Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Trišakio nervio uždegimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3
Rituxx
norėčiau gauti daugiau informacijos apie šią ligą unsure.gif kas tai per liga,koks gydymas,kas pasireiškia jai esant unsure.gif žinau kad galima pasiskaityti enciklopedijose,bet noriu sužinoti ką nors iš jusų,gal būt kam nors yra su šia liga susidurti g.gif
Pareis
Mano mama anksciau gana daznai gaudavo ta trisakio nervo uzdegima. Jai siaubingai dioegdvo kuria galvos puse, tai budavo daugaiu ne siaip skausmas, bet diegliai perverdavo gal puse galvos skausmu. Bandydavo ji lyg ir sildyt ir kazkokisu vaistus naudodavo. Bet niekas as nebuvau pasidomejus ka ji gerdavo. Bet ji labai saugosi, kad jos nesupustu, nes tada ir uzeina jai tie uzdegimai.. Daugiau nieko nezinau, tik kad tas skausmas tikrai didelis budavo.
rjolancikas
man viena karta ir buvo sis malonumas.trisakis nervas yra prie ausies,kur prasideda zandikaulis.patikek,skausmelis toks kad atrodo vis kas nors peili i galva ismeigia i ta puse. schmoll.gif tai as nieko nelaukus pradejau leistis neurorubina ir rytojais diena skausmas pradejo rimti,po to visai praejo.tfu,tfu,tfu daugiau lyg nesikartoja. bigsmile.gif
Papildyta:
bjaurus reikalas lotuliukas.gif
gazele
mano sesuo,kokių 10 metų susirgo šia liga,komplikacijos galimos tokios,kad paralyžuoja tą pusę veido doh.gif
Ją mėnesiui išsiuntė gydytoja į sanatoriją Druskininkuose,ten buvo įvairūs masažai,šildymai,purvo kaukės kasdien.

Grįžo sveika ir nuo tada net pamiršo,kad sirgo šia liga thumbup.gif
Rudakis
QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 19, 15:48)
man viena karta ir buvo sis malonumas.trisakis nervas yra prie ausies,kur prasideda zandikaulis.patikek,skausmelis toks kad atrodo vis kas nors peili i galva ismeigia i ta puse. schmoll.gif tai as nieko nelaukus pradejau leistis neurorubina ir rytojais diena skausmas pradejo rimti,po to visai praejo.tfu,tfu,tfu daugiau lyg nesikartoja. bigsmile.gif
Papildyta:
bjaurus reikalas lotuliukas.gif
*

Ir man taip buvo, galvojau, kad supalerizuos, kad koks insultas doh.gif
Ciocia29
Trisakio nervo uzdegimas - tai nervu sakneliu uzdegimas. Nervo apvalkalelis suplysta ir todel tampa jautrus. Ta apvalkaleli atstato B grupes vitaminai.
Mane gyde beveik du men nuo trisakio nervo uzdegimo, bet pasirodem, kad tai ne trisakio, o kitu nervu uzdegimas. Pagrindinis trisakio nervo uzdegimo pozymis - skauda nuo bet kokio vejo guselio, net nuo galvos judinimo ir skauda tik VIENOJE galvos puseje, pvz.: aplink aki, ausi, nosi (gali visa nosi), aplink antaki, kata, smilkini. bet jei skauda abu smilkinius, tai ne trisakio nervo uzdegimas (man taip buvo..)
Gydymuisi neuztenka vien tik B grupes vitaminu, reikia ir priesuzdegiminiu (dazniausiai israso nimesil, dolmen, ibuprofenus), raumenis atpalaiduojancius ir kokius nors antiepileptinius (finlepsin, gordium, gabapentin - visu ju teko paragauti... schmoll.gif verysad.gif
Gydymas yra labai ilgas ir liudnas...
Saule100
QUOTE(Ciocia29 @ 2007 03 20, 09:21)
Mane gyde beveik du men nuo trisakio nervo uzdegimo, bet pasirodem, kad tai ne trisakio, o kitu nervu uzdegimas.

