Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

Labas,as manyciau kad pienlige,nes ir as turiu iskyru,man neniezti ir gine nieko nerekomendavo,nebent sake kai prades niezet,tada lomexin kapsules nusipirkt
Atsakyti
sveikos busimos ir esamos mamytes.

as norejau pasiteirauti gal kuri gales man patarti. beveik viso nestumo metu mane taip pat kankino pienlige. ir didziam nusivylimui, gydymas budavo veiksmingas neilgam. taciau mane domina ne tai. leliuka jau turiu, taciau galvoju, ar mano vyrukui nereikia kokio gydymo, kol negrizom i normalaus gyvenimo ritma. na, kad man vel neprasidetu si zaraza, nes pas vyra ko gero ta baciliuke yra likusi. gal kuri susidurete su tuo ir zinote kaip gydytis? patarkite. ir aciu.
Atsakyti
ruchuke mano sese kovojo su pienlige visa nestuma,jai padejo,tablete.koks jos pavadinimas nepasakysiu,bet ji kainuoja apie 20 25lt,o dabar gal ir daugiau.as pati ja geriau ir savo vyrui daviau kad nebekibtu pienlige.kadangi pavadinimo ir pati nezinojau tai nuejus i vaistine sakau man reikia tabletes nuo pienliges,kuria galiu gert as ir mano vyras,tai ir dave man ax.gif .nu nuo to laiko ptfu ptfu ptfu.... nebeturejau jos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dange22 @ 2010 01 06, 20:02)
ruchuke mano sese kovojo su pienlige visa nestuma,jai padejo,tablete.koks jos pavadinimas nepasakysiu,bet ji kainuoja apie 20 25lt,o dabar gal ir daugiau.as pati ja geriau ir savo vyrui daviau kad nebekibtu pienlige.kadangi pavadinimo ir pati nezinojau tai nuejus i vaistine sakau man reikia tabletes nuo pienliges,kuria galiu gert as ir mano vyras,tai ir dave man ax.gif .nu nuo to laiko ptfu ptfu ptfu.... nebeturejau jos smile.gif

aisku. aciu uz patarima. 4u.gif nors dar geriau butu buves pavadinimas. blush2.gif bet padarysiu taip kaip tu darei. tik as turbut jos isgerti kol kas negalesiu, nes maitinu savo dukryte. bet bent jau vyras isgis. ax.gif
Atsakyti
Senoje temoje apie pienlige kaip vienas is gydymo buvo reklamuoti iklotai su anijoninem juostelem ("Love moon", "Gentle day", "Kotonella"), bet truko nestuke.gif atsiliepimu ar jie bent kiek pagerino bukle.... ax.gif Nebandziau ju ieskoti musu parduotuviu lentynose, gal kas naudoja patars kur ieskot, kiek kainuoja...? Nes isskyru gausumas uzkniso juodai doh.gif Kartais kaip pliupteli, tai taip ir sustingsti, nes atrodo, kad gal persileidai blink.gif
Atsakyti
Sveikos, mums dabar 32savaites. ishskyru buvo nedaug visa nestuma, ir dabar taip pat,nedaug, bet vakar po piet prasidejo niezuliukas. apsiprausiau,sendien diena kaip ir nieko, bet vakarop pries miea vel labiau pradejo niezeti. kas tai galetu buti? ar verta sunerimti ir skambintis gydytojai? vizitas po 5dienu
Atsakyti
QUOTE(ruchuke @ 2010 01 07, 12:36)
aisku. aciu uz patarima.  4u.gif  nors dar geriau butu buves pavadinimas.  blush2.gif  bet padarysiu taip kaip tu darei. tik as turbut jos isgerti kol kas negalesiu, nes maitinu savo dukryte. bet bent jau vyras isgis.  ax.gif

pritariu tau , as pati geriau sita tablete, tikrai veiksimngas dalykas, pakankas vienos ir viskas susitvarko thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Kisssanka @ 2010 01 23, 02:51)
Sveikos, mums dabar 32savaites. ishskyru  buvo nedaug visa nestuma, ir dabar taip pat,nedaug, bet vakar po piet prasidejo niezuliukas. apsiprausiau,sendien diena kaip ir nieko, bet vakarop pries miea vel labiau pradejo niezeti. kas tai galetu buti? ar  verta sunerimti ir skambintis gydytojai? vizitas  po 5dienu

