Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bėrimai įvairūs
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
MAMAM
Musu maziui niekaip nepraeina prkaitinis berimelis - ant sprandelio, nugarytes. O prasdidejo nuo to, kad jau antra savaite kaip 2.gif vakarais pradeda savo koncertus ir nuo rekimo laibai susyla. Po "koncerto" kai pagaliau aprimsta ir siaip ne taip uzmiega baisu ji judinti, kad perrenginejamas nepabustu, nes serenados prasidedu is naujo. Maudomes kas dien, rauksleles irgi valom kasdien, ir plikuciai pabunam. Gal kas galit patarti jaunai nepatyrusiai mamai. Gydytoja sake, kad turi praeiti, bet jau 2 savaites ir nieko naujo.
Sniegena
Mums gydytoja patarė tuos spuogiukus nuprausus patepti briliantine žaluma (zelionke), kad jie išsausėtų ir nebesidaugintų. Per savaitę su trupučiu visos mūsųbėdos baigėsi.
M-D
Mums irgi pediatrė patarė su zelionke, ir dar kažkokį liepė tept biesą, bet violetinės spalvos, neatsimenu kaip ten jis vadinasi - bet man kažkaip rankos nekylo biggrin.gif Mes tepėm su Sebamed Baby kremuku - nuo iššutimu specialus yra. Dabar negaliu pažiūrėt, nes dukra tam kambaryje miega. smile.gif Vėliau parašysiu kaip tiksliai vadinasi. Mums šitas buvo ir yra iki šiol labai geras daiktas. thumbup.gif smile.gif
pa_radize
pabandyk tiesiog ploniau rengt,gal drabuzeliai sintetiniai?mum ir taip buvo,tai ploniau rengiau-tiek namie,tiek i lauka einant,keliskart per diena valiau su servetelem.praejo...
MAMAM
Kai tik atsirado pirmas berimelis, tai pradejau rengt tik su sliauztais, nebededu jokiu ten smelinuku, marskinuku ir t.t. o rubeliai tik medvilninai. O zelionkei tai dar nesiryztu. Gal ka i vandeni maudant butu galima pilti? Gal esat ka girdeje?
ULTRA VIOLET
QUOTE (Giedrina @ 2004 12 07, 20:17)
Kai tik atsirado pirmas berimelis, tai pradejau rengt tik su sliauztais, nebededu jokiu ten smelinuku, marskinuku ir t.t. o rubeliai tik medvilninai. O zelionkei tai dar nesiryztu. Gal ka i vandeni maudant butu galima pilti? Gal esat ka girdeje?

kai maniskei buvo menuo, tai maudydavau ceredoj(nepamenu liet. pavadinimo) o jei labai smarkiai pasutusi, tai dedu kalio permanganato, l. mazai, vos viena kruopelyte. Jis sauina odele, tai ir berimas dingsta, o cereda, mazina berima, bet ji nelabai issausina, todel skaitoma kad ji geriau, taciau ne tokia efektinga, as isbandziau, zinau, nes buvo tooks berimas, kad jau nebezinojau ka daryti, o be to dar reikia ir oro voniu, butinai, ir kuo daugiau!! rolleyes.gif
MAMAM
Reiks pabandyti kaliopermanganata, na o oro vonias tai priiminejam, kiek tik galim, t.y. kiek tik 2.gif sugeba isbuti nerekes,nes nelabai jam patinka buti plikuciui - ir kalbinu, ir dainuoju, ir visaip uzimineju, kad tik ilgiau isbutu. Butu saunu atrasti "vaista" nuo vakarinio rekimo, tai ir problema greiciau issisprestu, o dabar kaip uzburtas ratas. Aciu visoms uz patarimus.
ULTRA VIOLET
QUOTE (Giedrina @ 2004 12 08, 11:12)
Reiks pabandyti kaliopermanganata, na o oro vonias tai priiminejam, kiek tik galim, t.y. kiek tik 2.gif sugeba isbuti nerekes,nes nelabai jam patinka buti plikuciui - ir kalbinu, ir dainuoju, ir visaip uzimineju, kad tik ilgiau isbutu. Butu saunu atrasti "vaista" nuo vakarinio rekimo, tai ir problema greiciau issisprestu, o dabar kaip uzburtas ratas. Aciu visoms uz patarimus.