O gydymas visų nervų uždegimo vienodas, iš principo.
Nemiga
QUOTE(Saule100 @ 2007 03 20, 09:35)
O gydymas visų nervų uždegimo vienodas, iš principo.
*

Gydymas tik panašus, nes Finlepsino neskiria kitiem nervu uzdegimam gydyt. Vat sis vaistas vos ne zombiu paverčia žmogų tol, kol jį reikia vartot .. verysad.gif blink.gif
Saule100
QUOTE(Nemiga @ 2007 03 20, 10:54)
Gydymas tik panašus, nes Finlepsino neskiria kitiem nervu uzdegimam gydyt. Vat sis vaistas vos ne zombiu paverčia  žmogų tol, kol jį reikia vartot ..  verysad.gif  blink.gif
*

Finlepsino neskiria, sutinku. Finlepsinas skiriamas kaip simptominis gydymas. Priežastinis gydymas nesiskiria.
Rituxx
QUOTE(Saule100 @ 2007 03 20, 11:17)
Finlepsino neskiria, sutinku. Finlepsinas skiriamas kaip simptominis gydymas. Priežastinis gydymas nesiskiria.
*

man ir skyrė Finlepsin vaistus,bet mano terapeutė tai visika ožka,nes nieko nepaaiškino,nei kiek tuos vaistus vartoti nei ką toliau daryti kai baigsiu gerti vaistus doh.gif tai tiek gerai kad inete ir sm gavau info unsure.gif
man skauda kairėj pusėj aplink antakį ir kaktą unsure.gif nors dabar kai tuos vaistus pagėriau jau geriau ir netaip skauda ir jei tik šiek tiek pasinervuoju tai vėl pradeda galvą skaudėti doh.gif kai tokia liga pasireiškė didelė tikimybė kad insulto prie didesnio streso neišvengsiu doh.gif
Saule100
QUOTE(Rituxx @ 2007 03 20, 12:09)
kai tokia liga pasireiškė didelė tikimybė kad insulto prie didesnio streso neišvengsiu  doh.gif
*

O prie ko čia insultas? blink.gif
Beje, tau patarčiau kreiptis į neurologą, jei matai šeimos gydytoja gydo atmestinai.
Rituxx
QUOTE(Saule100 @ 2007 03 20, 12:13)
O prie ko čia insultas? blink.gif
Beje, tau patarčiau kreiptis į neurologą, jei matai šeimos gydytoja gydo atmestinai.
*

kiek žinau ir insultas įvyksta dėl to pačio nervo užsikimšimo unsure.gif gal būt netiesiogiai susijusios šios ligos bet pagrindas tai tas pats unsure.gif nervų uždegimas gali sukelti paralyžavimą ir insultą doh.gif gal būt aš ir neteisi,bet manau kad taip yra ax.gif
Saule100
QUOTE(Rituxx @ 2007 03 20, 12:41)
kiek žinau ir insultas įvyksta dėl to pačio nervo užsikimšimo  unsure.gif gal būt netiesiogiai susijusios šios ligos bet pagrindas tai tas pats  unsure.gif nervų uždegimas gali sukelti paralyžavimą ir insultą  doh.gif gal būt aš ir neteisi,bet manau kad taip yra  ax.gif
*

Brangioji, insultas įvyksta užsikimšus kraujagyslei smegenyse, arba jai plyšus, tada kraujas į smegenis išsilieja. Gali dėl to būti rami, dėl trišakio uždegimo insulto tikrai neturėsi. schmoll.gif
Rituxx
QUOTE(Saule100 @ 2007 03 20, 14:01)
Brangioji, insultas įvyksta užsikimšus kraujagyslei smegenyse, arba jai plyšus, tada kraujas į smegenis išsilieja. Gali dėl to būti rami, dėl trišakio uždegimo insulto tikrai neturėsi.  schmoll.gif
*

tai gerai kad insultas nesusijęs nes maniau kitaip smile.gif o trišakio nervo uždegimas gal taip pat nėra jau tokia baisi liga kaip aprašo ją internete unsure.gif
Saule100
QUOTE(Rituxx @ 2007 03 20, 14:54)
tai gerai kad insultas nesusijęs nes maniau kitaip  smile.gif o trišakio nervo uždegimas gal taip pat nėra jau tokia baisi liga kaip aprašo ją internete  unsure.gif
*

