Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Padidėję kaklo limfmazgiai
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata
Pages: 1, 2, 3
Vennera
Gal kam teko susidurt su limfmazgiu padidejimu.
Neseniai buvom Klinikose pas spec. ortopedus dėl kreivakaklystės. Pasitikrinom echoskopu, ar mums tikrai yra kreivakaklyste. Bet deja, tai nepasitvirtino. Nes echoskopas rodo, ka kita. Abiejose kaklo pusese padideje limfmazgiai: vienoje 2 cm, kitoje 1,5. Ka gali reiksti padideja limfmazgiai.
Mums nuo gimimo ta pati problema, o maziukei taip patogiau galvute laikyti vienoje. Bet Juk tam yra kazkokios priezastys. Kodel taip yra? Ortopedai, sake, kad cia jau kitos problemos. Bet kokios tai jau nepasake, nes cia ne ju sritis.
Ir šiandien buvo pas daktarę nusiuntė kraujo tyrimą pasidaryti rytoj. Bet deja ji tik myktelėjo kazka, kad tai gali būti kraujo uždegimas. Nieko, ieškosimes kodel taip yra, ir kodel nepasiduoda ta galvutė. Bet man apart daktares pasakymas, kraujo užkrėtimas kelia tikrai baisų dalyka.
Esu sutrikusi, ir nebezinau ka galvoti.


Pasariote
Bijau isgasdinti,kraujo tyrimas turetu parodyti,bet as del padidejusiu limfmazgiu lankiauso onkologiniam .Dabar dziaugiuosi kad nenurimau,kai pusmeti gyde be rezultatu,ir pati ieskojau ligu mindama polikliniku slenkscius.Nepanikuok ir nenurimk kol tiksliai nenustatys priezasties.
Vennera
Tai nieks daugiau nesat susidūrę su limfmazgiais g.gif
Aleva
"Smagu" girdėti kaip gydytojai nedarę tyrimų tokias diagnozes nustato. mad.gif mad.gif mad.gif
Viskas gali būti daug paprasčiau:
Kaklo limfmazgiai dažnai padidėja sergant virusine infekcine liga (pvz., ryklės uždegimu), bakterine infekcija (pvz., tonzilitu), burnos ertmės, dantų infekcija (pūliniu alveolitu, gingivitu), balso stygų uždegimu, komplikuojantis tonzilitui – kai vystosi pūlinys šalia tonzilių.
Plačiau:
http://www.sveikas.lt/ligos_placiau2.asp?I...d=&id2=&linkID=

Mums panaši problema, LOR įtaria infekciją. Kaip tik šiuo metu darom tyrimus, auginam bacilas. wink.gif
Libra
O mums del padidejusiu limfomazgu be jokio kraujo tyrimo nustate..kiaulyte.Ir savaite gydemes kaip nuo kiaulytes. Nuejus pas kita daktara paaiskejo kad tai limfomazgu uzdegimas. Savo konsultacija labai padejo sio forume pediatre. Pavyko nustatyti diagnoze tik pagal mano situacijos aprasyma!!
melodija
Mano sunui buvo limfmazgiu uzdegimas, as gydziau su karstais spiritiniais kompresais ir antibijotoku parase gydytoja ir greit isgijom clap.gif tongue.gif , bet sita gydyma skyre antroji gydytoja clap_1.gif pirmosios buvo neveiksminga tongue.gif
Vennera
Apskritai mums išvis nieko neaišku, kas čia mums yra. Kraujo tyrimas nieko ypatingo nerodo. Taip kad kraujo uždegimas atmestas. Pirmadieni vaziuosim pas neurologa apžiūrai.
Mes daktare pakeitem, nes mums buvo per toli vazinet pas pirmaja. O dabartinė, labai puiki, ir visais būdais bandysime ieškotis kas su tais limfmazgiais. Kazkaip keista, visus metus daktarai teigė kad mums kreivakaklyste. Bet pries savaitę tai specialistai paneigė. O ir tyrimo iki galo neatliko...Tik paziurėjo tep lept ir vsio. Pamatė, kad tik limfmazgiai padidėję. Ir tuo baigėsi echoskopo tyrimas. Ir daugiau net nebandė kist.
crocus
Gal kas plačiau susidūręs su limfmazgiais ant kalo šone?
Manajam pasirodė gal 2-3 mėnesių.Gero žirnio dydžio.Iki šiol nemažėja.Sirgo stomatitu neseniai,tai buvo tada padidėjęs.Kraujo tyrimai geri. Gal tik hemoglobinas žemokas,geriam geležies papildus.
Gydytoja nieko blogo neįtaria.Sako dažnai pasitaiko.Ypač ,kuriems dažnai gerklytė raudona.
