Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

Man 33sav, isskyru labai padaugeje, maziausiai ju buvo anrame trimestre, o dabar tai jau tenka kelnaites keisti kelis kart per diena..Gine dare tepineli, sake yra ta zaraza grybelis - skyre Lomexino..Tikiuosi pades, nes cia jau nenormalu..
O siaip tu isskyru buna nestumo metu, ju daugiau nei nenescioms, bet jos sukeltos hormonu apykaitos pasikeitimo, ju gydyti nereikia - taip turi buti..
Bet vat kas per daug, tai ir negerai..jei neramu del isskyru tai geriausiai pasidaryti tepineli ir tada aisku ka daryti - cia norma ar vaistukus pradeti vartoti.. 4u.gif
Atsakyti
Noriu siek tiek pasipasakoti ir perspeti kitas nestukes, kad daugiau reikalautu is gydytoju..
Mano istorija tokia. Kai tik suzinojau jog pastojau, iskart uzsirasiau pas ginekologe (privaciame medicinos centre). Pavyko pas ja pakliuti 6 nestumo savaites pabaigoje. Padare tyrimus su ultragarsu, paciupinejo gimda, paziurejo gimdos kakleli, ir tiek (bent jau daugiau nemaciau, ir man nepranese ar kazka dar padare).
Tyrimas tuom ir baigesi. Kraujo netikrino, tepinelio bakterijoms istirti taip pat neeme. Galvojau, kad taip ir priklauso, matyt veliau bus. O dabar manau, kad reikejo isreikalauti, kad daugiau tyrimu padarytu...

Praejus savaitei (t.y. siandien) po apsilankymo pas ginekologe man atsirado rudos isskyros (labai nedaug). As issigandau ir nusprendziau butinai siandien pas gydytoja nueiti issitirti kas vyksta. Pas savaja ginekologe nepakliuvau, pasiule tik kitai savaitei. verysad.gif Tuomet pasiskambinau kitam gydytojui, turinciam privatu ginekologijos kabineta. Man pasiseke, uzsirasyti pavyko. Ir ka jus galvojate? Man paeme tepineli ir rado bakteriju!! Kurios galejo padaryti dideles zalos vaikeliui. Visa tai galejo baigtis persiledimu verysad.gif Ir kodel man anksciau tu bakteriju nerado nesuprantu ???

Todel dabar noriu visas perspeti - darykites tyrimus (bent jau del bakteriju, tokiu kaip chlamidijos ir pan.) kuo anksciau, nelaukite 12 savaites!!
Dar man paskyre gydyma, tikiuosi viskas susitvarkys. nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulutė.K: 02 rugpjūčio 2007 - 19:04
Del isskyru ir mano gin. paklause ar nejauciu diskomforto etc. ir sakiau jam, kad ju yra padaugeje ir kad naksciau taip nebuvo. Slapimo tyrime nustate kad yra padidejes siek tiek leukocitu kiekis - tai gali buti koks uzdegimas. taciau sake, kad taip anksti (tuo metu buvo 11 sav.) nieko negali kolkas skirti, reiks siek tiek palaukti, kol dar rezultatai neneigiami - kuo maziau vaistu tuo geriau. Liepe stebeti ir spalva ir kvapa ir padaryti dar viena slapimo testa men pabaigai. taip kad as nesijaudinu, nes zinau (ir skaiciau ir girdejau), kad visokiu cia ju buna> svarbu kad nebutu geltonos ar kraujingos.
Atsakyti
Labas, mergaitės. Esu 34 sav nėščia, buvo 2k radę grybą, po to 2 k buvo norma. Bet dabar jau visą sav eina rausvos ar rusvos išskyros, pora kartų net su kraujo priemaišom /bet l nedaug/, ir tos išskyros daugiau rytą, dieną mažiau. Skaičiau , ką prirašėt apie pienligę: man jokio niežėjimo nėra. Kas čia galėtų būti? Be tepinėlio ir be gydytojo apžiūros nesužinosiu,o mano gn atostogose, teks eiti pas kt. Šiaip gimda nesusitraukinėja, lelius juda, na, sakau, gal čia ne gimdymo požymis?
Atsakyti
Kazkoki gryba as jau issigydziau, bet tos isskyrios- nervina. Dabar 2-me nestumo trimestre tik padaugejo, kad net mini iklotus dedu. Ne tirstos, bet skystos...Gine sako: normalu.
Atsakyti
Mums 5 savaites. Jau nuo pat nestumo pradzios man padaugejo isskyru, kurios ir dabar yra.Pries pusantros savaites,kai pirmakart nuejau pas gine, paeme tepineli, o rezultatai rodo uzdegima.Gydytoja jokiu vaistu man neisrase, tai taip iseina, kad ir vaikstau su tuo uzdegimu. Pirmadieni eisiu pas kita gydytoja.
Atsakyti
man tai su anais nestumais budavo, o dabar -visai nera. lotuliukas.gif gal del to, kad pasiklausiau patarimo nesioti tik medvilnines kelnaites(seniau buvau nusprendus,kad medvilnines skaitosi ir tos, kurios turi ta medv. isiuveli, bet is virsaus sintetika), jokiu iklotu ir praustis tik paprastu muilu (ne intymiai hig, ne antibakteriniu) thumbup.gif na ,aisku, grybeliai, tai jau kitas klausimas.
Atsakyti
kai gydytoja eme tepineli is ten rolleyes.gif , sake kad viskas normoje ir primine kad ateityje isskyru dauges ir tai yra normalu.
Atsakyti
QUOTE(klein @ 2007 08 31, 13:28)
Mums 5 savaites. Jau nuo pat nestumo pradzios man padaugejo isskyru, kurios ir dabar yra.Pries pusantros savaites,kai pirmakart nuejau pas gine, paeme tepineli, o rezultatai rodo uzdegima.Gydytoja jokiu vaistu man neisrase, tai taip iseina, kad ir vaikstau su tuo uzdegimu. Pirmadieni eisiu pas kita gydytoja.


As kai buvau nestuke.gif tai irgi kentedavau nuo nuolatiniu isskyru. Buvo ir uzdegimas, bet dyd. paskire zvakutes ir viskas susitvarke. Taigi manau tau reiketu tikrai pakeisti gine.
Atsakyti
sveikos, mergaitės, o ką reiškia "jei išskytų per daug", na jų tikrai pas mane ju dvigubai daugiau, be vienkartiniu ikotu neissiverciu, nes jei ju nenaudoju, nemalonuis jausmelis g.gif
Atsakyti
Man taip pat padaugejo isskyru. Is pradziu nesijaudinau, nes neseniai imtas tepinelis buvo geras, bet po poros savaiciu, kai gulejau ligoninej, pasake, kad rado uzdegima. Israse zvakutes. As jas nusipirkau, bet naudoti neskubu, nes nejauciu jokio diskomforto, nei niezti, nei kvapas yra. Galvoju, kad gal savaime praeis. Pries nestuma kartais budavo kazkas panasaus i uzdegima - tai ir niezejo, ir kvapa jauciau - tai pati issigydydavau - stengdavausi nenesioti nieko aptemta, daznai vandeniu apsiprausti, o naktimis miegodavau be nieko, ir po keletos dienu ten savaime issivalydavo. Aisku, jei kas nors butu rimciau nei siaip uzdegimas, tai vargu ar tokie metodai padetu.
Atsakyti
man taip pat labai padaugejo isskyru,nespeju kelnaiciu keisti ir taip nesmagu,bet gal kad jau nestumo pabaiga g.gif
Atsakyti