Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Žaliosios arbatos ekstrakto kapsulės
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Vaistai
Lelija33
Pradėjau naudot žaliosios arbatos ekstrakto kapsules. Matyt, reklama ne visai atitolus nuo relybės. Energijos tiek daug, kad norisi visur bėgte bėgt, šokinėt. Net keista. Ar naudojat? Pasidalinkit patirtimi? Koks jums poveikis?
Paix
Geriu ir aš ir vyras tokias kapsules. Tikrai jaučiasi poveikis. Vasarą jėgų natūraliai padaugėja, tačiau pavasarį sunku... Geriu po vieną kapsulę rytais, nes kai gėriau dar ir vakarais, tai negalėdavau miegoti koks darbingumas buvo smile.gif
Lelija33
QUOTE(Vita @ 2007 03 14, 14:46)
Geriu ir aš ir vyras tokias kapsules. Tikrai jaučiasi poveikis. Vasarą jėgų natūraliai padaugėja, tačiau pavasarį sunku... Geriu po vieną kapsulę rytais, nes kai gėriau dar ir vakarais, tai negalėdavau miegoti koks darbingumas buvo  smile.gif
*

Taip, vakare aktyvumą didina, todėl užmigt sunku. Aš geriu po 2 kapsules rytais kas antrą - trečią dieną. LIUKS thumbup.gif
moniccca
Geriu sias kapsules jau kokius 2 metus ir man thumbup.gif Kadangi pas mane anemija ir per mazas kraujo spaudimas, todel jauciu amzina letini nuovargi doh.gif Ir sios kapsules labai padeda, beje, jos skatina ir virskinimo procesus. Geriu viena kapsule ryte ir viena po pietu, darbingumas tikrai didelis smile.gif
Paix
Mes naudojam jau treti metai latviškas Natur Pharma kapsules, vienoj kapsulėj 250mg arbatos ekstrakto. Kažkur skaičiau, kad viena kapsulė atitinka 10 puodelių pačios arbatos. Beje, mano aplinkinių labai daug kas tas kapsules naudojam, darbe prie kompų išdėliota, sakom, mūsų dopingas smile.gif
Linax
O kiek jos šiaip kainuoja?
Paix
Aš moku 13,70 už 60 kapsulių
Lelija33
Radau info apie tas kapsules:
http://www.sanitas.lt/produktai/tabletes/zaliosios/
Aš perku lietuviškas, "Sanito" gamybos. Pakuotėje yra 60 kapsulių, kaina apie 17 Lt.
Paix
Lietuviškos 200mg, latviškos 250mg, skirtumas tik toks.
Aš šitas geriu Aptiekas produkcija
Becel
o gal kam nors padėjo ir svorį metant? bigsmile.gif
Lelija33
QUOTE(Baltija @ 2007 03 14, 16:42)
o gal kam nors padėjo ir svorį metant?  bigsmile.gif
*

Kakuriame iš forumų apie lieknėjimą skaičiau atsiliepimus, kad padeda.
So Lucky
idomu , idomu gal ir aš kada išbanysiu. Mes su vyru tai beveik vien žaliąją arbatą geriam, kikevienąkart po puslitrinį puodelį, bet juk 10 puodukų į dieną tikrai neišgeriam.
Papildyta:
Bet man svorio kaip tik reik priaugt, o ne mesti ax.gif
Čili
nu sugundėt mane su tom kapsulėm, reiks nusipirkti per pietus ax.gif Vargstu dėl žemo spaudimo ir apsnūdimo dėl to doh.gif Tai manau pravers smile.gif Atsibodo kavą lakt - nei labai sveika,nei ką doh.gif
Lelija33
QUOTE(Čili @ 2007 03 16, 09:54)
nu sugundėt mane su tom kapsulėm, reiks nusipirkti per pietus ax.gif Vargstu dėl žemo spaudimo ir apsnūdimo dėl to doh.gif Tai manau pravers smile.gif Atsibodo kavą lakt - nei labai sveika,nei ką doh.gif
*

Tikrai turėtų padėt tokiu atveju. Aš vis negaliu atsistebėt tuo energijos antplūdžiu, kai geriu tas kapsules.
furyy
bėgsiu ir aš pirkt, nes jau kuris laikas kamuoja didelis nuovargis cool.gif
Saule100
QUOTE(Lelija33 @ 2007 03 16, 11:07)
Tikrai turėtų padėt tokiu atveju. Aš vis negaliu atsistebėt tuo energijos antplūdžiu, kai geriu tas kapsules.
*