Na nuraminkit kas nors mane.Kad ir jums taip yra,buvo,pranyko ir viskas OK tongue.gif
zosyte
Na su tais limfmazgiais ir man teko susidurti. Mano 8 metų sūnui prieš kelis mėnesius pastebėjau viename šone kakle. Supanikavau juodai, tuo labiau, kad lyg tyčia žurnale perskaičiau ir per TV žiūrėjau apie kraujo vėžį. Nuvarėm pas hematologę klinikose, padarė kraujo tyrimus: bendrą kraujo, eritrocitų nusėdimo greitį (pagal jį sprendžia ar piktybinė liga ar ne), dėl citomegalo viruso, toksoplazmozės ir vėžio žymenį (atrodo taip). Dar echoskopu pažiūrėjo, ten viskas tvarkoj, be to reikėjo dėl tuberkuliozės tyrimuko (viskas čiki), krūtinės ląstos rentgenogramos (čiki). Taigi, kraujo tyrimas parodė, kad persirgta citomegalo virusu. Tai ir viskas. O tas limfmazgis nemažėja jau pusė metų. Gydytoja sakė, kad gali taip ir būti, liepė sekti. Sakė, jei pradės staiga didėti, pūstis, tada staigiai vėl daryti tyrimus. Ir hematologė nuramino, kad 99 proc. vaikų kaklo limfmazgiai padidėja ne dėl piktybinių ligų. Fu, nusiraminau ir gyvenam toliau smile.gif
Neringucia
Mano vaikui irgi buvo padidėję kaklo limfmazgiai. Atrodė kaip žiurkėnas. Iš pradžių gydėmės nuo anginos, nes užkimęs taip pat labai buvo. Bet kai niekas negelbėjo išsiuntė mus į Santariškes, diagnostinį skyrių. Tai ten padarė kraujo tyrimus ir buvo padidėjęs nukleotidų (ar kažkaip panašiai) kiekis. Diagnozė - kažkos virusas mononukleozė (ar kažkas panašiai, gerai nebeprisimenu, nes senokai buvo), kuris davė komplikaciją limfazgiams. Tada padarė echoskopiją ir paaiškėjo, kad padidėję ir vidaus organų limfazgiai. Visa laimė, kad gydytoja neskyrė antibiotikų, nes tas virusas ypatingai sureguoja. Vienas vaikiukas kartu gulėjo su tuo pačiu virusu, bet po antibiotikų kurso. Tai jam buvo toks baisus pooddinis bėrimas, kaip nuplikintas verdančiu vandeniu atrodė blink.gif Mes šią ligą įveikėme gerdami peniciliną (vienintelį antibiotiką tinkantį šiai ligai gydyti). Nesakau, kad jums būtent ši liga. Paprasčiausiai noriu informuoti, nes pati pirmą kartą išgidau diagnostiniam skyriui, kad toks dalykas būna.

Taigi iš savo praktikos sakau, kad svarbiausia limfmazgių padidėjimo atveju nustatyti tikslią diagnozę. Siūlyčiau pasidaryti visus įmanomus tyrimus. Linkiu greičiau pasveikti. 4u.gif
daine
Mes irgi turim ta problema. Padidejes vienos puses kaklo limfmazgis. Gydytojai negali tiksliai atsakyti, kas cia yra, bent jau mus tikina, kad jokios kraujo ligos nera. Antradieni vel eisim pas gydytoja, kartos tyrimus ir tikriausiai darys papildomus del cetomegalos, toksomoplozmozes (atsiprasau, kad galiu netiksliai parasyt) ir kt.
Kai dare echoskopija, gydytojas vis klause, ar nedygsta dantys, nes anot jo, gali but tokia reakcija. .....mums kaip tik prasikale dantukas toj pusej, bet limfmazgis liko toks pat.......
Taigi informacijos mazai, neramu ir man. Bet jei turesiu kokiu ziniu po gydytoju konsultacijos, butinai parasysiu......
daine
QUOTE(crocus @ 2005 03 08, 14:30)
Gal kas plačiau susidūręs su limfmazgiais ant kalo šone?
Manajam pasirodė gal 2-3 mėnesių.Gero žirnio dydžio.Iki šiol nemažėja.Sirgo stomatitu neseniai,tai buvo tada padidėjęs.Kraujo tyrimai geri. Gal tik hemoglobinas žemokas,geriam geležies papildus.
Gydytoja nieko blogo neįtaria.Sako dažnai pasitaiko.Ypač ,kuriems dažnai gerklytė raudona.
Na nuraminkit kas nors mane.Kad ir jums taip yra,buvo,pranyko ir viskas OK tongue.gif
*kol kas negaliu ramint, nes paciai labai neramu........bet kai ka nors zinosiu iskart raminsiu...
crocus
Ačiū,mamytės,už atsakymus.
