Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

QUOTE(*weita* @ 2008 09 30, 04:32)
sveikos nestukes 4u.gif ir mamytes 4u.gif
man tik eina 6 savaite bet nuo pat zirniuko dienos uzsikabinimo ,pas mane buna normalios baltos isskyros o vakarais ir siaip belekada paisrodo gleives tasios,kaip per vaisingas dienas  g.gif su pirmu nestumu tokiu isskyru tikrai nebuvo ,gal pas kazkuria panasiai buvo?ar tai normalu g.gif ir siaip isskyru zimiai maziaunei iprastai ,ar siaip kaip buvo su pirma g.gif  g.gif tikiuosi tai nieko blogo unsure.gif


pas mane tokios iskyros kaip ir pas tave, galvoju kad gal esu nestuke.gif , nes ciklas mano visai subludijo doh.gif , ko anksciau nebudavo , dar pas gyd nebuvau, veliau bandysiu testa dar darytis, as galvoju kad galiu buti nestuke.gif nors buvo mmm , man 18ckd ir vaisingu gleiviu nera, visados jausdavau O.
Atsakyti
Sveikos mamytės,
Paskaičiau ir truputį ramiau pasidarė.Nes labai daug tų išskyrų ir pas mane ir tokios tirštos kaip pusvarškė.Tačiau nieko neskauda, tik vemiu dažnokai, tai kartais net būna kad "vandenėlis"(išskyros bėga per kojas kuomet supykina.Tai net buvau išsigandus, kad viasiaus vandenys tai nebūtų, bet atrodo ne.Bent taip nusprendžiau čia pasiskaičius, o pas daktarą dabar tik 17d.
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2008 09 30, 16:23)
pas mane  tokios iskyros kaip ir pas tave, galvoju kad  gal esu  nestuke.gif , nes ciklas mano visai subludijo  doh.gif , ko anksciau nebudavo , dar pas gyd nebuvau, veliau bandysiu testa dar darytis, as galvoju kad galiu buti  nestuke.gif  nors buvo mmm , man 18ckd ir vaisingu gleiviu nera, visados jausdavau O.


na ,kaip ,jau yra geru ziniu gal bigsmile.gif ..kaip dabar su tom isskyrom?
pas mane jos visa laika tokios unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*weita* @ 2008 10 05, 16:18)
na ,kaip ,jau yra geru ziniu gal bigsmile.gif ..kaip dabar su tom isskyrom?
pas mane jos visa laika tokios unsure.gif


testa dariau,bet neigiamas,NElauksiu mmm rolleyes.gif uz savaites bus, atsibodo viskas doh.gif vis tikiesi ir nieko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2008 10 05, 14:42)
testa dariau,bet neigiamas,NElauksiu mmm  rolleyes.gif uz savaites bus, atsibodo viskas  doh.gif vis tikiesi ir nieko  verysad.gif

jei uz savaites mmm tai tau dar nieko ir nerodys NT,gal tau tom dienom buvo vaisingos dienos?...tau dabar tik tureto palei ideja nesenai pasibaigti vaisingos dienos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(*weita* @ 2008 10 05, 16:48)
jei uz savaites mmm tai tau dar nieko ir nerodys NT,gal tau tom dienom buvo vaisingos dienos?...tau dabar tik tureto palei ideja nesenai pasibaigti vaisingos dienos... g.gif


as dariausi testa del to kad galvojau nors buvo ir mmm gal nestuke.gif g.gif o tos isskyros yra balksvos dabar.
Atsakyti
bets tos isskyros tasios ar ne?
Atsakyti
QUOTE(*weita* @ 2008 10 05, 17:24)
bets tos isskyros tasios ar ne?


nu kad netasios, man mmm velavo 2d. ir turejau stresa, padariau avarija doh.gif ir ta nakti atejo mmm(budavo gausiau) o krutines paskaudedavo,gal del to streso ir su vaisingom dienom ne kas ir gavosi g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Pries pora dienu buvau tikrintis sveikatos ir man pasake jog slapime aptiko baltymo, kas yra infekcijos pozymis. unsure.gif Ir pastorosiomis savaitemis ant apatiniu aptikdavau keistu baltu ishskyru g.gif daktare liepe gerti daug vandens ir spanguoliu sulciu ir sakd jei nepasitaisysiu reiks antibiotiku unsure.gif

ar kas buvot tokioj situacijoj? unsure.gif
Atsakyti
Man teko kažką panašaus patirti- rado leukocitų viršnormos-500,tad gėriau spanguolių tabletes,dar žvakučių buvo prirašę ir po savaitėstyrimai geri.Tadpirmadienį pas daktarą, bet tikiuosi išsisukti be antibiotikų.Ir tu nenuleisk rankų. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,esu nescia gal 5 sav.,ir man pasirode rusvos iskyros labai pergyvenu,gal kam yra taip buve mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(sonkezz @ 2008 11 23, 17:32)
Sveikutes,esu nescia gal 5 sav.,ir man pasirode rusvos iskyros labai pergyvenu,gal kam yra taip buve mastau.gif

sveiki.man buvo.nelaukite geriau eikit pas savo daktare mirksiukas.gif
Atsakyti