Įkraunama...
Įkraunama...

Bėrimai įvairūs

Mus irgi išbėrė... bet tik veiduką... girdėjau kad alerginis bėrimas būna ant viso kūnelio... beto pati jau nebemaitinu...tai ne nuo mano hormonų...
Šiek tiek sumažėja bėrimas kai nuvalau veiduką virintu vandenuku, o padaugėja kai mažytė pamiega prie mūsų prisiglaudus... manau turėtų praeit..
Atsakyti
sveiki, mano mazajai kuriai sesi su puse menesio, kelios dienos kaip isberta po kakliuku, ties alkuniu is vidines puses sulenkimais berimai jau kelios savaites- nebeduodame visokiu persikiniu tyreliu ir pan. , pediatre israse essex tepaliuko, gal ant kakliuko po smakriuku berimai atsirado nuo grikiu koses- duodame vaikiska skirta kudikiams, sako grikiai alergizuoja, apnasu kad teks vezti pas alergologa ir daryti tyrimus alergenams
Atsakyti
manaja irgi paberdavo veidele ir krutinele ypac kai paguledavo prie musu prisiglaudus,zandukus ypac po maitinimo,pamiegojus apmazedavo ir nesimatydavo,valgo mp,tai gydytoja pasake jog tai yra prakaitinis berimas,stengiuoi dabar ploniau aorenkt,olgai nelaikyti prisiglaudus ir maziukei praejo,buna dabar kartais veidelis pabertas jei ilgiau prie kruties paguli,bet pavalau virintu vandenuku ir praeina 4u.gif
Atsakyti
mano sunui jau 6menesiai, o tie inkstyrai niekaip ne praeina. nzn nuo menesio gal atsirado. nieko nedariau, nes maniau, kad praeis. o dabar jau neiskenciau nusipirkom vaikisko Jonsons baby muiliuko, tai ryte ir vakere prausiam veiduka, o kad nenusauseti tepu veiduka su kremuku. padeda ne tik nuo seiliu berimo, bet del inkstyru mirksiukas.gif
Atsakyti
mes tai pastebejom, kad suneli pabere inkstyriukai balti, kai paprakaituoja ir nenuplauni veiduko. o seip tai dabar kazdien visad prausiam tai spuogeliai nekankina. bigsmile.gif
Atsakyti
Na dabar jau, kai mano dziaugsmeliui jau bus greitai metukai, inkstiriukai beveik pranyko. Gal sutapimas, o gal ir ne, kai pakeiciau misinuka. Pries tai vaikutis gere Nestle, o apie 9 menesi pradejau duoti Similac. Dar kartais atsiranda vienas kitas inkstiriukas, bet po kiek laiko pranyksta. Del alergijos taip ir nesityrem, bet regis pradeda visai grazi darytis odyte.
Aciu mamytems, kurios pasidalino mintimis apie savo brangiausiuju odyte 4u.gif
Atsakyti
mano mazyliui ( 1,5men.) jau pora savaiciu isberta visa galvyte, kakliukas, po keleta spuogiuku virsuj ant krutinytes ir nugarytes. is pradziu buvo raudoni spuogiukai su geltonomis virsunelemis, bet pastarosios greit isnyko. Viena gydytoja israse cutibaza kremo-ir sake kad nuo mano maisto. po savaites kreipiausi i odos gydytoja-kuriai berimas buvo panasus i prakaitine ir israse- boro plus tepaliuko, kad suminkstintu labai jau siurkscia odele Dabar po savaites odele tikrai suminkstejo, nors spuogiukai neisnyko, bet po truputi matyti, kad taisomes... manau dar 1 ar pora savaiciu kantrybes ir tikuosi, praeis
Atsakyti
QUOTE(Gitka @ 2008 01 12, 19:14)
Sveika, žinok aš tave tikrai užjaučiu ir suprantu ką tai reiškia, mano mažyliui taip pat  inkštyrai ir spuogai pūlingi ant veiduko beveik nuo gimimo.  Jam dabar 8 mėn. ir tik dabar veidukas jau švaresnis paliko, bet po tų spuogų ir inkštyrų liko tokie randeliai. Taip kad manau nieko čia nepadarysi, kol tie inkštyrai patys neišsivalys tol ir vargsit su tais spuogeliais.
Mes buvo pas dermatologą, kuom mes tik netepėm to veidelio, ko mes tik nedarėm, bet situacija nesikeitė, nuėjom pas alergologą, ji sakė kad čia tikrai ne alergija nuo kokio maisto ir nusiuntė mus išsitirt dėl stafilokoko. O gi pas mus auksinis stafilokokas verysad.gif , todėl tie spuogai pūlingi ir vis lindo, be to alergologė mums išrašė fucidin tepalą, po to tepalo spuogai sumažėjo.
Sėkmės jums, tikiuosi ir jums greit išnyks tie inkštyrai 4u.gif


na ir issigandau perskaicius zinute blink.gif mus taip pat kankino tie spuogai, virstantys inkstirais. Dabar jau 6 men. kaip ir nurimo jie, bet net randeliai like verysad.gif Stafilokokas tai baisu gi?? verysad.gif kaip nustatet? kraujo tyrima daret? galvoju, gal ir mums tas pats??
Atsakyti
Sveikos paskaiciau jusu susirasinejimus,pas mus ta pati problemele labai inkstiru buvo,dabar mum 1.3men bet dar atsiranda ir nezinau,ka daryt .Kaip tik pas alergologe einam reiks pasikonsultuot.Nes barzdyte nuseta inkstirais ir ant zanduku vis islenda.O kaip su tuo stafilokoku nuo ko jis?
Atsakyti
Jau kokios 3 savaitės, kaip dukrytei iki alkūnių išbertos rankos.... Viena gydytoja po apžiūros pareiškė - moliuskas. Pasirodo, kad ne. Nusivedžiau pas odos, išrašė geriamų tablečiukių ir tepalą pagamino. Liepė vengt citrusinių šokolado, tiesioginių saulės spindulių. Karvės pieną pakeitėm į ožkos. Buvo dvi dienos, kai bėrimas praktiškai išnyko, bet dabar vėl yra......
Pasiskaičiau, kuo gydot - darysiu ir aš voneles.
Atsakyti
mano lelytei 2 sav.kai gime visa nosyte buvo nuseta baltais mazais spuogeliais, dabar pastebejau kad jie pleciasi jau yra ant zanduku ir kaktos unsure.gif gal kam buvo panasi beda?
Atsakyti
Maniske gime irgi su baltais spuogiukais ant nosytes, ir veliau spuogiukai apeme ir zandukus. po 1men praejo savaime, tai normalus naujagimiu berimas. nesijaudink.
Atsakyti