Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti salę?


QUOTE(eraw @ 2007 07 11, 10:28)
Apsilankykite lietuviskame puslapyje, gal kam pravers: http://www.svajoniupuota.lt


Manu, kad si nuoroda bus naudinga po geru 3 menesiu, kai galerija foto prisipildys - visur "informacija ruosiama". 4u.gif
Taigi, Lietuvele tik pradeda apie tokius dalykelius galvoti...
Atsakyti
Labas mergaites, Jus visos tiek graziu minciu turit saliu puosimui, gal pagelbetumet ir man su mano "vagoneliu" biggrin.gif
Nuotraukos cia: http://www.skelbiu.lt/1647377.html
Kas graziai gal atrodytu tai manau tik girliandos, kaip ir parodyta nuotraukoje, tik tie balionai tai jau labai man fu blush2.gif Labai laukiu jusu patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coliuke_ @ 2007 07 15, 19:17)
Labas mergaites, Jus visos tiek graziu minciu turit saliu puosimui, gal pagelbetumet ir man su mano "vagoneliu"  biggrin.gif 
Nuotraukos cia: http://www.skelbiu.lt/1647377.html
Kas graziai gal atrodytu tai manau tik girliandos, kaip ir parodyta nuotraukoje, tik tie balionai tai jau labai man fu  blush2.gif  Labai laukiu jusu patarimu  4u.gif

Vaje kaip jus cia idomiai sugalvojot bigsmile.gif Ne nezinojau, kad LT tokius vagonelius galima issinuomuoti rolleyes.gif Man balionai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Ni galiu ir as papasakoti apie savo vestuviu puosyba smile.gif Nors vestuves dar toli (rugsejo 8d), bet as jau turiu aisku vaizda (susikuriau beskaitytdama foruma. Aciu Jums merginos wub.gif ) Dar prasysiu ir keliu patarimu blush2.gif
Tai va, visu pirma vestuves vyks senoviniame dvare su aukstom lubo, dideliais sveistuvais ir dideliais langais smile.gif Labai iskart nesizavekit - ten viskas sena, tik neseniai sioks toks kosmetinis remontas padarytas. KAdangi mano pamerges bus raudomon suknelem, o ir uzuolaidos ten raudonos, tai vat dominuos raudona spalva, tik kad nebutu niuru - skiesiu siu balta ir svelniai rozine. Beje zmoniu bus visas 80 doh.gif
1. Kedems pirksiu balta arba svelniai raudona (permatoma tokia kad nebutu per rysku)medziagos ir darysiu kaspinus su medziaginem gelem (greiciausiai irgi raudonom). Kaspinams tiesiog sukarpysiu medziaga juostomis ir perrisiu per kedes atlosa, o gelyte isegsiu i mazga.
2. Kadangi serveteles bus medziagines ir baltos tai jas perrisiu su juostele is tos pacios medziagos kaip ir kedziu kaspinai ir padesiu ant lekstes.
3. Pirksiu tiek vienodu vazeliu kiek bus pamergiu ir tas vazeles isdeliosiu ant stalo. Per puota pamerges sumerkas ten savo puoksteles.
4. Kadangi stalas bus U formos, per gala uzsakiau ilga siek tiek siaura puoskte su nukarusiomis gelemis. Turetu atrodyti graziai smile.gif
5. Kitoje patalpoje kur bus saldus stalas desiu maza staliuka ant kurio bus sveciu knyga ir inde plaukiojancios zvakutes ir gelytes, staliuka dar zadu papuosti spalvotais akmeneliais.
6. Ant iejimo duru kabinsiu sirdi tik dar nesugalvojau is ko smile.gif
7.Lauke yra tokie dideli vartai per kuriuos ieinama ir takas link dvaro. Tai is abieju pusiu smeigsiu fakelus o vartus irgi puosiu greiciausiai vainikais smile.gif
Prasau patarimu: kokias (spalva ir forma)zvakes deti ant stalo kad jos graziai ziuretusi? Ar ju jau nebereikia?Ar verta kazka kabinti ant uzuolaidu? is ko labiausiai tiktu daryti raides ant sienos virs jaunuju kedziu ir kokios spalvos jos turetu buti? Beje, svietuvai dideli, ilgi, senovinio stiliaus ir auksines spalvos...
P.S. Kadangi gyvenu mazame miestelyje, retai istaikom proga nuvaziuoti i didmiesti. Jau planuojam keliones i Klaipeda ir Vilniu, taigi reikes viska supirkti nes veliau nebus kaip, taigi ir dekoru rupinuosi anksciau,,, smile.gif
Atsakyti
QUOTE(coliuke_ @ 2007 07 15, 21:17)
Labas mergaites, Jus visos tiek graziu minciu turit saliu puosimui, gal pagelbetumet ir man su mano "vagoneliu"  biggrin.gif 
Nuotraukos cia: http://www.skelbiu.lt/1647377.html
Kas graziai gal atrodytu tai manau tik girliandos, kaip ir parodyta nuotraukoje, tik tie balionai tai jau labai man fu  blush2.gif  Labai laukiu jusu patarimu  4u.gif


