Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

man trenkta gine liepe daryt maksties praplovimus su soda ryte su mediatkom vakare pasekme persileidau...o kad nescia as net nepasake...soda gerai,bet ne nescioms,dbr mane kamuoja ryskej geltonos isskyros,baisu ryt pas gyd doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wainona @ 2009 06 02, 20:21)
man trenkta gine liepe daryt maksties praplovimus su soda ryte su mediatkom vakare pasekme persileidau...o kad nescia as net nepasake...soda gerai,bet ne nescioms,dbr mane kamuoja ryskej geltonos isskyros,baisu ryt pas gyd doh.gif

o siaubas, bet gal ne nuo to, cia, juk ir i teisma galima butu paduoti
Atsakyti
sveikos mamytes

ar nestumo metu yra pavojinga sikti ir triesti? thumbup.gif
jeigu pavojinga tai labai saunu
aciu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(wainona @ 2009 06 02, 18:21)
man trenkta gine liepe daryt maksties praplovimus su soda ryte su mediatkom vakare pasekme persileidau...o kad nescia as net nepasake...soda gerai,bet ne nescioms,dbr mane kamuoja ryskej geltonos isskyros,baisu ryt pas gyd doh.gif

O siaube uzjauciu labai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamukazzz @ 2009 06 02, 23:23)
sveikos mamytes

ar nestumo metu yra pavojinga sikti ir triesti? thumbup.gif
jeigu pavojinga tai labai saunu
aciu  unsure.gif

mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(mamukazzz @ 2009 06 02, 23:23)
sveikos mamytes

ar nestumo metu yra pavojinga sikti ir triesti? thumbup.gif
jeigu pavojinga tai labai saunu
aciu  unsure.gif

Matosi, kad siki ir triedi suskystejusiomis smegenimis....
Atsakyti
QUOTE(bubuke @ 2009 06 05, 12:47)
Matosi, kad siki ir triedi suskystejusiomis smegenimis....

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Na,bet apsurdas kazkoks.Mielosios,tai kokio velnio rasot,jei pacios nezinot,ka parasyt?Labai jau kvailai pasirodot.Kaip kokios desimtmetes
Atsakyti
QUOTE(vitalija02 @ 2009 06 11, 14:42)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Na,bet apsurdas kazkoks.Mielosios,tai kokio velnio rasot,jei pacios nezinot,ka parasyt?Labai jau kvailai pasirodot.Kaip kokios desimtmetes

Desimtmetes ir raso... Atostogos prasidejo juk mokykloj...
Atsakyti
Perskaičiau visą temą nuo pradžių ik galo ir neradau savo situacijos doh.gif
Man prasidėjo 20 savaitė, jau ankščiau buvo tų baltų išskyrų ne taip jau baisiai gausių, bet jei be įkloto būdavau tai kelnėms ir kliūdavo doh.gif , nors žinojau kad taip turi būti tai ir nekreipiau dėmesio. O dabar prieš kelias dienas atsirado labai gausios bespalvės (gal šiektiek gelsvos) tąsios išskyros (kaip gleivės), kaip tik nueinu į tuoletą taip ir atsiranda, tos išskyros kaip vaisingom dienom tokios taaasios, tai jas nuvalau tik per kelis kartus unsure.gif , kažin ar čia nieko baisaus????? Skaudėti nieko neskauda, kvapo nėra, nežėjimo taip pat nėra... bet tas tąsumas ir gausumas mane labai neramina verysad.gif , gal yra kam buvę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliuzke: 16 rugpjūčio 2009 - 19:23
QUOTE(egliuzke @ 2009 08 16, 20:23)
Perskaičiau visą temą nuo pradžių ik galo ir neradau savo situacijos  doh.gif
Man prasidėjo 20 savaitė, jau ankščiau buvo tų baltų išskyrų ne taip jau baisiai gausių, bet jei be įkloto būdavau tai kelnėms ir kliūdavo  doh.gif , nors žinojau kad taip turi būti tai ir nekreipiau dėmesio. O dabar prieš kelias dienas atsirado labai gausios bespalvės (gal šiektiek gelsvos) tąsios išskyros (kaip gleivės), kaip tik nueinu į tuoletą taip ir atsiranda, tos išskyros kaip vaisingom dienom tokios taaasios, tai jas nuvalau tik per kelis kartus  unsure.gif , kažin ar čia nieko baisaus????? Skaudėti nieko neskauda, kvapo nėra, nežėjimo taip pat nėra... bet tas tąsumas ir gausumas mane labai neramina  verysad.gif , gal yra kam buvę?


Jo ir man tas pats doh.gif, grynai kaip per vaisingas dienas tos išskyros. Su pirma neprisimenu kad taip būtų buvę, o jos pas mane gal nuo 30sav. prasidėjo. Tai ir įdomu būtų sužinoti kodėl čia taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2009 08 17, 14:21)
Jo ir man tas pats  doh.gif, grynai kaip per vaisingas dienas tos išskyros. Su pirma neprisimenu kad taip būtų buvę, o jos pas mane gal nuo 30sav. prasidėjo. Tai ir įdomu būtų sužinoti kodėl čia taip?  g.gif


Šiandiena buvau pas gine, tai paėmė tepinėlį, rytoj vakarop bus atsakymas, tai jei ką pasakysiu. Nors sakė visko gali būti baisiai neimti į širdį dėl to ax.gif
Atsakyti
va va, labai idomu ir man butu suzinoti, nes taip pat pastebejau ta tirstuma ir tasuma... dar ir pilvuko kairi sona skaudeti pradejo...
Atsakyti