Įkraunama...
Įkraunama...

Padidėję kaklo limfmazgiai

kaklo limfmazgei gali padidet del daugelio priezasciu,maniskiui irgi buvo padideja,nuo vezio dideja ne tik kaklo bet ir pazastu ir t.t pas maziukus buna kakle tie limfmazgei matosi o mamai atrodo padideja,jei jie paslankus nera ko nerimaut,bet aisku vaika jau reikia stebet atidziau,bet daznai buna nuo alerginiu reakciju,slogos kokio viruso,kirminu,blogu dantu,ju uzdegimo,ausu uzdegimo,net vidu viduriavimjei padideja limfmazgiai ir kila temp,ir nera kitu pozimiu vertetu sunerimt,tai gali but rimtos ligos pozimis pvz tokios kaip toksoplazmoze,ja dazniausei perduoda kates,ar kitu,bet kokiu atveju esant tokems dalikams rupestinga mama nuveda vaika pas daktarus,sveikit.
Atsakyti
QUOTE(ros @ 2007 07 04, 23:08)
O kas tai yra?
Mano dukrai guziukas ant kaklo yra jau nuo 1 neriu metuku. Mum sake , kad tai rodo alergines reakcija. Tyrimu jokiu nedarem, tik mantu tyrima darem.


Tai infekcinė, kaip supratau labai užkriečiama liga, trunka nuo 7 dienų iki vos ne 3 mėn. Požymių yra nemažai: padidėję limfmazgiai, karščiavimas (vieni iš pagrindinių), taip pat būna bėrimas, padidėja kepėnys, blužnys, viduriavimas ir t.t. inkubacinis (slaptas) periodas 3 savaitės. Tai yra tiek laiko simptomų nėra, o žmogus jau gali užkriesti kitus verysad.gif Ačiū dievui dukrai šiandien jau geriau, limfmazgis žymiai sumažėjo ir temperatūros beveik nebuvoi dienos metu, žiūrėsim kaip bus vakare. Viena problėma-kviepoja per burną, nes per nosį dėl tų padidėjusių limfmazgių negali. Visą naktį lakstau prie jos lovos klausytis ar viskas gerai, bijau, kad neuždustų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dasa @ 2007 07 05, 17:52)
Tai infekcinė, kaip supratau labai užkriečiama liga, trunka nuo 7 dienų iki vos ne 3 mėn. Požymių yra nemažai: padidėję limfmazgiai, karščiavimas (vieni iš pagrindinių), taip pat būna bėrimas, padidėja kepėnys, blužnys, viduriavimas ir t.t. inkubacinis (slaptas) periodas 3 savaitės. Tai yra tiek laiko simptomų nėra, o žmogus jau gali užkriesti kitus verysad.gif Ačiū dievui dukrai šiandien jau geriau, limfmazgis žymiai sumažėjo ir temperatūros beveik nebuvoi dienos metu, žiūrėsim kaip bus vakare. Viena problėma-kviepoja per burną, nes per nosį dėl tų padidėjusių limfmazgių negali. Visą naktį lakstau prie jos lovos klausytis ar viskas gerai, bijau, kad neuždustų verysad.gif


Baisi liga ir dar uzkreciama doh.gif . Sveikit 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

O tie limfamazgiai...Mes irgi juos turim. Prieš Jonines sūnui ant kaklo iš nugaros užčiuopiau guziuką. Bet kadangi buvo šventės į gydytojus nesipkreipem. Po kelių dienų šalia atsirado dar vienas, toks kaip žirnis. Va tuomet ir supanikavau. Nulėkėm pas medikus, o jie sako - limfamazgių padidėjimas. O ač jau galvojau, kad augliukai mėtosi po visą kūną. Per naktį nemiegojau ir vyrą prigąsinau.
Padarė kraujo tyrimus, lyg ir neblogi.

Dabar telieka stebėti...
Atsakyti
Labas mamukės smile.gif

Mano didesniam berniukui irgi padidėję kaklo limfmazgiai,bet nei temperatūtos neturi,jaučiasi gerai ,žiūrėjo ir vidaus organus irgi viskas gerai,bet siunčia į Kauną dar pasižiūrėti,antradienį važiuojam...
Atsakyti
MES JAU BUVOM KLINIKOSE ,GYDYTOJA APZIUREJO IR NUSIUNTE DARYTIS MAGNETINI REZONANSA. PO JO PAAISKEJO KAD LIMFMAZGIAIS NUSETAS VISAS KAKLAS. BET TO GUZO KUR BUVO ANKSCIAU NEBELIKO ,JIE VISI JAU MAZEJA.DABAR TIRS NUO KO JIE ATSIRADO.MANE NURAMINO KAD CIA NIEKO BAISAUS IR SVARBU KAD JIE MAZEJA .
Atsakyti
PRADEJOM GERTI VAISTUS NUO LIMFMAZGIU. TAS GUZIUKAS VEL PRADEJO AUGTI IR RAUDONUOTI ODELE . NUEJOM PAS GYDYTOJA , MUS VEL SIUNTE I KLINIKAS. PASIRODO KAD LIMFMAZGIS SUPULIAVO. MUMS PADARE OPERACIJA. KOL KAS DAR GULIM LIGONINEJ, TIKIMES KAD JAU KITA SAVAITE ISLEIS.SU TUO LIMFMAZGIU KOVOJOM NUO BIRZELIO MENESIO JIS TAI PADIDEDAVO TAI DINGDAVO , KOL SUPULIAVO IR TRUKO I ISORE.
Atsakyti
QUOTE(krissste @ 2007 08 25, 13:09)
PRADEJOM GERTI VAISTUS NUO LIMFMAZGIU. TAS GUZIUKAS VEL PRADEJO AUGTI IR RAUDONUOTI ODELE . NUEJOM PAS GYDYTOJA , MUS VEL SIUNTE I KLINIKAS. PASIRODO KAD LIMFMAZGIS SUPULIAVO. MUMS PADARE OPERACIJA. KOL KAS DAR GULIM LIGONINEJ, TIKIMES KAD JAU KITA SAVAITE ISLEIS.SU TUO LIMFMAZGIU KOVOJOM NUO BIRZELIO MENESIO JIS TAI PADIDEDAVO TAI DINGDAVO , KOL SUPULIAVO IR TRUKO I ISORE.

