Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

Merginos, o kaip jum su spalva? Skaitau kad pas visas baltos g.gif o pas mane tokios gelsvos verysad.gif Jokio kvapo schmoll.gif Tik ta spalva mane neramina. Pas gydytoją buvau beveik prieš savaitę, viskas gerai. ar kam dar buvo tokios spalvos išskyros?
Atsakyti
QUOTE(Rasandra @ 2006 01 23, 17:46)
Lalalalalala, isroviau as ta pienliges gryba. Nu koks kaifas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ne kvapo, jokio niezulio, naktimis ramiai miegu. Tik isskyru daugoka, bet gydytoja sake, viskas cia Ok, tepinelis liuks. Mergickos, Lomexin  liuks vaistas. Leliui nekenkia. Nesvaistykite pinigu Vagisan ar kitom zvakutem. Susikisau apie 100Lt ir nieko. Bet Lomexinui himna sukurti galeciau thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Pritariu, ir, beje patogu naudoti - užtenka vos 1 žvakutės (apie 20 Lt). Tačiau nėštukėms geriausiai pritaikyti Gyno Pevaryl. Tik gydytis reikia ilgėliau. Už 5 žvakutes sumokėjau apie 15 Lt - padėjo. Lomexiną geriau naudokit pagimdžiusios.
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2006 02 14, 11:47)
Merginos, o kaip jum su spalva? Skaitau kad pas visas baltos  g.gif o pas mane tokios gelsvos  verysad.gif Jokio kvapo  schmoll.gif Tik ta spalva mane neramina. Pas gydytoją buvau beveik prieš savaitę, viskas gerai. ar kam dar buvo tokios spalvos išskyros?



Gelsvos kai šviežiai išbėga,ar kai išdžiūsta ant įkloto? nes jos kai išdžiūsta,tai pasidaro tokios vos vos gelsvos,bet šiaip tai baltos būna,tiksliau bespalvės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laiminga_mamyte: 15 vasario 2006 - 00:39
QUOTE(laiminga_mamyte @ 2006 02 15, 00:09)
Gelsvos kai šviežiai išbėga,ar kai išdžiūsta ant įkloto? nes jos kai išdžiūsta,tai pasidaro tokios vos  vos gelsvos,bet šiaip tai baltos būna,tiksliau bespalvės


kai išdžiūsta ir kai jų daugiau prisikaupia. Nes pvz vakar du kartus keičiau įkoltus, tai buvo beveik bespalvės g.gif Gal jos tiesiog nuo kiekio tokią spalvą įgauna g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2006 02 14, 11:47)
Merginos, o kaip jum su spalva? Skaitau kad pas visas baltos  g.gif o pas mane tokios gelsvos  verysad.gif Jokio kvapo  schmoll.gif Tik ta spalva mane neramina. Pas gydytoją buvau beveik prieš savaitę, viskas gerai. ar kam dar buvo tokios spalvos išskyros?
Maniškės gelsvos unsure.gif žinau, kad negerai, o ir gydytoja jau nuo 7 savaitės rašo, kad man kolpitas (makšties uždegimas) verysad.gif bet kažkaip nelabai jos nuomone pasitikiu.... cool.gif panaudoju žvakutes, palaukiu kito tepinėlio-sako, kad geresnis....po kiek laiko vėl blogas, vėl žvakės frusty.gif ..... bet esmė ta, kad išskyros manęs nevargina, tik, kad yra, bet šiaip daugiau jokių pašalinių pojūčių nejaučiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2006 02 15, 09:06)
Maniškės gelsvos unsure.gif žinau, kad negerai, o ir gydytoja jau nuo 7 savaitės rašo, kad man kolpitas (makšties uždegimas) verysad.gif bet kažkaip nelabai jos nuomone pasitikiu.... cool.gif panaudoju žvakutes, palaukiu kito tepinėlio-sako, kad geresnis....po kiek laiko vėl blogas, vėl žvakės frusty.gif ..... bet esmė ta, kad išskyros manęs nevargina, tik, kad yra, bet šiaip daugiau jokių pašalinių pojūčių nejaučiu blush2.gif