Tikrai yra daug baisesnių ligų nei trišakio nervo uždegimas. mirksiukas.gif
rjolancikas
ir as manau kad yra daug baisesniu ligu nei trisakio nervo uzdegimas.tik kad si labai skausminga ir gali kartotis jei nesisaugosi vejo. schmoll.gif rolleyes.gif
Papildyta:
tuo labiau kai pasiskaitai pvz.sveikas.lt-tai atrodo visos ligos mirtinos.ir visus ju simptomus prisitaikai sau. doh.gif
Ciocia29
jo, visi nervu uzdegimai gydomi panasiai.
As jau spejau nusivilti visais pasaulio terapeutais ir neurologais ir nusprendziau dar viena karta bandyti, nuejau pas dar viena neurolga. Aciu Dievui man pasiseke. Patekau pas toki senuciuka, kuris jau 38 metus neurologu dirba. Is pradziu issigandau, kad niek ogero nebus. Bet pasirode, kad jis super. Isklauses mane, liepe pasidaryti kaklo nuotrauka ir pasake, kad man joks ne trisakio nervo uzdegimas, o okcitaline neuralgija, t.t. kakle uzspaudziami nervai/nervas. O skauda nezmoniskai ausi, danti, nosi, aplink aki, kakta, smilkinius, galva svaigsta, skausmas nuo kiekvieno vejo guselio. tai tas neurologas man biski "patampe" galva (pasukiojo, o paskui patrauke) ir man iskart isnyko dancio skaumas, praktiskai isnyko galvos skausmo priepuoliai!!!!!! thumbup.gif
taigi, nuo praejusio penktadienio pasijauciau zmogumi (sita nesamone gydausi jau trecia karta: 1 kartas liepos-rugpjucio men, 2 spalio-lapkricio ir 3 vasario pab-iki dabar)
Dabar dar paskauda, bet jau ne taip, nera ka lyginti. Rytoj einu nuotraukos darytis, po to skirs fizioterapija. pasak to daktarelio, man tiesiog osteochondroze, kuri ir spaudzia tan kazkaip
taigi, isgeriau saujas nuskausminamuju, zombiu-tableciu ir man tik blogejo. o uzteko pakliuti pas normalu gydytoja, ir viskas eme sprestis..
Beje, trisakio nervo uzdegimas neretai irgi buna sukeltas pakitimu kaklo srityje. Tiesiog reikia pasidaryti kaklo nuotrauka...
Rituxx
QUOTE(Saule100 @ 2007 03 20, 15:18)
Tikrai yra daug baisesnių ligų nei trišakio nervo uždegimas.  mirksiukas.gif
*

tai jau tikrai unsure.gif svarbiausia reikia rupintis savimi ir laiku pradėt gydymą unsure.gif
Ciocia29
beje, dar prisiminiau:
yra toks dalykas, kaip lidokaino injekcijos, kurios padeda, jeigu niekas nepadeda (cia nervu sakneliu uzdegimui). Lidokainas atplaiduoja raumeni, kuris paleidzia spausti nerva ir skausmas dingsta. Kadangi skausmas dingsta, tai nervas gali ramiai uzgyti, netraukuliuojamas raumens, kuris isitempia, kai uzdegimas vyksta (tiksliau, ydingas uzdaras ratas)
rjolancikas
as ir vargau kol atradau gydytoja kuris nustate ligu priezasti.vargau metus. schmoll.gif labai mazai geru gydytoju. g.gif as nesuprantu-tiek metu zmogus mokosi,o kai nueini pas ji su savo bedom,tai kartais atrodo kad tu geriau ismanai medicina nei jis. doh.gif gal cia tik as pataikau ant tokiu neismaneliu?nesakau kad visi tokie doh.gif bet....... schmoll.gif
Ciocia29
QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 20, 15:23)
as ir vargau kol atradau gydytoja kuris nustate ligu priezasti.vargau metus. schmoll.gif labai mazai geru gydytoju. g.gif as nesuprantu-tiek metu zmogus mokosi,o kai nueini pas ji su savo bedom,tai kartais atrodo kad tu geriau ismanai medicina nei jis. doh.gif gal cia tik as pataikau ant tokiu neismaneliu?nesakau kad visi tokie doh.gif bet....... schmoll.gif
*

