Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

Paskaicius atrodo,kad isskyros ar grybelis vos ne kiekvienai nestukei.Man irgi nuo savaites pradzios ne tiek isskyros,greiciau"apnasos" ir persti,niezulys.O siandien dar pilvuka nakti pradejo skaudet,prie bambos negaliu prisiliest.Gal tik mazas vietos darosi,bet nelauksiu...Po valandos pas gydytoja.Tas grybelis,kiek suprantu,nera uzkreciamas ar panasiai,bet nuo ko jis suvesa? g.gif
Atsakyti
Grybelis yra makšties mikrofloros dalis, bet esant organizmo nusilpimui ar hormoniniams pokyčiams, kaip pvz per nėštumą ima ir suveša.
Reikės vėl sakyti gydytojai, kad duotų kokių žvakučių, nes matyt tos nepadėjo.
Atsakyti
Tai jeigu isskyru pagausejo, vadinasi gali buti grybelis?
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2007 02 01, 23:54)
Tai jeigu isskyru pagausejo, vadinasi gali buti grybelis?

Nebutinai, priklauso kaip tos išskyros atrodo, bet dažniausiai tai taip. Ar grybas suvešėjo, arba uždegimas, nors berods, grybus ir panašius į juos lydi uždegimai, jei negydoma. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2007 02 01, 20:54)
Tai jeigu isskyru pagausejo, vadinasi gali buti grybelis?

Nebutinai, pagausejusios, bet bekvapes ir bespalves isskyros nestumo metu yra normalus reiskinys. Verta susirupinti tik jei jos su kvapu ar kitokios spalvos
Atsakyti
QUOTE(besilaukianti.mamyte @ 2007 02 02, 14:04)
Nebutinai, pagausejusios, bet bekvapes ir bespalves isskyros nestumo metu yra normalus reiskinys. Verta susirupinti tik jei jos su kvapu ar kitokios spalvos

man ir gine sake,kad turi buti daug isskyru nestumo metu.jei daugiau nieko nejauti(niezulio ir pan.)tai normalu.as be ikloto visai negaliu buti blush2.gif bet per pirma nestuma nepamenu,kad taip butu g.gif ,o iklotu tai tikrai pastoviai nenesiojau
Atsakyti
Sveikos mamytes, turiu dideli pasyma, gal galit kas man patarti. Siandien man suejo 31 savaite, jau kokias 2sav. man teplioja baltai, tokiais baltais gumuliukais. Myletis visai nebesinori sad.gif Gal kam tai buvo?
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2007 02 05, 12:09)
Sveikos mamytes, turiu dideli pasyma, gal galit kas man patarti. Siandien man suejo 31 savaite, jau kokias 2sav. man teplioja baltai, tokiais baltais gumuliukais. Myletis visai nebesinori sad.gif Gal kam tai buvo?


Jei išskyros primena varškę, o dar jaučiamas tarsi niežėjimas ar nedidelis perštėjimas, greičiausiai tai bus vadinama pienligė. Kaip suprantu, tai grybelinė infekcija, kurią riekia gydyti, nes negydoma sukelia uždegimą ir kraštutiniu atveju gali pakenkti vaisiaus vandenmaišiui, o tada būtų prastai.
Žodžiu, kreipkis į savo gydytoją, ji geriausiai pasakys, kas ten yra, ir jei reikės, skirs žvakučių.
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 02 05, 14:46)
Jei išskyros primena varškę, o dar jaučiamas tarsi niežėjimas ar nedidelis perštėjimas, greičiausiai tai bus vadinama pienligė. Kaip suprantu, tai grybelinė infekcija, kurią riekia gydyti, nes negydoma sukelia uždegimą ir kraštutiniu atveju gali pakenkti vaisiaus vandenmaišiui, o tada būtų prastai.
Žodžiu, kreipkis į savo gydytoją, ji geriausiai pasakys, kas ten yra, ir jei reikės, skirs žvakučių.


Papildyta:
QUOTE(erika.gut @ 2007 02 10, 20:51)


Sveikos, noriu pasakyti ,kad man su pirmu vaikeliu labai daznai kartojosi pienlige, vis zvakutes naudojau.Ir aplamai tai yra mano daznas dalykas.Kiek kur skaiciau tai yra neisgydima ,o tik uzslopinoma bjauribe. schmoll.gif
Priezastis labai skyrtingos:Vitaminu trukumas, miego trukumas, parvargymas, antibiotiku vartojimas, net oro kaita.
Pastebejau kad kol dirbau per 2 darbus ir mokiausi buvo ypac daznas dalykas.
Neztumo metu irgi ,nes organizmas nusilpes.
Kaip nekeista -antra neztuma -man neikarto nepasirode pienlige ,nors dar preis pastojant ji mane kamavo. Nezinau kame priezastis.