Nu nusipirkau ir aš tų kapsulių. Išgėriau vakar per pietus 1. Vakare grįžus namo po darbo, galvojau, kad galus atiduosiu iš jėgų nebuvimo ir miego norėjimo. blink.gif Klausykit ar efektas jums iš kart pasireiškė, ar po tam tikro laiko pavartojus?
Čili
QUOTE(Lelija33 @ 2007 03 16, 10:07)
*

jėga biggrin.gif nusipirkau kątik, sumokėjau tik 15.50 Lt Eurovaistinėj, ryt ir poryt su maximos kortele būtų kainavę apie 13Lt smile.gif Bandysiu gerti ax.gif
Lelija33
QUOTE(Saule100 @ 2007 03 16, 11:16)
Nu nusipirkau ir aš tų kapsulių. Išgėriau vakar per pietus 1. Vakare grįžus namo po darbo, galvojau, kad galus atiduosiu iš jėgų nebuvimo ir miego norėjimo. blink.gif Klausykit ar efektas jums iš kart pasireiškė, ar po tam tikro laiko pavartojus?
*

Man poveikis atsirado po keleto dienų. O gėriau po 2 kapsules rytais, po pusryčių, kartą per dieną.
furyy
reiks pabandyt, jeigu jau visos taip giriat g.gif
Bet kai pagalvoju, jei nepadės...jau ir taip pilnas stalčius vaistų ir papildų visokiausių, kurie man nė velnio nepadeda doh.gif
Kankina abejonės g.gif
Lelija33
QUOTE(furyy @ 2007 03 16, 18:05)
reiks pabandyt, jeigu jau visos taip giriat g.gif
Bet kai pagalvoju, jei nepadės...jau ir taip pilnas stalčius vaistų ir papildų visokiausių, kurie man nė velnio nepadeda doh.gif
Kankina abejonės g.gif
*

Tai gal kokie stresai ar neigiamos emocijos kankina? Tokie dvasiniai išgyvenimai dažnai blokuoja vaistų ir maisto papildų veikimą unsure.gif
furyy
QUOTE(Lelija33 @ 2007 03 17, 11:48)
Tai gal kokie stresai ar neigiamos emocijos kankina? Tokie dvasiniai išgyvenimai dažnai blokuoja vaistų ir maisto papildų veikimą unsure.gif
*

Kaip ir nėra jokio streso g.gif
Gal paprasčiausiai nusiperku papildus ir vaistukus, kurių man nereikia. Aš vis bandžiau aiškintis iš kur tas nuovargis, taigi norėjau gydyt nežinomą priežastį...
Nusiperku kokių, pageriu kelias dienas ir jei nepadeda, daugiau jų nenaudoju blush2.gif
Kai papulsiu į vaistinę reiks įkirst
helena
mano tevas gere, sake svoris krinta tik daina!
furyy
QUOTE(helena @ 2007 03 17, 12:48)
mano tevas gere, sake svoris krinta tik daina!
*

Vau, reiks savo mergaitei nupirk, nes jei tik 10, o ji svoriu jau beveik prisivijo savo mamą blush2.gif
Becel
ir aš nusipirkau biggrin.gif bet ne lietuviškus, o latviškus ax.gif
Taistė
QUOTE(furyy @ 2007 03 17, 12:51)
Vau, reiks savo mergaitei nupirk, nes jei tik 10, o ji svoriu jau beveik prisivijo savo mamą blush2.gif
*

blink.gif cia ne papildus gert reikia, o lekt pas gydytojus dietologus kad parinktu tinkama maisto rezima blink.gif tokio amzio vaikams ansvoris ypac pavojingas - uzpuls tuoj ligos - diabetas, sirdies problemos, sanariu problemos ir t.t. doh.gif Kaip galima sitaip su vaiku sveikata zaist? blink.gif schmoll.gif
furyy
QUOTE(garbane @ 2007 03 17, 17:26)
blink.gif cia ne papildus gert reikia, o lekt pas gydytojus dietologus kad parinktu tinkama maisto rezima  blink.gif tokio amzio vaikams ansvoris ypac pavojingas - uzpuls tuoj ligos - diabetas, sirdies problemos, sanariu problemos ir t.t.  doh.gif Kaip galima sitaip su vaiku sveikata zaist?  blink.gif  schmoll.gif
*

Na kiek buvom pas šeimos gydytoją, tai kai paklausiu ko apie jos antsvorį, tai daktarė tik nusijuokia. Juk aš ne gydytoja, nežinau pas kokią vest g.gif
Taistė
QUOTE(furyy @ 2007 03 17, 19:03)
Na kiek buvom pas šeimos gydytoją, tai kai paklausiu ko apie jos antsvorį, tai daktarė tik nusijuokia. Juk aš ne gydytoja, nežinau pas kokią vest g.gif
*