as irgi pradejau taip galvoti...
tik nezinau ar cia tu gydytoju abejingumas ar neismanymas..?
vobla
kažkada sirgau doh.gif buvo "žiauriai smagu". praėjo jau daugiau nei 10 metų ( o gal ir dar daugiau), bet tfu tfu tfu- tas malonumas daugiau nebepasikartojo> Nors žadėjo, kad persišaldžius kaskart gali atsinaujint...
Rituxx
aš tik nežinau kiek tuos vaistus laiko gerti unsure.gif man išrašė finlepsin 10tablečių ir nežinau kai aš jas baigsiu vsio daugiua man nereikia jų gerti g.gif išgrsiu aš tas tabletes ir jaučiu žiurėsiu kaip mano savijauta vėliau bus unsure.gif jei vėl bus kokie negerumai tai eisiu tiesiai pas nerologą nes iš terapeutės nieko gero nesulauksiu schmoll.gif
Nemiga
QUOTE(Rituxx @ 2007 03 20, 18:28)
aš tik nežinau kiek tuos vaistus laiko gerti  unsure.gif man išrašė finlepsin 10tablečių ir nežinau kai aš jas baigsiu vsio daugiua man nereikia jų gerti  g.gif išgrsiu aš tas tabletes ir jaučiu žiurėsiu kaip mano savijauta vėliau bus  unsure.gif jei vėl bus kokie negerumai tai eisiu tiesiai pas nerologą nes iš terapeutės nieko gero nesulauksiu  schmoll.gif
*

Tiesiu taikymu pas neurologa, kad patikslintu kokiu vaistu reikia. Keista, kad nepaaiakino kokiom dozm gert finlepsina.

Po antro "susitikimo" su trisakiu nervo uzdegimu, kai dar ir pradejo tirpt kaire ranka pradejau ieskot kas yra kitoj gydymo istaigoj. Rezultatas- kaklo isvarza, kuria reikia operuot. O nuo skausmo padeda tik itvaras, o ne kazkokie vaistai.
Tad gydytis tik pas rimtus gydytojus.
Gegas
papasakosiu, kaip mano mamai diagnozavo trisaki:
- pradejo kelti dantis, nejausti kaires puses galvos, rankos, atsirado amzina sloga, pora kartu darbe apalpo.
- gydytojai ieskojo ieskojo, bet nieko nesurado, sausio pradzioje pagulde i ligonine.
- ligonineje leido antibiotikus ir siaip laseliniu, tyrimai: bandras kraujo ir slapimo, nieko ipatingo neranda.
- isleido is ligonines, nusiunte vasario men. reabilitacijai i sanatorija: masazai, vonios, laselines, antibiotikai ir t.t. issigande, kad nepadeda padare rentgena, magnetini rezonansa ir dar visokiu velniu.
- kovo men, kaip nepraeina, taip nepraeina. israso siuntima i Kauna ar Vilniu gultis i ligonine. as uzsiuntu ant mamos, priregistruoju privaciam LOR (tevas su sunum), nes mamai visada aiskino, kad cia bus nuo sinusito. ji atvaziuoja, dedziai pasiziurejo ir pasake, kad trisakis, israse vitaminu, dar kazko. IR PRAEJOOOOOO

zodziu reziume: 5 kursai antibiotiku, 3 menesiai nedarbingumo ir skausmu bei nervu, kai neaisku kas yra.
laikykites ir sveikit bei linkiu, kad niekada nepasikartotu si liga thumbup.gif
Nova
QUOTE(Laurencija2 @ 2007 04 13, 12:48)
papasakosiu, kaip mano mamai diagnozavo trisaki:
- pradejo kelti dantis, nejausti kaires puses galvos, rankos, atsirado amzina sloga, pora kartu darbe apalpo.
- gydytojai ieskojo ieskojo, bet nieko nesurado, sausio pradzioje pagulde i ligonine.
- ligonineje leido antibiotikus ir siaip laseliniu, tyrimai: bandras kraujo ir slapimo, nieko ipatingo neranda.
- isleido is ligonines, nusiunte vasario men. reabilitacijai i sanatorija: masazai, vonios, laselines, antibiotikai ir t.t. issigande, kad nepadeda padare rentgena, magnetini rezonansa ir dar visokiu velniu.
- kovo men, kaip nepraeina, taip nepraeina. israso siuntima i Kauna ar Vilniu gultis i ligonine. as uzsiuntu ant mamos, priregistruoju privaciam LOR (tevas su sunum), nes mamai visada aiskino, kad cia bus nuo sinusito. ji atvaziuoja, dedziai pasiziurejo ir pasake, kad trisakis, israse vitaminu, dar kazko. IR PRAEJOOOOOO

zodziu reziume: 5 kursai antibiotiku, 3 menesiai nedarbingumo ir skausmu bei nervu, kai neaisku kas yra.
laikykites ir sveikit bei linkiu, kad niekada nepasikartotu si liga  thumbup.gif
*

