Įkraunama...
Įkraunama...

Mozaika

pilka, ačiū už pametėtą idėją thumbup.gif manau gal ir nuo saldainiu asorti dekliukai tiktų, gautųsi daleles su reljefu, intriguoja bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 31 kovo 2007 - 16:12
o ka jus darote su sudauzytu plyteliu krastais, gal pries klijuodamos padilinate kad nebutu tokios astrios, ar tas astrumas netrugdo, as vasara noriu tokio staliuko virsu mozaika isdelioti, tai noriu iki to laiko info susirinkti smile.gif .
Atsakyti
Kadangi plytelių duženos yra klijuojamos ir tarpai tarp jų užpildomi glaistu ar kt. riš. medžiaga taip kad aštrių kraštų nebūtina dildyti. smile.gif
Atsakyti
aciu uz informacija biggrin.gif
Atsakyti
jei kalba eina apie stalo kraštinių apipavidalinimą, tai galimas ir toks variantas:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Vienas iš pavyzdžių kaip galima sukomponuoti namo ar buto numerį panaudojant ne tik kampuotas, bet ir apvalias daleles:

user posted image
Papildyta:
user posted image
kitaip nei tradiciškai įkomponuotas veidrodis ar rėmelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 balandžio 2007 - 11:28
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 balandžio 2007 - 16:31
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 balandžio 2007 - 16:43
irmulia,nu tu ir mozaikos fonatikė... Šaunuolė. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
tai jau taip krita blush2.gif , patinka man mozaika vis kazkas naujo, siuo metu apklijuoju sviestuvo korpusa, kai pilnai pabaigsiu mestelsu foto smile.gif
Papildyta:
Čia pradinis variantas, gan nuobodokas, tad nusprendžiau jį pamozaikinti pernelyg neperkraunant...
user posted image

O čia dar be glaisto
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 balandžio 2007 - 17:07
[quote=irmulia,2007 04 02, 18:05]
tai jau taip krita blush2.gif , patinka man mozaika vis kazkas naujo, siuo metu apklijuoju sviestuvo korpusa, kai pilnai pabaigsiu mestelsu foto smile.gif
Papildyta:
Čia pradinis variantas, gan nuobodokas, tad nusprendžiau jį pamozaikinti pernelyg neperkraunant...


Tu sitais akmenukai jau klijavai, ka nors? Nes as bandziau,tai man atsoko,nes slidus pagrindas ju.As lipalu klijavau ir atsoko. ax.gif ax.gif
Atsakyti