Keista maniske oro vonias l. megsta... po to nebegaliu pamperio uzdeti.. unsure.gif rolleyes.gif Na kai buvo mazesne tai nemegdavo, salta jai pasidarydavo, iskeldavo rankas i virsu ir drebedavo, tai ir nelaikydavau... Gal 2.gif labiau nemegsta rengtis, gal del to kyla triksmas? g.gif rolleyes.gif
M-D
Čia aš vėl su savo Sebamedais. biggrin.gif

Mes naudojam Sebamed Baby Special Healing Cream - kūdikių specialus kremas, padeda išvengti išbėrimų, skatina odos apsauginės rūgščių plėvelės formavimąsį.

O į vonią pilam Sebamed Baby Bubble Bath - kūdikių prausiamoji emulsija gležnai odai.

Biški kaip ir reklama išėjo.. bet aš čia šiaip, bendrai informacijai - mums jis labai padeda, bet kiekvienas turi apsispręsti pats, ar naudoti jam šį produktą ar kokį kitokį. Va. wink.gif

O dėl rūbelių aš irgi norėjau tą patį pasakyti - gal per šiltai rengiat. Bet čia aišku reikia žiūrėt kiek pas jus temperatūros namuose. Jeigu šalta tai tikrai su vien šliaužtais nelaikykit.
MAMAM
QUOTE (M-D @ 2004 12 08, 12:39)

O dėl rūbelių aš irgi norėjau tą patį pasakyti - gal per šiltai rengiat. Bet čia aišku reikia žiūrėt kiek pas jus temperatūros namuose. Jeigu šalta tai tikrai su vien šliaužtais nelaikykit.

Na temperatura pas mus apie +20, tai tikrai ne per karsta, bet cia viska gadina tas jo rekimas, kai susyla ir suprakaituoja, tai todel ir laikom tik su sliauztais, kad kuo maziau sukaistu. O kai ramus buna, tai pridengiam plonu dekuciu, kad nebutu per vesu.Visada patikrinam ar nesalta nugaryte ir kojytes.
DODAITE
g.gif Problema. Kartais ir mes su ja padraugaujam. mad.gif Mūsų gydytoja patarė pavalyti kelis kartus per dieną tas vietas su spiritu(tik tuo silpnesniu, skirtu vaikams 70%) Bandykit, gal padės. smile.gif
sotto
Kažkas jau patarė maudant įpilti lakišiaus (čeredos), bet geriau veikia dirvinė našlaitė. Tik sunku gauti, vaistinėse nelabai būna, mes vasarą pasirinkom laukuose. Mums neonatologė taip patarė, tikrai labai padėjo
MAMAM
Aciu mamos! Mums jau geriau clap.gif Pabandem kaliopermanganata i vonia ir pavaleme su spiritu , tik po to dar vandenuku nuvalem, kad odeles labai nenusausintu. Tikrai veiksminga priemone ir labai greitai suveikia thumbup.gif .
pasagele
Aš taip pat buvau susidūrusi su šita problema,nežinau kaip kitiems bet man padėjo kai tas vieteles plaudavau su dirvine našlaite ir tiesiog vieną kartą patepiau su bepanten tepaliuku ar su dropolene yra toks,nežinau mums buvo neblogai.
juliana
Sveikos mamytės,

