Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti salę?

Seną temą rasite čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maziulele: 16 kovo 2007 - 21:07
QUOTE(Joa @ 2007 03 14, 15:02)
mes fakelus uzdegsim nakti apsvietimui, ne paziurejimui, nes alaus stalas bus sode po obelimis  wub.gif tai turetu gerai atrodyti

o tai kiek laiko jie dega? blink.gif as galvojau, kad tie fakelai, kuriuos parduotuvese pardavineja, dega kokias 15 min... g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos tai patarkite o kur galima siuo metu tu fakilu nusipirkti?????
Atsakyti
QUOTE(Doroteja @ 2007 03 17, 16:25)
Sveikos merginos tai patarkite o kur galima siuo metu tu fakilu nusipirkti?????


Labas merginos,
mano svajonė taip pat kiemelį lauke išpuošti fakelais, žaliais vainikais ir lauko gėlių puokštėm wub.gif .

O kada tavo, Dorotėja, šventė?- mano kadangi 07-14, tai aš palauksiu joninių, nes tada tų fakelų būna pilni prekybos centrai su visokiom nuolaidom, tada ir nusipirksiu. O šiaip tai dabar mačiau "senukuose".


O kaip, panelės, patartumėt papuošti tokią salę ir kaip išdėlioti stalus?
http://www.bicnamis....s/big/sale2.JPG
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tecer: 17 kovo 2007 - 16:33
QUOTE(tecer @ 2007 03 17, 18:31)
Labas merginos,
mano svajonė taip pat kiemelį lauke išpuošti fakelais, žaliais vainikais ir lauko gėlių puokštėm  wub.gif .

O kada tavo, Dorotėja, šventė?- mano kadangi 07-14, tai aš palauksiu joninių, nes tada tų fakelų būna pilni prekybos centrai su visokiom nuolaidom, tada ir nusipirksiu. O šiaip tai dabar mačiau "senukuose".
O kaip, panelės, patartumėt papuošti tokią salę ir kaip išdėlioti stalus?
http://www.bicnamis....s/big/sale2.JPG



ogo kokia sale idomi blink.gif kaip koridorius..o tai jus prie skirtingu staliuku sedesite ar prie vieno visi didelio?
Atsakyti
Mano patarimas, kurio nebutina paisyti:
tokioje saleje graziausiai ziuretusi ir butu patogu atskiri staliukai, jei tai priimtina, o siaip sale dekinga, kad medziu kalta, jei dekoruosit labai butu ir lengva ir grazu audiniais ir gelemis 4u.gif
Atsakyti
o as atvirksciai nemanau kad atskiri staliukai sioje saleje yra verta statyti nes joje ir taip vietos neperdaugiausia,o dar atskiri staliukai su kedem tai isvis bus kachozas... doh.gif medziagom taip pat nepuosciau nes mazins sale,jos lubos nera aukstos ir plius labai siaura..siulau stala bendra palei siena su uzlenktais krastais...tikiuosi supranti ka noriu pasakyti...tai nebent puosciau sienas medziagom baltom ir stala...kuo didesne plasnojancia staltiese,kaip ciauser posted image
kedes aisku is abieju pusiu kad kuo daugiauzmoniu sutalpintum
daryt apsvietima,gerai atrodo lemputes paprasciausios kaledines baltos tarp tu medziau...pas mane panasiai bus
user posted image
stalo papuosimai:
user posted imageuser posted image
na o daugiau tokiai salytei neturiu pasulymu...tikiuosi praverte kasnors mirksiukas.gif
Atsakyti
O man kaip tik pasirode keliose nuotraukose viskas labai perkrauta,kas liecia stalu papuosima, audiniai erdves nemazina, kaip tik balta spalva didina ir jaukiau tampa, o ju daug ir nereikia nuo vienos sijos iki kitos....o staliukus siulau, nes stalas tiesiai nemanau, kad tilps, sale juk kazkaip pasisukusi zinoma ziurint kiek sveciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2007 03 18, 00:06)
O man kaip tik pasirode keliose nuotraukose viskas labai perkrauta,kas liecia stalu papuosima, audiniai erdves nemazina, kaip tik balta spalva didina ir jaukiau tampa, o ju daug ir nereikia nuo vienos sijos iki kitos....o staliukus siulau, nes stalas tiesiai nemanau, kad tilps, sale juk kazkaip pasisukusi zinoma ziurint kiek sveciu  smile.gif


na as tik paakiau savo nuomone ir nurodziau pasiulymus...savo nuomones nepakeisiu del medziagu,nes jos nukarsios kabo ir sale tikrai mazina,savo akim tai maciau...bet tyngiu irodineti..cia vistiek nuotaka nuspres..beje as savo sale puosiu butent su medziagom ir bendro stalu...na kaip nuotraukose kurias idejau,ir man thumbup.gif o kam ne as suprantu,visu skoniai skiriasi mirksiukas.gif
ir nesupyk kastaneda as tavo skonio nekritikuoju tik issakiau savaji rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tecer @ 2007 03 17, 18:31)
Labas merginos,
mano svajonė taip pat kiemelį lauke išpuošti fakelais, žaliais vainikais ir lauko gėlių puokštėm  wub.gif .

O kada tavo, Dorotėja, šventė?- mano kadangi 07-14, tai aš palauksiu joninių, nes tada tų fakelų būna pilni prekybos centrai su visokiom nuolaidom, tada ir nusipirksiu. O šiaip tai dabar mačiau "senukuose".
O kaip, panelės, patartumėt papuošti tokią salę ir kaip išdėlioti stalus?
http://www.bicnamis....s/big/sale2.JPG


Sveikute,

Mano tai nebeuzkalnu balandzio 6 diena!!!!!!!!!!!
Atsakyti
sveikos 4u.gif
Kastaneda, tu labai profesionaliai kalbi mirksiukas.gif
gal galetum issakyti nuomone - kaip puosti tokio stiliaus sale, ka siulytum.
aciu labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexy @ 2007 03 23, 14:10)
sveikos 4u.gif
Kastaneda, tu labai profesionaliai kalbi mirksiukas.gif
gal galetum issakyti nuomone - kaip puosti tokio stiliaus sale, ka siulytum.
aciu labai smile.gif

Malonu, truputi tuo uzsiimu wub.gif
Pirmiausiai atsisakyciau melsvos spalvos, rinkciausi drastiska tarkim oranzine, ant zidinio daryciau kuo didesne puokste i auksti ir ploti, tegul pasislepia ta siena smile.gif
Kur ne kur kabinciau oranzines lempas, taip susilietu spalvos, ta pati daryciau ant stalu - zvakes, akmenukus ir t.t.
Ant kedziu pirkciau medziagos ir atsiulejus uzrisciau tik kaspinus, sale nera tokia, kuriai reiketu kedziu uzvalkalu, o kaspinai tikrai nemaisytu - butu isgauta visuma, o ir sanaudos nebus dideles smile.gif
Nezinau ar cia padejau Tau, bet galimybiu cia tikrai yra smile.gif
Atsakyti