Laurencija, o kaip suprast - "pradejo kelti dantis"?
rjolancikas
QUOTE(Nova @ 2007 04 13, 17:14)
Laurencija, o kaip suprast - "pradejo kelti dantis"?
*

kai negali dantu sukasti,labai skauda,atrodo jie tokie istine,dideli.
Gegas
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 13, 16:34)
kai negali dantu sukasti,labai skauda,atrodo jie tokie istine,dideli.
*

va butent doh.gif
per toki stresa ir skausma 7 kg numete doh.gif
Sarmite
mergaitės atrodo ši liga mane kabina unsure.gif nes skauda kairę veido puse prie akies link žandikaulio, atrodo kad net dantis pradėjo toje pusėje kelt ir šis "malonumas" tik stiprėja, oi bėda bėda doh.gif na bet tikiuosi, kad gal gi praeis ir tai bus ne trišakis g.gif , gal šiaip perpūtė vėjukas.....
INGRIDŽIUKS
Aš irgi turėjau tokią problemą tai man buvo visa dešinė galvos pusė ''atsakiusi'' verysad.gif neužsimerkė akis, negalėjau pavalgyti,nejaučiau kvapo ir skonio,nebuvo ašarų vienu žodžiu prastai.Sakė gydytojai gali pasilikti tokie defektai, bet ačiū gydytojai 4u.gif kuri mane išgydė.Gydymas truko galima sakyti metus.Oligos priežastis vėjas,perpūtė.
Rituxx
man galvos skausmas praėjo,bet atsirado kažkoks žandikaulio tirpimas unsure.gif ir nesuprantu ar tai nuo tos pačios ligos ar čia jau kažkas kito verysad.gif pas daktarus visai ir noro nėra eiti ypač į polikliniką doh.gif o ir laiko nėra,nebent gal į santariškes nuvažiavus naudos bus unsure.gif
ta pati Sonecka
Man pries daug metu buvo nustate ta trisaki,vaistus nuo skausmo skyre,vitaminus B grupes leido,o skausmas kaip nemazejo taip nemazejo sad.gif Ypatingai nakti,tik atsiguldavau ir prasidedavo tokie skausmai vienoj galvos pusej,kad staugdavau kaip isprotejus.Skausmas eidavo i ausi,i aki,i danti,na zodziu visa viena puse vienas didelis skaudulys.Kol viena diena paaiskejo,kad tai visai ne trisakio nervo uzdegimas,o....kaltas protinis dantis virsuje,ir kai ji isrove visos mano kancios baiges thumbup.gif O kiek vaistu prigerta,kiek naktu nemiegota..
Giedrixe
SOS! Gal kas nors zinot tikrai GERA NEUROLOGA Klaipedoj? Busiu labai dekinga! Jau trecia savaite kamuojuosi su ta bjaurybe! Israse finlepsino, Diclovito - niekas neveikia. Koks fizioterapijos poveikis? Ar pagereja? verysad.gif
Dakie
QUOTE(Giedrixe @ 2007 04 27, 15:25)
SOS! Gal kas nors zinot tikrai GERA NEUROLOGA Klaipedoj? Busiu labai dekinga! Jau trecia savaite kamuojuosi su ta bjaurybe! Israse finlepsino, Diclovito - niekas neveikia. Koks fizioterapijos poveikis? Ar pagereja?  verysad.gif
*