Dukrytę išbėrė po akimis. Raudoni spuogeliai nuo vienos akytės per nosį prie kitos akytės. Kas tai galėtų būti ir kuo galima būtų patepti? Mama iš šono pažiūrėjo tai pagalvojo kad mėlynės po akimis.
Alaja
Gali buti alergija nuo ko nors.
vilara
Maniskis nors dar labai mazutis bet jau kelis kartus turejo toki isberima apie akytes. Bet mums praejo savaime per keleta dienu. Gal but elergija nuo maistelio ar siaip ko g.gif
Raganiūkštė
O gal koks virusas? Man pačiai neseniai taip buvo: visą gruodį taip gal 3-4k. buvo po porą dienų: išberia , paskui pradeda niežėt, pamėlsta (tikrai kaip mėlynės kokios), po 2-3d. praeina, tik lieka sausa oda labai.Ko aš tik neieškojau - ir pas kardiologą, ir inkstus tyrė, ir alergijų žiūrėjo...ir nieko negalėjo nustatyt.
Tai va, bėrė mane bėrė, kol po Naujų metų susirgau ar gripu ar šiaip kokiu virusu - na, temperatūra, kaulus laužo, kosulys, sloga ir t.t. Kai pasveikau nuo šito per porą sav., dingo ir bėrimai g.gif .Jau virš mėnesio neberia. Tai galvoju, kad čia gal tokia viruso įžanga buvo?
juliana
Ačiu mamytės,
Jau praėjo bet taip jau savaitę tai praeina tai vėl atsiranda.
Soni
Senokai čia kas buvo, bet noriu patarimo - mano mažiuką per šituos didžiuosius karščius labai išbėrė : pradėjo berti petukus, dabar persimetė į galvytę, labai niežti. Maudau lakišiaus vonelėj, tepu Sudocrem, bandžiau bepantenu, bet tas nepadėjo. Gal kokių patarimų iš patirties?
Vilniete
Kai dukra buvo mazesne, buvo smarkiai isbere visa kuna... Gydytoja sake, jog prakaitine, nors maudydavomes kas vakara doh.gif Tai liepe tepti fucicort tepalu (jei gerai parasiau). Taip, jis padejo, bet juo nereikia piktnaudziauti, jis nera toks jau nekaltas - yra hormonu. g.gif
Dabar paaugom, ir jei isberia per tuos karscius, tai po duso su muilu, ir oro voniu - viskas pranyksta. smile.gif
Manau, geriausia yra vanduo ir oras, nereikia riebiu kremu tepti...Na, nebent kai jau vaikui tikrai negerai, niezti, tada reikia kazka galvoti.
awiux
geriausiais būdas yra vanduo,oro vonios...nes ten visokie tepaliukai nėra gerai.,bandėm-nieko gero tikrai,dar blogiau.
swarbu nesukaisti,o jei taip yvyko-tai mum tikrai padėjo vanduo,oras ir laukimas/apie saw.pusantros/
KELV'ita
Siulau naudoti A-DERMA muiliuka, po pirmo prausimo rezultatai akivaizdus thumbup.gif Sekmes mamytes Isbandykit!!!
Betse
Mums geriausi vaistukai buvo:
vandenukas+nuogaliukė thumbup.gif
VIVULIA
oi mamytes mamytes...skubat su tais tepaliukais biski.
visokie nuovirai - thumbup.gif , bet yra ir dar paprastesnis sprendimas - soda. paprasciausiai istirpdyti sodos saukstuka stiklinej ir apipilti ar patepti - labai greita ir efektyvu. mums padejo 100 %
murzinyte
Na va atbėgau iki interneto svetainės, nes tikiuosi Jūsų, mamkos, konsultacijos...
Trumpai nuo pradžių :
Prieš porą savaičių vaikiuką išbėrė (kaip rašiau - 4 m.); gal tiksliau sakyti prieš tiek laiko pastebėjau bėrimą širdutės plote nuo jo per visą rankytę, vėliau ir per kojytę žemyn. Tokie mažiukai taškiukai lyg nutekėję siaura srovele nuo pagrindinio bėrimo. Gyvenime tokio nemačiau, vaikas niekam nealergiškas. Jam neniežti ir neskauda...
Nuėjome pas pediatre ji pasakė, kad nežino kas tai, bet mato jau kelintą kartą. blink.gif Nusiuntė pas dermatologą. Jis po apžiūros ramiu ir įsitikinusiu veidu pareiškė, kad tai bėrimas nuo streso blink.gif Vos neatsisėdau....
Ar taip gali būti ? Į darželį eina jau senai, ten jam gerai sekasi, visur dalyvauja savo noru. Prieš beveik mėnesį išsikraustė į savo kambarį (anksčiau gyvenom kartu - viename), siečiau kaip ir su tuo. BET... jis tuo labai džiaugiasi ir didžiuojasi... Ir šiaip yra linksmas, bendraujantis ir guvus berniukas... g.gif Net nežinau... Ar gali 4 metų vaikas slėpti savo tikruosius jausmus ? Jaučiuosi labai pasimetusi ir sunerimusi.... verysad.gif
Gal vertėtų pas vaikų psichologą nuvesti ? Ką manote ? Patarkit ką nors, o tai baigiu užsigraužti kad kažką darau ne taip... unsure.gif verysad.gif

