Įkraunama...
Įkraunama...

Mozaika

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Gal yra duomenų, kaip nusidažyti baltą glaistą? Gal tinka paprasčiausiai, kaip ir vandens dispersinius nudažyti? g.gif
Kuo daugiau rodai Irmulia su tais akmenėliais, tuo man labiau jie patinka. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAPO: 04 balandžio 2007 - 13:29
QUOTE(GAPO @ 2007 04 04, 13:28)
Gal yra duomenų, kaip nusidažyti baltą glaistą? Gal tinka paprasčiausiai, kaip ir vandens dispersinius nudažyti? g.gif
Kuo daugiau rodai Irmulia su tais akmenėliais, tuo man labiau jie patinka.  4u.gif


manau butu galima su pigmentais, arba akriliniais dazais
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2007 04 04, 13:28)
Gal yra duomenų, kaip nusidažyti baltą glaistą? Gal tinka paprasčiausiai, kaip ir vandens dispersinius nudažyti? g.gif
Kuo daugiau rodai Irmulia su tais akmenėliais, tuo man labiau jie patinka.  4u.gif


Manau, glaisto dažymui puikiausiai tiks pigmentai (arba yra įvairių atspalvių glaistų)
Papildyta:
mikro-mozaikos technika papuošalų mėgėjams (rusų k.) su aprašymu
Atsakyti
Iš modelino nulipdžius įvairių formų daleles mozaikai... užglaisčius spalvotu ar pan. atspalvio glaistu...

user posted image

Čia puikiausiai tiks stiklo tara (kam mesti lauk jei galima panaudoti mozaikai biggrin.gif )
user posted image

Atsakyti
tik skaiciau, kad toki stikla su kazkuo kitu ten klijuoja g.gif neatsimenu su kuo, gal silikonu g.gif

o man isivaizduokit pritruko detaliu - trukta kokios 1 sudauzytos plyteles, negaliu pabaigt stalo dabar, reiks vaziuot i senukus, gal ka pritaikysiu doh.gif
Atsakyti
Manau, kad tarpus tarp stiklo gabaliukų galima užpildyti elastingais klijais plytelėms
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 04 04, 14:17)
o man isivaizduokit pritruko detaliu - trukta kokios 1 sudauzytos plyteles, negaliu pabaigt stalo dabar, reiks vaziuot i senukus, gal ka pritaikysiu  doh.gif

Ar pavyko rasti paskutinę plytelę stalo pabaigimui?
Atsakyti
priderinau ax.gif tik glaisto pritrukau, dabar astrios briaunos like lotuliukas.gif ryt vel i senukus leksiu glaisto doh.gif
Atsakyti
Merginos, katastrofa... vilnos, skiautinių, dažų, akmenukų, medienos, servetėlių jau turiu. Dabar pradėsiu kaupti fanera, butelius ir plyteles. Vyras mane iš namų tap sakant...
Atsakyti
nieko nieko, maniskis jau sako, kad isprotejau lotuliukas.gif vakar liko be zado, ka pamate, ka su stalu darau lotuliukas.gif siandien sake, kad galiu vaziuot i sklypa, kur nama statysim ir ten jau pradet mozaikinius takelius klijuot lotuliukas.gif nu ka padarysi, su vaikais sedint moterom daznai protas nuciuozia ir pradeda veiklos n sriciu ieskot ax.gif
Atsakyti
Maniškis jau susitaikė su tuo, kad visi namai užversti medžiagomis mano busimiems ir esamiems darbams. biggrin.gif
Vilke ar bandei briaunas lygiomis dalelėmis apklijuoti? ar tik glaistu aptepsi? Tiesa, laukiam tavojo stalo nuotraukų mirksiukas.gif (o kokias plyteles naudojai: akmens masės ar paprastas keramikines )?
Atsakyti