Mano anyta jau pora metų Klaipėdoje ieško normalaus neurologo, būtent dėl trišakio nervo uždegimo. Kiek žinau daer nerado. Jai prirašo daugybe vaistų o skausmas kartas nuo karto vis kartojasi, nemiega naktimis.
Giedrixe
Nu kaip suprantu beviltiska.... Bet va kai kurios rasete, kad issigydete ir nesikartoja ta bjaurybe... Ka patartumete? Tikrai gal kokie masazai, kaukes, sildymai ar kompresai? Nu kad ir kiek tai bekainuotu.... unsure.gif
future
Man irgi buvo uzdegimas pries kokiu trejeta metu, bet labai gerai, kad per dvi savaites ishsigydziau, geriau kruva vaistu (per diena apie 20 tableciu), dare man masazus, sildymus ir dar veido mimikos manksta liepe daryti daznai, nes man buvo puse veido paralyziave, akis neuzsimerkdavo ir t.t. Kai ilgai nepraeina uzdegimas, dar padeda akupunktura, tik aisku brangiai kainuoja. O masazus, sildyma ir manksta man buvo paskyrusi neurologe Antakalnio poliklinikoje. Svarbiausia nedelsti, o gydytis iskart.
tera
Man taip pat teko patirti šį "malonumą", tik aš nelabai suprantu kaip čia kai kurios rašo, kad tas uždegimas joms ar jų artimiesiems tęsiasi po keletą metų g.gif Kiek aš supratau iš savo patirties, kad, jei negydysi to negalavimo maksimum savaitę - paprasčiausiai "susuks" veidą ir nebefunkcionuos visa pusė veido doh.gif , o jau tai atstatyti ir netiek jau daug šansų, o ir darbo ne vienam mėnesiui.
Mane paguldė į ligoninę ir pradėjo leisti 2 rušių antibiotikus jau trečią dieną po simptomų pasireiškimo (tas pats nerealus skausmas pusėj galvos - migrenos ir dantų skausmo kombinacija) - ir tai dar ketvirtoj dienoj jau negalėjau šypsotis ta veido puse, akis neužsimerkė pilnai - bet dėkui Dievui po to viskas pradėjo atsistatinėti.. Bet jau net ir taip neuždelsus su gydymu, teko 2 savaites atkentėti "ukolus" su antibiotikais ir visą mėnesį kasdien vaikščioti į veido masažus doh.gif
Tai aš jau tada nelabai suprantu, kaip žmonės vaikšto po metus ir kelerius su šia liga - gal tai išties visai kas kita liga (tik diagnozė neteisinga), kaip jau keletas merginų buvo čia rašiusios..
Vidmante
Jau 3 metai sergu neuralgija (trišakio uždegimas).
Kenčiu didžiausius skausmus, vartoju "Finlepsin'a" ir "Neurontin'a" .
Nežinau, ar Neurontinas išviso trišakiui tinka, nes šiandien išgėriau 6 kapsules ir skausmas nenurimsta. Dar gėriau "Rekoxsi" prieš uždegiminę.
Prašau, pasiūlykite, gal žinote efektyvesnių būdų ? Nes skausmas dešinėje veido pusėjo toks, kad negaliu nei valgyti, nei šypsotis, nei išsižioti, nei pasukti galvos. Ir vaistai kartais nepadeda.

P.S. Lankiausi privačiai pas neurologą, o šeimos gydytojau nelabai ką apie tai išmano. Dariausi galvos kompoiuterinę tomografiją.
rjolancikas
QUOTE(Vidmante @ 2007 07 15, 00:10)
Jau 3 metai sergu neuralgija (trišakio uždegimas).
Kenčiu didžiausius skausmus, vartoju "Finlepsin'a" ir "Neurontin'a" .
Nežinau, ar Neurontinas išviso trišakiui tinka, nes šiandien išgėriau 6 kapsules ir skausmas nenurimsta. Dar gėriau "Rekoxsi" prieš uždegiminę.
Prašau, pasiūlykite, gal žinote efektyvesnių būdų ? Nes skausmas dešinėje veido pusėjo toks, kad negaliu nei valgyti, nei šypsotis, nei išsižioti, nei pasukti galvos. Ir vaistai kartais nepadeda.
P.S. Lankiausi privačiai pas neurologą, o šeimos gydytojau nelabai ką apie tai išmano. Dariausi galvos kompoiuterinę tomografiją.
*

sveikute.nezinau kiek tos teisybes,bet man mano masazuotojas pasakojo,kad labai daznai neuralgija sukelia kaklines dalies raumenu itampa.arba kitaip tariant trigeriniai taskai.ir kol tu raumenuku neatpalaiduosi tol ir bus skausmas.del to daznai jokie vaistai ir nepadeda. g.gif tuo labiau jeigu gydytojai nieko baisaus neranda[kompiuterine tomografija].man paciai daug problemu kele didziule raumenu itampa-sirdies plakimai,silpnumai,galvos tirpimai,veido tirpimai.viskas pradejo tvarkytis kaip pradejo daryti specialu masaza. mirksiukas.gif
ADITELKA
Sveiki,