Bet tai žiūriu kiek jūs visokių tyrimų pasidarėt dėl tų limfazgių.
Man net gėda blush2.gif
Pasirodėm savo gydytojai ,kartais kraujuką pasidarom ir tiek...
Bet va visi metai kaip tą žirnį turim ir nė iš vietos.Reikės ir man žygių imtis. Kažkaip kirba vis. g.gif

ultraviolet
Mano dukrai jau metai, kaip už ausytės padidėję limfos mazgelis.Jai neskauda, netrukdo, jo beveik nematyti.Buvom pas gydytoją, tai jinai sako jei neskauda, tai ir nekreipkit dėmesio blink.gif O va vakar draugė papasakojo kad jos kaimynei irgi buvo toks mazgelis iki 9 metų, po to praejo, o dabar jai jau 18, tai tas mazgelis per 3 dienas toks užaugo, kad vos kaip antra galva cry.gif blink.gif Santariškių onkologiniam skyriuj operavo.Nors pasakė, kad tai nepyktybinis, bet vistiek baisu cry.gif Nežinau, ką daryt g.gif Jokio gydymo nepaskyrė, gal pas kitą specialistą eit g.gif Jums panašiai nebuvo?
ultraviolet
g.gif g.gif g.gif cry.gif
Natalie
Pas mus irgi liko cry.gif , kai karsciavome ir buvo ausyciu uzdegimas, pasakiau kad yra padidejes limfamazgis, ji paciupinejo ir pasake, kad minkstas, jog detume kompresa nakciai, turetu praeiti, jei dides - tai reiketu ateiti pasidaryti kraujo tyrima, bet mums nepraejo i nepadidejo. Kai grizo musu gyd. po atostogu, pasakiau kad nepraejo, ji atsake, kad ir nepraeis - tai nuo infekcijos, kuria sirgome ir jei rimciau sirgsime ateityje, gali buti nusietas visas kaklas kaip verinys sad.gif verysad.gif
daine
QUOTE(violetik @ 2005 05 10, 08:40)
Mano dukrai jau metai, kaip už ausytės padidėję limfos mazgelis.Jai neskauda, netrukdo, jo beveik nematyti.Buvom pas gydytoją, tai jinai sako jei neskauda, tai ir nekreipkit dėmesio blink.gif O va vakar draugė papasakojo kad jos kaimynei irgi buvo toks mazgelis iki 9 metų, po to praejo, o dabar jai jau 18, tai tas mazgelis per 3 dienas toks užaugo, kad vos kaip antra galva cry.gif  blink.gif Santariškių onkologiniam skyriuj operavo.Nors pasakė, kad tai nepyktybinis, bet vistiek baisu cry.gif Nežinau, ką daryt g.gif Jokio gydymo nepaskyrė, gal pas kitą specialistą eit g.gif Jums panašiai nebuvo?
*
Sunui irgi padidejes vienoj puseje kaklo limfmazgis. Neskauda ir jam, bet man vistiek neramu, nes jau kokie 4-5 men. Kai tik atsirado buvom pas seimos gydytoja, ta net tyrimu nedariusi pasake, kad virusiukas kazkoks, gal nuo gerklytes, gal nuo dantuku.......(kad tik taip butu unsure.gif ), neramu buvo, nuvedziau pas vaiku pediatra, padare kraujo tyrimus, paziurejo echoskopu, net issikviete kolega hematologe kuri dirbo, kad apziuretu, sake, lyg tai viskas gerai...................................jau praejo daugiau kaip du menesiai, tas limfmazgis nesikeicia.......uzsiregistravau pas vaiku hematologa, be jokiu siuntimu, siandien einam..................gal as ir be reikalo panikuoju, bet neramu man, o dar internete isnarsiau, apie galimas ligas susizinojau, apie tyrimus, kuriuos reiketu atlikt ...
Parasysiu ka mums diagnozuos ax.gif
ultraviolet
Lauksim mirksiukas.gif Tikiuosi nieko baisaus unsure.gif
daine
QUOTE(violetik @ 2005 05 23, 13:08)
Lauksim mirksiukas.gif Tikiuosi nieko baisaus unsure.gif
*Buvom vakar pas vaiku hematologa, bet kol kas nieko doro nepasake tik apziurejo ir kruva kraujo tyrimu paskyre. Pasidarem ir atsakymus pasiimsim tik po poros savaiciu.
Vat tada ir parasysiu kaip mums sekasi mirksiukas.gif
ultraviolet
QUOTE
Buvom vakar pas vaiku hematologa, bet kol kas nieko doro nepasake tik apziurejo ir kruva kraujo tyrimu paskyre. Pasidarem ir atsakymus pasiimsim tik po poros savaiciu.