O del iskiru ,tai jau tikrai ju daugoka .Kikviena diena su iklotu.Gyd. sake ,kad tai normali ir taip turi buti.

Su pirmu nestumu manau tu iskiru nemaciau ,nes buvo pienliges iskitos -varskes pavidalu, nezulis, paraudimas. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2007 02 10, 20:01)
Papildyta:
Sveikos, noriu pasakyti ,kad man su pirmu vaikeliu labai daznai kartojosi pienlige, vis zvakutes naudojau.Ir aplamai tai yra mano daznas dalykas.Kiek kur skaiciau tai yra neisgydima ,o tik uzslopinoma bjauribe. schmoll.gif



Vat aš irgi suvartojau žvakutes nuo pienligės ir nieko jos man nepadėjo blink.gif O jau taip galvojau, kad čia viską pagydys... Gal ir nieko labai baisaus ta pienligė, tik kaip suprantu gali gimdydama vaiką užkrėsti ja ir tada vargs tiek vaikas, tiek mama blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 02 10, 23:00)
Vat aš irgi suvartojau žvakutes nuo pienligės ir nieko jos man nepadėjo  blink.gif O jau taip galvojau, kad čia viską pagydys... Gal ir nieko labai baisaus ta pienligė, tik kaip suprantu gali gimdydama vaiką užkrėsti ja ir tada vargs tiek vaikas, tiek mama  blush2.gif

Kiek zinau tai tikrai nieko baisaus, svarbu neuzleisti .Gal kokias kitas pabandyti zvakutes-juos buna skyrtingos. g.gif

Zinai ,dar jeigu myliesu su vyru ,tai tegul jis isgeria viena kapsule DIFLIUKANO ,arba yra pigesni analogai .Kiek skaiciau ,kad vyrai yra kaip ir nesiotojai -tik jiems nepasireiskia niekaip -o mums bedos.
Aisku vyrai nelabai nori su tuo sutikti. blink.gif Tipo kad jiems nieko nesidaro.Teorija tokia ,kad tas gribelis yra pas moteri ,bet santikiaujant su vyru ir jis jau tada tampa nesiotojas.Tada ji gydosi -jai praeina ,bet kadangi vyras irgi turi ,bet jam nepasireiskia ,tai atrodo viskas ir gerai. blush2.gif Praeina kiek laiko ir moterys vel turi -nes vyras ir turejio tik be pozymiu.O limpa tas gribelis kaip sakiau -tik siek tiek nusilpo organizmas ,tai jau ir yra.
Tai tegul vyras pabando profilaktiskai isgetri DIFLIUKANO kapsule ,tada tu dar zvakutes -tik gal kitas ir turetu praeiti.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2007 02 11, 13:00)
Kiek zinau tai tikrai nieko baisaus, svarbu neuzleisti .Gal kokias kitas pabandyti zvakutes-juos buna skyrtingos. g.gif

Zinai ,dar jeigu myliesu su vyru ,tai tegul jis isgeria viena kapsule DIFLIUKANO ,arba yra pigesni analogai .Kiek skaiciau ,kad vyrai yra kaip ir nesiotojai -tik jiems nepasireiskia niekaip -o mums bedos.
Aisku vyrai nelabai nori su tuo sutikti. blink.gif Tipo kad jiems nieko nesidaro.Teorija tokia ,kad tas gribelis yra pas moteri ,bet santikiaujant su vyru ir jis jau tada tampa nesiotojas.Tada ji gydosi -jai praeina ,bet kadangi vyras irgi turi ,bet jam nepasireiskia ,tai atrodo viskas ir gerai. blush2.gif  Praeina kiek laiko ir moterys vel turi -nes vyras ir turejio tik be pozymiu.O limpa tas gribelis kaip sakiau -tik siek tiek nusilpo organizmas ,tai jau ir yra.
Tai tegul vyras pabando profilaktiskai isgetri DIFLIUKANO kapsule ,tada tu dar zvakutes -tik gal kitas ir turetu praeiti.. biggrin.gif


Kad jau kuris laikas nesimylim, nes mums uždraudė gydytoja dėl galimo priešlaikinio gimdymo... Reikės prašyti gydytojos, kad gal kokias kitas žvakutes patartų g.gif
Atsakyti