Mano mergytei irgi operuotas limfmazgis kaklo kaireje puseje. Staiga padidejo ir vis didejo, nemazejo. Kai ji isoperavo (limfmazgiu kune yra daug ir pasalintojo funkcijas - ginti nuo visokiu virusu - perima kiti, greta esantys), paeme tyrima ir nustate, kad patekes uzkratas nuo kaciu. Mes namuose kaciu nelaikome, draugai, gimines - irgi, todel kantaktus su katemis medikams neigeme. Paskui prisimineme, kad pas dede yra seskas ir mergaite su juo zaisdavo, tai visi nusprendeme, kad nuo to sesko. Medikai ateityje uzdraude kontaktuoti su kaciu gimines gyvunais. O neseniai su vyru tvarkeme rusi ir atspekite ka radome? Ogi indelius pienui, pridergtus patiesaliukus ir kt. Pasirodo musu mazoji globojo kiemo katinus.... tai va.... gerai, kai viskas gerai baigesi. Jai labai patinka gyvuneliai, o mes neleidziame nieko namuose laikyti, nes zinome, kad priziureti galiausiai tektu teveliams, o ne vaikui... dabar ji su katineliais bendrauja tik atvirukuose ir knygutese.... (:
Atsakyti
mus irgi jau menesiukas kaip limfmazgiu padidejimas kamuoja verysad.gif
darem kraujo tyrima,sake idealus, eritrocitu nusedimas 3,tai mergaitei nera (nuo 2 iki 20 riba), atliko echoskopija, viskas gerai
bet man visvien neramu doh.gif
nezinau, gal prasyt siuntimui pas hemotologa g.gif
i mane jau ziuri kaip i durna gydytoja, bet vienoje puseje 3 didesni (2 is ju 1,2-1,3cm)kitoje didesnis, bet nesiekia cm
kaip jus manot? tampyt man ja pas gyd toliau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurencija2 @ 2008 02 11, 17:31)
mus irgi jau menesiukas kaip limfmazgiu padidejimas kamuoja  verysad.gif
darem kraujo tyrima,sake idealus, eritrocitu nusedimas 3,tai mergaitei nera (nuo 2 iki 20 riba), atliko echoskopija, viskas gerai
bet man visvien neramu  doh.gif
nezinau, gal prasyt siuntimui pas hemotologa  g.gif
i mane jau ziuri kaip i durna gydytoja, bet vienoje puseje 3 didesni (2 is ju 1,2-1,3cm)kitoje didesnis, bet nesiekia cm
kaip jus manot? tampyt man ja pas gyd toliau?  g.gif


As jau irgi nezinau ka daryti. doh.gif Kai suneliui buvo 7 men. po rotoviruso jam padidejo kirksnies limfmazgiai, is pradziu daktare ramino, kad per 3 men. turi praeiti. Nepraejo. Padarem kraujo tyrima - geras, po dveju men. vel padarem - vel geras, bet isprasiau siuntima i Santariskes. Nuvaziavom pas hematologe ji nieko naujo, ko nebuvau zinojus nepasake: reikia stebet, reguliariai daryt tyrimus. Po triju men. liepe atvaziuot, bet rudeni prasidejo ligu maratonas, tad ir nenuvykom. O pries savaite pastebejau kakle padidejusius limfmazgius doh.gif unsure.gif Sulauksiu siltesniu oru, ir vel keliausiu pas gydytojus, ir i Santariskes vesiu ir privaciai, padarysiu visus tyrimus imanomus, kad tik ramiau butu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerroly: 26 vasario 2008 - 09:34
gal kas galit pasakyti, koks limfocitu kiekis normalus 2 metu vaikui g.gif
rodo padidejima, gyd sako, kad tokio amziaus vaikams normalu, bet kraujo normu lenteleje isskirta tik suaugusieji ir vaikai
o toki maziukai? koks kiekis yra normalu????
jau panikuoju truputi, ryt registruosiuos pas hematogola, nes jau pavargau verysad.gif
Atsakyti
taip atrodo, kad as cia viena su tokia problema verysad.gif
ryt einam pas hematologa, reikalausi visu tyrimu, nes tokia nezinomybe kankina doh.gif

ir dar - kuo maziau skaityt reikia internete, nes prisigalvot galim bet kokiu ligu blink.gif
Atsakyti