Gal kas nors kam pavyko išgydyti trišakio nervo uždegimą, galėtų parekomenduot daktarą, kuris padetų, nes su ta liga kankinuosi jau 2 metus, nepadeda jokie vaistai jokie daktarai. Skausmai nežmoniški - puses galvos ir akies. Patarkit ką nors, prašau.
Drugelis
Sveikos, jau du mėnesiai sergu šia liga verysad.gif
Perskaičius visus komentarus truputėlį pakraupau, būtent tuo, kad kitos serga ne vienerius metus šia liga.
Man yra uždegimas trišakio nervo apatinėje dalyje, t.y. skauda kairėje žandikaulio pusėje, uztirpę tos pacios puses dantys, net liezuvis toje puseje kazkoks nejautrus. Gal kas sirgot ar sergat šia liga, labai norėčiau daugiau sužinoti apie taikytą gydymą, gydančius gydytojus ir perpektyvą pasveikti?
juilet
QUOTE(ADITELKA @ 2007 11 09, 09:22)
Gal kas nors kam pavyko išgydyti trišakio nervo uždegimą,
*

QUOTE(Drugelis @ 2008 01 03, 12:54)
Sveikos, jau du mėnesiai sergu šia liga  verysad.gif
*

Man irgi buvo nustatę trišakio nervo uždegimą verysad.gif prigėriau visokiausių raminamų vaistų doh.gif vaikščiojau kaip apspangus doh.gif Gavau siuntimą pas neurologą,pas mus iki jo prieiti eilė mėnesiui ar dar daugiau.O aš jau negalėjau apsikęsti galvos skausmo.Nutariau nuvažiuoti Elektrėnuose į rebilitacijos centrą(plafilaktoriumą).Apžiūrėjo gydytojas,ir o lia lia,nėra to uždegimo,tiesiog užspaudžia nervą kakle,todėl taip yra.Mane pagydė masažai ir mankšta.Pabandykit ir jus mirksiukas.gif
Sėkmės ir didelės sveikatos 4u.gif Nes tas alinantis skausmas yra žiaurus doh.gif
Spangalytė
Sveikutes,

as labai gerai zinau sita beda.
Mano senelis apie 5 metus, o mama jau virs desimt metu turi trisakio nervo uzdegima. seneliui jau darytos kelios blokatos Santariskese- "Skausmo klinikoje", bet jas daro tik seniem zmonems, nes po to buna tik blogiau. ir tai paskutini karta nebepadejo blokada, o sirdi nuvare per jas labai stipriai, nes vaistu dezes arkliskos. Mano mamai galvojo, kad kazkas su dantim negerai, isrove toje puseje visus nervus, kiek pamenu kelis dantis, po to protezavo, zodziu burna krapste du metus. po to isaiskejo tikroji priezastis. Mamai buna paastrejimai, po to apsigydo ir vel nieko, bet buna, kad nepadeda niekas, tada finlepsinu apsvaigusi vaiksto, arba kencia zveriska skausma. Ir kokia vista pasake sitam forume, kad sita liga nebaisi......... doh.gif Mano mamai viena veido puse priepolio metu buna tokia skausminga, kad nei priesiliesti nei valgyti, nei kalbeti nieko negali. toje puseje, jau per tiek metu net raumenu audinio maziau, asimetriskas veidas pasidare. Senelis mano jau labai ligotas ir senas, tai mes duodam vaistu neribotai, nes ka jau paskutines dieneles zmogus kankinsis. Ir jam beveik kasdien reikia gert vaistus,kurie daznai nebepadeda. O skausmas buna toks, kad jis pasoksta nuo lovos lyg i ji butu paleista elektros srove. Zodziu uzjauciu visus tuos, kurie per durnu gydytoju neapsiziurejima, neapsigyde laiku, ir dabar kankinasi. Beja yra kazkos gydytojas maskvoeje, labai geras specialistas, sako, kad tokiems uzleistiems ligoniams vistik kazkiek padeda. Tik dabar pavardes nepamenu, jei ka sudomins parasysiu, suzinojusi.
ADITELKA
Sveika Ieva V,
žadėjai sužinot numeriuką daktaro Maskvoje ar pavyko tą padaryti?

