Įkraunama...
Įkraunama...

Bėrimai įvairūs

user posted image
pas mano berniuka 1m 8men ant voku ir aplink jas atsirado stai tokiu spuogeliu,pries kokius 2men tebuvo vienas,dabar jau kokie 6-7 nepuliningi jie,gal net siek tiek kietoki,tiesiog patys isnyksta ir vel atsiranda.gal kas buvot su tokia problemele susidure? aciu smile.gif
Atsakyti
gal cia kokia alergija ?
nebandete pasiklausti savos daktares?
Atsakyti
Labai panašu į alergiją g.gif .geriausia parodyti gydytojai mirksiukas.gif
Atsakyti
vaziuosim kita savaite pas gydytoja,ziuresim ka pasakys,butinai parasysiu,gal ir dar kam pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
gydytoja sake,kad cia is riebalinio audinio susidaro tokie spuogeliai,ir nieko jiems daryti,nereikia,savaime praeis.sako jei ne prie akyciu butu tai net nukrapstyti juos galetu ir dezinfekuoti,bet dabar lai buna,savaime preis.
Atsakyti
QUOTE(audradomi @ 2009 02 12, 23:15)
Mano suneliuj jau 1,5 men. nepraeina berimas ant zanduku, ant zanduko didelis raudonas plemas kuris labai sausas ir pleiskanotas. Ko tik nebandziau ir pas dermatologa buvom ji tik drekinanti kremuka israse, musu daktariukas i...


Mums lygiai tas pats, nors mes zymiai jaunesni smile.gif Mergyte isbere, gal prie pora savaiciu - petukus,kakliuka, veiduka. Dabar zandukai nusausejo ir labai siurkstus, tai gyd israse kremuka drekinama tepti, ir sako kad jai ce alergija (tipo as kazka ne taip suvalgiau). Tai ir badauju dabar, nes nezinau kokio maisto atsisakyti, o vakar drauge atejo, paziurejo ir sako jai cia nuo prakaito spuogiukai blink.gif
Atsakyti
O jus pas pediatre buvot ar pas dermatologa? Nes, jeigu tik pas pediatre, tai siulyciau dar ir pas odos ligu gydytoja apsilankyt. Nes man tai keistai skamba, kad mazam vaikui spuogeliu daugeja, bet nieko daryti nereikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(julitass @ 2009 02 23, 20:30)
gydytoja sake,kad cia is riebalinio audinio susidaro tokie spuogeliai,ir nieko jiems daryti,nereikia,savaime praeis.sako jei ne prie akyciu butu tai net nukrapstyti juos galetu ir dezinfekuoti,bet dabar lai buna,savaime preis.

bet ar riebalinio audinio ne pūlinukai būtų g.gif

QUOTE(Ievamul @ 2009 02 25, 19:27)
O jus pas pediatre buvot ar pas dermatologa? Nes, jeigu tik pas pediatre, tai siulyciau dar ir pas odos ligu gydytoja apsilankyt. Nes man tai keistai skamba, kad mazam vaikui spuogeliu daugeja, bet nieko daryti nereikia  g.gif

aš irgi patarčiau bent pas dermatologą ar alergologą pasikonsultuot drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,gal kas susidure su dilgeline?mes vartojame vaistus jai pasalinti,bet ar yra kokiu budu kaip sumazinti ta deginima ir niezejima,mano vaikas jau 3sav vargsta,na ir mes tuo paciu blush2.gif
Atsakyti
mano mergytei ant sikniuko jau kaip kokie 3men. yra kazkokios demes isbertos,pora raudonu sausu demiu,nesuprantu nuo ko, maniau nuo pampersu-dregmes,po to maniau kad gal nuo muiliuko alergija,bet dabar yra pilnai be pampersu,plaunu sikniuka tik su vandenuku kiekviena ryta.Daktare tris kartus jau skyre vis kitus tepaliukus,bet paskutini karta pasake- tai normalu,praeis savaime; bet taip ir nepraeina.Gal kuri buvot susidurusios su tokiom demelem?
Atsakyti
QUOTE(lelyte-gelyte @ 2009 03 12, 02:27)
mano mergytei ant sikniuko jau kaip kokie 3men. yra kazkokios demes isbertos,pora raudonu sausu demiu,nesuprantu nuo ko, maniau nuo pampersu-dregmes,po to maniau kad gal nuo muiliuko alergija,bet dabar yra pilnai be pampersu,plaunu sikniuka tik su vandenuku kiekviena ryta.Daktare tris kartus jau skyre vis kitus tepaliukus,bet paskutini karta pasake- tai normalu,praeis savaime; bet taip ir nepraeina.Gal kuri buvot susidurusios su tokiom demelem?

Gali būt, kad taip pasireiškia kokia nors alergija maistui, kai kontaktuoja išmatos su oda. Arba netinka kremai. O gal sauskelnės. O gal kokius vaistus, vitaminus vartojat? Tam irgi gali būt alergija. O dėmės sausos ir pleiskanoja? Mums irgi kažkas panašaus yra buvę, tik seniai jau. Tepiau su Sudokrem arba Bepanthen ir praėjo.
Atsakyti
gali pabandyti su saltalankiu aliejumi,tai padeda nuo visokiu zaisdeliu ar isberimu rolleyes.gif
Atsakyti