Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti salę?

QUOTE(aggate @ 2007 03 30, 09:55)
thumbup.gif LAbai grazu,tik gali buti beda su maistu ax.gif Ziuredamas i zvakes,gali likti ir alkanas...Vietos deti maistui kaip ir nera ax.gif

Reikia atskiro stalo žvakėm ir atskiro maistui biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted imageVa tokių neblogų variantų radau paslidija.lt
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
ax.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 03 30, 13:40)

ir kur tu tokiu graziu nuotraukyciu randi? bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=bum,2007 03 30, 14:35]user posted imageVa tokių neblogų variantų radau paslidija.lt



jau tokiu geru dalykeliu tame puslapiukyje yra thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratata: 01 balandžio 2007 - 17:17
QUOTE(remisita @ 2007 03 30, 02:06)
as tai galvoju kad nenuomuosiu tu uzvalkalu...labai jau neapsimoka...o tavo salej kedes nera jau tokios baisios...as pvz irgi dekoruosiu tik tiuli...cia keletas pavyzdeliu...keletas geliu ir atrodo thumbup.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

thumbup.gif mes irgi taip puosime thumbup.gif Patys pasiusime kedems pauosimus ax.gif Kainuos nedaug,o bus irgi labai grazu.Jau abu ismokome siuti lotuliukas.gif Masinoms papuosimus perdareme siek tiek ir jau be problemu pasiusime kedziu papuosimus thumbup.gif Bus super wub.gif
Atsakyti
aggate, nu jus saunuoliai! Darbsciuju ranku burelis pas jus namie biggrin.gif cacos lialios!man gal net zinok graziau negu tie apmusalai...jie jau taip veeeee man... schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 04 02, 10:43)
aggate, nu jus saunuoliai! Darbsciuju ranku burelis pas jus namie biggrin.gif  cacos lialios!man gal net zinok graziau negu tie apmusalai...jie jau taip veeeee man... schmoll.gif  smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man irgi drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggate: 02 balandžio 2007 - 10:00
Siandien sumastem ir jau nulekem pirkti visko tiems papuosimams ant kedziu ax.gif Na,sumokejom tikrai nemazai doh.gif 153lt doh.gif
Tai papuosime 30 kedziu wub.gif Atrodyti turetu nebjauriai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2007 04 02, 21:23)
Siandien sumastem ir jau nulekem pirkti visko tiems papuosimams ant kedziu ax.gif Na,sumokejom tikrai nemazai doh.gif 153lt doh.gif
Tai papuosime 30 kedziu wub.gif Atrodyti turetu nebjauriai blush2.gif



jo? bigsmile.gif kaip atrodo?nenori parodyti?a kur pirkai? smile.gif ir ka butent?koius kaspinelius ar tiuli? g.gif
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 04 02, 20:30)
jo? bigsmile.gif kaip atrodo?nenori parodyti?a kur pirkai? smile.gif ir ka butent?koius kaspinelius ar tiuli? g.gif

biggrin.gif dar nera,ka rodyti,tik medziagos gabalus blush2.gif Pirkom daug metru pieno spalvos tiulio,o geles patys siusime is zalio tiulio,pirkome zalia juostele ir atrodyti turetu neblogai wub.gif Jei pasiusime bent viena pavyzdi per pora dieneliu,tai as tikrai ikelsiu ax.gif Gal neispeiksite ax.gif
Atsakyti