Mamyčių turėjusių tame patirties prašau parašyti man į e-mail : jurgaol@yahoo.com.
Komentarų laukiu iš visų mamų
Jurlin
mano mazajam panasiai buvo, kai val palikau su aukle, kol i parduotuve nuvaziuosiu. gryzusi radau visa berekianti, kad vos oro ikvepdavo, ir krupciojo. po val buvo veidas, kaklas ir krutine dideliais plemais nuseti. bet po poros dienu praejo. ax.gif
Daugiau mazojo niekam nebepalikdavau, nes bijojau, kad vel to nebutu. Tiesa mazyliui buvo lygiai pusantru. 4u.gif
murzinyte
QUOTE(Surfinija @ 2006 10 21, 20:58)
Ar bėrimas išnyko, ar vaikutis išbertas iki šiol?
*

Išbertas iki šiol.... verysad.gif Bet bėrimas lyg ir nebeplinta... Tepu kažkokiu odos tepalu (nepamenu pav. - receptinis).... unsure.gif
rugiagėlė
QUOTE(murzinyte @ 2006 10 16, 20:20)
Na va atbėgau iki interneto svetainės, nes tikiuosi Jūsų, mamkos, konsultacijos...
Trumpai nuo pradžių :
Prieš porą savaičių vaikiuką išbėrė (kaip rašiau - 4 m.); gal tiksliau sakyti prieš tiek laiko pastebėjau bėrimą širdutės plote nuo jo per visą rankytę, vėliau ir per kojytę žemyn. Tokie mažiukai taškiukai lyg nutekėję siaura srovele nuo pagrindinio bėrimo. Gyvenime tokio nemačiau, vaikas niekam nealergiškas. Jam neniežti ir neskauda...
Nuėjome pas pediatre ji pasakė, kad nežino kas tai, bet mato jau kelintą kartą.  blink.gif Nusiuntė pas dermatologą. Jis po apžiūros ramiu ir įsitikinusiu veidu pareiškė, kad tai bėrimas nuo streso  blink.gif Vos neatsisėdau....
Ar taip gali būti ? Į darželį eina jau senai, ten jam gerai sekasi, visur dalyvauja savo noru. Prieš beveik mėnesį išsikraustė į savo kambarį (anksčiau gyvenom kartu - viename), siečiau kaip ir su tuo. BET... jis tuo labai džiaugiasi ir didžiuojasi... Ir šiaip yra linksmas, bendraujantis ir guvus berniukas...  g.gif  Net nežinau... Ar gali 4 metų vaikas slėpti savo tikruosius jausmus ? Jaučiuosi labai pasimetusi ir sunerimusi.... verysad.gif
Gal vertėtų pas vaikų psichologą nuvesti ? Ką manote ? Patarkit ką nors, o tai baigiu užsigraužti kad kažką darau ne taip... unsure.gif  verysad.gif
Mamyčių turėjusių tame patirties prašau parašyti man į e-mail : jurgaol@yahoo.com.
Komentarų laukiu iš visų mamų
*