Vat tada ir parasysiu kaip mums sekasi

Tai ką pasakė?
lorali
nenoriu gasdinti, bet teisingai darote, kad taip panikuojate, nes as jums papasakosiu savo pacios istorija:
man irgi rado limfmazgiu uzdegima, kai buvau 1 metuku, bet niekas nekreipe i tai didelio demesio ir jokiu tyrimu neatlikinejo, na juk pries 28 su virs metus buvo, tai jie padidejo iki tokio dydzio, kaip antra galva,didele pusle, pilna vandens.
mama kuo greiciau pas gydytojus, o jie nieko cia baisaus padarysim operacija, ir kaip tik tuo metu praktikantai praktika atlikinejo, tai tas profesorius ir sako mamai.:na va tegu pasipraktikuos, mama i asaras vos ne ant keliu, kad neduotu tiems praktikantams, o tas dar zinot anais laikais, be jokios uzuojautos drebtelejo:"ka ana vieta isdziuvo , kita pasigimdysi", kaip jums patinka?
surinkus visus pinigus kiek turejo tuo metu su savim, nunese ant stalo ir padave tam profesorius pagaliau sutiko, pasakes uz valandos pakalbesim, tipo tiek turejo operacija trukti.
praejo 3 valandos ir tik tada pasirode gydytojas, priejo prie mamos atidave puse pinigu ir pasake :"jaute tavo sirdis mamyte...."
pasirodo tas auglys apie miego arterija buvo apsisukes, kad net su mediniais irankiais reikejo dirbti, bet vistiek, jos metu ivyko komplikacija ir buvo pazeistas regos nervas, o kas butu, jei praktikantai butu dare operacija????
tai va is tikro nieko baisaus tik nesioju akinius ir teks nesioti visa gyvenima...

negasdinu, bet zinokit, kad uz savo vaikus turit kovoti ir neklausykit nieko viska padarykit iki galo, kad nusiramintumet ir butumet tikros , kad padaret viska, kas nuo jusu priklause.......
oksė
Ai, ir man baisu pasidarė. Mano vaikui jau nuo gimimo aš pastebėjau padidėjusį limfmazgį, visą laiką buvo sakoma, kad praeis nors dar nepraėjo, taigi dabar nė nežinau kaip man pasielgti?
Uvė
mano penkiamečiui praeitą savaitę alergologė pastebėjo padidėjusį limfmazgį, tai nusiuntė daryti mantu tyrimą, t.y. dėl tuberkuliozės... cry.gif dar nebuvom, nes neturi tos švirkščiamos medžiagos.
Leja
Oi, man tas žodis irgi jau kaip keiksmažodis unsure.gif
Pas mano mažių limfmazgiai padidėjo kai jam buvo apie 6 mėn... Na, pediatrė nekreikė dėmesio - tipo uždegimas buvo, čia gynybinė reakcija ir nereikia panikuoti... Be to, sakė turi nemažai tokių vaikų - limfatikų, kur dideli limfmazgiai be jokios priežasties...
Pas maniškį tai kakle, ir iš abiejų pusių padidėję.
Iki šiol jie tokie pat - vaikiui jau tuoj 2 metukai.
Aš nenusiraminau dėl tokios gydytojos nuomonės, ir praeitų metų pabaigoje atlikome nemažai tyrimų - visų pirma darėme mantu dėl plaučių, paskui ėjome pas hematologę į klinikas, ten atliko vidaus organų echoskopiją ir krūvą įvairiausių kraujo tyrimų. Viskas ok, tik kraujas parodė, kad kažkada prasirgom citomegalo virusu... gali būti, kad to pasekoje ir padidėjo tie limfmazgiukai...
Hematologė labai faina pasitaikė, tai ji palaikė mane, kad aš nerimauju ir noriu ištirti vaiką nuodugniai.
Paskyrė vizitą pakartotinai po pusmečio, tad šių metų gegužę vėl apsilankėm pas ją - kraujas geras, limfmazgiai nepakitę. Sakė, kad pagrindo nerimauti tikrai nemato. Nebent kada pamatyčiau, kad padidėjo dar labiau, tada kreiptis, o dabar tikrai viskas yra normoj.
Gal ir pasitvirtino pediatrės nuomonė, kad nereikia nerimauti, bet aš jaučiuosi kur kas geriau, kad tuo įsitikinau tyrimų pagalba, o ne šiaip tuščiom prielaidom remiantis...
daine
QUOTE(violetik @ 2005 06 09, 09:12)
Tai ką pasakė?