Labai šaunūs nameliai.
Sprendžiant iš nuotraukos tai viduje lubos žemokos, taigi visokie kabantys nusvirimai gali ir trukdyti, kibti už šukuosenų ir t.t. Siūlyčiau pirmiausia pasirūpinti gražiomis staltiesėmis iki žemės, o kitas dekoracijas kabinti tarpuose tarp langų. Tai galėtų būti gražūs žalumos ar gėlių vainikėliai, perrišti staltiesių spalvos ilgais kaspinais. Taip pat labai tiktų žvakidės ant stalo su ilgomis žvakėmis.
Atsakyti
[quote=InGridutia,2007 07 16, 16:28]
Ni galiu ir as papasakoti apie savo vestuviu puosyba smile.gif Nors vestuves dar toli (rugsejo 8d), bet as jau turiu aisku vaizda (susikuriau beskaitytdama foruma. Aciu Jums merginos wub.gif ) Dar prasysiu ir keliu patarimu blush2.gif

oj, kiek prirasei, dabar pabandysiu pakomentuot mirksiukas.gif
visu pirma, toks patarimas, neperkrauk to dvaro ivairiausiais papuosimais. puosk subtiliai ir visus papuosimus derink visame dvare, kad nebutu taip - viena sale vienais papuosimais papuosta, kita - kitais.
kedems papuosti gali naudoti balta tiuli, jei jau geles bus raudonos, tai medziaga neturetu buti raudona. beje, ruosiesi ta pacia medziaga risti serveteles, tai tiulis tam netiks, kaip ir bet kuri balta medziaga, jei serveteles bus baltos. kokios spalvos jos bus?
ant saldaus stalo as tikriausiai nedeciau tu akmeneliu, jei kitur ju nenaudociau kaip papuosimo.
ant duru ir uzuolaidu jau nieko nebekabinciau, tik raides. beje, mes darysim jas is rutu, nes pas mus bus tradicines vestuves.
zvakes nepatrukdys, o forma, prie tokio interjero, manyciau, geriausiai tiktu klasikine, t.y. kurios isistato i zvakides, gali pasiieskoti kokiu senesniu mirksiukas.gif tiesa, mes zvakides statysim prie saves. o spalva gali rinktis balta arba raudona tuo atveju, jei nebus perdaug raudonu detaliu.
tai va, pakomentavau smile.gif bet cia tik mano nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=InGridutia,2007 07 16, 16:28]
1. Kedems pirksiu balta arba svelniai raudona (permatoma tokia kad nebutu per rysku)medziagos ir darysiu kaspinus su medziaginem gelem (greiciausiai irgi raudonom). Kaspinams tiesiog sukarpysiu medziaga juostomis ir perrisiu per kedes atlosa, o gelyte isegsiu i mazga.

Patarčiau naudoti nepešviečiamą medžiagą geriausia kuo šviesesnę ir surišti po gražų bantą su ilgais iki žemės galais. Ir nereikėtų gėlyčių ypač kitos spalvos, nes iš toliau gali atrodyti kad kreivai uždėta.

2. Kadangi serveteles bus medziagines ir baltos tai jas perrisiu su juostele is tos pacios medziagos kaip ir kedziu kaspinai ir padesiu ant lekstes.

Geriau perrišk siaura raudonos spalvos juostele, nereikės kraštų atsiūlėti.

4. Kadangi stalas bus U formos, per gala uzsakiau ilga siek tiek siaura puoskte su nukarusiomis gelemis. Turetu atrodyti graziai smile.gif

Į puokštę galima įkomponuoti keletą ilgų plonų baltų žvakių.

5. Kitoje patalpoje kur bus saldus stalas desiu maza staliuka ant kurio bus sveciu knyga ir inde plaukiojancios zvakutes ir gelytes, staliuka dar zadu papuosti spalvotais akmeneliais.

Akmenėlių tikrai nedėčiau.