Ar tavo vaikutis nesirgo kokiu virusiniu? Na gerklytė, slogytė ir pan. Mano Ugnė pavasarį persirgo angina, sloga na tradiciškai pasigavo virusą. Tuoj pat po temperatūros nukritimo pardėjo berti visą kūną dideliais niežinčiais spuogais. Lankėmės Motinos ir vaikos klinikoje Kaune pas alergologą-imunologą, darėme krūvą tyrimų ir išvadoje Ugnė alergiška viruso toksinams. Persirgus virusiniu uždegimu gali lydėti visokie bėrimai.
murzinyte
Na sirguliavo šiek tiek, bet gerokai iki išbėrimo. Be to diagnozė kaip ir nustatyta, tik ji mane labai šokiravo... g.gif ir aš ja nelabai tikiu....
Na ruošiuos į Santariškes pabandyt užrašyt, ką ten pasakys.

Beje tas gydytojas pas kurį buvome, atidavė siuntimą nieko neįrašęs.... Nei diagnozės grafoje, nei apžiūrėjusio gyd. grafoje....
Šarlatanas kažkoks..... blink.gif
Surfinija
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 10 23, 15:57)
Ar tavo vaikutis nesirgo kokiu virusiniu? Persirgus virusiniu uždegimu gali lydėti visokie bėrimai.
*

Tai tiesa. Tik kažkaip labai ilgai užsitęsė g.gif Iš parašymo susidarė įspūdis, kad nuberta tik viena kūno pusė. O gal bėrimas simetriškas? Ar darytas vaikučiui kraujo tyrimas?
murzinyte
QUOTE(Surfinija @ 2006 10 24, 21:45)
Tai tiesa. Tik kažkaip labai ilgai užsitęsė g.gif Iš parašymo susidarė įspūdis, kad nuberta tik viena kūno pusė. O gal bėrimas simetriškas? Ar darytas vaikučiui kraujo tyrimas?
*

Taip , tik viena pusė... Tikrai labai keistas bėrimas - kaip dryžis išilgai rankytės, išilgai kojytės... Nesamonė kažkokia verysad.gif

Pirmadienį vešiu pas kitą dermatologą, įdomu ką jis pasakys.
Tyrimai nebuvo atliekami...
xsaulele
QUOTE(Surfinija @ 2006 10 25, 16:21)
Būtinai parašykit, kaip seksis. Laikykitės 4u.gif
*

ko ggydytojai laukia-juk nustatyti ar vaikas kam alergiskas taip lengva-ti reikia siuntima parsyt-reikalaukit issamaus tyrimo smile.gif
murzinyte
Jei ir šį kartą nieko konkretaus nepasakys - reikalausim mirksiukas.gif

Pirmadienį parašysiu "nuotykius"... 4u.gif
murzinyte
Na kaip ir žadėjau : smile.gif

Buvom Santariškių dermatovenerologijos centre; nai ir viskas aišku pasidarė 4u.gif
Panašiai kaip viena mamytė minėjo , greičiausiai bėrimas buvo nuo peršalimo, net nuo skersvėjo taip galėjo atsitikti. Bėrimas laikosi jau apie mėnesį ( po trupučiuką nyksta), taip pats ir išnyks niekuo tepti, nieko daryti nereikia. Diagnozė - dryžuotoji kerpligė - buvo įrašyta į siuntimo lapelį (ko nepadarė "gydytojas" Kauno g. diagnozuodamas bėrimą nuo streso - gun_bandana.gif ).

Tai kaip ir ramu dabar.

GYVENIME NEISIU Į KAUNO G. ODOS LIGŲ SKYRIŲ. schmoll.gif

Ačiū mamytės, kad padėjot nepalūžti ir neprisigalvoti nesamonių 4u.gif
Surfinija
QUOTE(murzinyte @ 2006 10 30, 14:27)
Na kaip ir žadėjau :  smile.gif

Buvom Santariškių dermatovenerologijos centre; nai ir viskas aišku pasidarė  4u.gif
Panašiai kaip viena mamytė minėjo , greičiausiai bėrimas buvo nuo peršalimo, net nuo skersvėjo taip galėjo atsitikti. Bėrimas laikosi jau apie mėnesį ( po trupučiuką nyksta), taip pats ir išnyks niekuo tepti, nieko daryti nereikia. Diagnozė - dryžuotoji kerpligė - buvo įrašyta į siuntimo lapelį (ko nepadarė "gydytojas" Kauno g. diagnozuodamas bėrimą nuo streso -  gun_bandana.gif ).