*
Tai, kad birzelio 15, tik einam pas gydytoja.....16-a butinai parasysiu ka rado ir ka sake.
daine
QUOTE(Uvė @ 2005 06 13, 12:25)
mano penkiamečiui praeitą savaitę alergologė pastebėjo padidėjusį limfmazgį, tai nusiuntė daryti mantu tyrimą, t.y. dėl tuberkuliozės... cry.gif dar nebuvom, nes neturi tos švirkščiamos medžiagos.
*o kaip ta tyrima daro?
Leja
QUOTE(daine @ 2005 06 13, 14:10)
o kaip ta tyrima daro?
*Paprasčiausiai kaip skiepukas į rankytės vidinę pusę - baksteli, o paskui žiūri, ar parausta. Mokykloje, pamenu, mums taip darydavo irgi mirksiukas.gif
O be to - mums paraudo. Tačiau paaiškėjo, kad vaikis dar per mažas ir nepraėję pakankamai laiko - tipo sureaguoja su skiepuku... g.gif Todėl nematau prasmės iš to mantu, kai vaikui tik metukai (kaip buvo mums). Vyresniems, savaime aišku, tai negalioja.
daine
QUOTE(daine @ 2005 05 24, 09:09)
Buvom vakar pas vaiku hematologa, bet kol kas nieko doro nepasake tik apziurejo ir kruva kraujo tyrimu paskyre. Pasidarem ir atsakymus pasiimsim tik po poros savaiciu.
Vat tada ir parasysiu kaip mums sekasi mirksiukas.gif
*
Vakar buvom pas hematologa atsakymu, tai visi kraujo tyrimai yra geri, t.y. normos ribose, jokiu nukrypimu.
Kiti irgi neigiami, jokiu ligu nerado.
Liepe stebet ta limfmazgi, jei dides vel ateit konsultacijai, o jei ne tai po puses metu vel pakartot pilnai visus kraujo tyrimus.
Ingridele
PApasakosiu ir musu istorija... verysad.gif

Ligonineje, paskiepijo mus nuo tuberkuliozes. MAzes organizmas perdaug sureagavo ir toje rankyteje kur buvo skiepita, tik pazastukyje iskilo didelis spuogas, toks atrode pulingas. Nuvareme pas chirurga, jis dydzio buvo kaip 5 lt moneta. Chirugas pravere ta spuoga, o tenai buvo siaubingai daug puliniu. Pas chiruga vaiksciojome perrisimams apie savaite kai ji pastebejo, kad negyja...sako graziaja forma jusu vaikas serga tuberkulioze ir t.t. Mus su vyru taip prigasdino, kad sakes. As apsikabinusi vaika verkiau...issiunte i VAIKU TUBERKULIOZES DISPANCERI. TENAI paziurejo pasake, kad cia limfmazgis. verysad.gif REAKCIJA I TUBERKULIOZES SKIEPA. Sako jusu vaikas labai dideli imuniteta turi nuo tuberkuliozes ir jam uzsikresti nera sansu...o mus tai gydytoja chirurge prigasdino. cry.gif Tagi gydomes dabar antibijotikais ir B6 vitaminu. Viskas eina geryn. Tik Va sake, kad su limfmazgiais labai ilga gyjimo procedura. verysad.gif

DAbar limfmazgis atrodo mazesnes nei 10cnt moneta thumbup.gif
energija
Sveikos gyvos, as pati turejau sia beda, isaugo gumbelis ant kaklo, ieskojom atsakymu pas stamotologus, pas kordiologus, vieni sake limfazgiu uzdegimas, kiti pulinys ant datu saknu, treti dar visokiu baisybiu.Galiausiai kai buvau kaime toli nuo civilizacijos, pakilo temperatura, pradejau kliedeti nuo karscio. Parveze mane i kauna ir i klinikas, rezultatas 1 val. veliau ir...... bet spejom, isoperavo akmenis is seiliu liauku, nors niekas is anksciau tyrusiu daktaru net nebuvo uzsimine apie tokia galimybe, taigi bukime budrios su savo leliukais. Sekmes. 4u.gif
crocus
Ir mes važiavom pas hematologę dėl kaklo limfazgių. Nuramino. Sakė, jei jie ne didesni kaip 2cm tai nėra patologija. Nusivežėm parodyti bendrą kraujo tyrimuką. O atsirasti galėjo dėl daugelio priežasčių-skiepų, vaistukų, persirgtų ligų.