Daktare nusijuokia, o jus ir toliau nieko nedarot? blink.gif Visu pirma tai siulau begt kuo toliau nuo tokios "gydytojos" - tai labai paprasta, tereikia uzpildyti pareiskima, kad jums pakeistu seimos gydytoja. Juk juk mama - turit kovot uz dukrytes sveikata. Galu gale nemanau kad paprasius siuntimo pas dietologa jums jo neduos. Reikalaukit ir duos.
Antra vertus, idomu kokios mitybos tradicijos yra jusu seimoje g.gif Jeigu matot kad dukra turi antsvorio - reikia is esmes perziureti ne tik jos, bet visos seimos mitybos iprocius - per daug saldumynu? greito maisto? riebaus maisto? pusgaminiu?
Juk antsvoris, ypac vaikams, yra labai pavojingas. Uzdelsus galima susilaukti labai dideliu problemu. O kas jei ne mama turi parupinti savo vaiko sveikata?
So Lucky
Na gal grįžkim prie temos poster_offtopic.gif nono.gif

Tai kaip del to svorio? Idomu kiek tableciu gere tie, kam svoris nukrito? Nes as nenoriu, kad svoris nukristu. Bet spaudima ir darbinguma labai reikia pakelti kuo skubiau, kad galeciau diplomini rasyt , o ne slankiot kaip zombis . Kavos negaliu gerti daug del rugstingumo ph34r.gif
Lelija33
QUOTE(furyy @ 2007 03 17, 11:51)
*

Ir aš turiu tokią bėdą: dukrai 9 metai, bet problemos dėl svorio. Šoka dviejose šokių studijose, pakankamai daug juda, rodos, ir nevalgo labai daug, bet svoris vis tiek per didelis. Ji naudojo MINCEUR sirupa (Vaikams galima), sulieknėjo šiek tiek, bet neilgam. Bandžiau anksčiau ir tas kapsules, bet poveikis svorio srity, gaila, tik trumpalaikis. Ieškojau kokių sporto klubų Kaune vaikams, bet neradau g.gif
furyy
QUOTE(Lelija33 @ 2007 03 18, 09:24)
Ir aš turiu tokią bėdą: dukrai 9 metai, bet problemos dėl svorio. Šoka dviejose šokių studijose, pakankamai daug juda, rodos, ir nevalgo labai daug, bet svoris vis tiek per didelis. Ji naudojo MINCEUR sirupa (Vaikams galima), sulieknėjo šiek tiek, bet neilgam. Bandžiau anksčiau ir tas kapsules, bet poveikis svorio srity, gaila, tik trumpalaikis. Ieškojau kokių sporto klubų Kaune vaikams, bet neradau g.gif
*

Na mano tai valgo labai daug...nespėja suktis aplink puodus. Prašau ir geruoju ir bloguoju. Kai pasakau, kad mažiau valgytų-puola į isteriją: "o ką aš šiandien valgiau?" Nežinau net ką daryt, kaip tą apetitą numalšint
Čili
QUOTE(furyy @ 2007 03 18, 08:33)
Nežinau net ką daryt, kaip tą apetitą numalšint
*

užimtumo sugalvot mirksiukas.gif o vietoj skanėstų namie laikyti daugiau vaisių,daržovių ir pan., bet papildų vaikui nešerčiau schmoll.gif priežasties nepanaikins smile.gif
Lelija33
QUOTE(Čili @ 2007 03 19, 13:11)
užimtumo sugalvot mirksiukas.gif o vietoj skanėstų namie laikyti daugiau vaisių,daržovių ir pan., bet papildų vaikui nešerčiau schmoll.gif priežasties nepanaikins smile.gif
*

Tiesa, dėl papildų jau įsitikinau - tai trumpalaikis reikalas.
furyy
Nu nerandu aš jų pirkt doh.gif
Paix
QUOTE(furyy @ 2007 03 20, 21:04)
Nu nerandu aš jų pirkt doh.gif
*

Čia Žaliosios arbatos ektraktas
ir vaistinės Alytuje kur juo prekiaujama 4u.gif
furyy
Ačiū Vita
furyy
nusipirkau clap.gif clap.gif clap.gif
pažiūrėsim ar jos nors kiek veiksmingos
isdykele25
g.gif susimasciau ir as ,o tuo labiau kaip siuo metu taip tos energijos truksta. smile.gif
Krissstina
geriau jas as irgi, kol sirdele pradejo "tabaluotis". pasirodo, tabletese yra labai daug kofeino...
Kiek domejausi veliau, jas gerti visa laika nerekomenduojama del kofeino kiekio.
raimonda84
QUOTE(Krissstina @ 2007 08 26, 00:18)
geriau jas as irgi, kol sirdele pradejo "tabaluotis". pasirodo, tabletese yra labai daug kofeino...
Kiek domejausi veliau, jas gerti visa laika nerekomenduojama del kofeino kiekio.
*