Tai kaip ir ramu dabar.

GYVENIME NEISIU Į KAUNO G. ODOS LIGŲ SKYRIŲ.  schmoll.gif

Ačiū mamytės, kad padėjot nepalūžti ir neprisigalvoti nesamonių  4u.gif
*

Džiaugiuosi, kad viskas paaiškėjo. Mėginau rasti apie tai internete. Šią ligą aprašo kaip linijinę kerpligę. Labai panašu į tiesą.
Ką gi, sėkmės, aukit sveiki! 4u.gif
murzinyte
QUOTE(Surfinija @ 2006 11 02, 19:56)
Džiaugiuosi, kad viskas paaiškėjo. Mėginau rasti apie tai internete. Šią ligą aprašo kaip linijinę kerpligę. Labai panašu į tiesą.
Ką gi, sėkmės, aukit sveiki! 4u.gif
*

Ačiū, jūs taip pat nesirkit mirksiukas.gif 4u.gif
V&A
QUOTE(lina-kameja @ 2006 08 10, 19:38)
oi mamytes mamytes...skubat su tais tepaliukais biski.
visokie nuovirai -  thumbup.gif , bet yra ir dar paprastesnis sprendimas - soda. paprasciausiai istirpdyti sodos saukstuka stiklinej ir apipilti ar patepti - labai greita ir efektyvu. mums padejo 100 %
*

siandie isbandysiu.
nes mum galvyte isbere, prie smilkiniuir salia visa plota is abieju pusiu, na ten kur lieciasi galvyte su patalyne kur guli. g.gif ir daug tu spuogiuku labai.
skaistukas
Sveikos mamytės 4u.gif

mano mažajai vis paberia tai ant smakriuko tai po nosytę, nu žodžiu aplink burnytę tokiais raudonais lygtai spuogeliais. Įtariu kad čia turbūt nuo seilyčių, nes kai tik pradeda daugiau seilėtis tai ir išlenda tas nemalonumas sad.gif
Nors kartais pagalvoju kad gal nuo maisto alergija, bet turbūt vargu g.gif

Gal kam panašiai yra buvę? Gal koks kremukas yra tokiu atveju?
Kaškur sm buvau radusi kad Avent spenelių kremas turėtų padėti, bet suabejojau pirkt. g.gif

Būčiau labai dėkinga už jūsų pagalba šiuo klausimu 4u.gif
-niekas-
Mano sūnui taip pat labai dažnai pabere apie lupytes.Išbandėm daug visokių kremukų tiko tik vienas.Cutibaza pusriebis kremukas nebrangus, bet labai veiksmingas.Pamėginkit gal ir jums tiks. mirksiukas.gif
skaistukas
QUOTE(čik-čirik @ 2006 12 20, 10:39)
Mano sūnui taip pat labai dažnai pabere apie lupytes.Išbandėm daug visokių kremukų tiko tik vienas.Cutibaza pusriebis kremukas nebrangus, bet labai veiksmingas.Pamėginkit gal ir jums tiks. mirksiukas.gif
*

ačiukas 4u.gif o jo vaistinėj yra pirkti?
*sanel*
QUOTE(skaistukas @ 2006 12 19, 20:03)
Sveikos mamytės  4u.gif

mano mažajai vis paberia tai ant smakriuko tai po nosytę, nu žodžiu aplink burnytę tokiais raudonais lygtai spuogeliais. Įtariu kad čia turbūt nuo seilyčių, nes kai tik pradeda daugiau seilėtis tai ir išlenda tas nemalonumas sad.gif
Nors kartais pagalvoju kad gal nuo maisto alergija, bet turbūt vargu  g.gif

