Įkraunama...
Įkraunama...

Organizmo valymas

QUOTE(Proza @ 2005 07 28, 07:18)
O kaip su maistu ir alkoholiu  blush2.gif , nieko keisti ir atsisakyti nereikia?


Tuo metu kai geri Detox-Kit negalima gerti stiprios kavos (jos būtų geriausia iš viso atsisakyti nes tai yra organizmo teršalas) ir alkoholio.
Dėl lašiukų dozės didinimo tikrai nieko nežinau, man gydytoja iš karto sakė susilašinti visų po 30 lašų. O ten kažkokių labai baisių paūmėjimų ar šalutinių poveikių tikrai nepajaučiau. Pats didžiausias "šalutinis" poveikis buvo tai, kad net savaitei nepraėjus labai labai išgražėjo veido oda mirksiukas.gif
Atsakyti
o kaip su zarnynu ? ar prasivalo? nu as turiu omeny maziau vidurius pucia, susireguliuoja tustinamasis. nes kol kas supratau paskaicius kad odai gerai g.gif
Atsakyti
merginos,kur yra sio preparato pirkti? ax.gif
Atsakyti
zaliaja arbata uzpilti is tikruju reik ne karstu verdanciu vandeniu,o siltu,paprastai temperat. 60-80 laipsniu karsciausia,kitaip skoni ir daug vertingu medziagu sugadina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2005 07 29, 17:01)
o kaip su zarnynu ? ar prasivalo? nu as turiu omeny maziau vidurius pucia, susireguliuoja tustinamasis. nes kol kas supratau paskaicius kad odai gerai g.gif


Ne ne, tikrai ne tik oda. Aš tik paminėjau ant ko greičiausiai ir labiausiai matosi mirksiukas.gif Vieni lašiukai valo limfa, kiti lašiukai - žarnyną ir virškinimo sistemą, o treti - inkstus ir šlapimo sistemą. Tikrai labai neblogas efektas, tik reikia kantrybės sugerti visą kursą. Jau berods minėjau, kad dingo alergija, išgražėjo oda, pagerėjo virškinimas ir naudingų maisto medžiagų įsisavinimas, sustiprėjo nagai ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SiVidz @ 2005 07 30, 20:37)
merginos,kur yra sio preparato pirkti? ax.gif


Jo yra pirkti vaistinėse. Jis vadinasi Detox-Kit, bet dažniausiai vaistinėse sukomplektuoto neturi tai pasakius šį pavadinimą vaistininkės surenka atskirai visus tris buteliukus. Vienam kursui reikia dviejų pakuočių mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu, eri25, tikriausiai salutiniu poveikiu neatsiranda?
Atsakyti
Tai, kaip Proza rase, jei surenka atskirai 3 bonkutes, tai kainuoja 54Lt, o jei pakuote - tai kiek? Ir kursui reikia 2-ju pakuociu, ar ne? Kas 6 men.?
Atsakyti
manau, reik pacioms begti i vaistine ir ten paaiskins viska smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat susidomėjau šiuo preparatu g.gif smile.gif
Gal vertėtų išbandyti g.gif Nes nei sveikatos nei imuniteto pas mane nerasta g.gif ax.gif
Na merginos rašykit dar daugiau apie šį preparatą thumbup.gif
Atsakyti
O jums gerian detox-kit neatsiranda burnoje toks neskanus skonis? Man vis norisi gerti, nad nuplaiti tą skonį.
Atsakyti
padeda...
Atsakyti