lilijal
pas mus irgi jie yra ir kas svarbiausia jie vis padidėja, po to sumažėja doh.gif didesni būna, kai sergam blink.gif bet perskaičiusi apie mantu tyrimą kažkaip sunerimau, gal ir mums jį reiktų pasidaryti, nes vaikas nuolat tiesiogine ta žodžio prasme serga, porą dienų nueina į darželį ir trys savaites serga ir taip ištisai, net ligoninėje buvome atsidūrę doh.gif
agata
[quote=lilijal,2007 01 24, 20:10]
pas mus irgi jie yra ir kas svarbiausia jie vis padidėja, po to sumažėja doh.gif didesni būna, kai sergam blink.gif bet perskaičiusi apie mantu tyrimą kažkaip sunerimau, gal ir mums jį reiktų pasidaryti, nes vaikas nuolat tiesiogine ta žodžio prasme serga, porą dienų nueina į darželį ir trys savaites serga ir taip ištisai, net ligoninėje buvome atsidūrę doh.gif
*

Vienas gyd. mums yra sakes, kad pilnai isnyktu limfmazgis mazylis turi maziausia trys men. nesirgti. Rudeni pradejome lankyti darzeli, pirmaji pusmeti sirgome pagal "grafika"
krissste
MANO DUKRAI ATSIRADO GUZAS POZANDIKAULIU. PENKTADIENI NUVEDZIAU PAS GYDYTOJA TAI PASAKE KAD KIAULYTE.INTERNETE PERSKAICIAU KOKIE KIAULYTES POZYMIAI TAI NE VIANAS NEATITINKA. GUZAS TOKIO DIDUMO KAD MAN NET BAISU.RYT IS PACIO RYTO VEL EISIU PAS GYDYTOJA.
dasa
Sveikos, o mums nustatė mononukleozę verysad.gif Labai padidėjęs kairės pusės kaklo linfmazgis, ir 4 dienas temperatūra 39 verysad.gif
ros
QUOTE(dasa @ 2007 07 04, 19:20)
Sveikos, o mums nustatė mononukleozę verysad.gif Labai padidėjęs kairės pusės kaklo linfmazgis, ir 4 dienas temperatūra 39 verysad.gif
*O kas tai yra?
Mano dukrai guziukas ant kaklo yra jau nuo 1 neriu metuku. Mum sake , kad tai rodo alergines reakcija. Tyrimu jokiu nedarem, tik mantu tyrima darem.
Opdum
kaklo limfmazgei gali padidet del daugelio priezasciu,maniskiui irgi buvo padideja,nuo vezio dideja ne tik kaklo bet ir pazastu ir t.t pas maziukus buna kakle tie limfmazgei matosi o mamai atrodo padideja,jei jie paslankus nera ko nerimaut,bet aisku vaika jau reikia stebet atidziau,bet daznai buna nuo alerginiu reakciju,slogos kokio viruso,kirminu,blogu dantu,ju uzdegimo,ausu uzdegimo,net vidu viduriavimjei padideja limfmazgiai ir kila temp,ir nera kitu pozimiu vertetu sunerimt,tai gali but rimtos ligos pozimis pvz tokios kaip toksoplazmoze,ja dazniausei perduoda kates,ar kitu,bet kokiu atveju esant tokems dalikams rupestinga mama nuveda vaika pas daktarus,sveikit.
dasa
QUOTE(ros @ 2007 07 04, 23:08)
O kas tai yra?
Mano dukrai guziukas ant kaklo yra jau nuo 1 neriu metuku. Mum sake , kad tai rodo alergines reakcija. Tyrimu jokiu nedarem, tik mantu tyrima darem.
*Tai infekcinė, kaip supratau labai užkriečiama liga, trunka nuo 7 dienų iki vos ne 3 mėn. Požymių yra nemažai: padidėję limfmazgiai, karščiavimas (vieni iš pagrindinių), taip pat būna bėrimas, padidėja kepėnys, blužnys, viduriavimas ir t.t. inkubacinis (slaptas) periodas 3 savaitės. Tai yra tiek laiko simptomų nėra, o žmogus jau gali užkriesti kitus verysad.gif Ačiū dievui dukrai šiandien jau geriau, limfmazgis žymiai sumažėjo ir temperatūros beveik nebuvoi dienos metu, žiūrėsim kaip bus vakare. Viena problėma-kviepoja per burną, nes per nosį dėl tų padidėjusių limfmazgių negali. Visą naktį lakstau prie jos lovos klausytis ar viskas gerai, bijau, kad neuždustų verysad.gif
ros
QUOTE(dasa @ 2007 07 05, 17:52)
Tai infekcinė, kaip supratau labai užkriečiama liga, trunka nuo 7 dienų iki vos ne 3 mėn. Požymių yra nemažai: padidėję limfmazgiai, karščiavimas (vieni iš pagrindinių), taip pat būna bėrimas, padidėja kepėnys, blužnys, viduriavimas ir t.t. inkubacinis (slaptas) periodas 3 savaitės. Tai yra tiek laiko simptomų nėra, o žmogus jau gali užkriesti kitus verysad.gif Ačiū dievui dukrai šiandien jau geriau, limfmazgis žymiai sumažėjo ir temperatūros beveik nebuvoi dienos metu, žiūrėsim kaip bus vakare. Viena problėma-kviepoja per burną, nes per nosį dėl tų padidėjusių limfmazgių negali. Visą naktį lakstau prie jos lovos klausytis ar viskas gerai, bijau, kad neuždustų verysad.gif
*Baisi liga ir dar uzkreciama doh.gif . Sveikit 4u.gif
amzinastudente
Sveiki,

O tie limfamazgiai...Mes irgi juos turim. Prieš Jonines sūnui ant kaklo iš nugaros užčiuopiau guziuką. Bet kadangi buvo šventės į gydytojus nesipkreipem. Po kelių dienų šalia atsirado dar vienas, toks kaip žirnis. Va tuomet ir supanikavau. Nulėkėm pas medikus, o jie sako - limfamazgių padidėjimas. O ač jau galvojau, kad augliukai mėtosi po visą kūną. Per naktį nemiegojau ir vyrą prigąsinau.