Gal kam panašiai yra buvę? Gal koks kremukas yra tokiu atveju?
Kaškur sm buvau radusi kad Avent spenelių kremas turėtų padėti, bet suabejojau pirkt. g.gif

Būčiau labai dėkinga už jūsų pagalba šiuo klausimu  4u.gif
*

Mum ir taip buvo nuo seilyčių, tepėm "bepanten" ar "sudocream" . Bepanten apie 14lt, sudocream apie 6lt. Sudocream labai labai geras kremukas, o kaip užpakaliukui gerai, nė vienas taip nepadėdavo thumbup.gif
-niekas-
Taip to kremuko yra vaistinėse.O bepanten mums nepadėjo schmoll.gif
skaistukas
QUOTE(ddaivux @ 2006 12 21, 14:54)
Mum ir taip buvo nuo seilyčių, tepėm "bepanten" ar "sudocream" . Bepanten apie 14lt, sudocream apie 6lt. Sudocream labai labai geras kremukas, o kaip užpakaliukui gerai, nė vienas taip nepadėdavo  thumbup.gif
*

o galima siais kremukais tepti aplink burnytę? Nes juk sausina labai, o nuo seilyčių odytę ten ir taip sausa net pašerpetojusi truputuką g.gif

O sudokremu mes uzpakaliuką irgi tepam thumbup.gif , o taip pat dermilom paste thumbup.gif

ačiukas
Indrulis
mums irgi paberia, bet daktare sako, kad cia nuo seiliu- nes labai burbulus puciam- diena ir nakti doh.gif ir seiles suerzina odele- mes tai nieko nedarom rolleyes.gif
Skarota Egle
QUOTE(juliana @ 2006 02 11, 23:09)
Ačiu mamytės,
Jau praėjo bet taip jau savaitę tai praeina tai vėl atsiranda.
*

musu mazyliui tas pats verysad.gif ir manau jam labai niesti, nes nuolat rankytes trina ir trina akytes. kol netrina rodos apgija, bet ranku gi nelaikysi surises vaikui. gydytojas liepe drekinti odele aplink akis, bet kad jokio pagerejimo nera verysad.gif .

gal dar kas nors buvot susidure su tokia problema, kas padejo pagerinti padeti 4u.gif
daiva.k
dukrytę išbėrė kūnelį ,labiausiai nugarytę.Kaip žinoti čia alergija ar kokia nors liga.
Maitinu misinuku aptamil su sumazinta laktoze, pakeiciau i aptamil ha1 , tai pat nepadeda. Gal kas buvo susidurusios su panasia problema?
Dekui uz pasidalinimus patirtimi
edska
QUOTE(daiva.k @ 2007 02 18, 20:05)
dukrytę išbėrė kūnelį ,labiausiai nugarytę.Kaip žinoti čia alergija ar kokia nors liga.
Maitinu misinuku aptamil su sumazinta laktoze, pakeiciau i aptamil ha1 , tai pat nepadeda. Gal kas buvo susidurusios su panasia problema?
Dekui uz pasidalinimus patirtimi
*

reiketu paroditi gyditojai mano abu vaikai elergiski viresneli nesenei buvo isbere nugara ,tepeme nuo elergijo tepaliuku praejo o maziukas beveik visada isbertas veidelis net nesuoprantu nuo ko pati maitinu atrodo nieko neasuvalgiau .sunku su elergiskais vaikais g.gif schmoll.gif
daiva.k
Gal kas žino girdėjau yra tyrimai nustatyti kam yra vaikas elergiškas?
*Lina*
QUOTE(daiva.k @ 2007 02 18, 19:28)
Gal kas žino girdėjau yra tyrimai nustatyti kam yra vaikas elergiškas?
*

tai yra.Tokius tyrimus Vilniuje atlieka Antakalnio klinikose esantis Alergologijos centras
daro įvairias reakcijas ,kraujo tyrimus ir t.t pagal kuriuos nustato alergenus.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.