QUOTE(IevaV. @ 2008 01 04, 13:40)
Sveikutes,

as labai gerai zinau sita beda.
Mano senelis apie 5 metus, o mama jau virs desimt metu turi trisakio nervo uzdegima. seneliui jau darytos kelios blokatos Santariskese- "Skausmo klinikoje", bet jas daro tik seniem zmonems, nes po to buna tik blogiau. ir tai paskutini karta nebepadejo blokada, o sirdi nuvare per jas labai stipriai, nes vaistu dezes arkliskos. Mano mamai galvojo, kad kazkas su dantim negerai, isrove toje puseje visus nervus, kiek pamenu kelis dantis, po to protezavo, zodziu burna krapste du metus. po to isaiskejo tikroji priezastis. Mamai buna paastrejimai, po to apsigydo ir vel nieko, bet buna, kad nepadeda niekas, tada finlepsinu apsvaigusi vaiksto, arba kencia zveriska skausma. Ir kokia vista pasake sitam forume, kad sita liga nebaisi......... doh.gif Mano mamai viena veido puse priepolio metu buna tokia skausminga, kad nei priesiliesti nei valgyti, nei kalbeti nieko negali. toje puseje, jau per tiek metu net raumenu audinio maziau, asimetriskas veidas pasidare. Senelis mano jau labai ligotas ir senas, tai mes duodam vaistu neribotai, nes ka jau paskutines dieneles zmogus kankinsis. Ir jam beveik kasdien reikia gert vaistus,kurie daznai nebepadeda. O skausmas buna toks, kad jis pasoksta nuo lovos lyg i ji butu paleista elektros srove.  Zodziu uzjauciu visus tuos, kurie per durnu gydytoju neapsiziurejima, neapsigyde laiku, ir dabar kankinasi. Beja yra kazkos gydytojas maskvoeje, labai geras specialistas, sako, kad tokiems uzleistiems ligoniams vistik kazkiek padeda. Tik dabar pavardes nepamenu, jei ka sudomins parasysiu, suzinojusi.
*

sindii
padekit mergaites 4u.gif as nezinau tiksliai kas man yra, gal net ne galvos trisakio uzdegimas, o tiesiog nervu sakneliu uzdegimas, bet zodziu istorija tokia.,..pries tris menesius apturejau akies uzdegima, ziauriai skaudejo aki, galva (kaire puse), poto skausmas persimete i nugara, galvojau mirsiu, kunas dege..dabar jau visokiais vaistais apsigydziusi, gyvent galima,tik nuolat jauciu dirginanti skausma kaireje galvos puseje - tiksliau akyje ir aplink ja, skauda kai vartau akies obuoly, kai ziuriu i sonus, ejau du kartus pas akiu gydytoja, nieko nerado...skausmas nera baisus kaip kitos raso, bet veda is proto kad ji jauciu nuolat....kaip manot kas padetu pribaigt liga, gal isties veido masazai efektyvus? kur daretes ir kiek kainuoja, labai prasau bet kokios pagalbos, bo nervai jau sugadinti blink.gif
sindii
na guluos as jau i ligonone, laikykit kumscius mergaites blink.gif
ADITELKA
Mano istorija panaši, o kokia ligoninę gulsies Sindii?

QUOTE(sindii @ 2008 01 14, 21:34)
na guluos as jau i ligonone, laikykit kumscius mergaites blink.gif
*

sindii
I santariskes, per kiek laiko issigydei? pavargau jau... verysad.gif
Papildyta:
tik daba paskaiciau Aditelka, kad tiek laiko kankinies, ogo. o gulejai ligoninej? juk santariskeses visus tyrimus daro , o jau radus kas tiksliai yra nera sunku pasveikt, o gal cia tik mano optimistiskas nusiteikimas, bet as pasveiksiu! cool.gif
sindii
o del skaudancios akies, jei tau pries tai buvo akies uzdegimas, pasakyk, pasakysiu kokius vaistukus lasintis, man ji jau beveik neskauda tongue.gif
ADITELKA
kad nieks neguldo manęs į ligoninę, bandau privačiai gydytis. kai grįši parašyk prašau, gal kokį gydymą pasiūlė ar kitą ką.

QUOTE(sindii @ 2008 01 15, 11:01)
I santariskes, per kiek laiko issigydei? pavargau jau... verysad.gif
Papildyta:
tik daba paskaiciau Aditelka, kad tiek laiko kankinies, ogo. o gulejai ligoninej? juk santariskeses visus tyrimus daro , o jau radus kas tiksliai yra nera sunku pasveikt, o gal cia tik mano optimistiskas nusiteikimas, bet as pasveiksiu! cool.gif
*

Papildyta:
o kas dėl akies, tai buvo tokie požymiai kaip ir tau, bet niekas nepasakė, kad čia akies uždegimas, o kokį tau tyrimą darė, kad nustatė?

QUOTE(sindii @ 2008 01 15, 11:26)
o del skaudancios akies, jei tau pries tai buvo akies uzdegimas, pasakyk, pasakysiu kokius vaistukus lasintis, man ji jau beveik neskauda tongue.gif
*

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.