Padarė kraujo tyrimus, lyg ir neblogi.

Dabar telieka stebėti...
AgnėM
Labas mamukės smile.gif

Mano didesniam berniukui irgi padidėję kaklo limfmazgiai,bet nei temperatūtos neturi,jaučiasi gerai ,žiūrėjo ir vidaus organus irgi viskas gerai,bet siunčia į Kauną dar pasižiūrėti,antradienį važiuojam...
krissste
MES JAU BUVOM KLINIKOSE ,GYDYTOJA APZIUREJO IR NUSIUNTE DARYTIS MAGNETINI REZONANSA. PO JO PAAISKEJO KAD LIMFMAZGIAIS NUSETAS VISAS KAKLAS. BET TO GUZO KUR BUVO ANKSCIAU NEBELIKO ,JIE VISI JAU MAZEJA.DABAR TIRS NUO KO JIE ATSIRADO.MANE NURAMINO KAD CIA NIEKO BAISAUS IR SVARBU KAD JIE MAZEJA .
krissste
PRADEJOM GERTI VAISTUS NUO LIMFMAZGIU. TAS GUZIUKAS VEL PRADEJO AUGTI IR RAUDONUOTI ODELE . NUEJOM PAS GYDYTOJA , MUS VEL SIUNTE I KLINIKAS. PASIRODO KAD LIMFMAZGIS SUPULIAVO. MUMS PADARE OPERACIJA. KOL KAS DAR GULIM LIGONINEJ, TIKIMES KAD JAU KITA SAVAITE ISLEIS.SU TUO LIMFMAZGIU KOVOJOM NUO BIRZELIO MENESIO JIS TAI PADIDEDAVO TAI DINGDAVO , KOL SUPULIAVO IR TRUKO I ISORE.
Gabriel@
QUOTE(krissste @ 2007 08 25, 13:09)
PRADEJOM GERTI VAISTUS NUO LIMFMAZGIU. TAS GUZIUKAS VEL PRADEJO AUGTI IR RAUDONUOTI ODELE . NUEJOM PAS GYDYTOJA , MUS VEL SIUNTE I KLINIKAS. PASIRODO KAD LIMFMAZGIS SUPULIAVO. MUMS PADARE OPERACIJA. KOL KAS DAR GULIM LIGONINEJ, TIKIMES KAD JAU KITA SAVAITE ISLEIS.SU TUO LIMFMAZGIU KOVOJOM NUO BIRZELIO MENESIO JIS TAI PADIDEDAVO TAI DINGDAVO , KOL SUPULIAVO IR TRUKO I ISORE.
