandau dabar rasos geli nuo spuogu, tai tepu tiesiai ant spuogu, apmalsina spuoga ir turetu randeliu nelikti.
Atsakyti
As pati naudoju Uriage 4u.gif http://www.orivas.lt....php/pageid/236
mirksiukas.gif
o kosmetologe platina Ericson Labaratoire produkcija...bet ji man pasirode brangoka 4u.gif, nors ir turetu buti gera ... is ju naudoju tepaliuka spuogams jau puse metu...ir tikrai nesigailiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nervita: 07 vasario 2009 - 14:56
gal kam nors teko ispilti ant kilimo saltalankiu alieju ir po to sekmingai isvalyti? Gal yra kokiu priemoniu?
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 02 03, 21:35)
Aliejų geriausia gerti rytais tuščiu skrandžiu, prieš maistą, kažkada skaičiau, kad taip ir gastritą gydo.


Aš seniau esu porą buteliukų linų sėmenų aliejaus išgėrus, dabar vėl geriu kaip Rkatyte ir rašė: ryte ant tuščio skrandžio, o tik po 10-15 min vandens. Nelabai skanu, bet užtat jis man labai padėjo nuo vidurių užkietėjimo, odos problemų. Juo galima ir tepti odą, nes turi gleivinančių medžiagų, dėl to gydo odos uždegimus, ir skarandžio uždegimą gydo, o kai apie tą aliejų paskaitai, tai atrodo kad tai vaistas nuo visų ligų. smile.gif
Atsakyti
nuo vakar pradejau gerti detox kit... kazkaip nelabai tikiu visokiom homeopatinem priemonem, bet organizmas ziauriai uzterstas, tai viliuosi, kad nors kiek situacija pageres... kol kas jokiu viduriu laisvumo, padidejusio prakaitavimo pojuciu nera. pliusas, kad per diena maziausiai 1l vandens tikrai isgeriu, o tai anksciau kazkaip pora puoduku per diena arbatos isgerdavau ir tiek tu skysciu. dabar jau nori nenori, bet reikia... sunkiausia bus kavos rytais atsisakyti... bet ko tik nepaaukosi, kad tik graziau atrodytum biggrin.gif
beje, camelia vaistine visai nezino tokio dalyko. kai paklausiau, tai pakraipe peciais ir viskas. pas savo vaistininke uz tris buteliukus 63lt sumokejau.zinau, kad gintarinej vaistinej brangiau
Atsakyti
QUOTE(Nervita @ 2009 02 07, 15:54)
As pati naudoju Uriage  4u.gif http://www.orivas.lt....php/pageid/236
mirksiukas.gif
o kosmetologe platina Ericson Labaratoire produkcija...bet ji man pasirode brangoka  4u.gif, nors ir turetu buti gera ... is ju naudoju tepaliuka spuogams jau  puse metu...ir tikrai nesigailiu


Bet ir Uriage brangoka kosmetika, ar klystu? o tas tepaliukas, kur naudoji - kas i jo sudeti ieina? brangus labai? i rasos geli nepanasus?
Atsakyti
QUOTE(elyja @ 2009 02 12, 14:46)
Bet ir Uriage brangoka kosmetika, ar klystu? o tas tepaliukas, kur naudoji - kas i jo sudeti ieina? brangus labai? i rasos geli nepanasus?

uriage priemoniu kainos 50-60lt , bet geros jos! taip pat Avene, Vichy. Issprende mano odos problemas, kokybe verta kainos.
As irgi gundausi Detox Kit, bet ji vartojant alkoholio negalima, o as taip megstu su draugem savaitgaliais po kokteiliu barus pralekt rolleyes.gif
kazkas rase kad camelijoj 63lt sumokejo, cia su nuolaidu kortele tiek isejo?
Atsakyti
QUOTE(elyja @ 2009 02 12, 13:46)
Bet ir Uriage brangoka kosmetika, ar klystu? o tas tepaliukas, kur naudoji - kas i jo sudeti ieina? brangus labai? i rasos geli nepanasus?

Na nepigi...bet dar ikandama ax.gif ...o tas tepliukas...tai kazkas is zoleliu ji pati ten pilsto, tai zinok sudeties ne nerandu 4u.gif , kazkada ji man tikrai ja davus, o as to rasos gelio ne nezinau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nervita: 13 vasario 2009 - 15:01
ir dar, kas bande detox kit, ar valo slakus is odos? ar ji naudojant nesviesejo oda, nesumazejo demeliu?
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2009 02 13, 16:16)
ir dar, kas bande detox kit, ar valo slakus is odos? ar ji naudojant nesviesejo oda, nesumazejo  demeliu?

as naudojau...bet net nezinau..tuo momentu lyg ir pradingo spuogeliai...demiu nebuvo...bet dabar jau po gero menesio...vel tas pats unsure.gif
Atsakyti