Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

deja cry.gif musu maziukas neisgyveno cry.gif
labiausiai nepatiko visiskas gydytoju nejautrumas..ryte gydytoja paziurejo ir nieko sako gulek ir viskas bet jokiu vaistu nieko neisrase ir paleido namo..o po pietu viskas ir nutiko cry.gif cry.gif
Atsakyti
o tos kuriom buvo persileidimas, kada paskui vel galima bandyt leliuka vel turet? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelja @ 2005 04 11, 18:50)
deja cry.gif musu maziukas neisgyveno cry.gif
labiausiai nepatiko visiskas gydytoju nejautrumas..ryte gydytoja paziurejo ir nieko sako gulek ir viskas bet jokiu vaistu nieko neisrase ir paleido namo..o po pietu viskas ir nutiko cry.gif  cry.gif

tokio mažo nėštumo nesaugo, tokia jau "politika". ir nėra jokių vaistų, kurie pagelbėtų. kai man buvo gresiantis irgi vienintelis patarimas- gulėti gulėti gulėti ir viskas. iškart paaiškino, kad vaistų jokių nekirs, lašelinių nebus ir pan.
laikykis, nenusimink labai, rūpinkis dabar savimi. jei neklystu, pusę metų teks palaukti.
Atsakyti
QUOTE(Kamelja @ 2005 04 11, 19:24)
o tos kuriom buvo persileidimas, kada paskui vel galima bandyt leliuka vel turet? sad.gif

Kamelja, console.gif
O tu po to buvai pas daktarus. Ar tau dare abrazija? Jei ne, reikia patikrinti, ar viskas issivale... Del vel leliuku planavimo nuomones yra skirtingos. Vieni leidzia pradeti po pirmu tikru mmmm, kiti rekomenduoja laukti 3 men., treti - net puse metu.
Uzeik i Nestumo planavima. Temoje "persileidimas" snekasi visos ta patyrusios.
Atsakyti
Kamelija,
as pati tai patyrusi ir man rekomendavo palaukti puse metu, bet mes labai norejome vaikucio, pradejau skaitinetis ivairius staripsnius ir radau kad geriausia bent 2-3 men.kad susitrauktu gimda ir sustipreti reikia paciai...
Didziausias patarimas pastoti tada, kai pilnai pati atsigausi...Man labiausiai padejo nakvisos aliejus(cia tabletes) jos reguliuoja moterisku hormonu pusiausvyra...
Taigi, as pastojau po 2 menesiu ir tikiuos,kad si karta viskas bus gerai. O kai pastojus apsilankiau pas gydytoja, tai tikejausi, kad busiu aprekta, o jis tik pasveikino ir kartu pasidziauge, kad sugebejome taip greitai iveikti pastojimo baime...
Didziausios Tau sekmes...
Ir pasistenk neliudeti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelja @ 2005 04 11, 19:50)
deja cry.gif musu maziukas neisgyveno cry.gif
labiausiai nepatiko visiskas gydytoju nejautrumas..ryte gydytoja paziurejo ir nieko sako gulek ir viskas bet jokiu vaistu nieko neisrase ir paleido namo..o po pietu viskas ir nutiko cry.gif  cry.gif

Uzjauciu labai, bet jei taip nutiko, vadinasi taip ir turejo buti....Neliudek labai....

O pastoti vienos gydytojos rekomenduoja po 3 men., kitos - po puses metu.
O pagaliau, juk leliukas pats pasirinks kada ateiti mirksiukas.gif

Atsakyti
Ne Igne nedare man jokio valymo tai kai nustos kraujuot eisiu pas gydytojus pasiziuret ar viskas issivale sad.gif
sekmes jum visom nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelja @ 2005 04 12, 16:55)
Ne Igne nedare man jokio valymo tai kai nustos kraujuot eisiu pas gydytojus pasiziuret ar viskas issivale sad.gif
sekmes jum visom nestuke.gif

Ir tu laikykis wub.gif
Atsakyti
O kaip jus skaiciuojat tas 5 sav.?Nuo paskutiniu menesiniu pirmos dienos?
AS jau visai pasimetusi esu... man tos dienos veluoja jau gera savaite, buvau isitikinus,kad pastojau... NEs labai keista jau ta krutine, ir jautrus speneliai, labai pilvuka maudzia... BEt kai pasidariau testa- neigiamas. BEt pasiskaiciau cia kitu atsiliepimus,kad kitoms tik antras testas parodo nestuma. Tada nusprendziau eiti pas daktare, bet eile menesiui...uzsiregistravau tik geguzes men.
IR va dabar pradejo teplioti kazkaip keistai...

Vel pasiskaiciau ka cia jus visos rasot ir issigandau cry.gif O jei ir man bus persileidimas...??? Kaip zinoti, ar cia menesines ar tik siaip tepliojimas?? Reikia laukti?? Bet jus kalbat,kad negali laukti-gali baigtis blogai.

Vai kokia as neismanele situos reikaluos...PATARKIT kas nors man..
AS jau visai pasimeciau verysad.gif
Atsakyti
Kaip gydytojai sako - pačioj pradžioj pati gamta padaro pirmąją atranką, jei lemta vaisiui įsitvirtint, tai nieks jo nesulaikys, o jei ne - įvyksta mėnesinės.
Atsakyti
kai kurios moterys net nežino, kad laukiasi, o mano, kad buvo mmm...

tikiuosi, kad tau viskas bus gerai. bet gamta daro savo atranką, akd ir kaip žiauriai skambėtų
Atsakyti
nors mums taip nebuvo, patartume eiti pas kita gydytoja. sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti