Įkraunama...
Įkraunama...

Bėrimai įvairūs

QUOTE(Jurgytė @ 2007 10 24, 15:13)
I riki dabar tęsiasi?
Šiaip iki 3 mėn. normalu, kad leliukas gali būti spuoguotas.
Ypač 1-2 mėn, tai labai dažnas atvejis.


Taip, jam jau daugiau nei 5 mėn. bet bėrimas niekaip nepraeina, ko mes tik nedarėm, kuom mes tik netėpėm, be niekas nepadeda, nebežinau kur kreiptis, ką bedaryti. Buvom pas dermatologę, tai per atstumą pažiūrėjo, galim sakyti net nepažiūrėjo į vaiką doh.gif , išrašė kažkokį skystį, nuo kurio dar labiau pablogėjo.
Atsakyti
QUOTE(Gitka @ 2007 10 24, 14:20)
Buvom pas dermatologę, tai per atstumą pažiūrėjo...

Maniškį irgi taip pat "apžiūrėjo". Gal taip reikia. g.gif biggrin.gif Kažkaip kitokią apžiūrą įsivaizdavau. Bandysiu dar kam nors parodyt savo mažių.
Atsakyti
QUOTE(Jurgytė @ 2007 10 24, 14:55)
Dabar tepu Essex. gal dar Bepantenu ar Exipial pabandyt reikės. g.gif
Papildyta:

Tai va, mums sakė tą patį, kad tai šaltojo sezono bėdos.

sveikute, na mums tai pripazino kad dermatitas, bet kas turi dermatita tai sako kad nea, nuolat drekinu su Aderma, pries tai naudojau iwostin, bet sis pasirode dar efektingesnis. Mums tai praeina, tai vel atsiranda net neisivaizduoju nuo ko, bet daugiausia manyciau virskinimas, bet tyrimai geri. tai va gyvenam ir laukiam gal isaugs. Mums si beda nuo kokio 4 menesio. Anksciau slapiuodavo, dabr ne tik berimas
o su hormonais ar tepiau ar ne vistiek tas pats, tai dabar ir nenaudoju. Tai mano patirtis.
Atsakyti
QUOTE(Jurgytė @ 2007 10 24, 15:22)
Maniškį irgi taip pat "apžiūrėjo". Gal taip reikia. g.gif  biggrin.gif Kažkaip kitokią apžiūrą įsivaizdavau. Bandysiu dar kam nors parodyt savo mažių.


Galvoju ir aš kam nors parodyti, bet nežinau kur kreiptis, alergologai velniažin ar čia padės, nes manau tai tikrai jam čia ne nuo maisto g.gif
Atsakyti
manaja pries pora dienu irgi taip isbere tai daktare sake patepti bepantenu, jau matosi pagerejimas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitka @ 2007 10 24, 15:20)
Taip, jam jau daugiau nei 5 mėn. bet bėrimas niekaip nepraeina, ko mes tik nedarėm, kuom mes tik netėpėm, be niekas nepadeda, nebežinau kur kreiptis, ką bedaryti. Buvom pas dermatologę, tai per atstumą pažiūrėjo, galim sakyti net nepažiūrėjo į vaiką doh.gif , išrašė kažkokį skystį, nuo kurio dar labiau pablogėjo.

As vistiek nueiciau pas alergologa nes jie padaro bendra kazkoki tai kraujo tyrima kuris parodo bendrai organizmo alergiskuma ir dar kazkokiems maisto produktams nuo kuriu dazniausiai buna tokiu problemu g.gif Vistiek gal pataikysit ant tinkamo mediko....nepraleiskit progos suzinoti daugiau mirksiukas.gif
Jeigu tikrai tai sausa odele del salcio ar sauso oro tai tuomet daugiau drekinkit patalpas o einant i lauka tepkit riebiais kremukais nuo salcio.
Atsakyti
QUOTE(Jurgytė @ 2007 10 24, 14:48)
Mano sūnelis gimė pavasarį. Jokių problemų su odele nebuvo iki 6 mėn. Nuo 5 mėn. pradėjo valgyti daržoves, tyreles, bet nebėrė. Maždaug nuo 6 mėn. ėmė kilti po spuogelį.
Štai čia pati pradžia:
http://s59.photobuck...ent=pradzia.jpg
Spuogas neišnykdavo, o apdžiūdavo ir likdavo dėmelė.
Dabar išberti skruostai, nosytė.
Dermatologas sako, kad priežastis - sausa oda ir taip bus kiekvieną šaltąjį sezoną iki 4-5 metų, kol išaugs.
Įdedu foto, gal kam nors pažįstamas toks bėrimas. Pasidalinkim patirtim.
http://s59.photobuck...rent=Lovyte.jpg
http://s59.photobuck...ent=berimas.jpg
http://s59.photobuck...nt=berimas1.jpg

Kokie jūsų pataliukai? Gal pūkiniai? Mano giminaičių sūneliui atsirado berimai dėl alergijos DULKIŲ ERKUTĖMS, teko pirkti vilnos antklodėlę. Alergiją nustatė ne ''iš akies'', o darė tyrimą. Aš savo mažiaus bėrimus, kurie buvo pirmą mėnesį, gydžiau į vonelę pildama Lakišiaus arbatos. Padėjo. Sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2007 10 24, 19:02)
As vistiek nueiciau pas alergologa nes jie padaro bendra kazkoki tai kraujo tyrima kuris parodo bendrai organizmo alergiskuma ir dar kazkokiems maisto produktams nuo kuriu dazniausiai buna tokiu problemu g.gif Vistiek gal pataikysit ant tinkamo mediko....nepraleiskit progos suzinoti daugiau mirksiukas.gif
Jeigu tikrai tai sausa odele del salcio ar sauso oro tai tuomet daugiau drekinkit patalpas o einant i lauka tepkit riebiais kremukais nuo salcio.


Tai kad pas mus odelė ne sausa, netgi sakyčiau riebi, tai tikrai ne dėl oro, ar šalčio, bet gal tikrai pas alergologus nueiti verta g.gif , o kokius ten tyrimus dar daro? ar tiktai kraujo?
Atsakyti
QUOTE(Gitka @ 2007 10 25, 08:26)
bet gal tikrai pas alergologus nueiti verta g.gif , o kokius ten tyrimus dar daro? ar tiktai kraujo?

Taip paima kraujo ir padaro bendrus kazkokius tyrimus ir dar pieno baltymams, patalynes erkutei ir lygtai dar kazkam...o gal ne. Nu nepamenu g.gif Mums tai alergologai labiau padejo nei dermatologai. Kazkaip realiau viskas kai padaro koki tai tyrima. Ir pataria ne ka maziau. Dermatologe viena karta maziu ziurejo (taip is tolo, prisimerkus).
Jurgyte rase kad jos maziui diagnozavo sausa oda. Nu prie ko cia sausa oda ir spuogai g.gif Nu gal...
Ir maziau svarstykit "nezinau ar reikia" "nemanau kad pades" ir t.t. mirksiukas.gif Ar nuo tu abejoniu jusu maziukams geriau rolleyes.gif
Nu cia truputi pasibariau blush2.gif Sory
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astukas: 25 spalio 2007 - 09:38
QUOTE(astukas @ 2007 10 25, 10:36)
Taip paima kraujo ir padaro bendrus kazkokius tyrimus ir dar pieno baltymams, patalynes erkutei ir lygtai dar kazkam...o gal ne. Nu nepamenu g.gif Mums tai alergologai labiau padejo nei dermatologai. Kazkaip realiau viskas kai padaro koki tai tyrima. Ir pataria ne ka maziau. Dermatologe viena karta maziu ziurejo (taip is tolo, prisimerkus).
Jurgyte rase kad jos maziui diagnozavo sausa oda. Nu prie ko cia sausa oda ir spuogai g.gif Nu gal...
Ir maziau svarstykit "nezinau ar reikia" "nemanau kad pades" ir t.t.  mirksiukas.gif Ar nuo tu abejoniu jusu maziukams geriau rolleyes.gif
Nu cia truputi pasibariau blush2.gif Sory


Nu nebark blush2.gif biggrin.gif , aš abejojau pas alergologus eiti todėl, kad jam, galim sakyti nuo gimimo taip yra, ir tie inkšytrai jam kaip po odele (tai kaip suprantu tikrai ne nuo patalynės erkučių) yra ir jie vėliau išlenda spuogais. Be to jis geria beveik nuo gimimo mišinuką be laktozės. Aš galvoju kad gal jam taip organizmas valosi, arba gal su žarnynu kas negerai g.gif
Bet ačiū už patarimus 4u.gif , tikrai pabandysiu nueiti pas alergologus mirksiukas.gif, gal jie atras tikrąją priežastį
Atsakyti
mano mazajai ir jau kelint asavite veidelis raudonais spuogiukais pabertas.Daktare sako, kad prakaitine.Tik kad jau is tu spuogiuku pradejo plemukai darytis tokie siurkstus ir pleiskanoti.Visai nenoreciau, kad jie suzalotu mano dukrytes veideli ir liktu kokie randai sad.gif Net nzn ka daryti daktare leipia nieko nelisti ir niekuom netepti, bet kad situacija jau negereja...
Atsakyti
musu veiduko berimas jau taisosi smile.gif bigsmile.gif padejo bubchen kremukas tepu du tris kartus dienoj nuprausus veiduka.Pabandykit gal kam ir pades


user posted image
Atsakyti