Įkraunama...
Įkraunama...

Mozaika

QUOTE(irmulia @ 2007 03 25, 02:33)


aha, tik kai pirkau kainavo 8 doh.gif , o kiek kainuoja tie statybiniai?
Atsakyti
statybinis gipsas kaip ir rasiau kainavo apie 3 litus uz 2 kilogramus,tik jo spalva nera tokia balta greiciau i gelsvuma, manau ju visokiausiu buna smile.gif bet ta is tikru spalvu reikes isbandyti idomumo delei smile.gif
Atsakyti
taigi kaip ir zadejau mozaikiniu kiausiniu gamybos procesas
1.kiausini praduriame per abu galus su yla peilio smaigaliu ar kitu smailu daiktu
2.ispuciame visa jame esanti turini biggrin.gif
3.praplauname po ne per stipria vandens srove, kad neliktu jokiu baltymu likuciu
4.viena gala (geriau bukesni) uzklijuojame lipnia juota, kad neisbegtu skystas gipsas
user posted image
5.paruosta gipso mase pilame per i kiausinyje (pries tai padidinus skyle smaigalyje) istatyta susukta is plastiko ar kt.medz tutele
user posted image
6.paliekame sustingti (geriausia kokia para palaikyti)
user posted image
7.ivyniojame i audeklo gabaliuka ir svelniai pastuksename, kad kiausinio lukstas atsoktu nuo sustigusio gipso ir lengviau nusiluptu.
Stai ir gipsnis kiausinis, kuri galima dekoruoti glaisto ir smulkiais stiklo ar plyteliu gabaliukais. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 26 kovo 2007 - 09:38
clap_1.gif Tai mums dabar desertui margintus, prašom. blush-anim-cl.gif
Atsakyti
teks Velyku palaukti biggrin.gif
Atsakyti
patikslinu gipso ir vandens proporcijas: pvz.: 1 stikline vandens ir 1,5 stiklines gipso. smile.gif si karta gavosi gerai, taip pat ilasinau keleta lasu citrinos sulciu i vandeni ir pasitvirtino kad gipso mase sukieteja gerokai veliau.
dabar laukiu kol sustings biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 26 kovo 2007 - 11:49
Pusiau nuluptas gipsinis kiausinis smile.gif
user posted image
user posted image

Ir visiskai nuluptas smile.gif

user posted image

O cia matosi pats pirmasis "isgraustas kiausinis"

user posted image


Atsakyti
Mindaugineje maximoje savaitgali teko matyti mozaikinius vazonus gelems ivairiu dydziu puosti indu sukemis smile.gif
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image
Papildyta:
Staliukai smile.gif
user posted image
user posted image user posted image
Papildyta:
Dezute :
user posted image
Papildyta:

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 03 27, 08:06)
Mindaugineje maximoje savaitgali teko matyti mozaikinius vazonus gelems ivairiu dydziu puosti indu sukemis  smile.gif

Mačiau ir aš keliose maximose, bet man tai jie tokie nelabai schmoll.gif matosi kad masiškai gaminti, o va rankų darbo visai kitas reikalas wub.gif
Atsakyti
na taip, meniskumu jie nelabai pasizymejo, ka noreti juk ir kaina ju nedidele nuo 8 iki 16 lt. smile.gif
Atsakyti
Jo dėl kainos tai ar aš buvau blink.gif tikrai nedaug kainuoja. Čia toms labai thumbup.gif kurios tinginį pagavusios ir nepaleidžia lotuliukas.gif
Atsakyti