man darė tepinėlį prieš du mėn, sakė ne stebūklai, bet nieko blogo nėra. Pas mane vaginozė vis atsinaujina. Tai irgi kai pamatau kad išskyrų daugėja, Vagisan susikišu ir lyg padeda keliom dienom.... ir dar apsiplovimam naudoju skystį su pieno rūgštim.... bet dabar galvoju - kažkur skaičiau apie Vagisan kažką nelabai gero g.gif einu paieškosiu info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2006 02 15, 09:20)
man darė tepinėlį prieš du mėn, sakė ne stebūklai, bet nieko blogo nėra. Pas mane vaginozė vis atsinaujina. Tai irgi kai pamatau kad išskyrų daugėja, Vagisan susikišu ir lyg padeda keliom dienom.... ir dar apsiplovimam naudoju skystį su pieno rūgštim.... bet dabar galvoju - kažkur skaičiau apie Vagisan kažką nelabai gero  g.gif einu paieškosiu info  4u.gif
aš bakterinę vaginozę turėjau prieš nėštumą...dabar gardnerelų nebėra, bet yra kažkas kitokio, kurios sukelia tą prakeiktą nelemtą ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif kolpitą verysad.gif apie Vagisan nieko nežinau, bet man pastoviai kiša Polygynax, nuo kurių man tik dar blogiau būna, o daktarė netiki, sako, kad čia tik man vienai taip.....nors forume radau nemažai mamų, kurioms Polygynax visai netinka unsure.gif šiandien vėl einu pas daktarką doh.gif žiūrėsim, ką sakys 4u.gif

Sadi, o kas per apsiplovimo skystis? unsure.gif geras? unsure.gif padeda?.... tai ten panašiai kaip intymios higienos prausiklis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadelė: 15 vasario 2006 - 09:27
QUOTE(Cikadelė @ 2006 02 15, 09:26)
Sadi, o kas per apsiplovimo skystis?  unsure.gif geras?  unsure.gif padeda?.... tai ten panašiai kaip intymios higienos prausiklis?  g.gif


Aha, vietoj intimios higienos prasiklio. Lactacyd vadinasi. Jis su pieno rūgštim, atstato kažkiek tą mikroflorą.
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2006 02 15, 07:30)
Aha, vietoj intimios higienos prasiklio. Lactacyd vadinasi. Jis su pieno rūgštim, atstato kažkiek tą mikroflorą.

as irgi pritariu,kad Lactacyd labai geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2006 02 15, 08:48)
kai išdžiūsta ir kai jų daugiau prisikaupia. Nes pvz vakar du kartus keičiau įkoltus, tai buvo beveik bespalvės  g.gif Gal jos tiesiog nuo kiekio tokią spalvą įgauna  g.gif



Jo,gali būti,kad ndėl jų gausos tada taip pasidaro.Šiaip manau labai pergyventi dėl to nereiktų.Man jau senokai gydytoja ten žiūrėjo,bet kai žiūrėjo,viskas buvo čiki.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laiminga_mamyte: 15 vasario 2006 - 11:19
Sveikos,
Žinau vieną labai gerą ir pigų būdą nėštumo metu išsigydyti pienligę, čia aišku gal ne visom padeda, bet man tikrai padėjo. Kai man buvo gal antras nėštumo mėnuo, atsirado pienligė ir labai niežėjo ir daug buvo išskyrų. Gydytoja liepė apsiplauti du kartus per dieną, bet ne ilgiau kaip 3 dienas sodos tirpalu. Į 0,5l šilto virinto vandens įdėti 1šaukštą sodos ir praplauti makštį.

O man tie visi intymios higienos prausikliai tai visai netinka. Nusipirkau iš AVON, bet jau po kelių dienų atsirado pienligė. Tai teko išmesti jį lauk.
Atsakyti
Mums 22 savaites nestuke.gif jau pora dienu kaip pastebejau vandeningas balksvas isskyras verysad.gif ar jums yra taip buve?ar tai normalu? g.gif
Atsakyti