o jus nepamastet kad papildai is vis nera sveika o be to jai ten labai daug kofeino noreciau ir as numest svorio jai jos padetu bet kai pagalvoju apie velesnias pasekmes tai ranka nebekyla o vaikam is vis net nera tokiu minciu jas duot ir dar tik tokio amziaus 4u.gif na cia tik aisku mano nuomone smile.gif
Solemn still
As taip pat susigundziau siuo papildu. kazkaip energijos paskutiniu metu rukumas, pastovus nuovargis, tik bijau kad spaudimo nekeltu labai.
Istikruju bet koks papildas ilgai naudoti nera gerai, reik daryti pertraukas, nes kaip yra kazkokiu medziagu trukumas taip yra ir perteklius... ir prasideda problemos su sveikatele.
Solemn still
QUOTE(So Lucky @ 2007 03 15, 19:25)
idomu , idomu gal ir aš kada išbanysiu. Mes su vyru tai beveik vien žaliąją arbatą geriam, kikevienąkart po puslitrinį puodelį, bet juk 10 puodukų į dieną tikrai neišgeriam.
Papildyta:
Bet man svorio kaip tik reik priaugt, o ne mesti ax.gif
*

nuo zalios arbatos vien svoris ir nekris. ir 10 puodeliu jus neigersit niekaip, nei arbatos nei kavos. i zalios arbatos ekstrakta ieina ir kitos medziagos, pvz. kur as geriu- Good'n natural, zalios arbatos ekstrakta i sudeti ieina i chromas ( degina kalorijas, gerina riebalu apykaita,mazina saldumynams potrauki), guaranos ekstraktas(mazinantis apetita, energizuojantis) ir kt. prie zalios arbatos ekstrakto kiek dar priedu...
Solemn still
QUOTE(furyy @ 2007 03 18, 09:33)
Na mano tai valgo labai daug...nespėja suktis aplink puodus. Prašau ir geruoju ir bloguoju. Kai pasakau, kad mažiau valgytų-puola į isteriją: "o ką aš šiandien valgiau?" Nežinau net ką daryt, kaip tą apetitą numalšint
*

istikruju gal problema mityba, rezimas- gal valgo nereguliariai, tiek vaikams tiek suaugusiems, jeigu pusdieni nieko nevalgo, valgo bet kada kas papuola (sokoladukas, cocacola) o kai gryzta namo vakare po pamoku siltas naminis maistas, tada ir apetitas... ir kai vakare suvalgo didelius kiekius todel ir auga svoris. reiktu gal rezima sustatyti valgymo ( pusryciai, pietus, vakariene, priespieciams ir pavakariams gali koki vaisiu. ir aisku ziuret ka valgo-kebabai, picos. cocacola, saldyti produktai- mest tokius).
ir kas is to sporto ar judejimo, jeigu po jo prikemsa -ta ka sudegino dvigubai paskui... ta pati problema tiek vaikui tiek suaugusiam.
be to jei valgo ziuretama TV ar prie kompo, ji net nejaucia ka valgo ir kiek, nesusikoncentruoja i maista, jo kieki, ir nieko keista kad klausia ka as sendien valgiau, ji net to nepastebi-esme valgymas turi buti kaip ritualas, atsisedai prie stalo pavalgai o paskui...
Žaislų Karalienė
Vakar kaip tik domejausi vaistineje, del situ kapsuliu g.gif bet butent del energijos stokos, nes visai jegu neturiu doh.gif o sesija ant nosies rolleyes.gif bet man pasake, kad kels spausima verysad.gif tai susilaikiau, nes turiu polinki i hipertonija unsure.gif bet kai dabar perskaiciau, kad ir svori gali padeti mesti, reikes da pasvarstyti devil.gif
Žaislų Karalienė
Kapsules nupirkau, kazkaip energijos nepadaugejo, gal reikia daugiau negu po 2 gerti g.gif Bet labai noresi saldumynu doh.gif ar gali taip buti?
Lafe
Sveikos geriu ir as tokias kapsules smile.gif Energijos tikrai pries akis,ko iki siol labai truko ir per savaite laiko nukrito man 2kg smile.gif thumbup.gif
Rūtulis
Nusipirkau žaliosios arbatos tabletes "Sanitas" . Nuotaika puiki, bet didžiausias turbut pliusas tas, kad pakankamai sutraukė skrandįsmile.gif per trys mėnesius + dviratuko mynimas tai numečiau 12 kg smile.gif)
12sandra21
Sveikos, as naudoju zalios kavos kapsules.. vartoju jau septinta diena, taciau pokyciu dar nera.. ar kuri vartojate zalios kavos kapsules? kaip jums jos? ar padeda?
kastuvas
Gal nutuokiat, ar galima gert su GERL jas? Nepadarys daug žalos? Jau truputį užkniso apsimiegojusiai vaikščiot, o kavos negalima, plius mano spaudimas žemas, tai gal kiek gyvybingumo įgaučiau.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.