*


Mano mergytei irgi operuotas limfmazgis kaklo kaireje puseje. Staiga padidejo ir vis didejo, nemazejo. Kai ji isoperavo (limfmazgiu kune yra daug ir pasalintojo funkcijas - ginti nuo visokiu virusu - perima kiti, greta esantys), paeme tyrima ir nustate, kad patekes uzkratas nuo kaciu. Mes namuose kaciu nelaikome, draugai, gimines - irgi, todel kantaktus su katemis medikams neigeme. Paskui prisimineme, kad pas dede yra seskas ir mergaite su juo zaisdavo, tai visi nusprendeme, kad nuo to sesko. Medikai ateityje uzdraude kontaktuoti su kaciu gimines gyvunais. O neseniai su vyru tvarkeme rusi ir atspekite ka radome? Ogi indelius pienui, pridergtus patiesaliukus ir kt. Pasirodo musu mazoji globojo kiemo katinus.... tai va.... gerai, kai viskas gerai baigesi. Jai labai patinka gyvuneliai, o mes neleidziame nieko namuose laikyti, nes zinome, kad priziureti galiausiai tektu teveliams, o ne vaikui... dabar ji su katineliais bendrauja tik atvirukuose ir knygutese.... (:
Gegas
mus irgi jau menesiukas kaip limfmazgiu padidejimas kamuoja verysad.gif
darem kraujo tyrima,sake idealus, eritrocitu nusedimas 3,tai mergaitei nera (nuo 2 iki 20 riba), atliko echoskopija, viskas gerai
bet man visvien neramu doh.gif
nezinau, gal prasyt siuntimui pas hemotologa g.gif
i mane jau ziuri kaip i durna gydytoja, bet vienoje puseje 3 didesni (2 is ju 1,2-1,3cm)kitoje didesnis, bet nesiekia cm
kaip jus manot? tampyt man ja pas gyd toliau? g.gif
Kerroly
QUOTE(Laurencija2 @ 2008 02 11, 17:31)
mus irgi jau menesiukas kaip limfmazgiu padidejimas kamuoja  verysad.gif
darem kraujo tyrima,sake idealus, eritrocitu nusedimas 3,tai mergaitei nera (nuo 2 iki 20 riba), atliko echoskopija, viskas gerai
bet man visvien neramu  doh.gif
nezinau, gal prasyt siuntimui pas hemotologa  g.gif
i mane jau ziuri kaip i durna gydytoja, bet vienoje puseje 3 didesni (2 is ju 1,2-1,3cm)kitoje didesnis, bet nesiekia cm
kaip jus manot? tampyt man ja pas gyd toliau?  g.gif
*As jau irgi nezinau ka daryti. doh.gif Kai suneliui buvo 7 men. po rotoviruso jam padidejo kirksnies limfmazgiai, is pradziu daktare ramino, kad per 3 men. turi praeiti. Nepraejo. Padarem kraujo tyrima - geras, po dveju men. vel padarem - vel geras, bet isprasiau siuntima i Santariskes. Nuvaziavom pas hematologe ji nieko naujo, ko nebuvau zinojus nepasake: reikia stebet, reguliariai daryt tyrimus. Po triju men. liepe atvaziuot, bet rudeni prasidejo ligu maratonas, tad ir nenuvykom. O pries savaite pastebejau kakle padidejusius limfmazgius doh.gif unsure.gif Sulauksiu siltesniu oru, ir vel keliausiu pas gydytojus, ir i Santariskes vesiu ir privaciai, padarysiu visus tyrimus imanomus, kad tik ramiau butu.
Gegas
gal kas galit pasakyti, koks limfocitu kiekis normalus 2 metu vaikui g.gif
rodo padidejima, gyd sako, kad tokio amziaus vaikams normalu, bet kraujo normu lenteleje isskirta tik suaugusieji ir vaikai
o toki maziukai? koks kiekis yra normalu????
jau panikuoju truputi, ryt registruosiuos pas hematogola, nes jau pavargau verysad.gif
Gegas
taip atrodo, kad as cia viena su tokia problema verysad.gif
ryt einam pas hematologa, reikalausi visu tyrimu, nes tokia nezinomybe kankina doh.gif

ir dar - kuo maziau skaityt reikia internete, nes prisigalvot galim bet kokiu ligu blink.gif
Gegas
mes is hematologes biggrin.gif
dziaugiuosi, kad nuvaziavau, nes ji apziurejo, apniurke ir is karto pasake, kad cia nuo LOR susirgimu. apziurejo viska, tai mums yra tonziliu hipertrofija didele. nuo ju ir tie limfmazgiai doh.gif
isgyre mano prieziura dukrai, nes sake, kad jeigu prasciau maitinciau arba daugiau naudotume sintetinio maisto, ji pas mane su tokiom tonzilem sirgtu ir sirgtu mirksiukas.gif o per sezona tik 1 karta buvo pasigavus virusa thumbup.gif
ir dar liepe daugiau skysciu naudot, kad valytusi organizmas, bet cia mes kovojam nuo gimimo su mazaja, labai mazai geria doh.gif
krauja kas pora men darytis ir toliau taip maitintis ir kuo daugiau buti gryname ore 4u.gif
Angelinna
mano maziui irgi,butent praejus savaitei po roto viruso padidejo limfmazgiai tai ziauriai,kad net baisu,ir dar puliuoja visa gerklyte,neisivaizduoju nuo ko,dar tyrimuku nepadarem,tik pirm.sake gali buti kazkokia bacila,bet as nzn,geriam antibiotikus ir jis man negereja, o visas toks patines,o gal ligos tokia eiga,gal kantrybes reikia?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.