na tai manyciau kad pienliges pradzia ... g.gif ziurek kaip bus kita diena jai vis labaiau nieszuliukas ims tada turi kreiptis i gine
Atsakyti
[quote=agnieska240,2010 01 23, 12:37]
pritariu tau , as pati geriau sita tablete, tikrai veiksimngas dalykas, pakankas vienos ir viskas susitvarko thumbup.gif
Papildyta:

as tikrai tikiu. bet as buvau nuejusi i vaistine, ir man pasake, kad pienlige neuzkreciama, ta prasme neperduodama vyrui. tai taip ir likau nieko nepesusi. doh.gif doh.gif
Atsakyti
Pienligės priežastys

Ligą sukelia grybelis Candida (dažniausiai - Candida albicans) - balkšvasis mieliagrybis. Šis grybelis - tai dalis normalios mikrofloros. Paprastai tariant, jis gyvena ant žmogaus odos, burnoje, makštyje, išangėje, žarnyne. Tačiau maži jo kiekiai nesukelia jokių sutrikimų, jis yra nuolat slopinamas kitų mūsų mokrofloros bakterijų. Pavyzdžiui, makštyje esančios gerosios bakterijos apsaugo jos gleivinę nuo blogųjų bakterijų ir nuo grybelių, tarp jų is kandidos. Gleivinę saugo ir vietinis imunitetas.

Nusilpus imunitetui (cukrinis diabetas, imunodeficitai, lėtinės ligos) arba jei žūva gerosios bakterijos (vartojant antibiotikus) - grybeliui atsiranda visos sąlygos augti ir daugintis. Taip susergama kandidoze.

Ligos arsiradimą įtakoja ir nėštumas, sintetinės kelnaitės, hormoninė kontracepcija. Kai kurioms moterims liga kartojasi itin dažnai be jokios akivaizdžios priežasties. Atminkite, kad tai nėra lytiškai plintanti liga, ir partneriui kandida dažniausiai nepavojinga.
mirksiukas.gif
Atsakyti
Niezuliukas nedidelis, bet nepraeina visdar.. ishskyru daugiau neatsirado.. gal kokiu tepaliuku yrapasitepti nuo nieziejimo? tikriausiai reikes ginei skambintis..
Atsakyti
Aš su tom nelemtom išskyrom pragyvenau visą nėštumą. Tą dieną kai pasidariau testą ir sužinojau kad nestuke.gif sulaukiau pienligės. Niežėjimas lyg ir praėjo. bet išskyros kankino iki paskutinės nėštumo dienos, ir tokios gausios, kad sunaudodavau 2-3 įklotus. Kartais galvodavau gal čia vandenys bėga doh.gif Suvartojau kalną žvakių: macmiror, lomexin, polyginax, visokiausių ecovag, vagisan ir t.t, bandžiau sodos tirpalą, ažuolo žievės nuovirą, medetkas, niekas nepadėjo. Niežėjimas dingdavo, o išskyros ne. Tepinėlis kiekvieną kartą rodė dar ir pilną leukocitų lauką. Kadangi jos buvo baltos ir bekvapės gydytoja nusprendė, kad užteks jas gydyti, nes beprasmiška. Tik likus savaitei iki termino liepė suvartoti macmiror žvakių.
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2004 12 08, 11:39)
Va kaip tik šiandien perskaičiau, kad vandenys gali tekėti pamažu, ir labai išsigandau, kad ko nepražiopsočiau, nors realiai tokio dalyko nesu girdėjusi nei iš vienos. Sako, jau kai kliūstelna, tai maža nepasirodo.


man taip butent ir buvo mirksiukas.gif is pradziu nesupratau kad tai vandenys, truputi isbegdavo ir viskas (tiek kad jausdavau jog sudreksta visur, taciau kelnaites nesuslapdavo). siatip nutiko pora ar trejetu kartu per diena. tik paskui nakti isbego daugiau (tiek jog suslapo kelnaites, bet kiaurai neprabego ir tuo labiau jokiu pliuptelejimo didelio nebuvo)...
Atsakyti