6. Ant iejimo duru kabinsiu sirdi tik dar nesugalvojau is ko smile.gif

Iškirpk iš kartono, nudažyk raudonai, nusipirk turgelyje raudonų dirbtinių rožių (po 50 ct.) ir išklijuok arba prisiūk prie kartono.

Prasau patarimu: kokias (spalva ir forma)zvakes deti ant stalo kad jos graziai ziuretusi? Ar ju jau nebereikia?

BŪTINAI REIKIA baltos ilgos žvakės ir dar geriau auksinėse žvakidėse, labai tinka dvarui ir dar prie auksinių šviestuvų (super).

Ar verta kazka kabinti ant uzuolaidu?
Tikrai ne. Tokioje salėje visos smulkios detalės atrodys kaip šiukšlytės, patartina jų vengti.

is ko labiausiai tiktu daryti raides ant sienos virs jaunuju kedziu ir kokios spalvos jos turetu buti?

Iš tokių pat kaip ir širdį.

Beje, svietuvai dideli, ilgi, senovinio stiliaus ir auksines spalvos...
P.S. Kadangi gyvenu mazame miestelyje, retai istaikom proga nuvaziuoti i didmiesti. Jau planuojam keliones i Klaipeda ir Vilniu, taigi reikes viska supirkti nes veliau nebus kaip, taigi ir dekoru rupinuosi anksciau,,, smile.gif

SĖKMĖS.
Atsakyti
Aciu labai labai smile.gif Niu akmeneliu atsisakysiu - ikalbejot smile.gif Zvakes irgi manau tiks baltos ir ilgos 4u.gif Jau isivaizduoju thumbup.gif Aciu mergaites uz patarimus ir uz kritika wub.gif
Beje, o ka manot del drugeliu perrista servetele? Gal butu graziau? Ir joa, visas patalpas stengsiuosi puosti panasiomis detalemis smile.gif Labai noriu kad butu grazu saleje!!!
Papildyta:
Taip pat dar galiu pasiulyti viena ideja smile.gif Taip darydavom kai restorane dirbau blush2.gif Jeigu staltieses ilgesnes, labai grazu per gala stalo su paprasta adata ir siulu sutraukti medziagyte i virsu siek tiek keliose vietose ir ta sutraukima padekoruoti dirbtinemis smulkiomis gelytemis ar dar kuo nors pagal sventes tema smile.gif Labai nesunku tai padaryti ir be galo puosia stala 4u.gif
Esam puose viena stala, kur buvo labai daug maisto, tai dekoraciju nebuvo kur deti, todel sugalvojo zaisti su staltiese. Mazdaug kas 1-1.5m sutraukeme po truputi (daug nereikia - pastale matysis:)) ir sutraukimo virsuje prisiuvome po 3 mazas dirbtinas rodytas. Vaizdas buvo super smile.gif
Atsakyti
[quote=InGridutia,2007 07 16, 18:15]
Beje, o ka manot del drugeliu perrista servetele? Gal butu graziau? [b]Papildyta:[/b

Kodėl ne, tik nepamiršk spalvytę parinkt tokią pat (baltą arba raudoną). O gal sevietėlę perrišti juostele ir prie jos prisegt drugelį.

Pritariu: bus tikrai labai gražu. Nuotraukyčių tai jau pradedu dabar laukti.
Atsakyti
Sveikos merginos,

Gal galėtume patarti, kaip papuošti šitą salę (kaimo turizmo sodyba) ax.gif
Liaaaaabai prašau.. aciukas 4u.gif
http://www.cepusodyb.../index.php?id=5
Atsakyti
QUOTE(Inspire @ 2007 07 16, 20:11)
Sveikos merginos,

Gal galėtume patarti, kaip papuošti šitą salę (kaimo turizmo sodyba)  ax.gif
Liaaaaabai prašau.. aciukas  4u.gif
http://www.cepusodyb.../index.php?id=5


Pamėginsiu:
Iš nuotraukyčių atrodo, kad erdvės ne per daugiausia, tai gal reikėtų jos "nesumažinti" papuošimais. Tokiu atveju balionai netiktų. Mano manymu geriausia būtų išnaudoti abi šonines sienas. Kadangi jos medinės siūlyčiau (knopkytėm ar mažais vinukais) visas sienas nusegioti baltais bantukais, gal panašiai teko matyti kaip limuzinų šonus apklijuoja. Bantukai turėtų būti klasikiniai (2 kilputės ir 2 galiukai) ir atrodytų panašiai į drugelius. Na, žinoma, jų reikėtų tikrai labai daug.
Atsakyti